<em>اطلس روزانه</em>: این بیماری همه گیر را تغییر دهید آمریکایی خرده فروشی برای همیشه

خبرنامه قدیمی اقتصاد از بین رفته است. در اینجا چه چیزی در حال شکل گرفتن در خود جای داده است. سپس: اجازه ده

توسط NEWS-SINGLE در 16 اردیبهشت 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

این COVID-19 تصادف

بسیاری از کوچک و به طور مستقل اجرا کسب و کار بسته شده در امتداد بلوار غروب آفتاب در دریاچه نقره ای منطقه لس آنجلس ، (النا دورفمان / REDUX)

اقتصاد آمریکا در مورد برای تحمل و قدرت یک بار در یک نسل نوع تجهیز نشدن یکی که شما هر دو تلفات و تغییر شکل ما عرض است. به عنوان این رکود عمیق تر نگه داشتن چشم خود را بر این چهار روند اقتصادی همانطور که اشاره شد توسط نویسندگان ما:

بسیاری mom-and-pop مغازه ها آن را ندارد.

بزرگ مرگ خاموش است که در اینجا ما تحریریه آنی خودشان ، "کسب و کارهای کوچک رفت و به این رکود اقتصادی شکننده تر از خود بزرگتر عموزاده" او توضیح می دهد. کنگره و امداد رسانی شده است "بیش از حد پیچیده بیش از حد کوچک و بیش از حد آهسته برای بسیاری از شرکت ها."

کسب و کار بزرگ خود را بزرگتر تکه از اقتصاد است.

و یا به عنوان آنی آن قرار می دهد: "این بیماری همه گیر را به معنای پیروزی حق رای دادن زنجیر بیش mom-and-pop, مغازه, C-suite مدیران بیش از کارآفرینان کار خود را در زیرزمین." و اقتصاد ایالات متحده خواهد بود کمتر رقابتی به عنوان یک نتیجه.

که شما را ترک شهرستانها احساس بدجور شبیه ...

... شاید باعث خروج. "بسیاری از هزاران نفر از مردم جوان که ممکن است giddily flocked به گران ترین مناطق مرکز شهر ممکن است ارزیابی سقوط استانداردهای زندگی و امکانات رفاهی و تصمیم می گیرید آن را به ارزش آن نیست" درک تامپسون نوشت که در مورد آمریکا را کاهش شهرستانها استدلال می کند.

تحویل جایگزین خواهد شد و چهره به چهره معاملات.

خرید آنلاین پیش بینی شده است تا سهم بیشتری از کل خرده فروشی. "اگر فروشگاه های خارج از محدوده را به تودهها و سپس توده بازرگانی باید تغییر به اینترنت" Derek اشاره می کند.

گتی / اطلس

یک سوال پاسخ داد: من باید یک آزمایش پادتن در حال حاضر ؟

ما سلامت کارکنان نویسنده جیمز Hamblin وزن:

من توصیه می کنم آن, اما تنها اگر شما بخشی از یک مطالعه تحقیقاتی که نتایج خود را در حال کمک به درک درستی از آنچه که نتایج در واقع چیست. در غیر این صورت آن را به طور کلی بهتر است برای دریافت آزمون مگر اینکه ما می دانیم چه چیزی برای انجام با نتایج و ما هنوز نمی.


آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • چرا coronavirus بسیار گیج کننده

  • یک راهنمای برای همه گیر مواد غذایی هیجانی

  • 30 غیر منتظره فیلم به تماشای شاهکارهای

  • 20 undersung جرم و جنایت نشان می دهد

مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع کروناویروس در اینجا. به عنوان بسیاری از اقامت در خانه سفارشات پایان می رسد و بسیاری از کسب و کار بازگشایی, آیا شما سوالی در مورد چه امن و چه نیست ؟ ارسال آنها را به ما.


بیانکا Bagnarelli

هر دوشنبه لری Gottlieb پاسخ پرسش های خوانندگان در مورد مشکلات خود را بزرگ و کوچک است. این هفته او توصیه می کند یک خواننده که نمی خواهند بار خود را درمانگر در طول COVID-19 pandemic:

من دیده ام چند تلویزیون مصاحبه با درمانگران صحبت کردن در مورد چگونه گرفتار کردن آنها با بیماران خود را در بحران در حال حاضر. من فقط نمی خواهم به انجام است که به او. من فکر می کنم که به او هدیه ای از زمان ممکن است آنچه که او نیاز دارد در حال حاضر.

او همیشه به من صحبت در مورد "حق حفاظت از خود" و چگونه من لازم نیست به "مراقبت از او را." هنوز هم بسیاری از افراد ممکن است بخواهید برای جذب به سمت خود درمانگران و حتی بیشتر در این زمان بحران و من می خواهم به فشار از او و به او فضایی برای مقابله با احساسات خود را. او تنها انسانی است.

ادامه مطلب و لری پاسخ. نوشتن به او در هر زمان در dear.therapist@theatlantic.com.


(حنایی اپل / Alamy Stock Photo)

بیش از آخر هفته اینترنت رو (با عرض پوزش) گزارش می دهد که بیش از یک کشنده, آسیایی, هورنت خال خال شده بود در غرب ایالات متحده را تهدید به محو کردن امریکا زنبور عسل جمعیت.

در حالی که زنبور عسل محلی ممکن است از شانس برابر این قدرتمند گونه, ژاپنی, زنبور عسل است که شرکت تکامل یافته با اورلئانز می تواند به مبارزه با عقب. کارکنان ما نویسنده اد یونگ می نویسد که در مورد تمام انواع فوق العاده از حیوانات و رفتار خود را توضیح می دهد, وحشیانه, تکنیک:

در تعداد زیادی از زنبورها dogpile یک فرد هورنت پوشاندن آن را در یک توپ از بدن. این رفتار است که به نام "heatballing." این افزایش دی اکسید کربن با غلظت درون توپ به 100 بار که از هوای محیط و درجه حرارت به بیش از 113 درجه فارنهایت—سطح زنبور عسل را تحمل می کند اما اورلئانز نمی تواند. اورلئانز خفه کردن و طبخ و کندوی عسل ذخیره شده است. زنبور عسل یک یادآوری است که حتی در زمان بیماری همه گیر میلیاردها کوچک درام در حال بازی کردن در اطراف ما.


ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب