جنگل مایکلسون به گلف با بردی منینگ در COVID-19 خیریه مطابقت

تایگر وودز و فیل مایکلسون در حال آماده ساخته شده برای تلویزیون مسابقه برگشت در زمانی که طرفداران ولع مصرف عمل

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399

تایگر وودز و فیل مایکلسون در حال آماده ساخته شده برای تلویزیون مسابقه برگشت در زمانی که طرفداران ولع مصرف عمل زندگی می کنند.

و این بار آنها را به شرکت.

ورزشی ترنر می گوید quarterbacks تام بردی و Peyton Manning به آنها ملحق خواهد شد برای دو در دو بازی مدتی در مه. از دست رفته اعلام شد جزئیات مانند زمانی که و که در آن بازی خواهد بود. همچنین به جز این که برگزارکنندگان مسابقات را با دولت و مقامات بهداشتی برای دیدار با استانداردهای ایمنی و بهداشت.

ترنر گفت: همه کمک های مالی و جمع آوری کمک از "مسابقه: لیگ قهرمانان برای امور خیریه" به نفع تلاش های امدادی برای COVID-19 بیماری همه گیر.

این رویداد خواهد شد و تلویزیونی در, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن اجتماعی و محتوای دیجیتال پیشرو و در طول این رویداد در دسترس از طریق Bleacher Report ها و خلاصه بازی.

"آن را در حال حاضر" مایکلسون توییتی بعد از ظهر چهارشنبه در پاسخ به Bleacher Report.

او اضافه کرد که او خواهد بود زوج با بردی و گفت:

"پس از احساس نیش شکست اولین بار در اطراف به نظر می رسد مانند @TigerWoods آوردن یک رینگر به بازی (#PeytonManning). من با آوردن یک بز است. @TomBrady — آماده به ضربه بمب?"

اولین مسابقه بیش از آخر هفته روز شکرگزاری در ماه نوامبر 2018 قرار بود pay-per-view جز این که مشکلات فنی اجازه داد هر کس به تماشای.

آن را فاقد برخی از وحشی شرط هر دو بازیکن تا به حال به طعنه و سطل زباله صحبت کردن مجبور شد در زمان. مایکلسون به پایان رسید تا برنده $9-میلیون (ایالات متحده) winner-take-all کیف پول در یک گوه مسابقه تحت چراغ هنگامی که همسان به پایان رسید در یک کراوات.

زنده گلف گذشته دیده می شود در تلویزیون مارس 12, دور اول مسابقات قهرمانی بازیکنان به عنوان با تحولات جدید کروناویروس شتاب در چنین رای که ورزش شروع به خاموش کردن.

PGA Tour برای اولین بار تصمیم به طرفداران در TPC Sawgrass و سپس لغو آن رویداد برتر و سپس شروع به لغو و یا به تعویق انداختن همه مسابقات در سراسر هر یک از تورهای خود را.

جنگل بود در بازیکنان است. دفاع از کارشناسی ارشد قهرمان بازی کرده است و پس از او به پایان رسید گذشته در پیدایش دعوتی در Riviera در فوریه. 16. گفت: پشت خود احساس نمی کنند آماده جنگل را انتخاب و به بازی مکزیک قهرمانی آرنولد پالمر دعوتی و بازیکنان قهرمانی.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

جنگل و منینگ با هم در نرم افزار ams در تور PGA.

پالم بیچ پست گزارش کرده است که بردی که به تازگی امضا شده با Tampa Bay Buccaneers اتحاد پیوست افسانه سمینول باشگاه گلف در جنوب فلوریدا.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب