<em>اطلس روزانه</em>: تأمل در یک دیرهنگام آزادی

خبرنامه در این سال Juneteenth جشن inflected با احساس تازه ای از ضرورت. هر هفته شب سردبیران ما راهنما

توسط NEWS-SINGLE در 30 خرداد 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

WILFREDO لی / AP

Juneteenth به عنوان همکار من Vann R. نوکرک دوم قرار داده و آن را جشن "دیرتر از آزادی است." در 19 ژوئن 1865 بیش از دو سال پس از رئیس جمهور لینکلن صادر رهایی اعلام آزادی در نهایت به جدا ایالت تگزاس است.

در این قرن و نیم پس از تعطیلات "حفظ کرده است که حس belatedness" که معنا که عدالت برای آمریکایی های سیاه و سفید باقی مانده است عقب افتاده. به عنوان Vann نوشت: چند سال پیش:

به عنوان دیرهنگام رهایی تعبیه شده در تعطیلات پیشگویی نسل از کدهای اجباری نژادی, ترور, خشونت پلیس و یک قرن طولانی رژیم Jim Crow آن را نیز آغشته تعطیلات با یک حس Sisyphean چشم انداز یک خلاصه آزادی با تابعیت همیشه متلک و وسوسه انگیز اما فقط یک اعتراض به پایین جاده.

فقط به عنوان ترور مارتین لوتر کینگ جونیور یک بار شتاب Juneteenth ملی به رسمیت شناختن جشن امسال به نظر می رسد گسترش در پی بی عدالتی است. پس از مرگ جورج فلوید و تمدید ملی گفتگو در مورد نژاد پرستی و خشونت پلیس چندین شرکت بزرگ اعلام کرد آنها می شود بسته شدن در رعایت از تعطیلات.

فردا Juneteenth جشن—که همچنین آمده میان ملی و همه گیر است که به طور نامتناسبی صدمه سیاه آمریکایی—به نظر می رسد به احتمال زیاد به بیشتر لحن غم انگیز از سال های اخیر است. به عنوان Vann اشاره کرد در سال 2019:

تنور از Juneteenth تغییر کرده است. آمریکایی های سیاه و سفید دیدن با وضوح بیشتری چقدر عمیق سفید برتری استوار در این کشور استخوان. این غم و اندوه در حال حاضر غالب و با آن می آید یک فوریت به قدرت به حساب و به یاد داشته باشید که و چه بدهکار است.

پل SPELLA / اطلس

چهار قطعه به ارزش بازبینی

Juneteenth است دلیلی برای جشن بلکه تفکر. جیلیان B. White ما معاون سردبیر که منجر به گزینش این مجموعه ضروری اطلس پوشش در نژاد و نژادپرستی می کشد چهار قطعه است که ارزش بازبینی به شما به عنوان منعکس کننده در هر دو امریکا در حال پیشرفت است و بسیاری از وعده های شکست خورده.

او توضیح می دهد:

این تعطیلات یک مجتمع, بخشی, جشن, بخش حساب با تمام راه هایی که بردگان آزاد محروم بودند درست تابعیت. در آثار زیر شما پیدا کردن مقالات این استدلال که آزادی باید همراه با حق رای و غرامت و داستان است که منعکس بیشتر در این پیچیده و تحت تعطیلات به رسمیت شناخته شده.

1. "این فریدمن داستان" ویلیام پارکر (1866)

یک مرد که فرار برده داری داستان خود می گوید و سهام شادی و آزادی:

من تا به حال شکسته اوراق قرضه برگزار شد که من تا بصورتی پایدار و محکم و در حال حاضر به جای ترس از پس گرفتن که قبل از به حال خالی از سکنه تخیل من هر زمان که من فکر کردم از در حال اجرا به دور من احساس به عنوان نور به عنوان یک پر و به نظر می رسید برای کمک به بعد توسط یک نیروی غیر قابل مقاومت.

2. "بازسازی" توسط فردریک داگلاس (1866)

مشهور سخنران و سیاستمدار نشان دهنده:

حقیقت می درخشد با نور روشن تر و intenser گرما در هر لحظه و یک کشور جنگزده و اجاره و خونریزی التماس رهایی از آن زجر و عذاب. ... رادیکالیسم تا کنون از بودن نفرت انگیز است و در حال حاضر محبوب گذرنامه به قدرت است.

3. "لینکلن برنامه های بازسازی" توسط آلن B. Magruder (1876)

یک سناتور سوگوار مرگ آبراهام لینکلن و برنامه های خود را برای بازسازی:

انسانی و سخاوتمندانه قلب جمهور لینکلن دفع با وحشت ظلم و ستم و ضعف آن را شامل در تنبیه و مجازات تمام مردم است. چنین اشتباهات و آسیب های چنین بی عدالتی و impolicy شد, محفوظ است, برای کسانی که کمتر از متوسط و بزرگوار که در خشونت و اسفناک مرگ موفق به کمر از دولت است.

4. "برده داری نمی میرند صادقانه" توسط David W. سوختگی (2015)

یک استاد تاریخ در دانشگاه نشان دهنده در حال انجام نقایص از بازسازی:

نژاد پرستی—مانند قانون اساسی مکاتب گاهی اوقات تمرین, wittingly یا نه به دفاع از آن—هرگز نمی میرد صادقانه میگویم. تاریخچه است هرگز خیلی آسان است.

اگر شما به دنبال چیزی بیش از آنچه شما در صفحات مجله: فرهنگ ما تیم مونتاژ یک لیست از برخی از مهم ترین کتاب ها (و یک TV episode) که کمک کرده اند بیشتر ایده ها و آرمان های جشن Juneteenth.


ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب