<em>اطلس روزانه: </em>مغلوب ساختن پیشی جستن استوکس آتش در مینه سوتا

خبرنامه این هفته دو با مشخصات بالا حوادث گذاشته لخت امریکا نژادی قرارداد. هر دو در بر داشت accelerants در

توسط NEWS-SINGLE در 10 خرداد 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

شاتر / اطلس

این هفته دو با مشخصات بالا حوادث گذاشته لخت امریکا نژادی قرارداد. هر دو در بر داشت accelerants در رسانه های اجتماعی و باعث سوال در مورد نقش آن در جامعه است.

در شهر نیویورک, تصویری از یک زن سفید تهدید به تماس با پلیس در او تاکید کرد—یک "آفریقایی" مرد ویروسی رفت. اجتماعی-رسانه اوباش سرزنش امی کوپر شاید بازداری کسانی که ممکن است در نظر گرفتن چنین رفتاری در آینده Zeynep Tufekci استدلال می کند.

در مینه سوتا, مرگ یک مرد سیاه پوست به نام جورج فلوید در دست پلیس باعث تظاهرات و غارت. (یک افسر در حال حاضر به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در Floyd مرگ است.)

رئیس جمهور را محکوم کرد تظاهرات در توییتر با اشاره به معترضان به عنوان "اراذل و اوباش" و افزود: "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود." توییتر اضافه یک برچسب هشدار دهنده به پیام نشان می دهد که صدای جیر جیر نقض سیاست های شرکت اما تصدیق کرد که ممکن است در جهت منافع عمومی به ترک آن در دسترس است.

این آخرین توسعه در حال انجام بست با رئیس جمهور که در پست توییتر شروع به تعدیل این هفته است. مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ با یک فرمان اجرایی را هدف قرار اجتماعی-شرکت های رسانه ای.

در زیر ما نویسندگان منعکس رئیس جمهور آخرین اقدامات و دولت از آزادی بیان خود را تحت مدیریت:

توییتر سیاست کنار مغلوب ساختن پیشی جستن را غارت جیر نقض سوگند خود را از دفتر.

"این نمایان توییتر نقض که به سرعت عناوین ساخته شده است کمتر مهم از قانون اساسی مشکل با مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید مرگبار نیروی" کونور Friedersdorf استدلال می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن خودش است و غارتگر.

David Frum استدلال می کند: "رئیس جمهور کمک کرده است تا خود را به پول از خزانه داری ایالات متحده با استفاده از قدرت سیاسی به طور مستقیم پول به شخصی و کسب و کار. آن را به عنوان بصری به عنوان یک شورش اما تا سال 2017 این امر در نظر گرفته شده است به عنوان به همان اندازه جنایی."

او ملت ارشد کارن.

"رئیس جمهور تهمت تماس پلیس بر کسانی که او را به چالش حتی اگر هیچ واقعی نقض به زندگی پر از بدبختی برای آنها است." David A. گراهام استدلال می کند.

(چه معنی آن را به یک کارن? ما به عنوان خوانده شده primer.)

تعریف خود را از "آزادی بیان" است که پیچانده شده.

با اجرایی خود را سفارش مغلوب ساختن پیشی جستن است "اقدام به ارمغان بیاورد اجتماعی-سیستم عامل های رسانه های خود را به زیرساخت های استبدادی و یا در غیر این صورت سانسور آنها را" آدم Serwer استدلال می کند.

منظور اجرایی است که واقعا نشان می دهد برای یک نفر: مارک زوکربرگ.

"مغلوب ساختن پیشی جستن است احتمال لغو بخش 230 و یا هر گونه اقدام واقعی برای محدود کردن قدرت عمده اجتماعی-شرکت های رسانه ای. او می خواهد همه چیز را فقط در راه آنها و مطمئن شوید که فرش قرمز درمان او دریافت کرده است تا کنون به خصوص در Facebook همچنان بدون مانع," Zeynep Tufekci استدلال می کند.

شرکت نیویورک تایمز. / هولتن بایگانی / گتی

چه به تماشای این آخر هفته

ما منتقد دیوید سیمز تاپ خود را مشاهده صف: در اینجا لیست خود را از 30 فراموش نشدنی و منحصر به فرد فیلم است.

اگر شما بیش از حد antsy به نشستن و تماشای کل فیلم Sophie گیلبرت سرپرستی این لیست فوق العاده از 25 نیم ساعت را نشان می دهد به تماشای در حال حاضر.

اگر هیچ یک از کسانی که جلب چشم خود را کشف این سه نسخه های جدید به مرور با فرهنگ ما تیم:

  • گسترده ای از شب (آمازون نخست تصویری) یک "وحشت زده, باهوش, علمی تخیلی, هیجان انگیز شما نیاز به سازمان دیده بان."

  • چهار بخش مستند در جفری اپستاین (Netflix) "گونه برای رسیدگی به یک موضوع که همیشه دور از دسترس است."

  • بزرگ (Hulu) "می داند تئاتر و آستيگمات سیاست از زمان حاضر است."


ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب