هنرمندان انجام و مالی خرید اینترنتی از Coronavirus

نیویورک صحنه فرهنگی گرفته شده بازدید قبل و بعد از 9/11 در طول رکود اقتصادی است که در سال 2007 آغاز شد و پس از

توسط NEWS-SINGLE در 3 فروردین 1399
Silhouettes of people against a stage curtain
نیویورک صحنه فرهنگی گرفته شده بازدید قبل و بعد از 9/11 در طول رکود اقتصادی است که در سال 2007 آغاز شد و پس از طوفان سندی—اما حذف آن برای یک دوره نامحدود از زمان بی سابقه است.عکس توسط کریستوفر اندرسون / مگنوم

در پنجشنبه, آوریل 12th, صبح بعد از N. B. A. خود را به حالت تعلیق نجومی و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع, سفر از اروپا و بازیگر امیلی Cass مکدانل در تمرینات برای آینده تولید از آنی بیکر بازی "Antipodes." در این بازی یک گروه از مردم دور یک میز نشستن طوفان مغزی برای یک پروژه دقیق طبیعت است که هرگز به طور کامل تعریف شده است. در آخرین صحنه به عنوان یک آخرالزمانی طوفان خارج از این گروه و رهبر می رسد و تماس همه چیز خاموش است. که پنج شنبه های آخر زمان در یک oracular اهمیت که هفته به تمرین مکدانل و بقیه بازیگران آموخته است که با توجه به اقدامات ایمنی برای جلوگیری از گسترش این coronavirus خود را نشان می دهد که لغو شد.

مکدانل نیست سوال چه مورد نیاز برای انجام شود اما تعجب می کنم که آیا خاموش شدن ناگهانی خواهد آخرین. در ابتدا اعضای بازیگران مورد بحث که آیا آنها ممکن است انجام این نشان می دهد با کاهش مخاطبان ظرفیت یا زنده. آنها در نظر گرفته خواندن اسکریپت از طریق یک زمان آخرین اما برخی از بازیگران احساس می شود که این امر می تواند بیش از حد دردناک و دیگران تا به حال به ترتیبات را به عقب بر گردیم خانه. یک عضو تیم خلاق التماس تولید به صبر کنید برای از بین بردن مجموعه ای فقط در مورد. "من فکر می کنم برخی از مردم واقعا به آن اعتقاد بر این خواهد بود تا دو هفته" او به من گفت: هنگامی که ما صحبت در گوشی و چند روز بعد. از صبح روز بعد روشن شد که حتی یک گردهمایی از بازیگران غیر مسئولانه خواهد بود.

نیویورک نمایشی-هنرهای صحنه گرفته شده بازدید قبل و بعد از 9/11 در طول رکود اقتصادی است که در سال 2007 آغاز شد و پس از طوفان سندی—اما حذف آن برای یک دوره نامحدود از زمان بی سابقه است. در مارس 11 و 12, فرماندار اندرو کومو, نیویورک, منع تجمع بیش از پنج صد نفر و برادوی و خارج از برادوی تئاتر تعطیل شد. لغو تئاتر اجرا می شود, موسیقی, تورهای, کمدی, نشان می دهد, باشگاه, شب, نمایش فیلم, کتاب, راه اندازی, سیاسی و صندوق-raisers به سرعت دنبال کرد. شب دوشنبه, مارس 16th, زمانی که کافه ها و رستوران ها که رسما بسته تقویم شده بود پاک پاک. من خوشه های کوچک از دوستان و از دست دادن شغل خود در گذشته اما هفته گذشته هنگامی که ده ها تن از دوستان و آشنایان را دیدم معیشت خود تبخیر در عرض بیست و چهار ساعت متفاوت بود. درخواست به نظر می رسد آنلاین: اگر شما می توانید استطاعت به خوردن هزینه بلیط خود را در نظر بگیرید و آن را کمک مالی به تئاتر. اگر شما نمی تواند به دیدن نوازنده زنده, خرید آلبوم در Bandcamp. باشگاه شب آغاز شده Venmo حساب خود bartenders و bouncers. کتابفروشی های مستقل که در آن خوانش لغو شده بود ارائه شده با تخفیف حمل و نقل به مردم که خرید جدید. جهان به نظر می رسید به bifurcate به افرادی که هنوز شغل (در حال حاضر) و کسانی که نمی, با سابق مشتاقانه به دنبال راه هایی برای پوشش برای دومی بودند که در حال حاضر تقلا برای منابع جدید درآمد هر درآمد. در رسانه اجتماعی خوردها یکی از نوازنده من می دانم که ارائه مجازی ویولن سل درس; یکی دیگر از ارائه مجازی ریکی مشاوره. افرادی که در تولید صدا رویدادهای آگهی خدمات خود را تسلط بر موسیقی است. مردم قرار داده موسیقی خود تجهیزات برای فروش. به عنوان در بسیاری از شهرها و هنرهای صحنه ای در نیویورک است که به طور جدایی ناپذیری به خدمات و رویداد-تولید و صنایع و از دست دادن خلاق معیشت بوده است مرکب از بسته شدن از میله, رستوران ها و کافی شاپ ها و لغو مراسم عروسی و همایش ها و دیگر رویدادهای بزرگ است. مشاغل روز و شب شغل ناپدید شد در همان زمان.

من با صحبت مکدانل در روز سه شنبه, روز است که او برنامه ریزی شده بود به پرواز از نیویورک که در آن تولید برگزار شده بود تمرینات خود را برای لس آنجلس که در آن شب باز خواهد برگزار شده است در علامت گذاری انجمن مخروطی در آوریل 1st. او فقط یاد گرفته که او و بقیه بازیگران خواهد بود برای پرداخت دقیقا یک هفته بیشتر. او تا به حال به سر برد صبح با تلفن, تلاش برای مذاکره کمتر تنبیهی قطع. او تا به حال به نام دولت در مورد مزایای بیکاری و در حال صرف تقریبا یک ساعت در خود نگه دارد با نیویورک وزارت کار گفت که او به تماس در مارس 4, زمانی که او را واجد شرایط. او تعجب که آیا در آوریل 4th, هنوز هم وجود دارد یک بخش از نیروی کار به تماس فرد با او صحبت کرد که هنوز کار از یک دفتر به او گفت که او نمی تواند کار از راه دور چرا که او خود یک کامپیوتر است.

او نگرانی بودند نه تنها مواد اما وجودی. مانند بسیاری از ما مکدانل در حال صرف تعطیلات آخر هفته از آمدن به درک که شب زندگی و فرهنگ است که بسیاری از ما از دست رفته را نمی خواهد به سادگی بازسازی خود حاضر ما می توانید تمام اویختن با هم دوباره. مکانهای نزدیک خواهد شد. افراد جوان که به نیویورک آمد و به دنبال مشاغل خلاق و نمی تواند در پرداخت اجاره خود را خواهد بازگشت به شهرستانها از آنها آمد. مکدانل که به تنهایی زندگی می کند احساس جدا شده و نگران است. آنلاین پچ پچ در مورد تماشای تلویزیون و آشپزی لوبیا کمک. "من نمی تواند تمرکز" او به من گفت در تلفن سهشنبه گذشته. "من حل و فصل به تماشای نشان می دهد و خواندن کتاب های من و ابتلا در همه چیز. من می دانم که همه را در شوک و تلاش برای ایجاد بهترین از آن و مقابله با آن اما در کل مفهوم staycation هستید احساس می کند فوق العاده توهین آمیز به من."

پس از رگبار گلوله از تعطیلی هفته گذشته بسیاری از نوازندگان من با صحبت شد و هنوز هم در این فرایند تنظیم. برای یک کارگر به این سوال که چگونه ورزش می تواند پاسخ داده شود با یوگا تصویری در اتاق نشیمن برای یک رقصنده حفظ شرایط فیزیکی و بدون فضا به حرکت می تواند مشکل تر است. (Alicia Graf ماک مدیر رقص در مدرسه جولیارد پخش یک باره کلاس آنلاین از خالی استودیو: "ما اصلا موسیقی امروز," او می گوید. "من بحث شما را از طریق.") نویسندگان و کسانی که حداقل می توانید کنسول خود را با این واقعیت است که یک کتاب یک شیء مادی وجود دارد که مستقل از گروه های از مردم در حال تاسف این فرصت نادر است که یک کتاب راه اندازی ارائه می دهد به ظهور از تنهایی و ارتباط برقرار کردن با مخاطب است. ربکا Dinerstein شوالیه که رمان دوم "سحر و جادو" منتشر خواهد شد در پایان ماه به من گفت: "شکست به جشن می شود این عجیب و غریب متعالی مشکل با توجه به کاری که سال گرفته شده." Dinerstein شوالیه به حال حوادث برنامه ریزی شده در نیویورک و لس آنجلس و سان فرانسیسکو که همه لغو شده اند. "گذشته از چند صد از فروش کتاب است که ما را در آورده در آن بزرگتر حوادث کلمه از دهان و جامعه سازی و مرتب کردن بر اساس از گسترش آن وقایع در آن جغرافیای غیرقابل سنجش است."

نمایشنامه که قرار بود قبل از مخاطبان برای اولین بار ممکن است هرگز شانس خود را. Daniel Goldstein co-نوشت موسیقی "سرباز گمنام" با اواخر مایکل فریدمن. اجرای آن در نمایشنامه نویسان افق لغو شد در این هفته از آن هنوز. "من با همکاران و تولید کنندگان را هرگز به آن را ببینید," او گفت:. "بازیگران در حال غم انگیز بود چرا که آنها نشان می دهد که آنها را دوست داشت و معتقد بود و برای بسیاری از آنها این بود که به نیویورک débuts." اما مبرم ترین نیازهای اقتصادی بودند. "همه تئاتر مردم به جز آنهایی که نهادی شغل—ما فرفره مردم" گلدشتاین که بعد کار به عنوان یک مدیر دانشیار در برادوی در نمایش "بیا از دور" نیز در حال حاضر از بین رفته اند. "ما هیچ فرقی با یک نوکر. زمانی که تئاتر ما بسته بودند به معنای واقعی کلمه همه بیکار. همه من می دانم این است که بیکار است."

اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس ساخته شده است که اختلاف بین کارگران شاغل و پیمانکاران مستقل واضح تر از همیشه. نیویورک پرداخت می شود-بیمار-ترک قانون اما آن را پوشش نمی دهد قرارداد کارگران است. بسیاری از کارگران مستقل در هنر باید بالا خود اشتغالی مالیات و سلامت-بیمه هزینه های آنها ندارد 401(k) برنامه های تطبیق و یا کارفرما مورد حمایت بیمه از کار افتادگی و یا قطع زمانی که کار به نام خاموش. اگر هنرمندان بیمه سلامت از طریق یک انجمن صنفی یا اتحادیه های تحت پوشش است که معمولا وابسته به کار کردن برای یک شماره خاص از هفته در هر سال است. "فکر می کنم در مورد از دست دادن سلامت خود را تحت پوشش در میان یک بیماری همه گیر" لن Egert ملی, مدیر اجرایی آمریکایی انجمن صنفی هنرمندان موسیقی یک اتحادیه است که نشان دهنده کارگران در زمینه اپرا, choral, موسیقی و رقص, گفت:. این اتحادیه بیش از شصت جمعی-چانه زنی موافقت نامه. Egert به من گفت پاسخ متنوع توسط شرکت. "برخی از شرکت های پله و انجام بزرگ—ساراسوتا باله پرداخت رقصنده خود را از طریق قرارداد نجومی" او به من گفت. "شرکت های دیگر در حال لغو عملکرد و پرداخت هر چیزی."

رقص/نیویورک با انجام یک نظرسنجی از رقص صنعت از تعطیلی آغاز شد. Alejandra دوقو Cifuentes, آن, مدیر اجرایی, به من گفت که در میان پنجاه و چهار پاسخ این سازمان دریافت کرده بود توسط چهار شنبه, متوسط گزارش خود از درآمد سالانه کمتر از سی و پنج هزار دلار در سال است که در شهر نیویورک است که بالای خط فقر. Ann Marie Lonsdale یک هنر-مدیریت مشاور بود درگیر در ایجاد یک وب سایت به نام COVID-19 هنرمند آزاد, منابع, خلاصه ای از اطلاعات در مورد بودجه اضطراری سیستم عامل آنلاین و از راه دور-لیست فرصت های شغلی که به گفته خود سازندگان و مدیران سایت, دریافت تقریبا یک صد و شصت هزار صفحه نمایش ها در طول چهل و هشت ساعت از وجود است. "این انتخاب است که هنرمندان باید با چشمان باز زمانی که آنها را به یک حرفه ای در هنر" Lonsdale به من گفت. "اما ما در حال فکر کردن در مورد یک بخش از کارگران که در حال undersaved کلی که بیکار در کل که عظیم دانشجو-بدهی وام به طور کلی و نه پس انداز بازنشستگی به طور کلی." او در ادامه گفت: "بزرگترین حس در یک میدان گسترده ای معنا بخش است که قادر به مراقبت از خود کارگران است. ما در حال صحبت کردن در مورد مستقل هنرمندان که در حال تلاش برای استخراج پرداخت از underresourced هنر سازمان که هم در بحران است."

Kronda که زندگی در سیاتل بهترین فروش نویسنده کتاب "بنابراین شما می خواهید به بحث در مورد مسابقه." تا چند روز پیش او تا به حال یک برنامه کامل از سخنرانی برای بهار. با آخرین پنج شنبه, مارس 12th, همه چیز او رزرو کرده بود برای دو ماه آینده لغو شده بود. Oluo تا به حال برخی از پس انداز بسیاری از دوستان او نیست. ظرف چند روز Oluo که سازمان چند جامعه کوچک صندوق-raisers در گذشته راه اندازی سیاتل صندوق امداد هنرمندان در میان COVID-19. در پایان هفته گذشته این صندوق را مطرح کرده و بیش از یک صد هزار دلار و Oluo دریافت کرده بود بیش از دو صد برنامه های کاربردی برای کمک های مالی. برای اولین بار مردم او را شنیده بودند از نوازندگان و d.j.s, عنوان همایش, مراسم, جشنواره ها و شب لغو شد. پس از آن آموزش و هنرمندان به عنوان هنر کلاس رقص و کلاس لغو شد. او گفت: "این تقریبا هر کسی که کار بستگی دارد آنها را در مقابل مخاطب: احترام هنرمندان جوان و هنرمندان و هنرمندان در هر فرم." به زودی به عنوان امواج از لغو سقوط در سراسر کشور, او شروع به دریافت درخواست مشاوره از مردم در شهرهای دیگر امیدوار به راه اندازی صندوق مشابه-raisers.

"این است که واقعا آوردن به نور نیاز برای 1099 و آزاد کارکنان به مزایای مشابه به صورت پاره وقت و تمام وقت کارکنان" شاون Escarciga عملکرد هنرمند کمک کرد که راه اندازی یک GoFundMe صفحه درخواست کمک های مالی برای خانواده های کم درآمد هنرمندان در نیویورک بود که مدل در یکی از Oluo آغاز شده بود در سیاتل گفت. Escarciga و همکاری سازمان نادیا شوارتز Tykulsker که هنر مدیر و مدافع راه اندازی وب سایت در چهار شنبه, مارس 11th. توسط یکشنبه پس از آن دریافت کرده بود تقریبا بیست هزار دلار کمک مالی و پانصد برنامه های کاربردی برای کمک های اولیه—به اندازه کافی است که هر بیشتر درخواست شد را در خود نگه دارد در حالی که سایت مدیران بررسی این درخواست است. متقاضیان Escarciga گفت, شامل موسیقی که تا به حال مباحث لغو آزاد هنر مدل هنر گرداننده که گالری در حال بسته شدن و شب-زندگی هنرمندان است. این برنامه باید شامل درخواست برای کمک به خرید مواد غذایی و داروها و برای اکثریت قریب به اتفاق پرداخت اجاره.

در Austin, پس از لغو جنوب شرق سه محلی مری کاترین Paynter صاحب یک نام تجاری-مشاوره بازاریابی, صدفی Lashley یک مدیر رویداد و برادرش لوک Lashley یک تولید کننده ویدئو ساخته شده وب سایت من را از دست داد فرفره که در آن کارگران از همه نوع که شغل در SXSW لغو شده بود ارائه شرح مختصری از وضعیت خود و حقوق از دست رفته. در ماه مارس 10th, این سایت تا به حال بیش از چهار صد ارسالی که خلاصه بیش از دو میلیون دلار در درآمد از دست رفته. لیست افرادی که شامل d.j.s, رقصنده تولید techs, نوازندگان, عکاسان, و حداقل یک کلمه صحبت شاعر است. اکثر همکاران به سایت گنجانده شده بود خود را آنلاین پرداخت دستگیره در مورد مردم می خواستند به کمک های مالی اما Paynter یکی از سه سازندگان به من گفت که این سایت به عنوان یک "ابراز همدردی" به عنوان یک ماده ثابت است.

"اقتصاد Austin دارای دو ردیف در آن," او گفت: رفتن به توصیف بسیار ثروتمند اما گذرا جمعیت از کارگران حرفه ای و یک ردیف از فرفره-اقتصاد محلی بسیاری از آنها به شدت وابسته به South by Southwest در بهار و جشنواره موسیقی Austin City Limits در پاییز. به عنوان Austin تبدیل شده است مرفه تر در سال های اخیر گفت: ورود به سطح حقوق رفته اند و نه در پشت سر هم با اجاره. تگزاس دولت را رد کرده و گسترش مدیکید گزینه از قانون مراقبت مقرون به صرفه و بازار بیمه بهداشت و درمان برای مترجمان آزاد می تواند هزینه حدود شش صد و پنجاه دلار در ماه برای یک فرد با هیچ وابستگان به عنوان مورد برای Paynter. "هنگامی که این شهر تلاش برای تصویب پرداخت مرخصی استعلاجی دو سال پیش وجود دارد dustup از کسب و کارهای محلی" Paynter گفت. "ما مترقی شهرستان در این صورت از آن اما هر بار ما را امتحان کنید را مترقی مراحل این کلاس دیگر در مراحل و توقف آن را از اتفاق می افتد."

وجود دارد یک نوع خاص از مخالفت این سایت متعلق به هنرمندان و کسانی که انتخاب مشاغل, اما, انجام, آنها ممکن است تنها بسیار به ندرت منجر به رفاه مادی. در زیر برخی از آمریکایی منطق اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به لحاظ ساختاری فقیر—اگر شما امتیاز از انتخاب یک حرفه ای—سپس به دنبال یک زندگی است که می افتد خارج از شبکه امنیت اجتماعی در کار شما در واقع ممکن است مانند یک بازی-در-خود-خود را در معرض خطر بودند. در تکیه زمان دولت ممکن است به قید وثیقه خودکار هواپیمایی و صنایع بانکی, اما آن را به طور کلی برگ هنر برای زنده ماندن کاهش بشردوستانه دادن خود به خود (به خصوص در سطح فدرال: بودجه New York City Department of Cultural Affairs است بزرگتر از موقوفه ملی برای هنر). "در این لحظه مردم شرم من آنها شرم هنرمندان, مانند," چرا شما باید شش ماه از پس انداز؟' 'چرا شما باید سه ماه از پس انداز؟' "این در واقع تقصیر شما است که شما در این پرتگاه,' " نیکول آبجو واشنگتن-مشاور بر اساس اجرا می شود که دوره های آموزشی که تدریس ضد نژادپرستانه و تئاتر شیوه های گفت. او مارس برنامه گنجانده شده بود پرداخت و حضور در همایش و کارگاه آموزشی در دانشگاه ییل دانشکده درام و این او بود که نوشته شده یک تماس برای منابع در Facebook درخواست اطلاعات در مورد بودجه در حال حرکت کار آنلاین و مراقبت از آسیب پذیر ترین هنرمندان که منجر به ایجاد COVID-19 هنرمند آزاد منابع وب سایت.

مکدانل به من گفت که به عنوان دولت floundered در پاسخ و پیشنهاد رفع که غیر مستقیم پرداخت های نقدی را کمی به آدرس به طور مستقیم آسیب پذیری از پیمانکاران مستقل او رفته بود از فکر "آنها چیزی را انجام دهید" به تعجب "که " آنها"?" خود ایمنی و امنیت یک چیز اما روشن بود که COVID-19 اقدامات شد افشای خطوط گسل اقتصاد ما. عمدتا در تنهایی او بمب انتخاب او ساخته شده است. "با هم در یک گروه به تأمل در جهان در مراسم ارزشمند است راه برای زندگی," او گفت:. "این ارزش چیزی که زندگی خود را وقف." متوجه شدم که او به عنوان او صحبت کرد و از اقدام او در حال حاضر تضعیف به زمان گذشته. "این یک فداکاری بود اما ارزش آن را," او گفت:. "این چیزی بود که من دوست داشتم را انجام دهد."


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب