میلیاردر سواره آمدن نیست

سیاست ملت ثروتمندترین افراد در حال کمک به کروناویروس-همه گیر پاسخ, اما آنها نمی توانند برای جبران انفعال د

توسط NEWS-SINGLE در 29 اسفند 1398
قطر Dipasupil / اسپنسر پلات / Anadolu Agency / VCG / گتی / اطلس

منn نسبتا halcyon days از اواسط ماه فوریه NBC چاک تاد خواسته جهان نهم ثروتمندترین مرد مولتی میلیاردر مایکل بلومبرگ شاید بیشتر گاز گرفتن شخصی سوال دموکراتیک اولیه فصل است.

"شهردار بلومبرگ ،" مدیر پرسید طول بحث در لاس وگاس "باید به شما وجود دارد؟"

تاد نبود, نشان می دهد که 78 ساله سابق شهردار نیویورک و سپس ریاست جمهوری امیدوار مختلط به مرگ زود هنگام; بلکه او بالا بردن ظریف اما در حال ظهور استدلال در سمت چپ—که بسیار حضور میلیاردرهای گردآوری فک انداختن مبالغ از پول را در یک زمان از شایع برابری درآمد نمایندگی یک سیاست شکست.

کمتر از یک ماه بعد تاد را پرس و جو می آید بسیار متفاوت است. Coronavirus همه گیر است cratering اقتصاد آمریکا و تهدید به پایمال بیمارستان در سراسر کشور است. فرمانداران شهرداران و بهداشت مراقبت از مدیران و خط مقدم پاسخ در حال هشدار کمبود بحرانی پزشکی تجهیزات و لوازم از هواکش که بیماران آلوده خواهد شد نیاز به تنفس به صورت ماسک و دیگر دنده محافظ که سلامت-کارگران نیاز به جلوگیری از ابتلا به ویروس خود را.

دولت فدرال در حال تقلا به فرض یک جنگ جای پا را برای آهسته پاسخ اولیه به وقوع. روز سه شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس در خواست شرکت های ساخت و ساز به کمک مالی خود محافظ ماسک صورت به بهداشت و درمان صنعت و نگه دارید و در بیشتر دستورات است که می تواند فشار عرضه است. آن شب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تولید کنندگان در سراسر کشور به دنبال "داوطلب که می تواند کمک و/یا تولید در مقیاس بزرگ از مقادیر بحرانی لوازم" مانند ماسک پنبه سواب و هواکش با توجه به یک ایمیل گردش در میان مقامات صنعت به دست آمده توسط اطلس. روز چهارشنبه رئیس جمهور گفت که او خواهد استناد 1950 دفاع تولید عمل به بسیج صنعت به تامین همه گیر پاسخ.

اگر تا کنون یک زمان وجود دارد برای میلیاردرهای نیست این ؟

برخی از ثروتمندترین انسان ها کمک به, تلاش, اما در راه های مختلف. Jack Ma رئیس سابق و از بنیانگذاران چین مبتنی بر Alibaba خریداری چندین میلیون تست کیت و ماسک صورت و تا به حال آنها را حمل و آنها را به کشورهای آسیب دیده از جمله ارسال 500,000 کیت و 1 میلیون ماسک برای ایالات متحده است. آمازون جف بزوس شده است در تماس با کاخ سفید و اعلام کرد که این شرکت خواهد استخدام 100,000 کارگران در حقوق بالاتر برای رسیدگی به افزایش تقاضا برای حمل و نقل و آن را اولویت بندی پر کردن سفارشات ضروری پزشکی و لوازم خانگی. "ما می دانیم که در زمان مثل این شرکت های بزرگ واقعا می تواند کمک کند و ما در حال ایستاده به انجام این کار علاوه بر به خدمت به مشتریان که نیاز حیاتی لوازم و خدمات در این زمان" یک سخنگوی آمازون به من گفت.

در ایالات متحده دو ملت پیشرو بهداشت عمومی خیر هستند, عصر ایران, برای آنها جانز هاپکینز دانشکده بهداشت عمومی نامگذاری شده است و بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت. آنها نیز اتفاق می افتد به در دو تا از بزرگترین coronavirus نقاط: شهر نیویورک و واشنگتن است.

هر دو دروازه و بلومبرگ از طریق eponymous خود را پایه اعلام تعهدات بالغ بر چند صد میلیون دلار برای مبارزه با بیماری همه گیر در ایالات متحده و خارج از کشور. اما تا به امروز نه به طور مستقیم بودجه خرید بحرانی منابع.

"پایه و اساس نیست و به طور معمول به طور مستقیم به صندوق تامین سلامت تجهیزات و یا لوازم" سخنگوی بنیاد بیل و ملیندا گیتس به من گفت. "در طول بهداشت جهانی شرایط اضطراری اما هدف ما این است که به ارائه سریع و انعطاف پذیر کمک های مالی به سازمان های دولتی و همه جانبه سازمان ها و دیگران در مقدم است. این اجازه می دهد تا همکاران ما به سرعت ترجمه بودجه به تاثیر و به آنها اختیار به خرید لوازم اضطراری به عنوان مورد نیاز است."

بنیاد گیتس با هدف قرار دادن پول خود را به سمت تشخیص جداسازی و درمان تلاش و همچنین به تحقیقات نسبت به واکسن و درمان های ممکن. آن را نیز ارائه کمک های فنی به سازمان های دولتی مشغول کار بر روی یک واکسن و کارگردانی وجوه برای جلوگیری محلی شیوع در سیاتل بیشتر منطقه است.

بلومبرگ Philanthropies راه اندازی دو طرح. یکی خواهد شد, در آغاز این هفته تشکیل جلسه مقامات و کارشناسان بهداشت عمومی از شهرستانها در سراسر کشور در اجتماعات مجازی برای به روز اطلاعات ویروس و بحران مربیگری. از سوی دیگر 40 میلیون دلار پروژه برای مبارزه با این بیماری همه گیر در پایین و کشورهای با درآمد متوسط به خصوص در آفریقا در همکاری با سازمان جهانی بهداشت و دکتر تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

و چه در مورد خرید و اهدای لوازم و تجهیزات پزشکی? که واقعا چه بلومبرگ Philanthropies می کند, دکتر کلی Henning, متخصص اپیدمیولوژی و سر از سازمان بهداشت عمومی برنامه به من گفت.

"ما تصور ما امیدواریم که دولت قصد حمایت از این تلاش است. که امید را," او گفت:. "ما به طور کلی خرید لوازم و تجهیزات برای ایالات متحده است. این به آن معنا نیست که ما هرگز نمی تواند. در لحظه ای که به نظر نمی رسد به جایی که ما قصد داریم بیشترین تاثیر است."

در مصاحبه دیروز, Henning و فریدن به من گفت که در حالی که غیر انتفاعی و انسان دوستی در بخش اغلب می تواند سرعت بیشتری حرکت و انعطاف پذیری نسبت به دولت های بزرگ آن نقش است که برای پر کردن شکاف ها و نه برای جبران انفعال دولت است.

"این نیست مشکل پول" فریدن که در خدمت به عنوان Bloomnberg را کمیسیون بهداشت و درمان در نیویورک گفت: از کمبود عرضه. "این یک عملیاتی و اداری مشکل, و آن را واقعا یک هسته ای دولت تابع. وجود دارد برخی از بخش خصوصی در طرح های است که ممکن است کمک می کند—برای مثال تلاش برای دریافت تست بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است—اما واقعا این است که در مورد دولت انجام آنچه که تنها دولت می تواند انجام دهد."

بیش از بودجه دولت فدرال را بزرگترین چالش این است که سرعت و تدارکات آن را به عنوان مسابقه به عرضه متحده و شهرستانها با تجهیزات اضطراری—ماسک و دستکش و هواکش حتی تخت و فضا—که آنها نیاز به اگر و هنگامی که شیوع بیماری ها را تحت الشعاع خود منابع. در ایتالیا سلامت کارگران مجبور به جیره هواکش و درمان های دیگر به عنوان coronavirus موارد رسید و به احتمال زیاد در کمک به بالاتر مرگ و میر نسبت به کشورهای دیگر که تجربه کرده اند شیوع است. و در سیاتل کارگران بیمارستان در حال حاضر گزارش ساخت محافظ پزشکی دنده از تجهیزات بانکها و ادارات.

دکتر لوئیس کاپلان رئیس جمهور از جامعه مراقبت بحرانی پزشکی در یک سازمان تجاری است که آهنگ های این کشور را تامین تخت بیمارستان اضطراری تجهیزات و پرسنل. او به من گفت که ایالات متحده توانایی برای دیدار با تقاضا از coronavirus بیماری همه گیر. "سوال این است که آیا شما می توانید سطح شیب دار که در یک به اندازه کافی سریع دوره از زمان" کاپلان گفت. "آیا شما از این کارگران به انجام این کار و شما باید این مواد را به انجام این کار ؟ و سپس شما می توانید توزیع آنها؟"

در یک حرکت یادآور بسیج ملی صنعت در طول جنگ جهانی دوم دولت بریتانیا در حال حاضر خواسته عمده خودروسازان از جمله فورد و هوندا و رولز رویس به تغییر تولید خود را به دستگاه تهویه مصنوعی به جای. پیشرو دموکرات ها از جمله مجلس نانسی پلوسی و فرماندار نیویورک اندرو کومو عملا التماس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای انجام همان.

اما حتی در طول دو جبهه جنگ در اوایل 1940 سوئیچ از غیر نظامی برای دفاع از تولید در زمان. "آنها تا به حال ماه به سطح شیب دار بالا. در اینجا آن را احساس می کند شما را بیشتر شبیه به روز گفت:" اندرو Stettner یک عضو ارشد که مطالعات تولید در قرن بنیاد مترقی فکر می کنم تانک. "این بدان معنی نیست که شما نمی توانید یک تلاش هماهنگ است و دولت نمی تواند کمک به تسهیل آن است."

به دلیل برون سپاری ایالات متحده ندارد همان داخلی ظرفیت تولید است که آن را دهه پیش. اما پزشکی-دستگاه صنعت نسبی منطقه از قدرت Stettner به من گفت. "این کالا و محصولات است. آنها عمل خود را آمار و ارقام و اسباب بازی های خود را و جرقه شمع," او گفت:. "وجود دارد بسیاری از دستگاه های پزشکی تولید در ایالات متحده, بنابراین شما باید تخصص است که می تواند شنود گذاشته باشند برای تولید."

اما دستگاه های مانند هواکش تنها آغاز راه است. وجود دارد نگرانی در مورد در دسترس بودن قطعات و اجزای مورد نیاز برای ساخت آنها و بسیاری از موارد دیگر—ماسک و دستکش و حتی یکبار مصرف بشقاب و سینی—که مورد نیاز خواهد بود برای درمان افزایش بیماران آلوده.

مقیاس این بحران به سرعت کوتولگی توانایی فردی غولهای, به عنوان مخالف به دولت برای ایجاد تاثیر تعیین کننده. چند میلیارد, بعد از همه, به نظر نمی رسد مانند مقدار در مقایسه با $1 تریلیون دلار یا بیشتر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است پور به کندوپاش اقتصاد است.

که به این معنا نیست که سخاوتمندانه از کشور ثروتمندترین نیست نیاز Stettner به من گفت. هواکش گران هستند اما آنها نه جنگ. "ما در حال تلاش برای ساخت تانک به عنوان بسیاری از ما در جنگ جهانی دوم," او گفت:. "بنابراین من فکر می کنم که سرمایه می تواند نقش مهمی در کمک به برخی از این تولید. که در آن آنها می آیند."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب