مغلوب ساختن پیشی جستن مصمم است که به تقسیم این کشور به دو

سیاست او در تلاش برای تجمع قرمز امریکا با به تصویر کشیدن آبی شهرستانها به عنوان یک تهدید و سپس موقعیت خود

توسط NEWS-SINGLE در 1 مرداد 1399
اندرو Caballero-رینولدز / خبرگزاری فرانسه / گتی

جدید تهاجمی علیه شهرستانها عمده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و عربستان فرمانداران در حال هل دادن در مرکز جغرافیایی خط گسل بین جمهوری خواه و دموکرات ائتلاف.

در جلوی یک تهمت است که مصرف خود را مقابله رویکرد به سمت شهرهای بزرگ به شوم سطح جدید با استقرار فدرال اجرای قانون مقامات به پورتلند و به طور بالقوه دیگر مناطق بیش از اعتراض مقامات محلی.

از سوی دیگر فرمانداران جمهوریخواه به ویژه اما نه به طور انحصاری در سراسر کمربند آفتاب بارها و بارها مسدود شده عمدتا دموکراتیک رهبران محلی از قفل کردن جوامع خود با وجود انفجار caseloads در شهرستانها از آتلانتا به ققنوس. این دستورات نشان دهنده جدید تاج در یک دهه به طول موج از اقدامات دولت جمهوری مقامات به پیشدستی و تصمیم گیری های محلی و دولت های دموکراتیک است.

"ما به حال مسائل هستند که بلافاصله با فشار دادن و خیلی های مربوط به بهداشت عمومی و ایمنی می گوید:" ریچارد Briffault یک دانشگاه کلمبیا استاد حقوق که مورد مطالعه دولت پیشدستی شهرداری اقدامات است. در حالی که کشورهای در حال حرکت به بلوک شهرستانها از بالا بردن حداقل دستمزد و یا اعلام خود مهاجرت محراب "مسائل مهم ... در این معنا که این فشار در لحظه تصمیم گیری است که به طور مستقیم موثر بر سلامت و رفاه بسیاری از مردم این منحصر به فرد است" او به من گفت.

موضوع مشترک در این دوقلو باختری است که آنها گودال مقامات جمهوری خواه که تکیه بر حمایت در درجه اول از exurban کوچک-شهر و روستایی رای دهندگان در برابر مناطق عمده شهری که به نفع دموکرات ها. در روند این جمهوری خواهان—مغلوب ساختن پیشی جستن در خاص—ممکن است امید به تجمع خود را nonurban رای دهندگان پایه با تعریف خود به صراحت در مخالفت با شهرستانها. مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به تاکید است که پیام خود را در کاخ سفید سخنرانی بعد از ظهر امروز در "مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرهای آمریکا است."

در استقرار نیروهای فدرال تهمت به نظر می رسد به تلاش برای دامن زدن به درگیری با معترضان که او می توانید استفاده کنید برای متقاعد کردن سفید حومه رای دهندگان که او را آخرین خط دفاعی در بین آنها و هرج و مرج گفته انکوبه در شهرستانها رام امانوئل سابق شهردار شیکاگو به من گفت. با اشاره به این خیابان نبرد بین کارگران ساختمانی و ضد جنگ معترضان در منهتن در سال 1970 Emanuel گفت: "مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای ایجاد خود سخت-کلاه ضد شورش و آنها با پوشیدن [اجرای قانون] کلاه."

خطر سیاسی برای جمهوری خواهان در این استراتژی بسیاری از ناظران سیاسی به من گفت: نه تنها که آن را می تواند به تحریک بیشتر مخالفان از ساکنان در مراکز شهرستان, اما آن را نیز می تواند سرعت بخشیدن به تغییر جهت به سمت دموکرات ها در بزرگ به خوبی تحصیل کرده و بیشتر و متنوع تر درونی حومه اطراف شهرهای بزرگ است. در طول زمان "بزرگتر متراکم تر حومه" را تبدیل به "مانند شهرستانها و در پرتاب با شهرستانها"—آنها شناسایی نمی آنجا با کمتر از جمعیت مناطق, می گوید: رابرت Lang یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز شهری سیاست برنامه و همکاری نویسنده کتاب آینده آبی مترو قرمز متحده.

دو درگیری بین شهرستانها و رهبران جمهوری خواه نشان دهنده اوج بلند در حال اجرا روند. تنش بین ایران تحت کنترل دولت های ایالتی و دموکراتیک به رهبری شهرستانها به ویژه پس از تشدید 2010 دورۀ انتخابات که تحویل به جمهوری خواهان کنترل یکپارچه از خانه ملت باشند و در حدود دو دوجین متحده است. از آن زمان به بعد متحده نقل مکان کرده اند بسیار بیشتر از قبل از به سرنگونی شهر سیاست های مانند کسانی که در ایجاد پرداخت مرخصی استعلاجی تنظیم تفنگ, خرید و فروش و اعمال کنترل اجاره.

این اختلافات تولید ملی عناوین زمانی که حزب جمهوری خواه فرماندار و قانونگذاری ایالتی در ایالت کارولینای شمالی تصویب قانون شناخته شده به عنوان "حمام لایحه" در سال 2016 واژگونی یک شهرستان شارلوت فرمان به معنای تضمین حقوق برابر برای ترانس افراد است. در حالی که دموکرات ایالت گهگاه لغو محلی اقدامات Briffault نوشت: در یک سال 2018 تجزیه و تحلیل "مزیت ... پیشگیرانه اقدامات و طرح های پیشرفته شده است توسط حزب جمهوری خواه و سلطه دولت."

از شروع پاسخ به شیوع کروناویروس در بسیاری از کشورهای با ایران فرمانداران دنبال کرده است و این الگو. در برخی از ایالت های شمالی از جمله اوهایو مریلند و ماساچوست ایران فرمانداران نقل مکان کرد و به سرعت به قفل کردن اقتصاد است. در جاهای دیگر این اتفاق نمی افتد: در فلوریدا و جورجیا و تگزاس و آریزونا—در میان دیگران—فرمانداران جمهوریخواه در رد درخواست در ماه مارس از بزرگ شهرداران شهرستان به تعطیل کردن اقتصاد به عنوان ویروس گسترش و توافق تنها پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اکراه اذعان کرد که نیاز به بسته شدن.

که خاموش نبرد بین آبی شهرستانها و قرمز متحده برای چند هفته. اما آن را بلافاصله مطرح در مارس زمانی که فرمانداران جمهوریخواه گرگ ابوت در تگزاس ران DeSantis در فلوریدا, برایان کمپ در گرجستان و mlb در آریزونا شد در میان اولین آسانسور خود را مستند سفارشات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مصر خواستار بازگشایی.

به عنوان caseloads در مراکز عمده شهری از این کشورها علامت طریق ماه ژوئن و پس از آن افزایش یافت و به ژوئیه مقامات محلی رشد کرده و بلندتر در اصرار فرمانداران برای بازگرداندن بیشتر محدودیت های اقتصادی و فعالیت های اجتماعی. اما ابوت و Ducey در حالی که به زمین بر روی ماسک مورد نیاز و بسته شدن میله را تکذیب کرد درخواست های مکرر از مقامات محلی در شهرهای هیوستون و فینیکس به اعطای آنها قدرت برای بازگرداندن گسترده تر مستند. DeSantis است قاطعانه رد تماس به شماره یک ایالت ماسک مورد نیاز و یا بیشتر کسب و کار.

کمپ گرفته تهاجمی ترین وضعیت. به عنوان موارد رشد کرده در گرجستان به خصوص در اطراف آتلانتا او نه تنها حاضر به صدور ایالت ماسک قیمومیت یا عقب خود را بازگشایی بلکه به صراحت مسدود آتلانتا در تلاش برای تشدید آن خود محدودیت در عملیات کسب و کار. هفته گذشته او خواسته دادگاه را به باطل ماسک مورد نیاز صادر شده توسط آتلانتا شهردار Keisha لنس کف و حتی نوار خود را از عموم بازجویی اقتدار خود را به چنین تصمیم گیری. به طور همزمان در کمپ اعزام گارد ملی به آتلانتا پس از موج اعتراضات و برخی از خشونت وجود دارد بیش از کف را صریح و اعتراض.

برایان کمپ و کیشا لنس کف / AP

Kasim نی کف فوری سلف به عنوان شهردار آتلانتا به من گفت که کمپ را باز خصومت نسبت به شهر است "هیچ چیز مانند آنچه که من دیده ام قبل از. من خدمت با یک جمهوری خواه فرماندار بسیار محافظه کار فرماندار ناتان مقابله و ما هرگز این نوع از اختلافات. ما قطعا هرگز که publicly."

بعدی مقابل در تقابل فرمانداران جمهوریخواه و آبی شهرهای coalescing در اطراف بازگشایی مدارس دولتی—یکی دیگر از منطقه که در آن تهمت قرار دادند فرمانداران به حرکت به شدت. با درجات مختلفی از اجبار بسیاری از GOP فرمانداران باید علنا فشرده محلی مدرسه تخته برای بازگشایی کامل هفته در فرد آموزش. در میان افزایش caseloads در تگزاس ابوت به تازگی بخشی از عقب نشینی کرد و گفت که ولسوالی می تواند ارائه مجازی آموزش برای حداقل چند هفته اول از کلاس.

اما در فلوریدا DeSantis ادامه داده است به اصرار در مقیاس گسترده ای را بازگشایی; در اخیر فروم با جنوب فلوریدا مقامات او در پاسخ به نگرانی های خود را در مورد ایمنی با اصرار دارد که کودکان باید فرصت را به بازی های ورزشی.

"آنچه در مورد داشتن فوتبال فصل, چیزهایی که می خواهم ؟" او پرسید. "ما باید تعداد زیادی از بچه های جوان که این بلیط های خود را قادر به رفتن به دانشگاه از طریق دو و میدانی ... چه اتفاقی می افتد به تمام کسانی که رویاهای؟" روز دوشنبه فلوریدا معلمان اتحادیه شکایت کرد برای جلوگیری از یک دستور دولت است که موظف به فرد آموزش (هر چند منظور مبهم پیشنهاد امکان استثنا اگر محلی مقامات بهداشت جسم).

جبهه های دیگر به سرعت در حال شعله ور در این پخش كردن, عربستان حملات خود به شهرهای بزرگ. سناتور جمهوری خواه جاش هاولی میسوری خواسته است دادستان کل ویلیام Barr برای باز کردن یک تحقیقات فدرال به کیم گاردنر, رئیس دادستان در سنت لوئیس که تصمیم این هفته به اتهام یک زن و شوهر که دست تکان داد سلاح در تظاهرات عبور خود را در حومه شهر خانه در ماه گذشته. دولت اوباما فرماندار مایک کشیش بخش در حال حاضر نشان داد که او را عفو آنها در صورت لزوم. (Barr نیز زمینه مناسب برای اعتصاب کردن محدودیت در تجمعات مذهبی در طول بیماری همه گیر در لوئیزویل کنتاکی و Greenville, می سی سی پی.)

دیروز تهمت شعلهور و در عین حال یکی دیگر از سوختن تعارض زمانی که او دستور داد که اداره آمار به تعداد مهاجران مستند نشده در آن به بررسی یک حرکت است که کاهش قانونی نمایندگی از شهرهای بزرگ که در آن بسیاری از آنها زندگی می کنند. کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا که پیوست دادخواست که در سال 2019 مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن از اضافه کردن یک تابعیت سوال سرشماری گفت: این اقدام بیش از حد خواهد شکست در دادگاه. "رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر از دست رفته در دیوان عالی کشور در تلاش برای خرابکاری در سرشماری" او به من گفت. "این آخرین تلاش است و حتی ناقص تر و شفاف تر است که یکی از اولین."

به طور بالقوه حتی بیشتر مواد منفجره است تهمت تصمیم به ارسال فدرال اجرای قانون مقامات به پورتلند زیر پایدار تظاهرات وجود دارد و همچنین او را تهدید به اعزام ماموران فدرال به شهرهای دیگر اجرا شده توسط "بسیار لیبرال دموکرات" از جمله شیکاگو, نیویورک, فیلادلفیا, دیترویت و اوکلند.

هر دو استقرار و تهدید کرده اند خشم دموکراتیک مقامات در سراسر کشور است. بکررا به من گفت که اگر چه کالیفرنیا جوایز همکاری خود را با فدرال اجرای قانون اگر مغلوب ساختن پیشی جستن "با استفاده از آنها را به تلاش برای شرکت در آنچه که کلی پلیس قدرت از یک دولت او نقض قانون اساسی" و دولت را مبارزه با او را در دادگاه. شهردار شیکاگو لری Lightfoot زده لحن مشابه دیروز هنگامی که او گفت که او خواهد خوش آمدید فدرال کمک در مبارزه با این شهر بومی تفنگ خشونت اما مخالفت با هر گونه تلاش برای استفاده از فدرال پرسنل در برابر معترضان. Lightfoot پیوست 14 دیگر-شهرداران شهرستان در یک داغدار نامه به ناروا منتشر شد در این صبح که اعلام کرد که "یک جانبه استقرار ... شبه نظامی از نوع نیروها به شهرهای ما کاملا مغایر با سیستم ما از دموکراسی و ما یکی از اساسی ترین ارزش ها است." فیلادلفیا منطقه وکیل لری Krasner حتی هشدار داد که او را به دنبال تعقیب ماموران فدرال که "غیرقانونی" هدف داعش است.

سیاست از این همه تکثیر جنگ بین مقامات جمهوری خواه و دموکرات شهرستانها ممکن است آشکار در دو سطح. با مغلوب ساختن پیشی جستن monumentally منفور در مراکز شهری اما هنوز قوی در مکان روستایی فوری ترین سوال سیاسی است که چگونه حومه رای دهندگان پاسخ خواهد داد.

مانند دیگر ناظران Lang بروکینگز از یادداشت ها که در طول تاریخ خانواده نقل مکان به حومه صراحت از آنجا که آنها می خواستند خود را جدا از شهرستانها و در بسیاری از موارد از زیادی جمعیت اقلیت که در آنها موجود است.

اما پس از 1990s بیشتر در حومه پیدا کرده اند به این نتیجه رسیده اند که دیدگاه های سیاسی خود را تراز بیشتر با متنوع جهان وطنی شهرستانها در این نزدیکی هست از با بیشتر فرهنگی محافظه کار preponderantly سفید و مسیحی کوچکتر در مکان های دور از هسته شهری. تحت مغلوب ساختن پیشی جستن این روند را تشدید کرده است: او رسوب یک تغییر قابل توجهی نسبت به دموکرات ها در یقه سفید حومه که سوخت حزب فراگیر دستاوردهای در خانه در سال 2018 است. اگر خواهان یک بار می تواند تعداد در حاشیه به عنوان به زودی به عنوان آنها عبور یک شهر مرزهای Lang یادداشت ها در حال حاضر در بسیاری از مکان "خط برای جمهوری خواهان نقل مکان کرد بیرون بیشتر" در مترو, او می گوید.

منطقه آتلانتا کپسوله این تغییر. به نی اشاره کرد کاب و Gwinnett شهرستانهای دو غول حومه بلافاصله در خارج از شهر بودند "جمهوری خواه پایه در دولت" چندی پیش. اما هیلاری کلینتون دقت انجام هر دو آنها در سال 2016 استیسی آبرامز برنده آنها خیلی بیشتر در نزدیک او دست به کمپ در سال 2018 فرماندار نژاد و جو بایدن می تواند گسترش آن حاشیه و حتی بیشتر در نوامبر است. "حومه داخلی حرکت نیست—آنها در حال اجرا" نی گفت. "جمهوری خواهان داشتن برای رفتن بیشتر و بیشتر دور از مرکز شهرستان به منظور پیروز شویم."

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار در مورد "عصبانی اوباش" و "خشونت آمیز و ضرب وشتم" دموکراتیک در شهرستانها ممکن است اجازه می دهد او را به پس گرفتن برخی از جمهوریخواهان متمایل به سفید حومه پیدا کرده اند و انرژی خود را در مناطق روستایی و شهر های کوچک پشتیبانی از تحلیلگران در هر دو طرف به من گفت. اما به عنوان من قبل از نوشته خود متخاصم تن به طور همزمان خطرات سخت مخالفت او روبرو از بسیاری از حومه رای دهندگان که احساس می کنید که او را در معرض آنها را به خطر بیشتر—هر دو در پاسخ به این پلیس تظاهرات و خود را بی امان فشار برای بازگشایی اقتصاد با وجود coronavirus را تجدید حیات. در آخرین هفته ملی کلمبیا کلمبیا دانشگاه, نظرسنجی بیش از هفت در 10 رای دهندگان برگزاری حداقل چهار سال مدرک دانشگاهی از سایتهای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و هر دو روابط و شیوع.

بزرگتر سیاسی مفهوم از این جنگ است که به تعمیق حس که ملت سخت به اردوگاه متضاد از هم جدا شده توسط خیالی مرز است که همه محافل از مراکز عمده جمعیتی مانند کمربندی تقسیم بندی شهری هسته ای در داخل از این کمتر پر مستقر مکان فراتر از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و مصمم به گسترش است که سنگر. او در تلاش است برای تجمع قرمز امریکا با به تصویر کشیدن آبی شهرستانها به عنوان یک تهدید و سپس موقعیت خود را به عنوان انسانی دیوار در برابر آنها. تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرفته است که تفرقه انداز را از طریق لفاظی افشاگری در شهرستانها و از طریق سیاست هایی که هزینه آنها پول و نفوذ مانند از بین بردن فدرال کسر مالیات ایالتی و محلی در تلاش برای جلوگیری از وزارت دادگستری کمک های مالی برای شهرستانها که اصلا به طور کامل همکاری با مقامات اداره مهاجرت فدرال و تلاش های تازه به مهاجران مستند نشده از سرشماری.

اما در این ماه های آخر قبل از انتخابات نوامبر مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار نیروهای فدرال است که دگرگونی های سیاسی خود را از جنگ در شهرهای بزرگ به چیزی بسیار نزدیک به چیزی واقعی است. "این نفس در خطر آن گفت:" امانوئل سابق شهردار شیکاگو. و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دوره دوم—به خصوص اگر که پیروزی متکی یکی دیگر از روستایی افزایش برای غلبه بر گسترده مخالفان در سراسر بزرگ مترو—هرج و مرج در پورتلند ممکن است نگاه مانند مقدماتي زد و خورد برای حتی بیشتر آتش زا برخورد آمده است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de