<em>اطلس روزانه</em>: امریکا در حال حاضر می داند که چگونه برای رفع این

خبرنامه خشونت پلیس شروع نمی کند در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. اما این دولت را بدتر می کند. گتی / عرش

توسط NEWS-SINGLE در 16 خرداد 1399
گتی / عرش RAZIUDDIN / اطلس

خشونت پلیس است که دهه های طولانی مشکل است که predates این دولت. اما رئیس جمهور تهمت ساخته شده از آن بدتر همکار من آدم Serwer استدلال می کند در یک جارو قطعه جدید. او به پلیس اجازه وحشیانه باشد.

این دولت نورد اوباما-دوران پلیس اصلاحات. در سال 2017, جف جلسات مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس-دادستان کل به پایان رسید وزارت دادگستری نظارت از ادارات محلی پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا دارای "چند ایدئولوژیک و اعتقادات به عنوان سازگار به عنوان اعتقاد خود را در قدرت رهایی بخش دولتی خشونت علیه اقلیتهای قومی و مذهبی" آدم معتقد یادآوری رئيس جمهور در سال 1989 نظرات در مورد پارک مرکزی پنج و ادامه داد: امتناع از اذعان به بی گناهی خود را—و خود را با ممنوعیت سفر با هدف قرار دادن اکثریت مسلمان کشور, در میان چیزهای دیگر.

در ضمن امریکا در حال حاضر می داند که چگونه به حل این مشکل است. "ملت آن را مطالعه نژادپرستی در یک حلقه برای دهه" ما سیاست تحریریه آدم هریس اشاره با استناد به بیش از یک قرن را به ارزش از کمیسیون های مونتاژ شده به آن آدرس. تلفن به مطالعه آن دوباره نیست مفید—ملت "نیست و نیاز به تشخیص مشکل دوباره" او می نویسد.

"یکی دیگر از کمیسیون به ما بگویید هر چیزی که ما در حال حاضر نمی دانم."

مطالعه بیشتر:

  • یک استاد قانون سابق معاون رئیس پلیس و جرم شناسی استاد خود ارائه طرح برای چگونه به واقع رفع امریکا ،

  • David A. گراهام اشاره تنش در تظاهرات این هفته: استفاده از زور توسط پلیس نمی تواند ساکت کردن اعتراضات در پاسخ به استفاده از زور توسط پلیس.

  • نظامی تشدید می تواند در حال حاضر شرایط تنش نیک Baumann گزارش.

گتی / پل Spella / اطلس

یک سوال پاسخ داد: چه معنی است آیا می شود یک COVID-19 "طولانی hauler"?

ما علم نویسنده اد یونگ توضیح می دهد:

من در مورد نوشت: COVID-19 طولانی-روگرفت—هزاران نفر از مردم ایم که مبارزه با ماه از علائم ناتوان کننده. بسیاری از آنها نیست و در بیمارستان بستری شده است بنابراین موارد خود را از لحاظ فنی تعداد به عنوان "خفیف." اما زندگی خود را باید با اینحال شده پهن توسط نورد امواج از علائم از جمله هفته از تب و هذیان و خرد کردن خستگی. بسیاری مواجه اند ناباوری از دوستان و متخصصان پزشکی زیرا آنها متناسب نیست معمولی مشخصات این بیماری است. بسیاری از شک خود شده است gaslit و رد گفته شده است که این همه در سر خود را. اما آنها بسیار مهم و نادیده گرفته بخشی از این بیماری همه گیر روایت است.

جزئیات اد را تحقیق کامل به این پدیده است.

مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع کروناویروس. ما به دنبال صحبت با افرادی که مریض شدم با COVID-19 و نمی خود بگویید در مورد آن. برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را لطفا برای ما بنویسید.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را
  • یک راهنمای برای ایمن ماندن به عنوان متحده بازگشایی

  • 30 فیلم که بر خلاف هر چیزی که شما قبل از دیده می شود

  • 20 کتاب برای خواندن در قرنطینه این تابستان

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما اشتباه در مورد آنچه در جریان است با بازار سهام:

درک تامپسون طول می کشد نگاه در این بسیار عجیب و غریب اقتصاد ارائه سه دلیل برای اینکه چرا سهام در حال افزایش است.


ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب