اطلس روزانه: آن کیانو

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

من در حفظ و بازگشت به چیزی همکار من اد یونگ نوشت: دو گروه از آمریکایی ها در حال حاضر. گروهی متشکل از کسانی که در مبارزه با ویروس. گروه B است که هر کس دیگری و تنها به ماندن در خانه.

اگر شما مانند من هستند و در دومی اردوگاه فکر می کنم از این کار به عنوان هر دو یک امتیاز و اخلاقی ضروری است. به شما در حفظ و غنی در این نقش جدید به ما اجازه بالا کردن تعطیلات آخر هفته خود را به انجام لیست با برخی از پیشنهادات.


(والری مکن / گتی / اطلس)

اطلس Movie Club

برای اولین بار ما #AtlanticMovieClub ما منتقد فیلم دیوید سیمز تصمیم گرفت تا دوباره در این حرفه از یک معشوق اما شاید جنبهی ’90s بازیگر. ما خوانندگان ما را به انتخاب میان, جنیفر لوپز, Keanu Reeves, Winona Ryder and Will Smith.

بیش از 5000 از شما رای دادند. و برنده است: کیانو ریوز.

در نظر دیوید باز استدلال:

برای 35 سال ریوز مشغول به کار در سراسر هر سبک در هنر-خانه پروژه ها و بودجه های پرفروش خواندن شکسپیر و انجام کونگ فو. او همواره ثابت شده است که وجود دارد به مراتب بیشتر از مهارت های خود را به عنوان یک بازیگر از ملاقات چشم—چیزی که خیلی از نسل او را نشناخته. …

در حالی که نسل X بیشتر را رد کرد و او را به عنوان چوبی و یک یادداشت بینندگان جوانتر بهتر درک تفاوت های ظریف خود را به عنوان یک مجری; عجیب و غریب, هیپنوتیزم ويژگی خط خود را قرائت و فیلم-ستاره سحر و جادو ذاتی در بخش هایی مانند نئو John Wick یا جانی ایالت یوتا است. این غیر ممکن است تصور کنید هر کس دیگری در این نقش است که بهترین شواهد ریوز منحصر به فرد صفحه نمایش با حضور.

بیشتر در اینجا.

اولین فیلم ما یک هفته ای کیانو شیرجه عمیق است که سال 1991 را خود من Private Idaho. شرکت در بحث استفاده از توییتر با هشتگ #AtlanticMovieClub یا با پاسخ دادن به این ایمیل با افکار خود را.

مطمئن شوید برای بررسی بازگشت در روز دوشنبه برای فیلم بعدی.


(استفانی کیت / گتی ایماژ)

ایده های بیشتر برای شما quaranweekend

سازمان دیده بان

یک بیت از اخبار صنعت برای جویدن از نیمکت خود را با تئاتر بسته Netflix فقط وارد آن موفق ترین سه ماهه تا کنون—در چه همکار من دیوید سیمز تماس “یک اتفاقی کودتا.”

شکستن خود جریان شیار. ما منتقدان گرد:

 • 30 غیر منتظره فیلم شاهکار

 • 10 فیلم برای گیر بودن در خانه

 • 22 فیلم در مورد پایان جهان و

 • 20 undersung جرم و جنایت را نشان می دهد.

گوش دادن

آن را خیلی دیر است. بررسی آلبوم همه به نظر می رسد جریان این هفته: فیونا اپل بهانه پیچ برش. “او را فرمان صدای خالص و احساس درایوهای نشان می دهد” ما منتقد اسپنسر Kornhaber یادداشت ها.

و یا سعی کنید یکی از ما چهار pandemic, لیست پخش, همه در دسترس ما Spotify در. آنها سرپرستی:

 • Foo Fighters خواننده گروه Dave Grohl

 • موسیقی ما منتقدان

 • ما کارکنان اتاق خبر

 • خوانندگان ما (شما!)

بیشتر از یک پادکست فرد ؟ در آخرین قسمت از اقیانوس اطلس‘s اجتماعی فاصله پادکست ما میزبان بحث: آیا افراد خوب است ؟

بخوانید

“کتاب دقیقا به این دلیل که خیلی خواستار توجه ما ممکن است بهترین پادزهر برای روانی تلفات و اجتماعی فاصله گرفته است.” چند پیشنهاد برای عاشق ادبیات:

 • یک coronavirus نماز از جیمز پارکر

 • جورج پاکر در یک رمان نویس جاه طلبی به تعریف امریکا یا

 • ما آخرین کتاب های توجیهی (راهنمای فراتر روزانه خود را نگرانی).

فراموش

نگه داشتن ذهن خود را مشغول است. کاوش:

 • این هشت راه برای خلاق ماندن در قرنطینه;
 • 12 چیز رایگان برای گوش دادن به و یادگیری ؛

 • نوشتن یک شعر برای ما #AtlanticPoetryChallenge.

ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>