<em>اطلس روزانه</em>: Coronavirus بازی سرزنش

خبرنامه ایالات متحده در حال شکستن coronavirus-پرونده هفته. آمریکایی ها باید به جلوگیری از اشتباه مردم اشتب

توسط NEWS-SINGLE در 17 تیر 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

شاتر / NIH / اطلس

با تایید موارد دوباره در حال افزایش است—در این زمان هرگز مانند قبل—آمریکایی ها احساس می تواند در توجیه خود را coronavirus احساس وحشت و نگرانی. اما چه کسی باید هدف خود را از خشم?

در زیر دو تا از نویسندگان ما هشدار می دهند در برابر اشتباه اشتباه مردم این کشور را شکست.

سرزنش رهبری نه افراد.

انسان در تلاش برای پردازش این نوع از خطر تس Wilkinson-رایان یک استاد روانشناسی اشاره می کند. "امریکا half-hearted بازگشایی روانی باتلاق های راه اندازی برای شکست آن خواهد شد آسان به سرزنش در غیر مسئولانه افراد در حالی که مقصر موسسات فرار نمي شود."

و توقف سرزنش beachgoers.

"به سختی می توان تصور نسبتا محیط امن تر از یک, رو به آفتاب, باد می وزد, اقیانوس, ساحل" Zeynep Tufekci استدلال می کند. "و در عین حال بسیاری از سازمان های خبری را ضبط کرده و بر سواحل و صحنه های beachgoers به عنوان نشانه ای از اینکه چرا همه چیز آنقدر بد در ایالات متحده است."

پل SPELLA / اطلس

یک سوال پاسخ داد: می گویند شما آزمایش منفی برای coronavirus. می تواند به شما هنوز هم آن را داشته باشد اما توان بدون علامت?

بله سارا ژانگ که به تازگی نوشت: در مورد قابلیت اطمینان از این تست می گوید. او توضیح می دهد:

منفی کاذب ممکن است به خصوص اگر شما فقط گیر افتاد COVID-19 و مقدار ویروس در بدن شما است کوچک اما در حال رشد است. من پیدا کردن آن مفید به آن فکر می کنم این راه: یک تست منفی است نه لزوما یک "در بیرون از زندان رایگان" کارت اما می توان آن را یکی از عوامل مختلفی در تصمیم گیری خود را. اگر کسی شده است با پوشیدن ماسک و رعایت دقیق اجتماعی فاصله منفی نتیجه احتمالا واقعا منفی است. اگر آنها شده اند به میله به تازگی سپس با احتیاط بیشتر.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهید راهنمایی های عملی:

  • ما دولت توسط دولت coronavirus ردیاب

  • یک راهنمای برای ایمن ماندن به عنوان متحده بازگشایی

  • 8 فیلم به تماشای در حال حاضر با توجه به برنده جایزه اسکار کارگردان بری Jenkins

  • 25 نیم ساعت را نشان می دهد به تماشای در حال حاضر

  • 20 کتاب برای خواندن در قرنطینه این تابستان

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما به دنبال برای یک شب طولانی به عنوان خوانده شده:

در علاوه بر این به رمان coronavirus استرالیا مبارزه مرموز باکتری خوردن گوشت "است که ثابت شده است در بسیاری از زمینه ها حتی بیشتر گیج کننده به عفونی-بیماری محققان است."

بیانکا BAGNARELLI

عزیز درمانگر

هر دوشنبه لری Gottlieb پاسخ پرسش های خوانندگان در مورد مشکلات خود را بزرگ و کوچک است. در این هفته او توصیه می کند یک خواننده که کودک trans:

در تابستان گذشته وقتی که پسرم به خانه آمد از او گفت: من و شوهرم که او trans. او گفت که او یک دختر است و من مشکل دارم با این. ...

من نه محافظه کار است. من عاشق و او قبول اما من نگران هستم ،

ادامه مطلب و لری پاسخ. یک سوال ؟ ایمیل خود را در dear.therapist@theatlantic.com.


کسی جلو شما این خبرنامه? ثبت نام در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب