این بایدن-ساندرز بحث و مجازی تا پایان سال 2020 دموکراتیک اولیه

در بحث دموکراتیک در یکشنبه برنی ساندرز به چالش کشیده جو بایدن برای مقابله با نظام. معاون سابق رئیس جمهور ترجیح

توسط NEWS-SINGLE در 26 اسفند 1398
Joe Biden and Bernie Sanders onstage at the debate.
در بحث دموکراتیک در یکشنبه برنی ساندرز به چالش کشیده جو بایدن برای مقابله با نظام. معاون سابق رئیس جمهور ترجیح داده به بحث در مورد اورژانس است.عکس توسط مندل فا نگن / خبرگزاری فرانسه / گتی

روز یکشنبه به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد در ایالات متحده همچنان به صعود و کل مناطق کشور شروع به تعطیل جو بایدن و برنی ساندرز—دو رقیب باقی مانده برای حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی—تا به حال یک بحث است. بیش از گذشته در هفته غذای بهداشت عمومی هشدار در مورد ویروس کشنده خود را در مبارزات رفته بود مجازی. کارکنان و داوطلبان شروع به کار از راه دور—درب-ضربه زدن بود, پیام کوتاه هنوز O. K.—و هر دو نامزد شرکت کننده در دیجیتال سالن شهر. بحث را به محل برگزاری یک محصول از این واقعیت جدید را به عنوان به خوبی. در اصل برنامه ریزی شده را در شهر فینیکس, آریزونا در مقابل مخاطبان زنده شد به جای آن برگزار شد در یک استودیو تلویزیونی سی ان ان در واشنگتن دو تریبون تنظیم شده است تا شش فوت دور از یکدیگر—اشاره به اجتماعی-فاصله آداب معاشرت است. زمانی که نامزدها به نظر می رسد آنها استقبال یکدیگر را با آرنج دست انداز. آن را غیر ممکن بود و نه فکر می کنم با برخی از کفر است که این دو نفر گذشته به حال شده است در یک بحث مرحله کمتر از یک ماه پیش در لاس وگاس در کنار چهار نامزد دیگر. در آن زمان ساندرز نگاه در آستانه دور در حال اجرا با نامزدی و کامپیوتر ها از راه دور از دغدغه.

چیزی که اتفاق افتاده است یکشنبه شب به احتمال زیاد به تغییر چه مسابقه در حال حاضر: یک مسابقه برای پر کردن خلاء رهبری در کاخ سفید و بایدن را به از دست دادن. هفته گذشته هر دو نامزد در سخنرانی های خود پس رئیس جمهور تهمت فاجعه بیضی آدرس دفتر تلاش برای اجازه دهید مردم ببینید چقدر متفاوت آنها خواهد بود. روز یکشنبه که وضعیت تا زمان زیادی از نیمه اول بحث است. در اوایل بایدن خطاب به یک واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد تا کنون تمایلی به روی چیزی حساب کردن با: آمریکایی ها در حال حاضر در حال مرگ از ویروس. "اول از همه قلب من می رود به کسانی که در حال حاضر از دست کسی می شود." این بود که یک حرکت کوچک اما در مقابل با خود درگیر خود aggrandizing بیانیه های صادر شده توسط رئیس جمهور فعلی و واضح بود. بایدن و ساندرز سپس بحث دولت در پاسخ به COVID-19 در شرایط نه چندان متفاوت از کسانی که استفاده از آنها برای توصیف دولت فعلی است. بایدن گفت: این ویروس در مواقع اضطراری و خواستار پاسخ اضطراری. ساندرز گفت: اقدامات اضطراری به اندازه کافی نیست چرا که این ویروس در معرض مشکلات سیستمیک در کشور بهداشت و درمان-مراقبت از دستگاه. آنچه در کشور باید انجام ساندرز گفت: "تضمین مراقبت های بهداشتی برای همه. "این یک بحران ملی," بایدن پاسخ داد. "من نمی خواهم برای دریافت این به عقب و جلو از نظر ما سیاست در اینجا."

پس از بحث در مورد پیامدهای بهداشتی این بیماری همه گیر مدیران باعث بحث شوک اقتصادی که قرنطينه ممنوعیت در مجامع عمومی و محدودیت های مسافرتی شروع به ارائه. دوباره ساندرز تلاش برای حرکت در این گفتگو به مسائلی که فراتر از این تک لحظه. "نیمی از مردم ما زندگی چک چک" او گفت:. "چه اتفاق می افتد به آنها را؟" بایدن دوباره سعی کردم به استدلال می کنند که اورژانس در اولویت. "در حال حاضر ما چه کنیم ؟" او گفت:.

طراحی یک مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن در بسیاری از راه های آسان تر از دو وظایف بایدن در زمان در شب یکشنبه. در اخیر خود ascendence او تا به حال به فکر می کنم در مورد چگونه او ممکن است دادگاه رای دهندگان در سمت چپ که حمایت ساندرز دستور کار است. قبل از مناظره بایدن اعلام کرد که از اتخاذ دو ایده های مترقی اصل مطرح شده توسط ساندرز و الیزابت وارن: برای اولین بار بود که عمومی دانشگاه, شهریه رایگان برای کودکان از خانواده هایی که کمتر از یک صد و بیست و پنج هزار دلار در یک سال; دوم شد و به حمایت وارن ورشکستگی-تعمیرات اساسی پیشنهاد. اما ساندرز نبود داشتن آن است. مبارزات انتخاباتی خود را به حال شده است در انتظار این بحث که در آن آنها استدلال رای دهندگان را دریافت کنید برای مشاهده کامل کنتراست بین دو نامزد. ساندرز شروع به چالش بایدن رکورد در اجتماعی, امنیت, بانک طرح نجات از جنگ عراق و معاملات تجاری. بایدن مشکل آشتی مواضع گذشته خود در مورد این مسائل با خلق و خوی فعلی از حزب دموکرات—هیچ سوال او راحت تر صحبت کردن در مورد اورژانس از مشکلات سیستمیک. "ما مخالف در جزئیات چگونه ما آن را انجام دهد اما ما اصلا مخالف در اصل" بایدن گفت: بحث تغییر آب و هوا. دوباره ساندرز تحت فشار قرار دادند. "جزئیات تفاوت را," او گفت:. "ما نیاز به شجاعت را در حرص و آز از سوخت فسیلی میباشد." بایدن کمک نمی کند مسائل با اعلام روی صحنه است که او می خواهم حمایت بیشتر fracking جدید تنها به مبارزات انتخاباتی خود را راه رفتن در این بیانیه پس از آن بازگشت.

و در عین حال به عنوان بحث عینک, پویا تر شد و بیشتر یادآور ساندرز sparrings با هیلاری کلینتون در چهار سال پیش. از دست داشتن نقش پیشتاز او را به نقش فویل—فشار برای ایجاد شکل را بیشتر مترقی تعهدات تلاش برای به دست آوردن او را به خود به رکورد خود را. "او آن را برای من سخت در حال حاضر" بایدن گفت: در یک نقطه قیافه در Sanders. "من در تلاش بود به او اعتباری برای برخی از چیزهایی."

بایدن ساخته شده و اخبار توسط متعهد به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا اگر او را نامزد. اما در غیر این صورت بحث احساس مانند بسیاری از چیزهایی که در حال حاضر یک نگاه اجمالی از یک حالت عادی ما نمی بینم دوباره برای برخی از زمان. ساندرز به حال می خواستم به افشای بایدن رکورد اما دموکرات شده اند چکش بایدن رکورد برای بیش از یک سال و رای دهندگان در حال حاضر شروع به بیرون آمدن برای او به هر حال. چپ گرفتار شده است کوتاه—انرژی و شور و شوق گسترده ای از رای دهندگان جدید که ساندرز وعده داده شده محقق نشده. مشارکت مردم موج به عنوان بایدن با اشاره جمعه بوده است برای او. در ضمن مرگبار پاتوژن به نظر می رسد تهدید به ده ها هزار نفر از زندگی و مشکلات دولت فعلی بیشتر از همه آشکار است. در روز سه شنبه, فلوریدا, ایلینوی, آریزونا, و اوهایو رای خواهد داد. بایدن می تواند سیمان خود را منجر شود. COVID-19 وارد کرده است فقط به عنوان نژاد در حال پایان یافتن است و یک راه یا دیگری, همه چیز خواهد شد بسیار متفاوت به زودی. گرجستان و لوئیزیانا در حال حاضر به عقب رانده آینده شرکت کنند ، چه کسی می داند که ما قادر خواهید بود برای رفتن به رای دادن دوباره ؟tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب