Dear Diary, جهان در حال سوختن است

یک دفتر خاطرات می تواند به عنوان یک محرک به احساس. آن را می تواند به یاد نویسنده و اینکه آیا او در حال نوشتن ا

توسط NEWS-SINGLE در 22 فروردین 1399
A figure writing in the diary with red scenery outside the window.
یک دفتر خاطرات می تواند به عنوان یک محرک به احساس. آن را می تواند به یاد نویسنده و اینکه آیا او در حال نوشتن از زندان یا warfront یا sickbed یا—blessedly—از ایمنی و راحتی از خانه خود را که او زنده است.تصویر توسط درور کوهن

"شما بدون شک خواهید به شنیدن آنچه که من فکر می کنم از بودن در پنهان کردن" آن فرانک در نوشت (و) خاطرات خود را که او می خواهم به نام زن سبک و جلف در 11 ژوئیه 1942. "خب همه می توانم بگویم این است که من واقعا نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است." تنها یک روز یا بیشتر گذشته بود از فرانک فرار کرده بود در خانه خود در شهر آمستردام به صورت یک "راز ضمیمه" در پشت یک ساختمان اداری—سخت احتیاط در برابر شدیدتر تهدید نازیسم. آن تنهایی به زودی خواهد بود تنهاتر. او نمی خواهد زندگی می کنند برای دیدن خوانندگان که "بدون شک خواهید[اد] به شنیدن" آنچه او فکر می کردم. چند هفته قبل از آن سیزده سال به عنوان plaintively به بیماری "است که من را وادار به نگه داشتن یک دفتر خاطرات در وهله اول: من اصلا یک دوست."

این دردناک است که به در نظر گرفتن عدم اتصال تحریک و آرامش و کنترل کردن آن فرانک خاطرات به وجود آمد. برخی از نویسندگان جلوگیری از نوشتن در مورد آنچه که آنها "واقعا نمی دانم هنوز" اما برای فرانک, کشف آنچه او فکر و احساس یا حداقل مدیریت عدم قطعیت ممکن است نقطه تمام. مجبور درون هر دو از نظر جسمی و روانی, فرانک به نظر می رسد که مقابله با عقب نشینی یک exteriorization. او می تواند آشکار دنیای درونی او در کاغذ و جوهر; او می تواند شکل خود را نه به دانستن زبان است. شاید او می تواند حتی پیشدستی کردن زمان—سازماندهی آن را اشغال آن و صاف کردن آن به یک جریان پیوسته.

آن بوده است که تنها چند هفته است. ما گرفتاری نیست قابل مقایسه با فرانک stoppered صبا اما coronavirus ساخته شده است ما از ترس و درماندگی و ما وارد عصر diaries: "coronavirus خاطرات" و "همه گیر مجلات" و "قرنطینه خاطرات" و "ووهان خاطرات" و "coronavirus-قرنطینه خاطرات" در مطبوعات و خارج از آن به عنوان مورخان و روان-بهداشت حرفه ای به طور یکسان می خواهیم ما را به سوی خود اسناد و مدارک. ما در حال پیاده آنچه که ما در حال پخت و پز, غذا خوردن, خواندن, گوش دادن به و جریان. در مجموع ما در حال بازبینی این نوت بوک از, سیاستمدار, Samuel Pepys که وبلاگ طاعون ورود در لندن در سال 1665 و طولانی بیش از "یک مجله از طاعون در سال" پروتو همه گیر رمان از 1722 توسط دانیل دفو.

چه تابع انجام چنین سوابق خدمت در لحظات بحران ؟ "اگر شما به دنبال یک واکنشی فرم است که باعث می شود آن را ممکن است برای پاسخ در زمان واقعی به آخرین آمار پس از آن خاطرات یکی از شما می خواهید" لری Rosenwald یک استاد زبان انگلیسی در Wellesley به من گفت. "هر گفته می شود یک ورودی است. این سریعترین مسیر از فکر به تولید." اجازه شعر ظرافت احساسات recollected در آرامش; یک مجله می تواند زمینه آنها را به عنوان آنها می آیند. فرم connotes مستقیم و بی واسطه و اصالت عدم وساطت. به عنوان نویسنده اندرو Hassam نشان می دهد چرا که یک "اصل موسس از خاطرات اعتقاد خود را حفظ حریم خصوصی" آن زبان فرض بر این است که هیچ طرح در خواننده است. این را تسکین می دهد نویسنده از این وظیفه به در دسترس خواهد بود یا جالب است. (آنها نمی باید به موقع یا در واقع بسیاری از خاطرات به صراحت و شفاف مورخ.)

که توضیح می دهد که یکی برای استفاده از مجلات در عصب چیز ساییده شده بار: خلق و خوی مقررات—و یا به عنوان یک غیر روانشناس ممکن است قرار دادن آن را تخلیه. مادام العمر diarist رالف والدو امرسون بود "فوق العاده متنوع و وسیع" خود وقایع, Rosenwald به من گفت: "رایگان خود را در انتخاب موضوع و لحن" و در عین حال در اجرا تا به جنگ داخلی امرسون رشد وسواس monomaniacal نوشتن تا حد زیادی در مورد "perfidy بسیار مورد احترام congresspeople." "این بود که کمتر جذاب دوره خود درون گرایی" Rosenwald گفت: "اما آن را در خدمت یک نیاز روانی: به خشم." دیگر همیشگی diarists باید پردازش فاجعه با اشاره به ثبات است. این پیوریتن واعظ پنبه مدر اوایل مدافع برای واکسیناسیون بحث برانگیز شد رقم در طول آبله بیماری همه گیر از 1721. مردم شهر پرتاب یک بمب را از طریق پنجره خود را. اعضای خانواده اش مریض شد و درگذشت. و در عین حال کشیش خاطرات نشان می دهد نه اضطراب اما اندازه گیری و با شکوه تقوا یک aspirational آرام است. "من در این روز در نظر گرفته" مدر نوشت: پس از یادگیری است که طاعون به حال به کشته شدن عمویش "چگونه به طرز عجیبی خداوند فراتر از انتظار من طولانی مدت زندگی من است."

زندگی—به عنوان در خالص هدیه ای از آن به جای خود بیان هنری است diarist ارشد نگرانی است. (این یکی فرق بین روزنامه نگاری و خاطرات.) اما اگر خاطرات استدلال می کنند برای ارزش زودگذر یا دنیوی بنحوی که این افراد نیاز به هیچ آرایش مواد است با این وجود تبدیل شده است. "دفتر خاطرات" محقق ایرینا Paperno می نویسد: "نشان دهنده ماندگار اثری از یکی بودن—یک دفاع موثر در برابر نابودی." نگاهی آلبرت آندروود یک artilleryman در جنگ داخلی که ناخوانا چند جمله به مجله خود را هر روز تا زمانی که بخار انفجار به کشته شدن او در سال 1865. "بسیار لذت بخش امروز" اجرا می شود یک نمونه مطلب. "هنوز تخمگذار تا هنوز در انتظار رودخانه به افزایش است." وجود دارد چیزی است که کیمیاگری در مورد این که چگونه این کلمات بیرون کشیدن یک جهان: تخمگذار, انتظار, رودخانه خود قابل تامل است. چه اتفاقی می افتد می شود در Seamus Heaney عبارت موسیقی از آنچه که اتفاق می افتد. تجربه می تواند به نظر می رسد تقریبا مقدس است.

خاطرات طولانی آینه هر دو افرادی که آنها را ایجاد کرده و در این دوره که در آنها ایجاد شد. اوایل نمونه در قرن هفدهم خارج از رشد سالنامه و خانه داری سیاهههای مربوط. سوم بعد از کاشت; به فروش می رسد چهار بوشل دانه—x شیلینگ; اختلاف با برادر. این متون ازدواج, اقتصادی, بهترین شیوه به یک شکل جدید از مذهبی خود نظارت. Puritans مثلا با استفاده از خاطرات به موجودی خود را از گناهان و ایده آل برای تسریع اخلاقی بیداری. (پنبه ماتر پینوشت: چگونه او خود را صرف سی و چهارم تولد نوشت: اگر به عنوان یک فرشته بودند مانیتورینگ صفحه: "من بازنویسی بهبود و کاربردی در کل صد و سوم نوشتهها بر روی زانو های من قبل از پروردگار.") به عنوان روشنگری سکولار ضربه به سمت خود بهبود diaries شد اساس احساساتی آموزش و پرورش—ایدز در کشت احساس. در مطالعه از قرن هجدهم تربیت محقق J. A. Baggerman با تمرکز بر یک هلندی کودک ده اتو ون اک که مجله تشکیل "بخشی از جامع آموزشی رژیم" القا "را با اصرار و توسط پدر و مادر خود را که بعد از خواندن خود jottings و عرضه آنها با تفسیر." (اتو تمایل به سمت شاعرانه یا به طور طبیعی و یا این که او intuited که مناقصه سودا ممکن است لطفا پدر و مادر خود را. "ما کاملا سبز ممکن است" او می نویسد. "اگر من نمی ناشنوا, من می خواهم در اوایل رشد به گوش بلبل.") پنجاه سال بعد عاشقانه جنبش شرکت تصمیم گرفتند این خاطرات به عنوان یک وسیله نقلیه برای فردگرایی. (Paperno به نقل از نقاش اوژن پا که grandly تعریف مجله خود را به عنوان "تاریخچه ای از آنچه که من احساس می کنم.") برای Positivists, خاطرات بودند تجربی ابزار است. برای مدرنیست آنها بوته از خود ساخت.

و چه خاطرات در حال حاضر ؟ زمانی که همه چیز به خوبی یکی می آموزد که یک شرکت بهتر از یک فکر است. زمانی که آنها نمی یک دایره با برخی از درماندگی آنان خوش تیپ پروتستان رویاهای: کفاره و تولد دوباره است. طی چند روز گذشته تلاش برای مجله من به طور همزمان بیش از حد بی شرمانه من برای تغییر زباله روال و نه خودت به اندازه کافی در مورد آن دروغ. ("Wallowed" من نوشت: در دو روز گرفته شده با تقارن ls و ws. "Wallowed. Wallowed. WAAALLOOOOWED.") بیشتر اغوا کننده به نظر من از هر پاک کننده جنبه بود روشنگری مفهوم این خاطرات به عنوان یک نوع عاطفی تمرین: آموزش وزن برای احساسات. جهانی بلایای طبیعی باعث رنج و البته و شاهد درد و رنج دیگران می تواند لرزش شل درد و رنج بیشتر—روانپزشک صحبت در مورد یک کشور "افزایش اضطراب و افسردگی" و روان-سلامت تلفات است و حتی بیشتر برای پرستاران و پزشکان است. اما یک ترس ساکت تر می امد و شد زیاد کسانی که در خط مقدم. اگر eeriness جدید عادی برگ شما بی حس است ؟ اگر چه بمباران, نرخ مرگ و ترس پدر و مادر و تصاویر از هموطنان و شهروندان در ماسک احساسات خود موفق به افزایش به مناسبت?

یک دفتر خاطرات می تواند به عنوان یک محرک به احساس. آن را می تواند به یاد نویسنده و اینکه آیا او در حال نوشتن از زندان یا warfront یا sickbed یا—blessedly—از ایمنی و راحتی از خانه خود را که او زنده است. بیشتر چه, خاطرات ایجاد پارامترهای که در اطراف زندگی: آن را تعیین می کند که جزئیات تأکید یا elided که حالات رول را از طریق که خاطرات تجاوز. "شما کرافت جمله" Rosenwald همچنین یک diarist به من گفت. "شما عبور آن را. شما را انتخاب کنید." که این شکل شده است با موفقیت نصب دوران پس از عصر به دلمشغولیهای از فرهنگ های اطراف به نظر می رسد بخشی از جذابیت آن. هر چند جهان بازسازی خود را; این کمک می کند به یاد داشته باشید که ما می تواند وفق دهند. دو سال بعد از مرگ مادرش ویرجینیا وولف—یکی دیگر از نوجوان-دختر سن در بحران—شروع یک دفتر خاطرات ظاهرا به دنبال ثبات روایت موضوع و سنجیده تر هویت. اما ویرجینیا او ساخته شده و ادامه خواهد داد برای ساخت در مجلات بیش از این دوره از زندگی خود فاقد قوی وحدت عاشقانه "I." این ویرجینیا وجود دارد به عنوان یک توالی شدید برداشت که وولف به نام "لحظات" کنده از "پنبه" از روزمره است. او یک سریال با موضوع: باز ارتجاعی همیشه در حال تغییر. بهتر است که به استقبال آینده ای نامعلوم?tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب