مهاجرت پزشکان می خواهید برای کمک به مبارزه با COVID-19 اما مانع توسط دولت مجوز قوانین

بهداشت و درمان-مراقبت کارگر با کروناویروس بیمار در پراگ. مقامات در سراسر جهان در حال بحث در مورد credentiallin

توسط NEWS-SINGLE در 5 اردیبهشت 1399
A healthcare worker attends to a COVID19 patient in an intensive care unit.
بهداشت و درمان-مراقبت کارگر با کروناویروس بیمار در پراگ. مقامات در سراسر جهان در حال بحث در مورد credentialling بیشتر پزشکان مهاجر در طول بیماری همه گیر.عکس توسط پیتر دیوید Josek / AP

در شب مارس 3rd, گوشی های تلفن همراه از بسیاری از نیویورکی شروع beeping با فشار هشدار از شهرستان سالن. "توجه همه کارکنان مراقبت های بهداشتی: شهر نیویورک است که به دنبال مجوز بهداشت و درمان کارگران به پشتیبانی از امکانات بهداشت و درمان نیاز به" پیام به عنوان خوانده شده با یک لینک به ثبت نام. حتی قبل از coronavirus بحران وجود دارد کمبود پزشکان در سراسر کشور; پس از همه گیر, ضربه, شهردار, بیل د Blasio و فرماندار اندرو کومو اصرار دارند بازنشسته پزشکان و پرستاران برای کمک به همکاران خود در خط مقدم در برابر Covid-19. (در اوایل ماه آوریل د Blasio NPR گفت که این شهرستان نیاز چهل و پنج هزار نفر بیشتر بالینی "پرسنل" با پایان ماه.) هشدار ساخته شده راه خود را به تلفن همراه از Aleksandra Prasolova بود که پناه در آپارتمان خود در جنوب بروکلین کار بر روی یک اره منبت کاری اره مویی پازل برای کمک به عبور زمان.

Prasolova که سی و هفت و به نیویورک نقل مکان کرد سه سال پیش توسط یک متخصص بیهوشی و فشرده-مراقبت پزشک با نه سال تجربه در مسکو بیمارستان. در سال 2009 زمانی که خوکی-آنفولانزا اپیدمی رسیده روسیه مشغول به کار بود در بخش مراقبت های واحد در شهرستان با کمبود بودجه روبرو بیمارستان. "ما نمی تواند انجام CT اسکن و یا MRI. ما هیچ—ما تا به حال به کار در قرن نوزدهم" او به من گفت. "برخی از ما تا به حال برای شستشو از دستکش چرا که ما هیچ ندارد و ما فقط با استفاده از آنها را دوباره."

Prasolova ثبت نام آنلاین, اما او می دانست که آن را بعید است که او می تواند نامیده می شود چرا که او نمی باید پروانه پزشکی در ایالت نیویورک است. او نگاه به گرفتن زمانی که او برای اولین بار وارد آمریکا اما این روند در نیویورک—هر دولت و مجموعه های مورد نیاز خود—شامل عبور از سه بخش United States Medical Licensing Examination که گران است به آماده شدن برای و را و همچنین نیاز به تکمیل یک بیمارستان اقامت حداقل سه سال (چهار سال برای متخصص بیهوشی) که دشوار است برای یک خارجی-متخصص آموزش دیده برای به دست آوردن. بنابراین Prasolova مشغول به کار در یک محلی درمانگاه دیجیتالی شدن فایل های پزشکی و تدریس آناتومی و فیزیولوژی پاره وقت در کوچک خصوصی دانشکده پزشکی. در پاسخ به هشدار او امیدوار است قادر به داوطلب در برخی دیگر پزشکی ظرفیت. در مارس 9th, H. R. دفتر یک بیمارستان در کوئینز وعده داده شده به e-mail خود فرم به معنای ایجاد مدارک تحصیلی. او هنوز در انتظار آنها است. "من شده است با چک کردن اسپم من دائما" او به من گفت. "من می خواهم به تواند مفید باشد در جایی کاری انجام دهد."

با توجه به سیاست های مهاجرت, موسسه یک اتاق فکر مستقر در واشنگتن دی سی وجود دارد دو صد و شصت و سه هزار نفر از مهاجران در ایالات متحده با درجه سلامت در زمینه های مرتبط که یا مشغول به کار در کم-شغل پرداخت و یا از کار هستند. بسیاری از زندگی در کشورهای که ضربه سخت شده با این بیماری همه گیر مانند نیویورک و فلوریدا. "فلوریدا است که دولت با کمترین تعداد از مهاجران تحصیل کرده اما بسیاری از آنها برای مثال بیکار کوبا بهداشت حرفه ای که نمی تواند خود را تبدیل درجه" جین Batalova یک جامعه شناس و یک ارشد سیاست تحلیلگر در موسسه به من گفت. بسیاری از کار "به عنوان تحویلدار کودک-مراقبت کارگران و یا تاکسی و رانندگان."

در هفته های اخیر فرمانداران از, New York, New Jersey, نوادا و چند ایالت دیگر با صدور دستور اجرایی برای استراحت قوانین و صدور مجوز موقت در موارد خاص. فرماندار فیل مورفی, نیوجرسی صادر کرده است انعطاف پذیر ترین سفارش به تاریخ اجازه می دهد موقت پزشکی مجوز به پزشکان که تمرین در کشورهای دیگر در پنج سال گذشته و حداقل پنج سال تجربه کاری بیش از همه در بیمارستان یا درمانگاه. پزشکان را مجبور به در نظر گرفته شده اند U. S. M. L. E. Prasolova به راحتی برآورده کردن این نیاز است. اما در نیویورک کومو گرفته شده محدود تر از رویکرد دولت هنوز هم نیاز به گذراندن امتحانات هر چند آن را کاهش داده است این اقامت نیاز به فقط یک سال است. دو هفته پیش در ماساچوست فرماندار بیکر صدور یک فرمان اجرایی کاهش می یابد که خود را دولت اقامت نیاز به دو سال است. اما اوا Millona مدیر اجرایی ماساچوست مهاجر و پناهنده حمایت ائتلاف گفت: کشورهای مشترک المنافع مجله "متاسفانه بسیاری از خارجی-آموزش پزشکان و پرستاران و سایر متخصصان پزشکی در ماساچوست, آیا مناسب است که مشخصات."

مراحل سخت تر شد در سال 1976 زمانی که کنگره با تصویب قانون این ادعا که خارجی-آموزش پزشکی کارگران نه به عنوان حرفه ای صالح به عنوان ایالات متحده فارغ التحصیلان و بود که "دیگر یک تعداد کافی از پزشکان و جراحان در ایالات متحده چنین است که وجود دارد بدون نیاز بیشتر برای تأمین اولویت به بیگانه" پزشکان. پس از چند ایالت را به تصویب کوچک اصلاحات مربوط به قانون اما مسیر صدور مجوز باقی می ماند به چالش کشیدن برای بسیاری از. سیندی هوانگ, معاون رئیس جمهور از استراتژیک فراگستر در پناهندگان بین المللی که طرفداران برای پناهندگان پزشکان به من گفت که حتی اگر ایالات متحده در کنترل فرایند "دولت فدرال هنوز هم می تواند کنار هم قرار دادن نیروی کار به توسعه دستورالعمل." رئیس جمهور تهمت ضد مهاجر موضع اما—روز سه شنبه اعلام کرد یک شصت روز تعلیق جدید کارت سبز به احتمال زیاد در راه ایستاده از چنین ابتکار عمل. به عنوان تایمز گزارش داد اوایل این ماه در کاخ سفید بوده است ساخت آن را دشوار برای چهار هزار نفر از پزشکان خارجی برای دریافت ویزا به شروع رزیدنتی که آنها را در حال حاضر تایید شده است.

گرگوری Maniatis مدیر بین المللی مهاجرت ابتکار در Open Society Foundations, شده است در حال مذاکره با سازمان ها و مقامات کشورهای سراسر جهان راه خود را باز کشورها credentialling فرآیندهای. "وجود دارد همه این افرادی که می توانند کمک, که می خواهند به کمک, و ما در حال متوقف کردن آنها را از انجام آن" او به من گفت. "هر شخص است که آشکارا ضد مهاجر" او اضافه خواهد گفت: "البته ما باید انجام دهند آن است." جامعۀ باز با بیشتر مشترک و YouGov انجام یک بررسی درخواست آمریکایی ها اگر آنها را تایید پزشکان خارجی مشغول به کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر. هفتاد و پنج درصد گفت: بله.

خوزه رامون فرناندز-پنا بود اولیه-مراقبت پزشک در مکزیک قبل از آمدن به ایالات متحده در نوزده-دهه هشتاد زمانی که ایدز بحران در اوج آن است. او مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی با تمرکز در سیاستگذاری سلامت در دانشگاه نیویورک و سپس مشغول به کار در دولت در بللوو بیمارستان. در طول راه او ملاقات بسیاری از خارجی-پزشکان آموزش دیده که می خواست برای بازگشت به میدان است. بنابراین در سال 1999 زمانی که او شروع به تدریس در سلامت-وزارت آموزش و پرورش از دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو او را تاسیس خوش آمدید ابتکار عمل کمک می کند که مهاجر بهداشت حرفه ای دنبال اعتبار آنها نیاز دارید و پیدا کردن آموزش و پرورش و فرصت های شغلی. آن را در حال حاضر دارای دفاتر در سراسر کشور است. "از نیویورک به واشنگتن مردمی هستند که به دفاتر ما درخواست 'هیچ راهی وجود دارد من می تواند کمک کند؟' "او گفت:.

Fernández-پنا توضیح داد که چرا صدور مجوز مراحل بسیار چالش برانگیز است. U. S. M. L. E. امتحانات در نظر گرفته شده برای پزشکی اخیر-فارغ التحصیلان مدرسه در حالی که خارجی آموزش دیده پزشکان ممکن است مشغول به کار در زمینه های تخصصی برای سال. "تصور کنید یک متخصص قلب و عروق" او گفت:, "چه کسی بوده و آموزش در خارج از کشور برای سال در, مشکلات قلبی, اگر او قادر خواهد بود به یاد نام استخوان در هر پا بعد از چند سال خارج از مدرسه." علاوه بر این هزینه به گرفتن امتحانات به علاوه هزینه کتاب های درسی و سایر هزینه ها می تواند به مقدار ده هزار دلار است که بسیاری از پزشکان مهاجر ممکن است قادر به پرداخت هزینه به خصوص اگر آنها را به خانواده ها برای حمایت از. "مهاجر که در سمت چپ عراق احتمالا راه رفتن با یک صد هزار دلار در جیب خود" فرناندز-پنا گفت.

او آگاه است که برخی از متخصصان شده اند که از آموزش ممکن است بیش از حد فرسوده را در این بیماری همه گیر را پیچیده ترین بیماران. "من یک دکتر در مکزیک سی و پنج سال پیش تا شاید اصلا به من مجوز," او گفت:. "اما من می توانم مردم را دماهای من می تواند در تست های سایت های من می تواند انجام دهد که همه در اسپانیایی," او اضافه شده اشاره به این که لاتینی ها یکی از گروه های که در آن coronavirus است که مصرف نامتناسب تلفات. "همه مهاجر و نیروی کار می تواند در بسیاری از نقش ها در طول این بحران است."

سپس اقامت وجود دارد به چالش بکشد. "وجود دارد استانداردهای بالا در همه جا" فرناندز-پنا گفت. "اما برخی از کشورها توانسته اند به روند ساده تر مانند استرالیا که در آن شما باید به تصویب برخی از امتحانات و سپس شما کار با نظارت یک دکتر و فقط برای یک سال است." در سال 2016 وجود دارد بیست و شش هزار رزیدنتی در دسترس در سراسر ایالات متحده و سی و پنج هزار برنامه های کاربردی. که در سال Kristina Sokolovska Konieczny یک سی و هفت سال اولیه-پزشک مراقبت از مقدونیه کاربردی برای تقریبا دو صد اقامت نقاط و پذیرفته نشده بود به هر. هر سال تعداد پزشکی-فارغ التحصیلان مدرسه را افزایش می دهد اما این تعداد در دسترس اقامت موقعیت نیست. چرا که در سال 1997 کنگره پوش تعدادی از ساکنان که برای بیمارستان های آموزشی می تواند دریافت مدیکر بودجه. یک لایحه در حال حاضر قبل از خانه پزشک مقیم کمبود کاهش, عمل خواهد بود, سال 2025 افزایش تعداد مدیکر-بودجه اقامت اسلات با پانزده هزار نفر است. Konieczny اما تصمیم خود را صبر کنید; او در حال حاضر مشغول به کار به عنوان یک پرستار در ماساچوست است. پرستاری یکی دیگر از حرفه مبتلا به کمبود پرسنل. با توجه به اداره آمار نیروی کار وجود دارد که دهانه بیش از دو صد هزار موقعیت های پرستاری از یک سال; در سال 2018 فقط صد و هفتاد هزار نفر دارای مجوز شد.

برخی از مهاجر طرفداران نگران هستند که دولت در سطح اجرایی سفارشات در اثر درخواست مهاجر پزشکی کارگران برای قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر و بدون تضمین آنها را در آینده پس از همه گیر عبور می کند. "من امیدوارم کسی نگه می دارد آهنگ از این سهم و ارزش آنها" فرناندز-پنا گفت. "که پزشکان و مدیران خواهد گفت: "من به شدت توصیه این فرد' در برنامه های کاربردی خود را پس از بحران به دلیل کار خود را باید احترام گذاشت." Maniatis از Open Society Foundations, موافق و گفت: "این کار ما را به مطمئن شوید که موقت و دائمی می شود. شاید ما می تواند نگاه و بگو: "نگاه کنید این بیزانس فرآیند صدور گواهینامه . . . تبدیل به یک پاشنه آشیل در طول بیماری همه گیر.' شاید ما باید با تجدید نظر در آن."

Lubab al-قریشی, یک چهل و هفت ساله فولاد آسیب شناس از عراق کار می کرد که برای چند سال در بغداد پزشکی بیمارستان شهرستان و انکولوژی بیمارستان آموزشی نیز به امید کمک می کند. او به ایالات متحده در سال 2014 به عنوان یک پناهنده و مادر دو فرزند جوان است. او نمی تواند استطاعت به صدور مجوز امتحانات بنابراین او را به عنوان یک صندوقدار در نهایت قبل از پیدا کردن یک کار به عنوان یک آسیب شناس دستیار در نیوجرسی یک موقعیت است که پرداخت می شود فقط بالاتر از حداقل دستمزد. "من احساس می کنم غمگین" او به من گفت: "چرا ما اینجا هستیم—ما شده اند در اینجا تمام وقت و هیچ کس توجه به ما قبل از این بحران آغاز شده است." او ثبت درخواست آنلاین برای دریافت یکی از نیوجرسی جدید گواهینامه موقت و در حالی که او منتظر برای شنیدن بازگشت او به طور داوطلبانه در یک درایو-از طریق مرکز آزمایش. در روز سه شنبه نیوجرسی بخش مصرف کننده امور خود را تایید گواهینامه به مدت شش ماه با امکان تمدید اگر عمومی-بهداشت و درمان اضطراری همچنان ادامه دارد. او در حال حاضر در حال انتظار برای شنیدن از یک بیمارستان است. "این کشور به من داد یک دوم فرصت" او گفت:. "بنابراین برای من این فرصت را به می گویند با تشکر از شما."


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب