<em>اطلس روزانه: </em>مینیاپولیس چهره یک حساب

خبرنامه مرگ جورج فلوید تبدیل شده و توجه جهان را به سمت شهر. یک نویسنده معتقد است که در زادگاه خود تا به حا

توسط NEWS-SINGLE در 21 خرداد 1399
بال جوان Huie

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

مینیاپولیس چهره یک حساب.

جاستین الیس که در قلب این شهر دریاچه خیابان راهرو در بر داشت فلوید مرگ و خشونت است که به دنبال آن "اجتناب ناپذیر است." این شهر مترقی شهرت ماسک تاریخ طولانی خود از نابرابری نژادی, او می نویسد:

شرایطی که منجر به این لحظه نمی بهار یک شبه آن است که در ساخت برای نسل های. هیچ گروهی از معترضان می تواند نابود جنوب مینیاپولیس, بیش از سال از اتلاف سرمایه و رها کردن در حال حاضر. دریاچه خیابان بود گود از مدتها قبل از شعله های آتش آمد. ...

زندگی یک زندگی در مینیاپولیس به معنی نشستن در اختلاف بین خود مهربان همسایگان و یک سیستم ساختاری نژاد پرستی و محرومیت اجرا از طریق سیاست, سفید, سکوت, و خشونت های پلیس.

او در مقاله ارزش خواندن کامل.

اقیانوس اطلس

یک سوال پاسخ داد: آیا در حال حاضر که بحران مالی ناشی از این بیماری همه گیر شده است رسما اعلام رکود ؟

درک تامپسون می نویسد که در مورد اقتصاد توضیح می دهد:

گاهی اوقات گزارش های اقتصادی به ما آموزش چیزهای جدید. گاهی اوقات آنها فقط رسمی چه هر کس در حال حاضر می دانستند. این بحران همه گیر باعث رکود اقتصادی در اوایل این سال است. چه هیچ سازمان دولتی می تواند به ما بگویید: آیا این درد بکشد ؟ این است که در حال حاضر عجیب ترین اقتصاد در تاریخ آمریکا با بیشترین افزایش نرخ بیکاری تا کنون مربوطه با بازیابی کل در بازار سهام است. سرمایه گذاران به نظر می رسد فکر می کنم بدترین است. برای بسیاری از کارگران این درد ممکن است فقط آغاز است.

مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع کروناویروس. ما به دنبال صحبت با افرادی که مریض شدم با COVID-19 و نمی خود بگویید در مورد آن. برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را لطفا برای ما بنویسید.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را
  • یک راهنمای برای ایمن ماندن به عنوان متحده بازگشایی

  • 30 فیلم که بر خلاف هر چیزی که شما قبل از دیده می شود

  • 20 کتاب برای خواندن در قرنطینه این تابستان

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... خانه خود را در حال حاضر بسیار به هم ریخته:

پرتاب کردن خود گناه: خواندن آماندا Mull در پایان مینیمالیسم.


ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب