<em>اطلس روزانه: </em>'این یک هفته بد به یک نژادپرست مجسمه'

خبرنامه جهانی ضد نژاد پرستی جنبش مجبور است یک حساب با نمادهای سفید برتری. در ایالات متحده, که به معنی بازگ

توسط NEWS-SINGLE در 23 خرداد 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

رایان Melgar

نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم. کشور گروه Lady Antebellum rebranded به عنوان "بانوی A." در ریچموند, ویرجینیا, معترضان پایین کشیده مجسمه جفرسون دیویس.

مرگ جورج فلوید کرده و بیشتر خواستار حذف مؤتلفه نمادها. شبیه حرکات به دنبال تیراندازی در Emanuel AME Church در سال 2015 و مرگبار سفید-supremacist تجمع در Charlottesville, Virginia در سال 2017. و در عین حال امریکا باقی مانده است یک راه طولانی از آشتی با خود نژادپرستانه گذشته است.

ما نوشته شده است در مورد این مسائل مربوط به قبل از—شما می توانید ما 2017 پرایمر در اینجا. امروز دو نویسندگان ارائه پیشنهادات جدید برای کار هنوز انجام می شود:

نگاهی مؤتلفه نام ما پایگاه ارتش.

دیوید پترائوس بازنشسته ارتش ایالات متحده به طور کلی و مدیر سابق سازمان سیا ساخته شده بسیاری از چتر نجات جهش در فورت براگ در کارولینای شمالی پایه به نام برای یک مؤتلفه به طور کلی.

اکنون وقت آن است که پایه و 10 دیگر ارتش تاسیسات نام برای چنین افسران—به رها کردن چنین نام او می نویسد.

قرار دادن مؤتلفه بناهای تاریخی در یک فضای عمومی—و اجازه دهید آنها را بدتر.

کارکنان ما نویسنده گریم چوب نشان می دهد مصرف یک نشانه از آلمان که در آن حزب نازی تجمع زمینه گذاشته شده اند برای تبدیل شدن به بیش از حد رشد و سقوط به خرابی است.

مطالعه بیشتر:

  • بازگشت در سال 2017, آدم Serwer واسازی اسطوره مهربانی General Robert E. Lee.

  • در ریچموند مؤتلفه آثار استفاده شد به فروش یک تفکیک محله مورخ Kevin M. لوین یادداشت ها.

تصویر: Shawn تئودور; تاریخچه; مارکا / Alamy; منسل / APIC; زندگی مجموعه عکس / گتی

این فقط یک داخلی مکالمه.

مجسمه در حال سقوط در سراسر جهان است. آدم Hochschild یک مورخ و روزنامه نگار که تحت پوشش مبارزه با decolonize یک موزه در اوایل سال جاری نشان دهنده در رویدادهای این هفته:

زمانی که من نوشت: چند ماه پیش در مورد استدلال بیش از استعمار اطراف بلژیکی موزه من هرگز تصور مسائل مشابه را به طور ناگهانی در مقابل صفحات در همه جا. به عنوان تصویری از جورج فلوید را کشتار وحشیانه ricocheted در سراسر جهان یک هدف مردم خشم مقید شده است قابل رویت ترین نمادهای یک نژادی سفارش. جمعیت, کشف و ضبط یک مجسمه از یک تاجر برده و تحت فشار قرار دادند و آن را به بندر بریستول. مجسمه مؤتلفه افسران در حال پایین آمدن در نقاط مختلف آمریکای جنوبی. و در بلژیک حداقل پنج مجسمه یا رکود پادشاه لئوپولد دوم بی رحم فاتح و استعمارگران از کنگو شده اند پخش با رنگ قرمز. دو حذف شده اند. تا کنون بیش از 63,000 مردم باید امضا طومار خواستار آن است که تمام مجسمه شاه در کشور وجود دارد و بسیاری از بیشتر به پایین گرفته شود و تا پایان این ماه است.

به عنوان دوست من نویسنده ربکا Solnit به من گفت: "این یک هفته بد به یک نژادپرست مجسمه." پایان دادن به نژاد پرستی خود را, البته در همه اشکال آن خواهد شد بسیار سخت تر و طولانی تر روند. اما در این پر سر و صدا چند هفته گذشته من احساس خوش بینانه تر از من برای یک مدت زمان طولانی است که مردم با این هدف جدی است.

القاعده بلو / گتی

یک سوال پاسخ داد: یک فاصله اجتماعی پادکست شنونده پرسید: "شما می توانید بچه ها لطفا باز کردن که kerfuffle بدون علامت در انتقال?"

خبرنگار ما جیم Hamblin (که همچنین یک پزشک) توضیح می دهد گفت: kerfuffle: یک سازمان بهداشت جهانی گفت: در این هفته است که بدون علامت گسترش coronavirus است "بسیار نادر است." نظر بود و توسط برخی از اخبار سازمان های, اما به نظر می رسد که "یک قطعه کوچک از یک نظر گرفته شده است خارج از چارچوب" جیم توضیح می دهد; در حالی که "ما می دانیم که مردم در فاز بدون علامت هستند مسری" ما نمی دانیم دقیق تفکیک موارد گسترش افرادی که بدون علامت تمام وقت در مقابل کسانی که در نهایت دچار علائم در مقابل کسانی که در حال تجربه علائم.

در این بیانیه لغو شد و این که روشن است که ما نمی دانیم که این تعداد دقیق.

غذای آماده? "این واقعا مهم است که مردم تشخیص دهند که شما می توانید بدون علامت و هنوز هم گسترش" ویروس جیم می گوید.

مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع کروناویروس. ما به دنبال صحبت با افرادی که مریض شدم با COVID-19 و نمی خود بگویید در مورد آن. برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را لطفا برای ما بنویسید.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را
  • یک راهنمای برای ایمن ماندن به عنوان متحده بازگشایی

  • 30 فیلم که بر خلاف هر چیزی که شما قبل از دیده می شود

  • 20 کتاب برای خواندن در قرنطینه این تابستان

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما یک فن از Judd apatow آمده:

ما منتقد دیوید سیمز با این فیلمساز را به گپ زدن در مورد خود فیلم جدید, پادشاه جزیره استاتنکه برای اولین بار آنلاین در این هفته و چه apatow آمده است تا در طول قرنطینه. جزئیات مکالمه خود را.


این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از ایزابل Fattal و ویرایش شده توسط مایکل اوون. ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب