چرا استیسی آبرامز خواهد بود معاون رئیس جمهور

آبرامز فقدان تجربه در سطح ایالت است و معمولا ذکر شده به عنوان یک نقطه در برابر او آمادگی برای معاون ریاست جمهو

توسط NEWS-SINGLE در 18 اردیبهشت 1399
Stacey Abrams.
آبرامز فقدان تجربه در سطح ایالت است و معمولا ذکر شده به عنوان یک نقطه در برابر او آمادگی برای معاون ریاست جمهوری است.عکس توسط Zoltan روبی فریزر برای نیویورکر

در ماه مارس گذشته قبل از جو بایدن به حال به طور رسمی اعلام نامزدی خود را برای ریاست جمهوری—اما نه قبل از اینکه سوال مطرح شد در مورد چشم انداز خود را در آنچه که برخی به شلوغ اولیه میدان—تیم خود را شناور ایده چیدن استیسی آبرامز به عنوان همسر در حال اجرا. این یک حرکت است که به نظر می رسید به تن است که با وجود داشتن خدمت هشت سال به عنوان باراک اوباما و معاون رئیس جمهور بایدن درخواست تجدید نظر به رای دهندگان به خصوص سیاه زن رای دهندگان بود تضمین شده نیست. آبرامز که تا به حال فقط دقت از دست داده فرمانداری پیشنهاد در گرجستان در یک مسابقه است که احاطه شده توسط مجادلات حال تبدیل شدن به یکی از قابل رویت ترین و محبوب ترین سیاستمداران دموکرات در کشور است. اما او صدرنشینی خود او پیشنهاد ریاست جمهوری و یا یک اجرا برای سنا و او demurred, ذکر, فراموش نشدنی که "شما لازم نیست برای اجرای جایگاه دوم است."

متعاقب آن سیزده ماه شده اند به طور افراطی مخل و غیر قابل پیش بینی حتی با استانداردهای مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. بایدن پس از لیست از طریق اوایل مقدماتی, رسید در کارولینای جنوبی و سه شنبه مسابقات تا حد زیادی به قدرت آفریقایی-آمریکایی پشتیبانی می کند. اخیرا برایان کمپ ویکتور در گرجستان فرماندار نژاد تبدیل به یک هدف گسترده انتقاد—از جمله جای تعجب و بیش از یک کمی hypocritically از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—برای تسریع برنامه برای بازگشایی دولت و کسب و کار و پس از اقامت در خانه سفارش رانده شده توسط coronavirus بیماری همه گیر. کمپ طرح آبرامز به من گفت هفته گذشته بود "خطرناکی بی کفایت و عمیقا سنگدلانه." او افزود: "ما نمی باید تست ظرفیت ما را ندارند بهداشت عمومی و زیرساخت و ما لازم نیست که رهبری لازم برای بازگشایی در حال حاضر."

با توجه به این تاریخ اخیر آن است که شاید تعجب آور نیست که آبرامز تبدیل شده است تمرکز از تمدید توجه ملی—یا این که او شده است بسیار علنا انجام آنچه که برخی از آنها نامیده می شوند یک "کمپین" به همین V. P. حافظه است که او سال گذشته کاهش یافته است. او توضیح داد که او اقدامات اخیر به من گفت: "من از دو وزیر و من هم یک زن که تا به حال این فرصت را به حرکت به فضای که در آن من معمولا تنها یکی است. و من درک می کنم چند چیز است." آن چیزهایی که عبارتند از: اهمیت سخن گفتن و ترس را برای آنچه که شما می خواهید. "من آورده شده است به این مکالمه ملی از سال گذشته" او گفت:. "و در هر مرحله از مکالمه من همیشه پاسخ به طور مستقیم از آنجا که من می دانم که مردم از رنگ است که دختران جوان در حال تماشای من و من چگونه پاسخ می دهند. من تعهد می شود که من هستم و اجازه نمی دهد سنت به ادامه و تداوم عواقب."

با این وجود در یک پادکست هفته گذشته نماینده ویلیام بند دار رس یک دموکرات از ایالت میسوری به نام آبرامز را خلوص "نامناسب است." او افزود: "شما می دانید, در مسیر مسابقه شما می توانید نشان می دهد تا در برنده پنجره با بازنده بلیط. شما نمی چیزی را به دست آورد. شما نمی توانید نشان می دهد تا در برنده پنجره با بازنده بلیط و تقاضا هر چیزی است." آن را عجیب و غریب انتقاد داده شده است که بایدن تیم شده بود آگاه از نتیجه آبرامز را 2018 پیشنهاد هنگامی که آن را برای اولین بار شناور ایده انتخاب او. به عنوان آبرامز قرار داده و آن را به من "ما نیاز به یک مرد که معتقد است در گفتن آمریکایی ها حقیقت و نه دروغ گفتن برای محافظت از خود نفس است. و اگر سوال این است که من مایل به کمک به او را نه تنها برنده انتخابات اما برای تصمیم گیری کند ؟ بله. چرا که به اعتقاد من در آنچه او می تواند انجام دهد برای امریکا است."

بایدن خود را یک بار متهم شده بود از پرهیاهو و تستها برای V. P. حافظه. در ماه مه سال 2008 رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در سفر خود به اسرائیل با انتقاد سیاستمداران که "مذاکره با تروریست ها است." این یک شات روشن اوباما که گفته بود که او خواهد بود مایل به ملاقات با حتی ناگوار رهبران جهان. بایدن که تا به حال کاهش یافته است دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه فقط چند ماه قبل از آن به نام بوش نظرات "malarkey," و "مزخرف." او بعد از عذرخواهی برای scatological مرجع, اما پیام روشن بود: او در تبلیغات است که او را رسیدگی بیشتر pugilistic جنبه های مبارزات انتخاباتی به عنوان V. P. نامزدها اغلب فراموش شد و بیشتر ماهرانه برجسته خود را از چند دهه تجربه در سیاست خارجی در مجلس سنا به عنوان یک دارایی به صورت نسبتا بی تجربه اوباما.

آبرامز است که نه تنها از بایدن بالقوه V. P. میدارد به اعزام با coy, noncommittal پاسخ زمانی که سوال در مورد کار بوجود می آیند. نماینده وال Demings از فلوریدا اظهار داشت: آشکار است که او را به قبول این پیشنهاد اگر از آن ساخته شده بود به او. سناتور الیزابت وارن تأیید کرد که او را بیش از حد و سناتور کامالا هریس گفت که او خواهد بود "افتخار خدمت" با بایدن. موقعیت همه این زنان شده است پیچیده از طریق هیچ گسل از خود را توسط تارا Reade بدخشان در اواخر ماه مارس که بایدن به حال sexually assaulted او نزدیک به سی سال پیش—یک ادعا می کنند که او علنا تکذیب کرد هفته گذشته است. روز دوشنبه وارن گفت که او در بر داشت بایدن انکار "معتبر و قانع کننده باشد." آبرامز با سی ان ان گفت: "من بر این باورند که زنان سزاوار شنیده می شود و من معتقدم که آنها باید به گوش اما من نیز بر این باورند که این اتهامات باید بررسی توسط منابع معتبر است. نیویورک تایمز انجام یک تحقیق عمیق و آنها دریافتند که این اتهام بود و نه معتبر. من معتقدم که جو بایدن." در واقع این بار مشخص نیست که Reade را ادعا می کند معتبر نیست اما گفت که آن را نمی تواند بیشتر اثبات آنها و یا پیدا کردن هر گونه اتهام تجاوز جنسی و یا یک الگوی سوء رفتار جنسی در بایدن ، اما این می رود بدون گفت که هر کدام از زن بایدن انتخاب خود را به عنوان همسر در حال اجرا—و او متعهد شده است برای چیدن یک زن—او خواهد بود خواست به دفاع از او در مورد این موضوع.

هنوز خاک رس سخنان تکرار البته شدت یک نقطه که معمولا ساخته شده در برابر آبرامز آمادگی برای معاون ریاست جمهوری: او هیچ تجربه ای در سطح ایالت ، (او خدمت در گرجستان مجلس نمایندگان از سال 2007 تا سال 2017 و رهبر اقلیت برای شش نفر از کسانی که در سال.) به حدی که این یک نگرانی بایدن به تازگی تشکیل V. P.-بررسی صلاحیت کمیته این ترکیبات تاثیر 2018 فرماندار مسابقه. کمپ شد گرجستان وزیر خارجه—موقعیت او نیست ترک در طول مبارزات انتخاباتی و در این ظرفیت او تصویب سیاست هایی که به طور گسترده ای دیده می شود به نفع جمهوری خواهان. تعدادی از دموکرات ها در دولت و فراتر از آن از جمله بایدن گفته اند که رای دهندگان سرکوب و به خصوص شگرف حذف سیاه و لاتین رای دهندگان از رجیستری دولت هستند به این دلیل است که آبرامز در حال حاضر نیست فرماندار گرجستان است. اگر درست است و اگر آبرامز فقدان یک ایالت موقعیت حذف او از نظر معاونت ریاست جمهوری حافظه این امر به این معنی است که کمپ را موفق foreclosing نه یکی بلکه دو دفتر در زندگی حرفه ای او. این امر را به صورت تلخ, پاورقی داده شده چگونه مرکزی یک موضوع رای دهندگان سرکوب است پیش از ماه نوامبر انتخابات—آن است که هنوز مشخص نیست که چگونه مردم در برخی از ایالت ها حتی قادر به رای شده است به آبرامز سیاسی کار برای سال و نیم گذشته در درجه اول از طریق سازمان نمایشگاه تعداد.

عوامل دیگری وجود دارد که کاهش یا حداقل پیچیده—Abrams شایستگی برای V. P. انتخاب کنید. یک سوال کلیدی است که توانایی خود را برای ارائه گرجستان شانزده کالج انتخاباتی رای. دولت رای برای حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری از سال 1992. اما در سال انتخابات و با وجود همه موانع رو به آن آبرامز انتخاباتی رای دهندگان شاغل-مردم در انتخابات استراتژی است که او را در پنجاه و پنج هزار رای (از نزدیک به چهار میلیون بازیگران) از تبدیل شدن به گرجستان برای اولین بار و اولین زن فرماندار. که عملکرد مورد بررسی قرار گرفته توسط استراتژیست های دموکرات در سراسر کشور و این باعث می شود برنده گرجستان در این سال یک وسوسه انگیزی چشم انداز—به خصوص به عنوان پرچین در برابر از دست دادن یکی از به طور سنتی دموکرات ایالات غرب میانه که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. بایدن در حال حاضر آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو ویسکانسین و میشیگان و هر دو کشور باید دموکراتیک فرمانداران و در عین حال درس 2016 انتخابات است که هیچ چیز می تواند گرفته شده برای اعطا.

که چشم انداز است که بیشتر افزایش یافته کمپ سریع و منفور بازگشایی گرجستان با وجود این واقعیت است که تعدادی از COVID-19 موارد است که هنوز هم در حال افزایش است. در علاوه بر این به تهمت سناتور لیندزی گراهام از ایالت کارولینای جنوبی نیز تحقیر حرکت به tweeting که "چه اتفاقی می افتد در گرجستان را تحت تاثیر آمریکا در کارولینای جنوبی است." رهبران کسب و کار, در ضمن, ابراز بی میلی به باز کردن درهای خود را در حالی که این ویروس همچنان به خشم در سراسر کشور. آبرامز گفت: من هفته گذشته "ما چهاردهم-بالاترین میزان عفونت ما هفتم-پایین ترین تست نرخ و ما هشتم-بزرگترین دولت است." او اضافه کرد که "آنچه در کمپ در حال انجام است و قرار دادن کسانی که حداقل انعطاف پذیر کسانی هستند که بیشتر از نظر اقتصادی آسیب پذیر و در معرض خطر در یک روش است که به احتمال زیاد به تاثیر معناداری در اقتصاد ما." روز جمعه روز است که اقامت در خانه سفارش منقضی شده, گرجستان, گزارش از یک هزار مورد جدید از COVID-19.

ما فقط شروع به دیدن پیامدهای اجتماعی COVID-19—سیاسی و مفاهیم به طور کلی عقب اجتماعی هستند. "همه گیر خواهد شد. ما نمی دانیم که و ما نمی دانیم که چه خواهد شد آن را تعویض کنید اما مهم ترین پیام من می خواهم به ارائه است که رهبری مسائل" آبرامز به من گفت. "رهبری که می گوید حقیقت رهبری که دارای صلاحیت و مهارت و اثبات شده تحویل. این چیزی است که من در معاون رئیس جمهور بایدن و به همین دلیل صرف نظر از انتخاب است که او می سازد انتخاب من در حال رفتن برای همیشه به انجام آنچه که من می تواند به کمک حرکت کشور ما رو به جلو است." آن را غیر واقعی به گمان است که بی کفایتی و نادانی است که مشخص شده اند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این ویروس را طنین انداز ما از طریق سیاست و reorient سنتی پیش بینی. هیچ یک از این بدان معنی است که جو بایدن را انتخاب کنید استیسی آبرامز به عنوان معاون رئیس جمهور و یا لزوما که او باید. اما این به آن معنا است که آبرامز حکم نظر به دلایل بیشتر از آنهایی که باعث بایدن به نظر او در وهله اول.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب