<em>اطلس روزانه</em>: رئیس جمهور طاعون

خبرنامه مغلوب ساختن پیشی جستن است پیشرو در این کشور از طریق یک بیماری همه گیر در حالی که همچنین در حال اجر

توسط NEWS-SINGLE در 10 تیر 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

گتی / اطلس

مغلوب ساختن پیشی جستن نقش به عنوان رئیس اجرایی است حل نشدنی از وضعیت خود به عنوان یک وقت سختی مواجه گشتند چشم انداز. جدید سربازان ارتش ایالات متحده coronavirus موارد پرسش در مورد توانایی خود را برای هدایت کشور در این لحظه.

در زیر چهار نویسندگان تجزیه و تحلیل دولت از coronavirus پاسخ دولت از مبارزات انتخاباتی و مکان های که در آن کسانی که تلاش تقاطع:

کاخ سفید botched اولیه آن همه گیر پاسخ.

اگر ملی ایمنی حمل و نقل مورد بررسی قرار گرفته آن را مانند یک هواپیما سقوط آنها می یابند که "این یک سفر مستقیم به یک کوهستان با تعداد بی شماری از فرصت های از دست رفته به نوبه خود دور" جیمز Fallows یک دیرین هوانورد و اطلس نویسنده نتیجه می گیرد که داشتن صحبت با 30 کارشناسان برای این قطعه.

و در حال حاضر برگ برنده خرس مسئولیت جدید افزایش در ایالات متحده موارد است.

اخیر سنبله است "خود را انجام می دهند" David Frum استدلال با استناد به رئیس جمهور تجمع اخیر در Tulsa, اوکلاهما در میان دیگر اشتباه.

در مبارزات انتخاباتی جبهه او نیست گذاشته یک چشم انداز برای دوره دوم خود.

"در این هفته یک بازی دوستانه در مصاحبه خواسته در gentlest از نظر آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن در ذهن برای امریکا اگر او برنده" ما کاخ سفید خبرنگار پیتر نیکلاس گزارش. "او هیچ پاسخ واقعی."

و او در تلاش برای اجرا در برابر جو بایدن یک مرد سفید پوست.

"برای چند ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن و محافظه کار دستگاه تبلیغاتی تلاش کرده اند برای ایجاد مسابقه قدیمی-و-جنسيت-طعمه شعارهای چوب به بایدن" آدم Serwer استدلال می کند.

رویترز / اطلس

یک سوال پاسخ داد: آیا باید مصرف ویتامین ها به "تقویت" سیستم ایمنی بدن من در طول این همه گیر?

جیمز Hamblin و کاترین چاه مورد بحث که چرا چنین ارائه شده ممکن است به عنوان موثر به عنوان آنها به بازار عرضه شده ما اجتماعی فاصله پادکست. در اینجا یک قطعه از مکالمه خود را:

ولز: من مصرف یک عدد مولتی ویتامین هر روز به خاطر من بود: 'من نمی دانم. نمی تواند صدمه دیده است.' اما شما یک مولتی ویتامین شکاک به دلایلی که من به یاد داشته باشید و یا درک. چه چیزی اشتباه است با مصرف یک عدد مولتی ویتامین? نیست که فقط خوب اگر شما به آن نیاز دارند و بد نیست اگر شما نمی?

Hamblin: من فکر می کنم که به طور کلی درست است. آن را احتمالا خوب است. بسته به اگر شما در حال گرفتن مقدار زیادی از دیگر ویتامین ها و مکمل ها با آن وجود دارد بالقوه با برخی از ویتامین ها است که شما می توانید بیش از حد, اما به احتمال زیاد این ویتامین ها متعادل به طوری که شما نمی خواهید به بیش از حد از هر چیزی. اما آنچه که من علاقه مند هستم در این است که همان مغالطه من نگران با هیدروکسی کلروکین: یک حس کاذب از حفاظت.

این تجربه من بوده است که من گرفته مولتی ویتامین ها من احساس می کنم برخی از مرتب کردن بر اساس از "شاید من نمی نیاز به غذا خوردن به عنوان خوبی" ... اما آن یکسان نیست. آن کار نمی کند. آن شگفت انگیز خواهد بود اگر شما می تواند تکرار یک رژیم غذایی سالم در یک قرص در روز, اما ما تا کنون از آن است.

گوش دادن به بقیه (یا خواندن متن).

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهید راهنمایی های عملی:

  • ما دولت توسط دولت coronavirus ردیاب

  • یک راهنمای برای ایمن ماندن به عنوان متحده بازگشایی

  • 8 فیلم به تماشای در حال حاضر با توجه به برنده جایزه اسکار کارگردان بری Jenkins

  • 25 نیم ساعت را نشان می دهد به تماشای در حال حاضر

  • 20 کتاب برای خواندن در قرنطینه این تابستان

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهم به درک بهتر از امروز تصمیم دیوان عالی کشور در سقط جنین:

اما سبز یک نویسنده کارکنان را پوشش می دهد که سیاست و دین یک قطعه خوب در آنچه که امروز حکم به این معنی است.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... صف Netflix بکشد خود را خالی می باشد:

مسابقه آواز یوروویژن است "Will Ferrell بهترین کمدی در سال" ما منتقد دیوید سیمز می نویسد. "همچنین آن را نامرئی الف."


ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب