<em>اطلس روزانه</em>: خلق و خوی انتظارات خود را در اطراف یک Coronavirus واکسن

خبرنامه و با احتیاط از "بهداشت تئاتر" و یا خطر-شیوه های کاهش که کمی کار را برای کاهش خطر. هر هفته شب

توسط NEWS-SINGLE در 7 مرداد 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

اقیانوس اطلس

توسعه coronavirus واکسن نمی خواهد پایان دادن به این بیماری همه گیر یک شبه. به جای آن صرفا خواهید علامت گذاری به عنوان "آغاز پایان است."

سارا ژانگ ما تحریریه پوشش بهداشت و علوم ارائه می دهد بسیار مورد نیاز بررسی واقعیت در آخرین—و او را قطعه است که ارزش خواندن را در کامل است. در اینجا سه چیز انتظار می رود به عنوان توضیح داده شده توسط سارا:

1. یک واکسن نمی خواهد زندگی را بازگشت به حالت عادی فورا.

یک واکسن هنگامی که آن را در دسترس است را تنها آغاز یک مدت طولانی و آهسته پایین سطح شیب دار. و چه مدت است که سطح شیب دار به پایین می کشد بستگی به اثر بخشی واکسن موفقیت در ارائه صدها میلیون دوز و تمایل مردم به دریافت آن را در همه.

2. اجرای یک درمان خواهد بود به احتمال زیاد پیچیده ...

لجستیکی تولید کنندگان را به صدها میلیون دوز در حالی که با تکیه شاید در تکنولوژی هرگز قبل از استفاده در واکسن و رقابت برای منابع اولیه مانند شیشه ویال. پس از آن دولت فدرال را به خود اختصاص دوز شاید از طریق یک درهم آمیخته از دولت های محلی و ادارات بهداشت با زیرساخت های موجود برای واکسیناسیون بزرگسالان در مقیاس.

3. ... و سیاسی است.

اگر این بیماری همه گیر است که تا کنون هیچ نشانه ای از یک برنامه واکسیناسیون است به احتمال زیاد به جای در برابر یک پس زمینه از تعصب و اطلاعات غلط.

در حالی که شما صبر کنید در واکسن برزخ در اینجا چیزی عملی در مورد فکر می کنم:

عمیق پاک سازی ممکن است بیشتر در مورد نمایش با شکوه تر از پیشگیری است. درک تامپسون هشدار بهداشت تئاتر و یا زمانی که "کسب و کار و خانواده ... عقده روحی کاهش خطر آداب و رسوم است که ما احساس امن تر است اما در واقع نمی زیادی برای کاهش خطر—حتی به عنوان خطرناک تر فعالیت هنوز هم مجاز است."

دنی لیون / مگنوم

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما در حال تأمل در زندگی و میراث John Lewis:

امروز دیر کنگره نهفته در وزارت امور خارجه در ساختمان کاپیتول ایالات متحده. Ibram X. Kendi یک کمک نویسنده و متفکر برجسته بر ضد نژاد پرستی به یاد می آورد لوئیس سخنرانی در مارس 1963 در واشنگتن: "آمریکایی ها آماده برای پیام 23 ساله لوئیس ارائه شده در حال حاضر ؟" او می پرسد.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهید راهنمایی های عملی:

  • ما دولت توسط دولت coronavirus ردیاب

  • من باید پرواز ؟

  • آیا ویتامین D کمک به مبارزه با COVID-19?

  • 25 دستکمگرفتهشده فیلم است که خود را نجات دهد تابستان

  • بهترین چیزهایی که ما newsroom به تماشای این فصل (تا کنون)

  • 11 کتاب ما در حال خواندن

بیانکا BAGNARELLI

عزیز درمانگر

هر دوشنبه لری Gottlieb پاسخ پرسش های خوانندگان در مورد مشکلات خود را بزرگ و کوچک است. در این هفته او توصیه می کند یک خواننده با توجه به پله از ازدواج خود را به یک مرد است که تمایلی به داشتن فرزند بیشتر:

من واقعا او را دوست دارم و با وجود بدیهی است که بسیاری از دلایل دیگر ما هستند اما در ذهن من کسانی که به دلایل هرگز توسعه بدون توافق اولیه به کودک دیگر.

ادامه مطلب و لری پاسخ. نوشتن به او در هر زمان در dear.therapist@theatlantic.com.


کسی جلو شما این خبرنامه? ثبت نام در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de