<em>اطلس روزانه</em>: آنچه ما Newsroom است تماشای این تابستان

خبرنامه نویسندگان و ویراستاران به اشتراک گذاری این آثار تحت تاثیر قرار داد که آنها بیشتر است. Netflix

توسط NEWS-SINGLE در 6 مرداد 1399
Netflix

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

به عنوان یکی دیگر از لحاظ اجتماعی دور آخر هفته صرف شده تا حد زیادی در مقابل تلویزیون است ؟ در نظر بگیرید یکی از این: امروز نویسندگان و سردبیران از اطراف ما newsroom به اشتراک گذاری این نسخهها کار میکند که آنها را تحت تاثیر قرار ترین تا کنون در این تابستان. (به طور خاص در تابستان از دست رفته فیلم های پرفروش? سعی کنید چیزی غیر منتظره از ما منتقد دیوید سیمز آخرین فهرست پیگیریهای.)

اگر شما هنوز هم به نحوی باید توجه span برای یک کتاب در حال حاضر شما برنده تحسین من. پیدا کردن نسخه ادبی این لیست اینجا.

تلویزیون را نشان می دهد

AGENTS OF SHIELD (ABC)

قهرمانی خود را در فصل Agents of SHIELD—در ابتدا یک بیگانه-از-این-هفته رویه ای است که دو برابر به عنوان یک تریلر مارول سینمایی جهان—را رها کرده است همه تظاهر از جدیت. ما عضو تیم ملی باقی مانده اعضای خود را تندرست از طریق قرن 20 و خود را نشان می دهد shuffles از طریق دهه و گروه فیلم: یک نوآر هالیوود در '50s دوستان-پلیس dramedy در '80s در. پریدن کوسه ؟ این است که فرود بر روی کوسه برگشت و گشت و گذار کردن به غروب آفتاب.

— کارن Ostergren معاون رئیس کپی

اجرا (HBO)

HBO را اجراعاشقانه-کمدی-اسلش-هیجان انگیز ایجاد شده توسط ویکی جونز, مدیر, مرحله, تولید Fleabag درآغاز با دو عاشق رفتن بر روی لام. خود گناه بیشتر است, اجتماعی, از, جنایی, هر چند: یاقوت ناراضی همسر و مادر دو absconds از ابتذال وظایف داخلی با کالج دوست پسر سابق بیلی. عنوان آگهی Merritt Wever و دومهنل گیلسون صدای ترق و تروق با enthralling, propulsive شیمی است که باعث می شود گاز-اندازه های سری احساس می کنم مثل یک پر سفر است.

— هانا Giorgis تحریریه پوشش فرهنگ

بزرگ (Hulu)

بزرگ و مجلل است هوشمند و بنابراین بسیار سرگرم کننده است. من می توانم تماشای Nicholas Hoult را امپراتور پیتر III در تمام طول روز—و من! چیزی است که وجود دارد آه آشنا در مورد تماشای یک رهبر هدر دادن فرصت ها در حالی که مردم در اطراف او سعی به اعمال خود نفوذ و هدایت او را در برخی جهات. همچنین ال فانینگ یک ستاره است.

— جولی بوگن ارشد کاردانی ویرایشگر

احساس خوب (Netflix)

در این زمان از نزدیک-بی دلیل برای احساس بد, چرا, بله, من می خواستم به احساس خوب است. این خنده دار نیمه اتوبیوگرافیک نشان می دهد بازیگران و نوشته شده توسط مای مارتین تحویل روی عنوان آن را وعده داده است. آن را بررسی بالا و پایین از اعتیاد و جدید (عجیب و غریب) عشق در سراسر شش پر جنب و جوش به خوبی گام قسمت. نرم افزار نکته: مارتین مجموعه کمدین جهان (همچنین در Netflix بکشد) یک مقدمه به کانادا ایستاده است charmingly پر رو سبک.

— Kelsey M. Waite, ویرایشگر کپی

فاجعه (آمازون)

تماشای این لذت بخش cringeworthy کمدی انگلیسی تبدیل شده است یکی از معدود نقاط روشن در این تا حد زیادی یکنواخت روز. فرض: راب و شارون را شش شب ایستاده شارون باردار می شود آنها تصمیم به تبدیل شدن به یک زن و شوهر فاجعه رخ. هنگامی که زندگی واقعی در حال حاضر احساس می کند بسیار پر هرج و مرج نشان می دهد یک فرار بزرگ را به شخص دیگری مشکلات و یک یادآوری خوب است که آن را هنوز هم ممکن است برای پیدا کردن طنز در میان روزمره آشفتگی.

— Tori Latham, ویرایشگر کپی

دری دختران (Netflix)

دری دختران است متعالی کمدی جهانی (نوجوانان, دختران که مایل به خارج) و خاص (خانواده زندگی کاتولیک در دری به سوی پایان مشکلات خونین درگیری های فرقه ای در ایرلند شمالی). وجود دارد یک چشم بند مربوط به یک تخته سیاه در طول فصل 2. من گریه کردم چون من خندیدن بسیار سخت. من آرزو می کنم این تجربه برای همه.

— آنی خودشان تحریریه پوشش سیاست های اقتصادی

تنهایی (تاریخ Netflix)

من شده است با احساس به خصوص cooped این تابستان و بتواند برای هر نوع ماجراجویی است. در این واقعیت نشان می دهد شرکت کنندگان کاهش یافته و در یک مکان از راه دور—تنهایی—تنها با 10 مورد. هر روز یک مبارزه برای غذا و سرپناه—و در برابر تنهایی و خستگی. با 1 میلیون دلار روی خط شرکت کنندگان در وزن چقدر "ماجراجویی" آنها واقعا می تواند.

— مارا ویلسون دستیار سردبیر

THE BABY-SITTERS CLUB (Netflix)

این است که سالم و بی خطر محتوای ما نیاز به یک بیماری همه گیر در تابستان. بسیار '90s سری کتاب در مورد یک گروه از tweens که به شکل یک کودک نشسته باشگاه ترجمه شگفت آور و برای سال 2020 تلفن ثابت و تمام. Netflix بکشد قسمت در حال مدرن به اندازه کافی به درخواست تجدید نظر به جدید مخاطبان جوان و برای وای که خواندن این سری بازنگری روستایی شهر Stoneybrook خوش آمدید جایگزین برای doomscrolling در توییتر.

— مریم Stachyra لوپز مخاطبان و تعامل ویرایشگر

فیلم

پالم اسپرینگز (Hulu)

این Lonely Islandتولید rom-com که به دنبال یک جفت از مهمانان عروسی زندگی می کنند که در همان روز و بیش از بیش به راه رفتن مربوطه به اهنگ صدا tightrope بین وجودی و uproarious—و آن را می کشد ، زمان-حلقه فیلم تمایل برای پایان دادن به با شخصیت های اصلی یادگیری برخی از بزرگ اخلاقی زندگی درس درباره زمان که یک برکت و رحمت است اما پالم اسپرینگز با استفاده از این دستگاه برای مشاهده این راه بزرگسالی اغلب شامل احساس گیر کرده است. این طرح ممکن است ناخواسته موضعی و در عین حال داستان—و جوشان شیمی بین ستاره ها—الهام شادی در من به عنوان من تماشا. همکار من دیوید سیمز آن را به نام "کمدی تابستان"; من می خواهم استدلال می کنند این کمدی سال.

— شرلی Li تحریریه پوشش فرهنگ

قطار به بوسان (Netflix)

هنگامی که دو نفر از هالیوود بالا, مدیران, پیشنهاد فیلم, شما خفه شو و آن را تماشا کنید. یک زمان کوتاه پس از بری جنکینز (مهتاب) بازگو مینمودم از طریق این زامبی هیجان انگیز با شریک زندگی خود را لولو وانگ (خداحافظی) شریک زندگی من و من خودمان را انجام همان. آن شب ما فریاد زد و راضی شد و خندید و گریه ممنون به این مسخره دیدنی فیلم برای ما اجازه می دهد به احساس مانند یک طیف وسیعی از احساسات را در یک زمان هنگامی که آن را آسان به احساس بیشتر حس شد.

— کارولین Mimbs Nyce ارشد کاردانی ویرایشگر

DA 5 BLOODS (Netflix), LAGAAN (Netflix) و STAR TREK II: THE WRATH OF KHAN (اجاره آنلاین)

به عنوان یک منتقد فیلم گرسنگی تازه منتشر شده و تئاتر تجربه من انجام بهترین من می توانم برای پیدا کردن جدید و مورد علاقه های قدیمی بیش از تابستان است. مورد علاقه من نسخه های اخیر احتمالا اسپایک لی دا 5 Bloodsکه من تحسین برای همه آن خشم سودا و جاه طلبی. کلاسیک از جوانی من است که من با شادی کشف جریان در Netflix بکشد است Ashutosh Gowariker را Lagaan. 2001 بالیوود حماسه بازیگران, Aamir Khan ممکن است بهترین ورزش فیلم تا کنون ساخته شده است, هر چند آن را بیش از فقط یک کریکت فیلم.

شاید شادترین تجربه فیلم تابستان برای من بود رفتن به یک درایو در تئاتر به تماشای Star Trek II: The Wrath of Khan بر روی یک صفحه نمایش بزرگ—sci-fi, کلاسیک, به, حتما, اما همچنین اولین فیلم من تا به حال دیده می شود در خارج از اتاق نشیمن من در بسیاری از سال.

— دیوید سیمز تحریریه پوشش فرهنگ


کسی جلو شما این خبرنامه? ثبت نام در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب