<em>اطلس روزانه</em>: این بیماری همه گیر در حال تغییر است که در آن زندگی می کنیم

خبرنامه ثروتمند در حال فرار از شهر است. بزرگسالان جوان در حال حرکت به عقب در با پدر و مادر. میلیون ها نفر

توسط NEWS-SINGLE در 31 تیر 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

سلینا پریرا

"برای این بیماری همه گیر را محدود کرده است حرکت در امریکا" همکار من جو Pinsker اشاره کرد در اوایل این ماه. "اما یک استثنا بوده و در مقیاس بزرگ در سراسر کشور reshuffling انسان بین خانه."

برخی از این حرکت انجام شده از لوکس, برخی از ضرورت. با هیچ پایان دادن به اقتصادی درد در چشم آمریکایی ها گرفتار بازی یک ریسک بالا بازی صندلی موسیقی با این کشور در دسترس از سهام مسکن. وقتی که موسیقی متوقف می شود میلیون ها نفر می تواند در سمت چپ با هیچ چیز.

نویسندگان ما تامل عواقب گفت reshuffling:

ناگهان زندگی در حومه شهر به نظر می رسد بدجور جذاب است.

Urbanists یک بار بدخیم آمریکا خاطره. "پس از اضطراب بهار سال 2020 این نقص به نظر می رسد جدید تجملات" ایان Bogost استدلال می کند.

در شروع این بیماری همه گیر ثروتمند فرار شهرستانها. اما در دراز مدت وحشت-حرکت می کند ممکن است مخاطره آمیز است.

"فرار شهرهای بزرگتر قمار از بسیاری از کارگران یقه سفید ممکن است متوجه" آماندا Mull هشدار داد در ماه گذشته.

این دوره ممکن است پاک کردن برخی از ننگ اطراف زندگی در خانه.

جو Pinsker یک نویسنده در خانواده ما تیم باعث می شود مورد: "موج بالغين جوان است که به تازگی نقل مکان است نشانه ای از یک قبر اقتصادی و بهداشت عمومی فاجعه اما زندگی در خانه است نه در خود و برای خود یک چیز بد است."

بسیاری از آمریکایی ها می تواند از دست دادن خانه های خود را در دسترس نباشد.

مگر اینکه مداخله دولت. "رفع نباید پیچیده" درک تامپسون استدلال می کند. "بیماری های همه گیر هستند اما همه گیر اقتصاد ساده است. دریافت به خانواده یا مردم را گرسنه و از دست دادن خانه خود را."

گتی / اطلس

یک سوال پاسخ داد: چه COVID-19 مصونیت گذشته است ؟

یک مطالعه جدید باعث ترسناک عناوین نشان می دهد که ایمنی ممکن است ناپدید می شوند در ماه. اما زمانی که درک رسیده به دانشمندان برای صحبت کردن با او را از طریق تحقیقات او نشان داد که حقیقت بسیار پیچیده تر و کمتر وحشتناک است.

دانشمندان توافق سه دلیل به شک و تردید بیشتر جنجال آفرینی تفاسیر از مطالعه یافته است. اول: "سیستم ایمنی بدن ما است که یک مکان مرموز" و این مطالعه خاص "نگاه تنها بخشی از آن است."

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهید راهنمایی های عملی:

  • ما دولت توسط دولت coronavirus ردیاب

  • یک راهنمای برای ایمن ماندن به عنوان متحده بازگشایی

  • 22 فیلم در مورد پایان جهان

  • 25 نیم ساعت را نشان می دهد به تماشای در حال حاضر

  • 11 کتاب ما در حال خواندن این تابستان

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما هنوز هم پردازش مرگ جان لوییس:

خواندن این جفت بازتاب: در اینجا آدم هریس در جهان است که لوئیس کمک به ایجاد و آدم Serwer در همین کنگره بود که یک آمریکایی و بنیانگذار.

بیانکا BAGNARELLI

عزیز درمانگر

هر دوشنبه لری Gottlieb پاسخ پرسش های خوانندگان در مورد مشکلات خود را بزرگ و کوچک است. در این هفته او توصیه اخیر فارغ التحصیل که بهترین دوست نمی توانید کار پیدا کنید:

او در حال حاضر تعداد زیادی از اضطراب در مورد گرفتن یک کار خوب قبل از سقوط اقتصادی, اما همه چیز را فقط میشود در حال حاضر که شغل هستند و چند دور بین. ... آن لطمه می زند و من به او نگاه کنید تا زمان مورد چیزی که تا کنون خارج از کنترل او است اما من نمی دانم چه چیز دیگری برای انجام سعی کنید برای کمک به.

ادامه مطلب و لری پاسخ. نوشتن به او در هر زمان در dear.therapist@theatlantic.com.


با تشکر برای خواندن. این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce با کمک از ایزابل Fattal و ویرایش شده توسط Shan وانگ.

کسی جلو شما این خبرنامه? ثبت نام در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

آخرین مطالب