<em>اطلس روزانه</em>: ساخت حس از چهارم

خبرنامه تعطیلات سال جاری است که با استقبال احساسات مخلوط. در اینجا راهنمای ما به رعایت این عجیب و غریب در

توسط NEWS-SINGLE در 14 تیر 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

الیور MUNDAY

این است یک لحظه بی دست و پا بود جشن امریکا است. چند ماه گذشته نشان داد قدرت های بزرگ در پوسیدگی تلاش برای مهار مرگبار همه گیر و حساب دوباره با آن نژادپرستانه سیستم.

مانند بسیاری از آمریکایی ها ممکن است دریغ شان خود را در قرمز و سفید و آبی. هنوز هم بیشتر خواهد بود و مانع از جمع آوری. در این سال یابد و آتش بازی نشان می دهد که اجتماعی از راه دور و یا لغو در دسترس نباشد.

در آستانه تعطیلات در اینجا یک مقاله ارزش بازبینی: مقاومت Ibram X. Kendi استدلال در سال گذشته است و نه ناسازگار با میهن پرستی.

ما باید جشن ما نافرمانی تلاطم اهانت و نارضایتی در مورد نابرابری و بی عدالتی در همه اشکال. ما باید جشن ما قالب میهن پرستی که آنها تماس unpatriotic ما تاریخی در تلاش برای گسترش قدرت و آزادی برای هر آمریکایی است. این است که ما آمریکا پروژه.

دفعات بازدید: بقیه در اینجا.

نیکلاس شکار / گتی

احساس وطن پرست?

زدن چهارم با یک بازخوانی از جولیا وارد هاو "نبرد سرود جمهوری" برای اولین بار منتشر شده در اقیانوس اطلس در سال 1862.

احساس با احتیاط از جشن ؟

انقلاب آمریکا نه تنها تلاش برای ایجاد استقلال از بریتانیا—آن را نیز یک فشار برای حفظ بردگی و سرکوب بومیان آمریکا مقاومت است. یک استاد تاریخ به نظر می رسد عمیقا در کمتر شناخته شده جمله بسته شدن اعلامیه استقلال—کلمات صحبت می کنند که به حقایق سخت در مورد بنیانگذار آمریکا.

احساس مانند شما می خواهید برخی از شعر ؟

صرف زمان با دو شاعر که با این نسخهها کار شد و با الهام از پتانسیل جوان امریکا است. والت ویتمن آیات در دموکراسی و Langston Hughes است: "من بیش از حد" مکمل یکدیگر.

احساس تاریخچه آن چشم در شما?

گام به گام و پا زدن راه خود را به نیمکت برای دیزنی+ نسخه موسیقی همیلتون. می گویند که بسیار تغییر کرده است در این کشور پس از ضربه برای اولین بار در باز 2015 کتمان حقیقت خواهد بود.

"همیلتون بی تدبیر جشن تاسیس امریکا نهادهای دولتی نقش در یک نور متفاوت در سال 2020" ما منتقد فیلم دیوید سیمز می نویسد. "اما نشان می دهد که بی ربط نیست ... این شرکت همچنین توابع به عنوان یک یادآوری است که تاریخ این کشور است و آینده هنوز در حال نوشته شده و بازنویسی شده."

احساس آماده برای حزب ... اما تعجب کنید که چگونه به انجام این کار با خیال راحت ؟

ما می دانیم که شما هنوز زنده موسیقی است. دوباره ما لیست پخش به طور خاص طراحی شده برای مهمانی تنهایی—هیچ شرم در متلاشیکننده حرکت در اتاق خواب خود را.

غیبت باعث می شود قلب رشد fonder وقتی که می آید به استخر بیش از حد. اما حتی اگر شما محلی شنا سوراخ باز نگه داشتن شش پا فاصله از هر کس در داخل و خارج از آب خواهد بود و کار روی حیله و تزویر در یک روز عادی اجازه دهید به تنهایی یک روز تعطیل است. برای امن تر, چلپ چلوپ, سعی کنید یک بارانی.

می خواهید بیشتر راهنمایی? در اینجا این است که چگونه به فکر می کنم از طریق خطرات ناشی از انواع فعالیت های تابستان.

احساس مانند یک آتش بازی در آسمان—و چهارم به طور کلی—در حال بازی کردن ؟

سعی کنید این جزئیات در مورد چتربازی کرم ها. هر هفته وزارت کشاورزی ایالات متحده قطره نزدیک به 15 میلیون flesh-eating کرم ها در طول پاناما-کلمبیا مرز. سلامت قاره در خطر است.


با تشکر برای خواندن. این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce و هیلی ویس و ویرایش شده توسط Shan وانگ. کسی جلو شما این خبرنامه? ثبت نام در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب