رپتورز' نهایی coronavirus آزمون نیز آمد منفی — همه پاک

آزمون نهایی برای coronavirus در میان کسانی که در رپتورز' سفر به حزب آمد منفی این تیم روز شنبه اعلام کرد.50-به

توسط NEWS-SINGLE در 25 اسفند 1398

آزمون نهایی برای coronavirus در میان کسانی که در رپتورز' سفر به حزب آمد منفی این تیم روز شنبه اعلام کرد.

50-به همراه اعضای تیم از سفر جاده ای در حال حاضر پاک شده است. آنها تحت اجباری آزمون پس از یوتا رودی Gobert و داناون Mitchell – که تیم بازی کرده بود رپتورز در سالت لیک سیتی در شب دوشنبه — آزمایش مثبت برای مهاجم ویروس.

"کسانی که گفته شده به خود منزوی کردن ادامه خواهد داد به انجام این کار. همه ما همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله سخت کوش و شستن دست و ما را به دقت نظارت بر سلامت ما" تیم گفت.

اما یک نتیجه آزمون برگشتم جمعه.

در شنبه Gobert اولین بازیکن NBA به نام علنا به عنوان تست مثبت برای ویروس متعهد بیش از 500 ، 000 دلار (ایالات متحده) برای coronavirus کمک های اولیه و امداد. جاز اعلام کرد او اهدا $200,000 برای کارگران پاره وقت در تیم آرنا — چه کسی خواهد بود بدون اشتغال برای حداقل 30 روز — همراه با 100.000 دلار به برنامه های امداد در ایالت یوتا و شهر اوکلاهما (که در آن آزمون انجام شد) و 100.000 یورو برای کمک به تلاش های اهل فرانسه است.

عوامل پیچیده برای رپتورز شد محض اندازه گروه و زمان.

با یک گروه از بیش از 50 — از مربیان و بازیکنان به حمایت از کارکنان به صورت های مختلف پخش رسانه ها که مردم با این تیم در منشور آن و به اشتراک گذاری آن هتل ها — آن را دشوار است به لحاظ جسمی آهنگ همه پایین. آنها وارد خانه برگشت خیلی زود سه شنبه پس از دوشنبه و نیاز فوری برای تست نیست ظاهر شوند تا بعدا در روز چهارشنبه بعد از ظهر. با هیچ عمل برنامه ریزی شده تا روز جمعه و هیچ بازی تا شنبه شب — قبل از لغو — آنها نمی رود به در تماس با دولت موقت.

اما در حالی که نتایج آزمون منفی بودند این معنا نیست که زندگی رو به هر نقطه در نزدیکی عادی برای اعضای سازمان. سرقت از قادر بودن به انجام آنچه انجام می دهند — بازی بازی های تمرین و کار کردن در تیم امکانات و توان بخشی از یک تیم — بازیکنان در حال ساخت بهترین یک وضعیت عجیب و غریب به عنوان بسیاری از میلیون ها نفر از دیگران.

خود انزوا بدان معنی است که آنها هیچ ارتباطی با بیگانگان و نمیتواند در هر چیز به روال معمول. بازیکنان که در حال استفاده می شود به حداقل بودن در ورزشگاه کار کردن خود به خود اگر نه با هم تیمی های در شیوه های برنامه ریزی شده و یا بازی کردن بازی ها بودند و پیدا کردن راه هایی برای فعال ماندن و یا حداقل درگیر است.

Serge Ibaka یکی از فعال تر از کاربران رسانه های اجتماعی در این تیم زمان شنبه به پست یک ویدیو از او چگونه برخورد دو هفته از اجرا نبود از هر کار رسمی.

"من امیدوارم که هر کس ایمن ماندن زیر نظر کارشناسان مشاوره و همراهی مثبت و آرام گفت:" در توییتر خود را تغذیه.

او نشان داد نه تنها موقت تمرین منطقه او را در خانه اش اما تعدادی از جعبه او تحویل داده بود — در سمت چپ در خارج از درب جلو — که شامل تجهیزات لازم.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

"همانطور که می دانید من باید در خانه برای 14 روز پس برای بعد از 14 روز من نمی تواند بیرون رفتن و در ضمن من به در شکل باقی بماند بنابراین من ساخته شده من کمی بدنسازی در اینجا جای من مانند شما می توانید ببینید" Ibaka گفت: در یک ویدئو او ارسال شده است. "من می توانید جعبه اینجا دوچرخه (مقاومتی) گروههای کوچک وزن در اینجا ... که همه نیاز من ،

"من شما را زمانی که من هستم."

Doug Smith


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن