<em>اطلس</em> سیاست روزانه: در حال اجرا برای رئیس جمهور در طول یک بیماری همه گیر

سیاست با handshakes در با ضد عفونی کننده دست—جو بایدن و برنی ساندرز هم لغو تظاهرات برنامه ریزی شده برای ام

توسط NEWS-SINGLE در 21 اسفند 1398

امروز سه شنبه, مارس 10. دستور داد در اینجا با تعدادی از نمایندگان برای grabs: Michigan, واشنگتن, وزارت امور خارجه میزوری, می سی سی پی در ایالت آیداهو و داکوتای شمالی رای (ND مورد توسط حزبی) امروز.

در بقیه امروز خبرنامه: با handshakes در با ضد عفونی کننده دست—جو بایدن و برنی ساندرز هم لغو تظاهرات برنامه ریزی شده برای امشب. به علاوه: از "هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن" به "چرا که نه مغلوب ساختن پیشی جستن."

*

"امروز در سیاست "

(چارلی Reidel / AP)

با handshakes در با ضد عفونی کننده دست.

این خشن تظاهرات و صمیمی خرده فروشی سیاست شده اند که مشخصه از انتخابات ریاست جمهوری در حال اجرا سر برای اولین بار به شیوع کروناویروس.

هر دو جو بایدن و برنی ساندرز به انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را برای دست زدن به شیوع بیماری های, اما نه نامزد شده بود قبل از امروز گرفته شده و هر گونه اقدامات قابل توجهی برای به حداقل رساندن خطر در مبارزات انتخاباتی و در تظاهرات خود را. که امروز تغییر زمانی که هر دو جو بایدن و برنی ساندرز لغو گودال را متوقف می شود در کلیولند.

به انجمن خوش آمدید coronavirus مبارزات انتخاباتی.

چگونه است که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین واکنش? رئیس جمهور general-شعار انتخابات شده است به رنگ حریف خود را—که آیا در نهایت بایدن یا ساندرز—به عنوان یک سوسیالیست است که برای سرکوب بازار آزاد است. اما خود رئیس جمهور در پاسخ به اپیدمی نیست دقیقا کتاب آدام اسمیت.

این COVID-19 شیوع نشان می دهد پوچی از این نوع ایدئولوژیک برچسب. فقط به عنوان وجود دارد بدون ملحدان در foxholes در ملی اضطراری وجود ندارد واقعا بی بند و عدم مداخله دولت است.

جزئیات همکار من پیتر نیکلاس قطعه اینجا.

—Saahil دسای

*

"ایده ها و استدلال "

(گتی ایماژ)

1. "امشب نتایج نشان خواهد داد که آیا بایدن ادامه خواهد داد به تکرار نتایج سال 2018 است."

شش ایالت از جمله ایالت های مهم مانند میشیگان در حال رای دادن (یا caucusing امشب). بسیاری از دموکرات ها می گویند که جو بایدن برنده خواهد شد نمایندگان امشب به دلیل "بسیاری از رای دهندگان در حال فکر کردن و عمل بسیار شبیه به آنها در قبلی انتخابات میان دوره ای زمانی که دموکرات—با تشکر تاریخی مشارکت بالا—بدبختانه 41 کنگره ولسوالی به دست آورد و کنترل خانه" ایلین گادفری گزارش.

برای یک: شش در 10 رای دهندگان در سه شنبه گفت: آنها مراقبت بیشتر در مورد نامزدی حزب دموکرات است که می تواند شکست مغلوب ساختن پیشی جستن از هر چیز دیگری با توجه به خروج برخی از مراکز رای دهی.

2. "به افراد و شرکت ها پول است."

بازارهای مالی هستند در حالت بحران به عنوان coronavirus دوره به سرعت و همه بیش از حد undetectably در سراسر جهان است. اما یک چیز ساده دولت ایالات متحده در حال حاضر می توانید که هر دو سرعت گسترش ویروسی و محدودیت های اقتصادی آسیب برساند.

"شاید که مداخله حملات شما به عنوان یک غیر منطقی," درک تامپسون می نویسد. اما ایالات متحده نیاز به کمک های مالی و به زودی.

3. "برای اولین بار در این هشت سال من فهمیدم شوهرم, ما رای دادند و متفاوت—من رای دادند وارن و گفت:" رای خود را برای ساندرز."

سیاست معرفی کرده است تنش میان نویسنده الن o'connell Whittet و شوهرش و آن را تا به بسیاری از خانواده های دیگر است. در o'connell Whittet مورد گوه انتخاب بین دو مترقی نامزدها و او را از جا در رفته. واقعا دیوانه است.

*

"شب بخوانید "

(اقیانوس اطلس)

از "هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن" به "چرا که نه مغلوب ساختن پیشی جستن"

هنگامی که یک تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان از سیاست خارجی ایجاد امضا بر روی "هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن" نامه در سال 2016 آنها فکر می کردند مخالفت خود را با رئیس جمهور آینده خواهد نوسان چند رای دهندگان. اما سه سال بعد تهمت خرد شده جنبش و برنده به حمایت از برخی از آنها کتی Gilsinan گزارش. در اینجا یک اعتراف.


*

امروز خبرنامه نوشته شده توسط Saahil دسای یک ویرایشگر در سیاست میز و مسیحی باز یک سیاست همکار. آن را ویرایش شد توسط Shan وانگ که نظارت خبرنامه.

شما می توانید پاسخ به طور مستقیم به این خبرنامه با سوال یا نظر و یا ارسال یک یادداشت به politicsdaily@theatlantic.com.

حمایت شما باعث می شود ما روزنامه نگاری ممکن است. مشترک شدن در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن