<em>اطلس روزانه:</em> James Mattis صحبت می کند

خبرنامه سابق وزیر دفاع خود را شکست سکوت, افشاگری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. هر هفته شب

توسط NEWS-SINGLE در 15 خرداد 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

کریستی HEMM KLOK

ژنرال جیمز Mattis سابق وزیر دفاع است و سکوت.

"دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا—و نه حتی تظاهر به سعی" Mattis می نویسد: در این فوق العاده ای دارند. "ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی."

در بیانیه Mattis که استعفا داد و در دسامبر سال 2018 در اعتراض به رئیس جمهور, سوریه, سیاست, پشت معترضان.

"من این هفته وقایع عصبانی و وحشت زده" Mattis می نویسد. "عبارت" برابر عدالت تحت قانون' حک شده در سنگ فرش از دیوان عالی ایالات متحده. این دقیقا چیزی است که معترضان به درستی خواستار است. آن را سالم و بی خطر و وحدت تقاضا—که همه ما باید قادر به گرفتن پشت سر گذاشت."

جزئیات کامل خود را از بیانیه اینجا.

لیزا MAREE ویلیامز / گتی / اطلس

یک راهنمای به خواندن در مورد تظاهرات

سه خبرنگاران و کارشناسان رسانه ارائه توصیه های خود را.

1. نگه داشتن یک چشم را برای گزارش هایی که حسن تعبیر و یا منفعل صدای.

برای مثال در حال حاضر-حذف صدای جیر جیر از محلی واشنگتن ایستگاه ادعا کرد که "اسپری فلفل باعث کوتاه رم"—به عنوان استاد Sarah J. Jackson, یادداشت ها "شکست به نام پلیس به عنوان منبع ظاهرا حساس اسپری فلفل."

2. نمی افتد برای "هرج و مرج" تئوری تظاهرات.

"کلمه معنی ضرب وشتم افراطی است که هیچ منطقی وجود دارد یافت می شود در جنجال و هیاهو" مگان Garber استدلال می کند. "تظاهرات را یک زبان و یک منطق است. ... آنها خوانا; هدف آنها در واقع خوانایی."

3. مقاومت در برابر اصرار به ساده داستان است.

"بسیاری می خواهم برای ساده کردن این وقایع و به آنها یک روشن و در تفسير آن Applebaum استدلال می کند اما این اعتراضات در حال اتفاق متفاوت در نقاط مختلف کشور است.

جولیان مونتاگ

یک سوال پاسخ داد: آیا ویتامین D کمک به مبارزه با COVID-19?

شواهد و مدارک است که به آرامی نصب جیمز Hamblin می نویسد: در نسخه جدید خود را در ستون "Paging دکتر Hamblin."

در این فرصت طلب محیط ویتامین D و خارج از غرفه به عنوان یک مکمل غذایی است که به طور پیوسته به دست آورد علمی واقعی کشش. اکثر مردم بعید است که به کمک آن, اما بسیاری از به طور بالقوه می تواند باشد.

هر چهارشنبه, James طول می کشد پرسش های خوانندگان در مورد مرتبط با سلامت کنجکاوی و نگرانی و وسواس. باید یکی ؟ ایمیل او را در paging.dr.hamblin@theatlantic.com.

به طور جداگانه ما به دنبال صحبت با افرادی که مریض شدم با COVID-19 و نمی خود بگویید در مورد آن. برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را لطفا برای ما بنویسید اینجا.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را
  • یک راهنمای برای ایمن ماندن به عنوان متحده بازگشایی

  • 30 فیلم که بر خلاف هر چیزی که شما قبل از دیده می شود

  • 20 کتاب برای خواندن در قرنطینه این تابستان

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما رو یک سال 2020 فارغ التحصیل در زندگی خود:

لذت بردن از 19 فارغ التحصیلی سخنرانی به یکی از پیچیده. ما تحریریه جو Pinsker آماده برای ارائه در حال حاضر-لغو شروع نشانی "با پرسیدن یک دسته از مردم هوشمند از انواع زمینه ها—نوشتن, روانشناسی, تاریخچه و دیگران—چه آنها می گویند به کلاس از سال 2020 است."


ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب