<em>اطلس روزانه</em>: روز انتخابات خواهد بود یک پیچیده

خبرنامه امروز ما در حال راه رفتن شما را از طریق ما نویسندگان آخرین ایده از آنچه ممکن است در فروشگاه.

توسط NEWS-SINGLE در 12 تیر 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

شاتر / اطلس

در صورت همه گیر مرگبار گفتگو در مورد انتخابات ریاست جمهوری احساس نسبتا خاموش. اما هنوز هم وجود دارد مقدار به مرتب قبل از روز انتخابات رول در اطراف. چگونه خواهد شد و آمریکا هر دو به معنای واقعی کلمه و سیاسی?

در اینجا چیزی است که ما سیاسی نویسندگان زیر هستند:

هرج و مرج مقدماتی نشان داد, هشدار دهنده فرصت برای رای دهندگان سرکوب این سقوط. "عمدی رای دهندگان سرکوب و غیر عمدی جلوگیری از رای دادن برخورد خواهد شد در ماه نوامبر" ما نویسنده کارکنان آدم هریس هشدار می دهد.

پست الکترونیکی-در رای گیری نمی خواهد کار به عنوان یک به تنهایی راه حل دو انتخابات کارشناسان استدلال می کنند. با کمتر مکان های باز و کارکنان در دسترس برای کمک به نسبت قبل از همه گیر انتخابات روز سلامت و ایمنی کارگران و رای دهندگان می تواند در معرض خطر.

در ضمن تهمت از دست دادن زمین با رای دهندگان. "عامل محرک برای مغلوب ساختن پیشی جستن سقوط به نظر می رسد مسابقه" کارکنان ما نویسنده David A. گراهام گزارش.

و یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 رقبای اعلام کرد او رای گیری برای بایدن. "من بسیار روشن است که من نمی توانم پشتیبانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" Carly Fiorina که زد برای حزب جمهوری خواه نامزدی آخرین چرخه گفت: بلیط پادکست.

برجسته سوال: چه کسی خواهد بود بایدن را در حال اجرا mate? ما کمپین خبرنگار ادوارد-اسحاق Dovere مذاکرات از طریق تعداد کمی از نام های در حال مطرح کرد: جزئیات خود ملاحظات از کامالا هریس, Elizabeth Warren, سوزان رایس و استیسی آبرامز.

Issei کاتو / ایسنا

یک سوال پاسخ داد: باید به شما غذا خوردن در یک رستوران در حال حاضر ؟

اد یونگ کارکنان ما نویسنده که پوشش این بیماری همه گیر از نزدیک, سهام افکار خود را:

من از دست غذا خوردن زیادی و من دوست دارم دوباره آن را انجام دهد. اما من شخصا اجتناب از رستوران ها حداقل برای این سال است. طولانی مدت نزدیکی به دیگر مردم را افزایش می دهد خطر ابتلا به عفونت و بدیهی است که شما نمی توانید ماسک می پوشند در حالی که خوردن و نوشیدن. خطر بسیار بالاتر در داخل خانه آن را پایین تر در خارج از منزل اما نه به اندازه کافی به من احساس راحتی می کند. غذا خوردن ضروری است در راه است که رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی است. این یک معضل اخلاقی مانند این سوال که آیا به مراجعه یک بیمار از بستگان سالمند زندگی می کند که در سراسر کشور. این یک اختیاری درمان و یکی احساس می کند که عاقلانه به چشم پوشیدن. من نیز ارزیابی من خطر بر اساس چگونه دیگران را ارزیابی آنها. به بلانت تصمیم به غذا خوردن در رستوران در حال حاضر یکی نیست من می خواهم, و من مطمئن هستم که من می خواهم به صرف یک ساعت نشستن در نزدیکی افرادی که ساخته ام که انتخاب شده است. در ضمن من حمایت از رستوران های مورد علاقه من به خصوص محلی و اقلیت متعلق به مکان های با گرفتن takeaways و گاهی اوقات سفارش و تحویل.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهید راهنمایی های عملی:

  • ما دولت توسط دولت coronavirus ردیاب

  • یک راهنمای برای ایمن ماندن به عنوان متحده بازگشایی

  • 8 فیلم به تماشای در حال حاضر با توجه به برنده جایزه اسکار کارگردان بری Jenkins

  • 25 نیم ساعت را نشان می دهد به تماشای در حال حاضر

  • 20 کتاب برای خواندن در قرنطینه این تابستان

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما در حال حاضر در حال عرق کردن از طولانی و گرم تابستان پیش رو:

خنک کردن با این گالری عکس از قطب جنوب شامل یخی صحنه و البته مقدار زیادی از پنگوئن ها.


با تشکر برای خواندن. این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce و هیلی وایس. آن را ویرایش شد توسط Shan وانگ. کسی جلو شما این خبرنامه? ثبت نام در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب