ترسناکترین بیماری همه گیر گاهشمار

سلامت اگر آنفلوآنزا و کروناویروس آمار در همان زمان این سقوط و امریکا ممکن است طولانی تر و شدید تر مستند.

توسط NEWS-SINGLE در 5 اردیبهشت 1399
Taehoon کیم / گتی

اگر شما برگزار شد بارقه امید در مورد زندگی به حالت عادی بازگشت در سال جاری است که امید شده اند ممکن است به طور کامل خاموش این هفته توسط مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, رابرت Redfield.

"این امکان وجود دارد که این حمله از این ویروس در کشور ما زمستان آینده واقع خواهد شد حتی سخت تر از یکی از ما فقط از طریق رفت" Redfield گفت واشنگتن پست روز سه شنبه. "ما در حال رفتن به این بیماری همه گیر آنفلوآنزا و کروناویروس اپیدمی در همان زمان."

رئیس جمهور تهمت بعد سعی ادعا می کنند که Redfield شده بود نقل قول نابجا اما Redfield روشن است که او به نقل از دقت. او همچنین به دور از تنها کسی که معتقد است که ایالات متحده در صورت تلخ زمستان. متعدد بهداشت عمومی کارشناسان نگران هستند که COVID-19 ممکن است باز گشت در پاییز امسال (با فرض این که کل تعداد مورد حتی رها کردن برای شروع). در ترکیب با نرمال اکتبر-طریق-مارس فصل آنفولانزا بیماری می تواند فشار بیمارستان ظرفیت و حتی بیشتر از آن را در این بهار که فصل آنفولانزا بود petering ، "این رفتن به بسیار دشوار پاییز و زمستان این سال آینده می گوید:" Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه.

دانشمندان هنوز نمی دانند که اگر coronavirus دور محو خواهد شد در طول تابستان قبل از ساخت یک تجدید حیات در دماهای سردتر. برخی دیگر از بیماری های تنفسی انجام این کار: در طول سال 2009 خوکی-شیوع آنفولانزای موارد رسید در بهار فروکش طول تابستان و سپس بازگشت با انتقام در پاییز. اما جدید کروناویروس گونه رفتار است که هنوز هم بیش از حد مرموز به پیش بینی برای برخی. کارشناسان انتظار دارند این ویروس به گردش در میان انسان ها برای برخی از زمان, اما خاص خود را اببس و جریان نیست و در عین حال شناخته شده است.

اواخر-در-سال دوباره بجای اول برگشتن خواهد بود یک مشکل به دلیل فصل آنفولانزا در حال حاضر بیمارستان ها قرار می دهد نزدیک به ظرفیت کارشناسان به من گفت. هر چند مردم کمتر بستری برای آنفولانزا نیاز به هواکش از COVID-19 بیماران به احتمال زیاد خواهد آنفولانزا بیماران ممکن است نیاز به قیمتی ویژه-مراقبت-واحد فضا. در حال حاضر در طول این شیوع گزارش از بیمارستان ها به عنوان خوانده شده مانند اعزام از یک منطقه جنگی. یکی 49 ساله COVID-19 بیمار پیدا شد "آبی و مرده" در اورژانس-اتاق صندلی در حالی که انتظار برای بستری و تخت. پزشکان گروه بحث که آیا بیماران جوانتر باید دسترسی ترجیحی به هواکش. نیاز به رقابت با دور دیگری از COVID-19 بيمار در حالی که همچنین مصرف شدید آنفولانزا موارد ممکن است باعث بیمارستان ها به سرعت اجرا از فن های تخت و یا حتی پزشکان.

برخی از افراد حتی ممکن است آلوده با هر دو آنفولانزا و COVID-19 در همان زمان. در حالی که کارشناسان بهداشت و نمی دانید که دقیقا چگونه آن را COVID-19 بدتر "من نمی توانم تصور کنید که خوب خواهد بود" جنیفر Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت گفت.

حتی به عنوان آنفلوآنزای فصلی reenters تصویر آمریکایی به احتمال زیاد نمی خواهد که توسعه گله ایمنی به COVID-19 و یک واکسن است که به احتمال زیاد هنوز هم بیش از یک سال دور. مطلق امن ترین چیزی که به انجام خواهد بود برای همه آمریکایی ها به قفل خود را در داخل تا زمانی که وجود دارد یک coronavirus واکسن. حتی جان سخت بهداشت عمومی cheerleaders می گویند که به سادگی امکان پذیر نیست. میلیون ها نفر از مردم شغل خود را از دست; غیر COVID-19 درمان های پزشکی هستند که به تعویق افتاد; کودکان مبتلا به فقدان تحصیلات و اجتماعی شدن.

در عوض کارشناسان بهداشت و درمان به طور گسترده موافقم که بهترین مسیر رو به جلو خواهد بود تهاجمی تست و تماس با ما-ردیابی رژیم. آن را نمی ممکن است ممکن است به افراد بدون علامت تست شده به طور منظم. این تست سریع از هر کسی که ممکن است COVID-19 علائم همراه با یک راه برای پیگیری و منزوی کردن هر کسی که آنها بوده ام در تماس با می تواند نگه دارید coronavirus از گسترش عفونت به عنوان آنفولانزا به طور همزمان ریپ از طریق جمعیت است. در حالی که امریکا تست قابلیت افزایش یافته است ما در حال حاضر در حال تست نکنید و یا تماس با ما-ردیابی در هر نقطه در نزدیکی سطح لازم ،

وجود دارد راه های دیگر برای آماده شدن برای یک سقوط بزرگ افزایش آنفولانزا و COVID-19 عفونت. دولت و مقامات بیمارستان می تواند با استفاده از این فاصله به کارکنان بیمارستان ها و افزایش ظرفیت خود را. بزرگ, رویدادهای ورزشی و کنسرت ممکن است نیاز به تعویق افتاد تا زمانی که وجود دارد بیشتر ایمنی در جمعیت Nuzzo و دیگران می گویند. Jha می گوید: دانشگاه ها باید لغو ورزش و extracurriculars به هر دانش آموز یک خوابگاه و تلو تلو خوردن ناهار خوری بار. افراد در معرض خطر مانند افراد مسن و یا کسانی که با بیماری های مزمن—ممکن است مجبور به ماندن در خانه بیشتر از دیگران است. هر کس می تواند پوشیدن ماسک حتی پس از آنها دیگر نیاز به کار از خانه اگر آنها قادر به.

در علاوه بر این به کاهش coronavirus انتقال این نوع خفیف اجتماعی-فاصله اقدامات ممکن است کمک به کاهش گسترش آنفولانزا. "برخی از این چیزهایی که امیدوارم کار راه خود را به ما عادی تر روز به روز زندگی می کند و ما قادر خواهید بود به انجام "اجتماعی فاصله نور' در راه است که به ما کمک خواهد کرد کاهش انتقال" استفان Kissler های عفونی-بیماری modeler در دانشگاه هاروارد به من گفت.

Jha امیدوار است که در حال حاضر و این سقوط شرکت های زیست فناوری را توسعه مواد مخدر است که می تواند به کاهش COVID-19 علائم. هر چند این ممکن است نمی شود "درمان" در هر سه آنها ممکن است کاهش مقدار زمان COVID-19 بیماران در بیمارستان و در نتیجه کاهش فشار بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی. اگر این اقدامات اتفاق نمی افتد آمریکایی ها ممکن است دیدن اضافی مستندات. "اگر ما نمی ما با هم عمل می کنند شانس که وجود خواهد داشت یکی دیگر از مستند در پاییز و که از آن خواهد شد یکی از طولانی, بسیار, بسیار بالا," جها گفت.

مطمئن باشید حتی اگر هیچ کس طول می کشد خطرات غیر ضروری و درمان در دسترس هستند و بیمارستان ها به خوبی مواجه نگردند و با دست شستشو می شود یک دین وجود دارد و هنوز هم ممکن است نیاز به کاهش مستند. این است که متاسفانه عدم قطعیت جدید که همه ما در حال حاضر زندگی می کنند.

اگر شما از جان گذشته برای چسبیدن به اندکی از کنترل شماره-یکی از راه های روزمره آمریکایی ها می تواند کمک به جلوگیری از این آنفولانزا-COVID-19 روز قیامت است که با گرفتن آنفولانزا شات. کارفرمایان حتی می توانید از بازگشت به کار در پاییز مشروط بودن در مقابل واکسن آنفولانزا Nuzzo گفت. آنفولانزا شات یکی از معدود چیزهایی هستند که در قدرت ما و آن تکیه می کند فراز و نشیب های بیماری زا است. وجود ندارد بسیاری از فرصت های به احساس قدرت در این روز است. ما ممکن است بخواهید برای به دست گرفتن آنهایی که ما را دریافت کنید.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب