<em>اطلس روزانه</em>: مغلوب ساختن پیشی جستن برنده خود را برخی از زمان

خبرنامه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انسان از دست رفته در دیوان عالی کشور است. اما دونالد مغلوب ساختن پیشی

توسط NEWS-SINGLE در 20 تیر 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

معاونت / گتی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انسان از دست رفته در دیوان عالی کشور امروز. اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد می تواند ادعای پیروزی.

به عنوان بخشی از خرید اینترنتی از احکام "رئیس جمهور ممکن است در نهایت مسئولیت حقوقی," David Frum استدلال می کند "اما او نمی خواهد چهره یک حساب اعمال خود را قبل از ماه نوامبر است."

و یا به عنوان یکی دیگر از کارکنان نویسنده David A. گراهام قرار داده و آن را: trump's استراتژی در حال اجرا ساعت پرداخت است.

گفت: ساعت همچنان به تیک تیک. ما فقط چند ماه دور از انتخابات عمومی ، بیایید بررسی کنید در تیم مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 استراتژی مبارزه—با سه مشاهدات از نویسندگان ما:

1. مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به بهره برداری نژادی نارضایتی. این هزینه ممکن است او را.

"او اسیر کاخ سفید با یک کمپین بر اساس نژادی واکنش" گراهام می نویسد: "و در حال حاضر پس از نزدیک به چهار سال از اظهارات نژادپرستانه و تجدید نظر, واکنش به, واکنش ممکن است عذاب مبارزات انتخاباتی خود."

2. او بد و شرط رو به کاهش جمعیت رای دهندگان.

"آمریکایی ها او با هدف قرار دادن پیام خود را از تنفر نژادی و فرهنگی در واکنش به طور یکنواخت یک سهم کوچک از جامعه آمریکا در حال حاضر از آنها [در سال 1968]" ما نظرسنجی متخصص رونالد Brownstein یادداشت ها.

3. در همین حال معاون رئیس جمهور مایک پنس در حال تلاش برای نجات آنها هر دو.

سرنوشت خود را در هم تنیده هستند. و یا به عنوان یک ناشناس مقام سابق گفت: ما کاخ سفید خبرنگار پیتر نیکلاس: "شما تهمت بد بودن شما آن را سخت به آن را دریافت."

اقیانوس اطلس

یک سوال پاسخ داد: COVID-19 موارد در حال افزایش است. پس چرا مرگ و میر flatlining?

درک تامپسون مذاکرات از طریق پنج توضیح احتمالی برای این شکاف است. اول این است: مردم می میرند و پس از بیمار شدن. تاخیر رو حس می کند.

"مرگ تاخیر است که احتمالا مهم ترین چیز به درک در ارزیابی مورد مرگ فاصله" او می نویسد. "اما آن را نمی کند و توضیح همه چیز است."

کشف چهار به توضیحات بیشتر.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهید راهنمایی های عملی:

  • ما دولت توسط دولت coronavirus ردیاب

  • یک راهنمای برای ایمن ماندن به عنوان متحده بازگشایی

  • 8 فیلم به تماشای در حال حاضر با توجه به برنده جایزه اسکار کارگردان بری Jenkins

  • 25 نیم ساعت را نشان می دهد به تماشای در حال حاضر

  • 20 کتاب برای خواندن در قرنطینه این تابستان

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما به دنبال یک استراحت از اخبار:

ما به عنوان خوانده شده علم گزارشگر سارا ژانگ اعزام در birdsong که در زمان بیش از شمال امریکا است.


کسی جلو شما این خبرنامه? ثبت نام در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب