<em>اطلس روزانه: </em>'دشمن قصد ندارم در هر نقطه'

خبرنامه "من فکر می کنم مردم را درک نکرده که این مورد بعد از چند هفته" یک کارشناس گفت: علم ما خبرنگار اد Yo

توسط NEWS-SINGLE در 27 فروردین 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

جوآن ونگ

هنگامی که همه چیز به حالت عادی بازگشت?

اد یونگ علم ما خبرنگار نوشت که "چگونه این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید" بازگشته است با یک نگاه دقیق تر در این سوال. در اینجا فقط سه takeaways از تجزیه و تحلیل خود را:

1. این ویروس نیست رفتن به دور در هر زمان به زودی.

"این بیماری همه گیر است که یک طوفان یا آتش سوزی" اد می نویسد. "به SARS-CoV-2 ویروس معطل خواهد شد در طول سال و در سراسر جهان است."

2. حتی زمانی که ایالات متحده بازگشایی مبارزه نخواهد بود.

بیمارستان ها روبرو خواهد شد چالش های جدید است و ممکن است مجبور به روی چیزی حساب کردن با آینده امواج. امریکا نیاز به ماندن هوشیار و اجتناب از افتادن به یک وحشت-سپس-غفلت چرخه.

3. جراحی خودتان روانی.

معاون دریاسالار جیمز Stockdale برگزار شد به عنوان یک زندانی جنگ در ویتنام. برای زنده ماندن تجربه Stockdale گفت که او با تکیه بر ترکیبی از امید ("نیاز به مطلق تزلزل ایمان است که شما می توانید پیروز" ) و رئالیسم ("نظم و انضباط برای شروع مقابله با, وحشیانه, حقایق, هر آنچه که آنها"). همان استراتژی را می توان به این بیماری همه گیر.

"دشمن هیچ جا نمی رود" اد به یاد آمریکایی ها. "برای فراموش کردن آن خواهد بود به سبب وجود بیشتر ترسناک است."

جزئیات اد کل قطعه برای در عمق نگاهی به آنچه در این تابستان نگه می دارد.

کلر MCADAMS / SHUTTERSTOCK / اطلس

یک سوال و جواب: می توانید حیوانات خانگی گسترش coronavirus به مردم ؟

هیچ مدرکی وجود ندارد که از آن است. اما قبل از اینکه شما عجله کردن را Fido به اصلاح این را در نظر بگیرید: چند سگ groomers گفت: اولگا خزان که آنها از ترس برای ایمنی خود را. "اگر شما در واقع انجام آنچه شما قرار است به انجام در خانه شما نمی نیاز به یک groomer سگ گفت:" پتکو groomer در ایالت نیویورک که خواست ناشناس باقی می ماند چرا که او نگران از دست دادن شغل خود.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • چگونه باید دریافت مواد غذایی در طول همه گیر

  • 12 چیز رایگان برای گوش دادن و یادگیری در قرنطینه

  • 30 غیر منتظره فیلم به تماشای شاهکارهای

امشب اطلس-تایید قرنطینه فعالیت:

آیا از دیدن سگ در تصویر بالا شما را گرم و فازی و کمی حسادت کسانی که با سگ اصحاب? ما معاون سردبیر جیلیان B. سفید کردم یک بیماری همه گیر توله سگ و بنابراین می تواند به شما.

مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع کروناویروس در اینجا. اجازه دهید ما می دانیم اگر شما سوالات خاص در مورد ویروس—و یا اگر شما یک تجربه شخصی شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با ما.

ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن