اطلس جشنواره می رود مجازی سپتامبر 21-24 این برنامه شامل ده ها تن از حوادث مکالمات و اجرای

منتشر شده در مطبوعات Don Mischer محصولات می پیوندد به عنوان جشنواره تولید شریک است. اطلس جشنواره تبد

توسط NEWS-SINGLE در 24 تیر 1399

اطلس جشنواره تبدیل به برجسته زنده اکتشاف از این ایده که شکل تغییر ملت, این برنامه شامل گفتگو با مردم در مرکز بزرگترین داستان. این سقوط به اقیانوس اطلس را از امریکا به این جشنواره به عنوان آن را می سازد متحرک رویداد مجازی و رایگان برای شرکت—ارائه چهار روز از خبر گیری, مصاحبه, اجرای, نمایش فیلم و گفتگو در مورد لرزه چالش های این کشور مواجه است و چه می آید بعدی.

این جشنواره در حال وقوع سپتامبر 21 تا 24 خواهد بود لنگر بسیار تولید 90 دقیقه شب headliner برنامه که به صورت زنده. فقط به عنوان آتلانتیک's نگاری بوده است, ضروری, طول همه گیر و تظاهرات گسترده بر آمریکا سابقه طولانی در سیاست های نژادپرستانه و شیوه های اطلس جشنواره خواهد شد از ویژگی های مکالمات در مورد, سیاسی, فرهنگی و اقتصادی نیروهای شکل دادن به جهان ما. این جشنواره را کشف موضوع که در آن ما را از اینجا و همچنین شامل خاص موضعی مرجع تخصصی در مسابقه و عدالت, آموزش و پرورش, کسب و کار کوچک, آینده از کار و مراقبت های بهداشتی.

اقیانوس اطلس's live-حوادث تیم خواهد همکاری با غول صنعت Don Mischer محصولات در تولید این جشنواره است. Don Mischer تولیدات درگیر شده است در بسیاری از پربیننده ترین حوادث از جمله جایزه اسکار Emmys و Super Bowl halftime را نشان می دهد. در سال 2017, آنها تولید ABC ویژه "با توجه به مرحله" برای باز کردن اسمیتسونین موزه ملی تاریخ و فرهنگ.

"اطلس جشنواره همواره روشنایی و اخبار-رانندگی رویداد از اهمیت ملی گفت:" جفری گلدبرگ آتلانتیک's سردبیر. "من بسیار خوشحالم که ما قادر به برنامه نویسی ما به مخاطبان جهانی در این سال به خصوص با توجه به نقش رهبری ما روزنامه نگاران باید در پوشش همه گیر و ملی حساب اطراف نژاد."

برای اولین بار در اقیانوس اطلس است که ساخت تمام جشنواره حوادث رایگان برای دسترسی به, و انتظار دارد به منظور جلب مخاطبان در سراسر کشور و جهان است. رویدادها را به صورت زنده در اقیانوس اطلس's سایت و سیستم عامل های دیگر خواهد شد و میزبان در اهلی یک پلت فرم های تعاملی است که به شما اجازه شرکت کنندگان یکپارچه لذت بردن از تمام جشنواره حوادث.

اضافی اطلاعیه در مورد مصاحبه شوندگان حوادث و شب mainstage پخش خواهد شد در هفته های آینده. ثبت نام باز خواهد شد در TheAtlanticFestival.com در اواسط ماه اوت است. اعضای رسانه ها باید پرس و جو به طور مستقیم با اطلاعات تماس زیر برای مطبوعات اطلاعات ثبت نام.

ایجاد شده در سال 2009 به واشنگتن ایده های فروم این رویداد rebranded در سال 2018 به عنوان اطلس جشنواره افزایش وسعت و عمق برنامه نویسی آن به منعکس کننده این اطلس's نور از آمریکا ایده خود را جشن فرهنگ و دموکراسی است. همه چشم به در افتتاحیه جشنواره سال گذشته به عنوان سخنران نانسی پلوسی در زمان مرحله برای مصاحبه با جفری گلدبرگ ساعت قبل از اعلام استیضاح درخواست به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. 2019 رویداد نیز شامل تیتر-ساخت گفتگو با سناتور میت رامنی کلی جیمز Mattis سابق آمریکا و مشاور امنیت ملی سوزان رایس یوتیوب مدیر عامل Susan Wojcicki و دیزنی مدیر عامل Bob Iger.

اطلس جشنواره توسط Facebook به عنوان موسس سطح Underwriter; Genentech به عنوان ارائه سطح Underwriter; Allstate الی لیلی و بانک ایالات متحده آمریکا به عنوان حمایت از سطح Underwriters; و بنیاد بیل و ملیندا گیتس اکسون موبیل, John D. و کاترین T. بنیاد مک آرتور و پی پال به عنوان کمک سطح پذیره.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب