<em>اطلس روزانه: </em>سوپر مارکت ترس

خبرنامه "من نمی تواند در خانه بماند." در اینجا آنچه در آن مانند به کار در یک فروشگاه مواد غذایی در حال حاض

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

دانیل Lombroso / اطلس

این ویروس تبدیل عادی به کابوس. فروشگاه های مواد غذایی, پس از نمادهای mundanity در حال حاضر برسد. و این ترس است که به خصوص برای کارگران ضروری آنها در حال اجرا: حداقل 41 در حال حاضر درگذشت COVID-19.

امروز عضویت در خبرنامه, دو-بیزینس. اول ما را بشنود از کارگران خود را. سپس ما را پوشش می دهد برخی از مواد غذایی اساسی-خرید راهنمایی که شما می توانید برای کمک به محافظت از آنها و خودتان.

آنچه آن را مانند به کار در یک فروشگاه مواد غذایی در حال حاضر

"من نمی خواهد پرداخت اگر من کار نمی کنند بنابراین من مجبور به کار می کنند. من باید برای قرار دادن بهداشت و درمان در معرض خطر هر روز از ضرورت."

— بیلی Yulfo (تصویر بالا) دستیار مدیر در Zabar را یک خوراک شناس مواد غذایی فروشگاه در شهر نیویورک و موضوع این فیلم مستند کوتاه

"من از ترس است که بسیاری از همکاران من بسیار بالا در شناخت و تسبیح آنها را نمی بینم خطر واقعی آنها هستیم."

— Karleigh Frisbie Brogan, که با این نسخهها کار در یک معامله گر جو در پورتلند در اقیانوس اطلس قطعه "تماس با من یک قهرمان تنها باعث می شود شما احساس بهتر"

جان DOMINIS / گتی

چگونه به فروشگاه های مواد غذایی در شیوع

برای شروع به دنبال این شش پایه "همه گیر خوردن فرمان" مندرج توسط روزنامه نگاران و کارشناسان بهداشت و درمان (و وارد شده توسط همکار من جو Pinsker):

1. همین حالا فروشگاه در یک فروشگاه شلوغ.

2. باید یک لیست خرید و همین حالا فهرست.

3. ماندن در خانه اگر شما علائم COVID-19 یا بیشتر در خطر مرگ ناشی از آن است.

4. دستهای خود را قبل و پس از گرفتن مواد غذایی است.

5. سعی کنید به لمس صورت خود را.

6. پوشیدن ماسک زمانی که شما بیرون بروید.

بعد در نظر بگیرید که چگونه اغلب شما در حال رفتن به سوپر مارکت. در حالی که هیچ عدد صحیح از مواد غذایی-فروشگاه های سفر, جو, پس از صحبت با کارشناسان توصیه می کند پوسته پوسته شدن به یک بار در هفته اگر شما می توانید.

پیدا کردن راهنمایی های بیشتر در جو جامع قطعه در خرید اخلاقی در طول این پر بار.

BARRY WILMORE / ناسا

یک سوال پاسخ داد: چگونه است که این بیماری همه گیر موثر طبیعی ،

انسان زندگی آرام و آرامش دادن به مردم که به مطالعه جهان طبیعی یک فرصت نادر به گوش دادن—و برای پیدا کردن چگونه زمین و هوا و دریا در پاسخ به این شرایط عجیب و غریب. مارینا Koren ما فضای خبرنگار نگاه به زمین به کشف آنچه این محققان در حال یادگیری.

برخی از تغییرات لنت نقره ای حداقل به طور موقت ، کاهش آلودگی صوتی ممکن است آن را آسان تر به اطلاع معمولا پنهان برای تلفن های موبایل مانند تریلینگ از پرندگان. و محتمل آرام اقیانوس ها ممکن است کاهش استرس سطح هورمون در موجودات دریایی.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • چهار جدول زمانی ممکن است برای زندگی به حالت عادی بازگشت

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • 12 چیز رایگان برای گوش دادن و یادگیری در قرنطینه

  • 30 غیر منتظره فیلم به تماشای شاهکارهای

امشب اطلس-تایید قرنطینه فعالیت:

اجازه دهید فیونا اپل به شما کمک کند از طریق انزوا. او آلبوم جدید واکشی پیچ برشپر است از "تب و آشپزخانه-سینک مربا" ما منتقد می نویسد—و به موقع برخی از بینش در مورد چگونه برای زنده ماندن به تنهایی. در اینجا Spotify لینک برای پخش در حالی که شما خواندن بررسی ما است.

مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع کروناویروس در اینجا. اجازه دهید ما می دانیم اگر شما سوالات خاص در مورد ویروس—و یا اگر شما یک تجربه شخصی شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با ما.

این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از ایزابل Fattal و ویرایش شده توسط Shan وانگ.

ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن