<em>اطلس</em> سیاست روزانه: الیزابت وارن آخرین تاریخ و زمان آخرین پایه

سیاست آخرین بحث عملکرد ممکن است ساخته شده به صورت قانع کننده تلویزیون اما حداقل در نوادا ممکن است کمی بیش

توسط NEWS-SINGLE در 4 اسفند 1398

از آن روز شنبه, مارس 21. امروز در خبرنامه: توسط الیزابت وارن آخرین بحث عملکرد کمی بیش از حد, بیش از حد دیر حداقل در نوادا ؟ به علاوه: مقایسه برنی ساندرز و ... جورج مک گاورن.

*

"امروز در سیاست "

(رویترز)

این داستان ظهور و سقوط (و پر-در -- خالی اینجا) از الیزابت وارن.

الیزابت وارن احتمالا نمی رود به عنوان به نوادا جلسه فردا در موقعیت خود را. در یک میدان تقسیم بین heavyweights و minnows او در زمان مبارزات انتخاباتی شده است چیزی از غلتکی سوار coaster:

اواخر 2018: وارن وارد مسابقه ماه قبل از هر یک از دیگر نامزدهای حاضر در انتخابات پیش رو هستیم. به عنوان همکار ادوارد-اسحاق Dovere نوشت: پس مخالفان او خندیدند در زمان, اما ممکن است اولیه سکته مغزی از نبوغ.

سپتامبر 2019: وارن جریان ثابت از دقیق سیاست های برنامه های کمک سوق دادن او به 2020 ردیف بالا. در سقوط یک محصول برنی ساندرز حامیان رنگی به او—و برخی از 20,000 خشن تجمع را برانگیخت معلوم برای او در شهر نیویورک کمپین متوقف شود. سنجش شتاب پشت سر رقبای اعلام جنگ وارن در اکتبر دموکراتیک بحث است.

نوامبر 2019: به عنوان مدیکر برای همه زیر رو موشکافی وارن پشتیبانی پایدار از بهداشت و درمان-مراقبت از تعمیرات اساسی ممکن است هزینه حمایت او از میانه.

ژانویه 2020: زمانی که وارن آمد به نیویورک برای یک کمپین تجمع برخی از طرفداران سر سخت شدن بودند نگران جایگاه خود را در مسابقه.

فوریه سال 2020: وارن بدون زرق و برق نشان دادن در نیوهمپشایر تنها مرکب حامیان او' اضطراب. همکار من آدم هریس بود با وارن حامیان در نیوهمپشایر.

وارن در قلمرو خطرناک هر چند او lacerating حذف از مایکل بلومبرگ در روز چهارشنبه بحث ممکن است پرتاب یک تاسیسات (و او را در یک مقدار زیادی از مقدار مورد نیاز پول نقد).

یک punchy عملکرد قانع کننده است اما حداقل در نوادا ممکن است کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است.

—Saahil دسای

*

"ایده ها و استدلال "

(مایکل OCHS ARCHIVES / گتی ایماژ)

1. "هنگامی که مفسران به شما بگویم که برنی ساندرز یکی دیگر از جورج مک گاورن درست پاسخ: شما اشتباه نیست."

تشابه بین ساندرز و شکست خورده 1972 دموکراتیک نامزد جورج مک گاورن فراوان هستند: آنها هر دو ضد استقرار توده مردم پسند و طبقه کارگر رزمندگان, اما آمریکا از سال 2020 است ابدا آنچه که آمریکا از سال 1972 بود. درک تامپسون طول می کشد نگاه نزدیک در پلسک.

2. "مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای مشاهده بخشش به عنوان یک راه برای پاداش دادن به افراد مشهور و لطفا حامیان او."

رئیس جمهور اعلام کرد یک تخته سنگ از بحث رضایت این هفته از جمله تخفیف فدرال حکم سابق ایلینوی فرماندار راد Blagojevich.

امریکا بنیانگذاران امید برای عفو ریاست جمهوری برای خدمت به عنوان یک عمل از لطف نیست که چنین برهنه پاداش وفاداری یک دانشمند علوم سیاسی استدلال می کند.

3. "تغییر آب و هوا در حال حاضر نشسته در کنار تنها چهار نفر دیگر مهره های اصلی ... در توانایی خود را به فرمان رای دهندگان توجه است."

آب و هوا است دوم تنها به مراقبت های بهداشتی در این مسائل است که بسیاری از دموکرات ها در آینده اولیه متحده در مورد مراقبت و بالا-پنج نگرانی در میان همه رای دهندگان با توجه به یک نظرسنجی جدید ارائه شده به طور انحصاری به اقیانوس اطلس. اما این موضوع در حال تبدیل شدن بیشتر قطبی از سقط جنین رابینسون مایر ،

*

"آخر هفته بخوانید "

(اسپنسر وینر / گتی ایماژ)

آنها می آیند تا با یکی دیگر از نسل برچسب.

بسیار نوشته شده است در مورد چگونه Millennials در حال کشتن هر صنعت و چگونه Gen-Z است با وسواس تصویری-اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی پلت فرم Infinite. اما بازاریابان و محققان و فرهنگی مفسران که این برچسب را در حال حاضر نقل مکان کرد به این نسل می آید که پس از "زهرا"

این همه بی معنی وظیفه جو Pinsker می نویسد: پس از این بخش استفاده می شود برای تعریف این نسل تا حد زیادی خودسرانه است.

مثلا جوانترین وای به دنیا آمد و در سال 1996 ممکن است بیشتر در مشترک با قدیمی ترین Gen Zers به دنیا آمد و در سال 1997 از قدیمی ترین Millennials به دنیا آمد و در سال 1981; به نام فقط یک تفاوت بسیاری از کودکان از اواخر '90s بزرگ شده, با اینترنت, در حالی که 1981 نوزادان صرف بیشتر کودکی خود بدون آن. (این نوع از تنش birthed است برخی از طاقچه نسل برچسب برای کسانی که متولد شده در لبه بیرونی از خود همگروهی مانند "Xennials.") حتی Baby Boomer برچسب—که ریشه در یک اندازه گیری باروری روند نمی کند کاملا حس Settersten با اشاره به برخی از قدیمی ترین افراد متعلق به نسل پدر و مادر برخی از جوانترین آنهایی.

برچسب خود را.


*

امروز خبرنامه نوشته شده توسط Saahil دسای یک ویرایشگر در سیاست میز و مسیحی باز یک سیاست همکار. آن را ویرایش شد توسط Shan وانگ که نظارت خبرنامه.

شما می توانید پاسخ به طور مستقیم به این خبرنامه با سوال یا نظر و یا ارسال یک یادداشت به politicsdaily@theatlantic.com.

حمایت شما باعث می شود ما روزنامه نگاری ممکن است. مشترک شدن در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب