<em>اطلس روزانه</em>: آنچه به عنوان خوانده شده این آخر هفته

خبرنامه قرنطینه خستگی واقعی است. اگر شما یکی از افراد خوش شانس که در خانه بمانند—اما هنوز هم سایش در خود ا

توسط NEWS-SINGLE در 27 اردیبهشت 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

گام اول: پور شب آشامیدنی از انتخاب شما—آبجو, شراب و چای و آب معدنی و یا علاقه شخصی من یک لیوان آب. گام دوم: انتخاب چیزی برای خواندن از لیست زیر پیدا کنید coziest محل به مصرف آن و استنشاق کردن یک کمی از کمک.

شادی YAMUSANGIE

کتاب برای خواندن در قرنطینه

فرهنگ ما تیم قرار داده است با هم یک لیست از 20 کتاب برای خواندن در طول این فصل اجتماعی فاصله.

در اینجا به صورت مختصر تور پنج پیشنهادات خود را:

اگر شما می خواهید برای دریافت از دست رفته در یک محل

بیابان مقالاتتوسط JOHN MUIR

Muir تا به حال به چشم یک دانشمند و تعجب از علاقه مندان در مشاهدات خود اجرای احکام نشت جلو در adjectival ecstasies ("جنگل های وسیع تغذیه بر روی اضافه نمودن نورهای هر سلول در غلغله از لذت"), طبیعت تبدیل از یک محل به یک شخصیت و تمام جنجال و هیاهو حل در بی بركات.

— مگان Garber

اگر شما به دنبال یک صفحه-ترنر

کاترین خانهتوسط الیزابت توماس

الیزابت توماس اولین رمان بافت خطر ناک جمع و جور داستان است که ایجاد ترس به آرامی. این می تواند احساس ترس در زمان به عنوان هر چند راوی سرکش دانشجو به نام اینس در تلاش است به خزیدن راه خود را از طریق صفحات آن.

— هانا Giorgis

اگر شما نیاز به هوشمند مشاهدات در مورد زندگی

BROADSWORD تماس دنی پسر بچهبا جف دایر

وجود دارد یک زن و شوهر از دلایل به عشق جف دایر. یکی این است که خود را در نثر که در این مرحله در عمل خود را تبدیل به یک تکنولوژی بالا سیستم تحویل: خالص شوخ طبعی راست به ساقه مغز. یکی دیگر از gorgeousness از قوس در سراسر ادبی آسمان—را آزاد پیچ-the-ویراستاران شکل او کاهش monographing دور در مورد هر قلقلک فانتزی خود را.

— جیمز پارکر

اگر شما در خلق و خوی برای یک تلاش

محرومانتوسط URSULA K. LE GUIN

اگر شما امیدوار است که این 1974 سحابی برنده جایزه کمک خواهد کرد که شما فرار از واقعیت فعلی ما مراقب باشید که کلمه قرنطینه به نظر می رسد در صفحه 2. قطع هر چند به عنوان Ursula K. Le Guin کند fastidiously ساخت یک دنیای جدید برای خواننده از دست داده در—و یا به جای دو جهان جدید است.

— اسپنسر Kornhaber

اگر شما ولع مصرف انسان ارتباط

هیچ چیز برای دیدن اینجا راتوسط کوین ویلسون

آتش کودکان ؟ بله آتش کودکان است. هیچ چیز برای دیدن اینجا دلربا رمان که من توپ رو از طریق در ابتدا به دلیل جذاب آن فرض, و پس از آن به دلیل کوین ویلسون استادانه ساختمان جهان.

— جین یونگ کیم

اقیانوس اطلس

لازم نیست زمان یا عاطفی امکانات را در یک کتاب در حال حاضر ؟

سعی کنید یک داستان کوتاه. این هفته ما به چاپ دو اثر جدید از داستان:

  • رابین اسلون نویسنده آقای سایه روشن 24 ساعته کتابفروشیطول می کشد ما را به 2041 تصور اولین جدید اسمیتسونین موزه اختصاص داده شده به آمریکا توطئه تفکر است.

  • رمان نویس پشت اتاقاما _tenor بازده با یک قطعه از داستان های تاریخی گرفته شده از او در آینده کتاب و مجموعه ای در میان 20 قرن بیماری همه گیر.

و یا به نوبه خود به شعر است. به طور خاص, دوباره, "The Rime of the Ancient Mariner" یک سال 1798 شعر بود که به ظاهر برای سال 2020 است. "این رویای-شعر در حال حاضر" جیمز پارکر استدلال می کند.

Commiserate با Stanley Tucci. ساعت خود-توسط-ساعت حساب پخت و پز از طریق یک بیماری همه گیر است که یک لذت است. (همین حالا خود را Negroni دستور العمل.)

اگر خواندن برای شما مناسب نیست که خوب بیش از حد. در اینجا یک چیزی کمی برای چرم گاومیش فیلم به دنبال میدارد از یک نرم افزار پادکست علاقه مندان است که به دنبال یک نمایش جدید و عاشق موسیقی است که نتواند کنسرت.


این ایمیل نوشته شده توسط کارولین Mimbs Nyce که مورد علاقه "quaranread" تا کنون بود و در سال 2005 Never Let Me Go (رمان یک بار بود که تلقی ما در مجله "غم انگیزترین بیشتر قانع کننده علمی تخیلی شما به عنوان خوانده شده").

ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب