<em>اطلس روزانه</em>: مسافرت هوایی پس از وقوع

خبرنامه پرواز در حال حاضر مکیده قبل از همه گیر وارد شده است. در حال حاضر آن را بدتر و انتظار نداریم که همه

توسط NEWS-SINGLE در 23 اردیبهشت 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

سلینا پریرا

به تازگی همکار من McKay Coppins چیزی که سه سال پیش می اید در نظر گرفته شده است کاملا عادی: او گرفتار یک پرواز.

سفر مک کی اذعان می کند در این مقاله به بازگویی سفر کوتاه تبدیل به پر تنش تر و حقیقی تر از او انتظار می رود آشکار به او یک "حقیقت ناخوشایند." "پر زرق و برق جذبه 'عادی' که منتظر در انتهای دیگر از این stay-at-home, سفارشات," او می نویسد: "یک سراب است."

بیایید خودمان را خلاص از هر گونه توهمات امروز: آنچه شما باید انتظار دفعه بعد به شما پرواز ؟

این دیرین اطلس خبرنگار—نه به ذکر است ما ساکن خلبان—جیمز Fallows ارائه می دهد یک پیش بینی شوم: سفر هوایی خواهد بود بسیار بد برای یک زمان بسیار طولانی است. جیم صحبت با اقتصاددانان و مهندسین حمل و نقل هوایی تحلیلگران و خلبانان حرفه ای برای ایجاد حس چقدر بد است.

در اینجا پنج چیز او آموخته است:

1. همه چیز کندتر خواهد بود.

اگر شما بررسی چمدان دسته ممکن است نیاز به پاک قبل از کارکنان آنها را لمس. اگر شما فکر نمی کنم شما می تواند چک کردن چمدان فکر می کنم دوباره: شرکت های هواپیمایی به احتمال زیاد کرک کردن بیشتر در حمل-در مواردی که به طور بالقوه در تماس با دیگر مسافران.

2. آمریکا فرودگاه به احتمال زیاد خواهد شد اضافه کردن درجه حرارت-چک دروازه.

دروازه هشدار قرنطینه افسران به حضور کسی که به نظر می رسد که تب را قادر می سازد فردی را دنبال کنید تا معاینه توسط دماسنج. عملا هیچ متحده فرودگاه فرار مسافران از طریق این تجهیزات از یک سال پیش و تقریبا همه آنها به احتمال زیاد برای انجام این کار یک سال از هم اکنون.

3. خداحافظی به وسط صندلی.

برای آینده قابل پیش بینی بسیاری از شرکت های هواپیمایی در حال گرفتن رزرو برای راهرو و پنجره صندلی ها تنها.

4. و شاید در پرواز از Wi-Fi.

شما griped در مورد هزینه و سرعت و قابلیت اطمینان از برنامه Wi-Fi خدمات ؟ شما باید کمتر از این شکایت را به دلیل برخی از حامل را فقط از بین بردن این سرویس است. برای بسیاری از آنها این بوده است که از لحاظ فنی لرزان از ویژگی های است که پرداخت نمی کند راه خود را.

5. کرایه نیست همه به عنوان ارزان به عنوان شما ممکن است انتظار.

"چرا شما با دیدن نرخ مقرون به صرفه شما فکر می کنید شما می خواهم پیدا کنید؟" Helane بکر یک مدیر عامل در Cowen گروه پژوهش و دیرین تحلیلگر صنعت هواپیمایی به من گفت. "دلیل آن این است که شرکت های هواپیمایی هیچ انگیزه ای برای کاهش نرخ. معمولا شما می توانید تحریک تقاضا برای سفر به اوقات فراغت با نرخ پایین تر. اما در حال حاضر شما می توانید."

جزئیات جیم قطعه برای اطلاعات بیشتر.

مطالعه بیشتر: آیا درست است که برای پرواز به شهر دیگر در حال حاضر ؟

ما تحریریه جو Pinsker پرسید چند کارشناسان می رساند. مطمئن باشید به خواندن کل جواب کامل متن اما نسخه کوتاه چیزی است که شما ممکن است انتظار می رود: اگر شما نیاز به سفر به صورت فوری دلیل—برای دیدن مرگ یک خویشاوند شاید بروید. اما اگر شما نمی باید به ترک محل سکونت فعلی خود را, شما باید اقامت قرار داده است. به عنوان یک کارشناس توضیح داد: "این تابستان به دریافت بیش از حد دور از خانه خود را-پایه شعاع."

اقیانوس اطلس

یک سوال پاسخ داد: آنچه شما باید انجام دهید اگر کسی می فرستد به شما یک لینک که Plandemic ویدئو?

هفته گذشته به طور گسترده ای تصویری بی اعتبار ساخته شده دور آنلاین, تبلیغ , در میان چیزهای دیگر غلط ایده هایی که با پوشیدن ماسک محافظ می تواند مردم را بیمار و رمان coronavirus به احتمال زیاد آمده از آزمایشگاه. جو پرسید: چند کارشناسان نحوه تعامل با کسی که شما در مورد مراقبت از اگر آنها را به اشتراک است که تصویری—و یا دیگر رسانه ها هل می دهد که هر یک از coronavirus توطئه که وارد جریان اصلی.

برخی از قوانین کلی:

  • فراموش همدلانه اعتبار فرد نگرانی در مورد بیماری همه گیر و به اشتراک گذاری اطلاعات قابل اعتماد از منابع آنها با آن آشنا هستید.
  • نمی قاب باور خود را در توطئه به عنوان یک شخصی نقص آنها توهین و یا سعی کنید به رد خاص دروغ (شما به احتمال زیاد نمی خواهد خیلی دور).
  • و شاید سخت ترین قسمت: می دانم زمانی که به رها کردن.

ادامه مطلب از کارشناسان' guide (از جمله برخی از واقعی اسکریپت شما می توانید استفاده کنید).

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را
  • یک راهنمای برای ایمن ماندن به عنوان متحده بازگشایی

  • چرا coronavirus بسیار گیج کننده

  • یک راهنمای برای همه گیر مواد غذایی هیجانی

  • 30 غیر منتظره فیلم به تماشای شاهکارهای

امشب اطلس-تایید قرنطینه فعالیت:

همکار من سوفی گیلبرت گرد تا 20 undersung جرم و جنایت نشان می دهد برای شراب خواری-سازمان دیده بان. امشب سعی کنید Giri / حاجیبی بی سی نشان می دهد وارداتی به Netflix در ماه ژانویه است. سوفی به نام سری "کاملا سینمایی" و "آینه خنده دار است."

مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع کروناویروس در اینجا. اگر شما قادر به تمرین در طول همه گیر چگونه باید عادات خود را تغییر داد ؟ آیا شما برنامه ای برای رفتن به ورزشگاه خود را (و یا دیگر امکانات ورزشی) هنگامی که آن را بازگشایی? به ما بگویید.

بیانکا BAGNARELLI

عزیز درمانگر

هر هفته لری Gottlieb پاسخ پرسش های خوانندگان در مورد مشکلات خود را بزرگ و کوچک است. این هفته او توصیه می کند یک خواننده احساس را ویران کرد و پس از رد شدن از رویای خود را در کالج:

من احساس می کنم مثل هویت من بود که ریشه در دریافت آیوی لیگ, آموزش و پرورش, و ناگهان من احساس می کنم از دست داد و discombobulated.

ادامه مطلب و لری پاسخ. نوشتن به او در هر زمان در dear.therapist@theatlantic.com.

عرش RAZIUDDIN / اطلس

شب بخوانید

Coronavirus اورژانس بود تا مغلوب ساختن پیشی جستن یافت که در حال مرگ بود.

همکار من آدم Serwer می نویسد: در مورد مرگ Ahmaud Arbery جاری همه گیر و تلخ از نظر آمریکا "نژادی قرارداد":

این بیماری همه گیر را معرفی کرده است یک بند جدید به نژادی قرارداد. زندگی نامتناسب سیاه و قهوه ای کارگران هستند که قربانی به عنوان سوخت موتور از یک متزلزل اقتصاد با رئیس جمهور که disdains آنها. این COVID قرارداد.

دفعات بازدید: بقیه در اینجا.


این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از ایزابل Fattal و ویرایش شده توسط Shan وانگ. سوالات و پیشنهادات غلط املایی ؟ پاسخ به طور مستقیم به این خبرنامه و یا ارسال به caroline@theatlantic.com در هر زمان. ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن