<em>اطلس روزانه</em>: 'حافظه باید خودمان'

خبرنامه این روز یادبود دوباره کار Henry Wadsworth Longfellow, John Muir, و بیشتر. هر هفته شب سردبیرا

توسط NEWS-SINGLE در 5 خرداد 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

آن را تقریبا روز یادبود. به مناسبت گرامیداشت روز ما در حال بازبینی یک شعر توسط Henry Wadsworth Longfellow. سپس: این تعطیلات گرایش به صرف یک روز در تفکر در خارج از منزل بزرگ. اگر شما قادر به گرفتن در چنین ماجراهای امروز, حمام افتاب گرفتن در کار John Muir و خواندن در مورد سفر از سال گذشته با چهار انتخاب از آرشیو ما.

(سوزان والش / AP)

یک شعر برای روز یادبود

دکوراسیون روز

توسط Henry Wadsworth Longfellow

خواب رفقای خواب و استراحت
در این زمینه مبتنی اسلحه
که در آن دشمنان بیشتر خوابیدن
و نه نگهبانی شات آلارم!

***

شما باید خوابیده بر روی زمین قبل از
و شروع به پای خود
در توپ ناگهانی سر و صدا
یا درام را دو برابر ضرب و شتم.

***

اما در این اردوگاه مرگ
هیچ صدای خواب خود را می شکند;
در اینجا این است که هیچ fevered نفس
بدون زخم که خونریزی و درد.

***

همه این است که سکون و آرامش
Untrampled نهفته است sod;
فریاد نبرد بس
این آتش بس از خدا!

***

بقیه رفقا استراحت و خواب!
افکار مردان باید
به عنوان مأموران برای حفظ
استراحت خود را از خطر رایگان.

***

سکوت خود را چادر سبز
ما در عرشه با گل های معطر
شما دارای درد و رنج است
حافظه باید ماست.

در مورد این شعر

"دکوراسیون روز" یادبود تجلیل Civil War مرده برای اولین بار منتشر شد در ما ژوئن 1882 موضوع است. به عنوان ما شعر ویرایشگر دیوید باربر توضیح می دهد که این قطعه predates یادبود روز تعطیلات به عنوان ما آن را می دانم:

شعر می پردازد ادای احترام به آنچه پس از یک شکل جدید از مدنی رعایت: یک روز کنار برای بزرگداشت کسانی که در جریان جنگ داخلی با قرار دادن پرچم و گل در سربازان گورهای سفارشی است که به تدریج افزایش داد به ما مدرن روز یادبود تجلیل از همه کسانی که زندگی خود را در خدمت. اول آن خوانندگان به احتمال زیاد احساس مرثیهای اضطراب سخت و ناگهانی همه بیشتر حاد: زمان شعر منتشر شده در ژوئن 1882 اطلسآن شده اند که اخبار ملی که Longfellow مرده بود فقط چند هفته قبل در خانه اش در کمبریج در سن 75.

چهار ماجراجویی می خواند

(اریک RISBERG / AP)

پیاده روی سیرا با JOHN MUIR.

دهه ها قبل از دره یوسمیتی شد در یک پارک ملی Muir ساخته شده است یک خانه برای خود در این منطقه است. مجله خود نوشته از کسانی که سال ها با ارائه یک پنجره به زندگی روزمره پر از زیبایی وحشی و عاری از مسئولیت: او منجر meandering ماه-طولانی گشت با یک گله گوسفند در پاشنه, خواب بر روی یک تخته سنگ در زیر یک آبشار و چهره های با بیش از یک خرس.

یک چرخه بالا و پایین کوه.

دوچرخه سواری در کوهستان? بیش از حد "امن و آرام" برای جورج پک که تدریس خود را به سوار یک چرخه از طریق بولدر زمینه و همراه برف-دلمه کوه مسیرهای پیاده روی و حتی پرش را بیش از میزهای پیک نیک. در سن 56 او هنوز هم آن را انجام می دهند و او تنها نبود: در یک سال 1997 مشخصات نویسنده مایکل Finkel دقیق چگونه پک از طریق خود عجیب و غریب وسواس اختراع کرد ،

صعود جهان بلندترین درختان.

یک سال بعد Finkel رفت و عمیق به این کشور را جنگل های ملی با پزشکان دیگر عجیب و غریب ورزش: ویژگی های بالا رفتن از درخت. او توضیح داد که یک سازمان از صدها تفریحی کوهنوردان که اختصاص داده شده زمان خود را به پوسته پوسته شدن بسیار زیاد و درختان کهن در بادهای قوی از طریق عرق صدمات و در زمان پشت پارک رنجرز پشت.

"بیشتر استرس زا زندگی بر روی زمین می شود بیشتر برخی از افراد احساس نیاز به زمان را در درختان" یک کوهنورد به او گفت.

مقیاس قله های ایران.

بالا رفتن 15,912-پای کوه به عنوان بخشی از یک تبادل فرهنگی در سال 2011 Gregory دولا خودش را مرور هر دو سیاسی سوء ظن و انجماد رعد و برق. اما دشوار صعود شد یک فرار و یک پل. "کوه ها رایگان است زمین" یکی از ایرانی خود میزبان مشاهده شده است. "همه در کوه های عضو این همان کشور است."

(میراث فرهنگی تصاویر / گتی ایماژ)

اگر یک فرار به کوه ها امکان پذیر نمی باشد در اینجا چند کمی کمتر پرماجرا پیشنهادات خود را برای تعطیلات.

دریافت کاملا اشغال شده در یک کتاب جدید هر چه خلق و خوی خود را. ما گرم-آب و هوا خواندن لیست ارائه می دهد چیزی برای هر ولع مصرف که آیا صفحه-turners یا قصه های ارتباط انسانی ،

تماشای فیلم—اما آن را جالب. ما منتقد فیلم, لیستی از 30 "واقعا بی سابقه" است. این آسان برای تماس با یک فیلم منحصر به فرد—اما این در واقع او می گوید.

احساس cooped ؟ سرگردان سالن از یک موزه مجازی. سعی کنید یک تور از موزه متروپولیتن (و یا چیز دیگری از فهرست ما از رایگان فعالیت های فرهنگی شما می توانید از صفحه اصلی).

توجه به پرندگان در خارج از پنجره خود را. "آنها به من یادآوری از آنچه من انجام می دهند و چرا" سرسخت پرنده دیگر می نویسد.

بازی های جدید ما یکشنبه جدول کلمات متقاطع. آن را بزرگتر از ما هفته پازل—و مضمون. شما همچنین می توانید استفاده از ویژگی های جدید برای حل با دوستان.

رقص تنهایی اگر شما نیاز به. موسیقی ما منتقد قرار دادن با هم یک پاپ لیست پخش به شما کمک کند رشد در تنهایی.


ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب