بولتون بمب استیضاح و Unwaveringly Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن G. O. P.

زمان کنت استار شروع به صحبت در سنا استیضاح محاکمه دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن در بعد از ظهر دوشنبه, آن را

توسط NEWS-SINGLE در 8 بهمن 1398

زمان کنت استار شروع به صحبت در سنا استیضاح محاکمه دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن در بعد از ظهر دوشنبه, آن را سخت به تعجب که آیا این تمام چیزی بود که به یاد ماندنی حواس پرتی. قطعا آن را عجیب و غریب عینک: انسان آورده است که ما آخرین استیضاح از رئیس جمهور سخنرانی سنا در خطرناک شر از استیضاح.

من به اندازه کافی به یاد داشته باشید زمانی که در سال 1998 استار تولید بیشترین X-rated سند تا کنون به چاپ کنگره تحت مهر و موم در خدمت لابی گری برای یک استیضاح. در این سند که برای همیشه در شناخته شده به عنوان استار, گزارش های دقیق بیل کلینتون دفتر بیضی trysts در دردناکی جزئیات گرافیکی. (گوگل "استار گزارش" و "سیگار" اگر شما به یاد داشته باشید.) در حال حاضر در سال 2020 نویسنده این گزارش اقدام به عنوان sanctimonious نگهبان کنگره کرامت سخنرانی همه ما در سنا در مورد ناعادلانه و نامناسب اتهامات علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? در عرض چند ثانیه از باز کردن دهان خود را در سنا طبقه استار تا به حال خود را لیبرال منتقدان—و تعداد زیادی از غیر لیبرال ها بیش از حد—کندوپاش با خشم.

در اظهارات خود به عنوان یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی استار inveighed در برابر آنچه او به نام "سن استیضاح," گفت که آن اتفاق می افتد "بیش از حد اغلب" و "ذاتا بی ثبات" و "acrimonious." او محفوظ است به خصوص داغدار کلمات برای "فرار از خانه" و رفتار خود را در طول مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح که او به نام "چکیدن با فرایند اساسی نقض شده است." استار به نظر می رسید به خصوص ناراحت حزبی طبیعت از مغلوب ساختن پیشی جستن رسیدگی توسط حزب دموکرات کنترل می شود ، "مانند جنگ استیضاح جهنم است," او گفت:. به یاد داشته باشید این است که حمایت برای استیضاح بیل کلینتون با یک جمهوری خواه کنترل مجلس برای دروغ گفتن تحت سوگند در مورد ازدواج. طنز مرده است. خیلی مرده.

اما در پایان کوبیدن نظرات چرخش به عنوان آنها به نظر می رسید بی اهمیت و به مقصد به سرعت فراموش شده و حتی توسط سناتور نیاز به نشستن بی سر و صدا در میز خود و گوش دادن به آنها "بر درد از زندان" به عنوان سنا گروهبان در اسلحه رسما به یاد آنها را در شروع محاکمه هر بعد از ظهر. در این روز تنها کلماتی که اهمیت دو نفر بودند که هرگز عبور استار لب: جان بولتون.

گاهی اوقات آن چیزی است که اتفاق می افتد در خارج از دادگاه که پرتاب آزمایشی به آشفتگی—حتی در مجلس سنا استیضاح اقدام که نتیجه همه ما فکر می کنم ما می دانیم. این مورد با چه حتی فاکس نیوز با نام "بولتون بمب" اخبار, گزارش اواخر روز یکشنبه این بارکه بولتون در کتاب خود مقاله تایید می کند که تهمت مشروط نزدیک به چهار صد میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین با انگیزه های سیاسی و تحقیقات است. بولتون که در خدمت به عنوان تهمت ملی-مشاور امنیت تا سپتامبر ادعا می کند که رئیس جمهور به او گفت این به طور مستقیم و گفته است که او آماده است به شهادت تحت سوگند در مورد اوکراین مهم است. اما جمهوری خواهان مجلس سنا—گذشته از یک تعداد انگشت شماری از بلاتکلیف آنهایی که مانند میت رامنی و سوزان کالینز—آیا تا کنون خودداری کردند در تماس با بولتون و دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که شاهد abided جمهور را به شهادت زمانی که آنها نامیده می شدند برای انجام این کار در خانه.

حمله بولتون بود سریع و قابل پیش بینی است. بولتون بود ناراضی کارمند سابق یک نئوکان پول زحمتکش با دو میلیون دلار کتاب به فروش برساند. رئیس جمهور خود را به رهبری و اوباش شروع به جیر جیر و پاسخ anti-بولتون اظهارات حدود نیمه شب. توسط 9 صبحاو فرستاده شده حدود ده انتقادات از او به کار نظارت ملی امنیت آمریکا برای یک سال و نیم از جمله اظهارات نادرست که در خانه هرگز به نام بولتون به شهادت در آن استیضاح پرس و جو. در فاکس وب سایت, تیتر بوق و کرنا که تهمت و شرکت "strikes back" در برابر بولتون برای "مقاله نشت" بدون گفتن آنچه نشت در واقع گفت. با ظهر کمیته ملی حزب جمهوری خواه بود و از ارسال رسمی صحبت کردن امتیاز حمله بولتون.

حمله بولتون اگر چه ممکن است آن اثر مورد نظر. آن را فقط طول می کشد و چهار جمهوری خواه رای به باک رهبران حزب و تماس شاهدان. توسط دوشنبه صبح روشن بود که رای به شهود تبدیل شده بود خیلی بیشتر احتمال دارد که مبارزه شد و در حال حاضر بیش از شرایط است. مغلوب ساختن پیشی جستن متحد لیندزی گراهام گذاشته و آن را کاملا تهدید به تماس شاهدان مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش هانتر بایدن که در اوکراین کار می کنند تهمت می خواستم بررسی به عنوان یک راه شرم آور پتانسیل 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد. گراهام در توئیتر خود نوشت: "اگر تمایل وجود دارد و تصمیم سنا برای تماس دموکراتیک شاهدان و سپس حداقل سنا باید اجازه رئیس جمهور realDonaldTrump به تماس همه مربوط شاهدان او درخواست کرده است." به عبارت دیگر اجازه باز floodgates. اما آنها خواهد شد ؟ چهار سناتور جمهوریخواه که بیشتر علاقه مند به شنیدن شاهدان ممکن است یا نه ممکن است بخواهید برای عضویت در این ورزش است. رامنی به خبرنگاران گفت: او همیشه می خواستم به شنیدن از بولتون و که آن را "به طور فزاینده ای به احتمال زیاد" که به اندازه کافی جمهوری خواهان در حال حاضر پیوستن به او. کالینز گفت: Bolton آیات "تقویت مورد" برای شهود. لیزا Murkowski از آلاسکا یکی دیگر از کلید های رای گفت که او تا به حال همیشه "کنجکاو" در مورد بولتون شهادت.

چه خود شخص-جمهوری خواهان تا به حال به می گویند حتی بیشتر الهامی. در عرض چند ساعت تهمت را پرشورترین مدافعان در مجلس سنا گفت که آنها اهمیتی نمی دهند که سابق امنیت ملی, مشاور شد متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از انجام دقیقا همان چیزی است که اولین مقاله از استیضاح اتهامات عنوان شده علیه او انجام می دهند. "ما آموخته است که هیچ چیز جدید است. ما آموخته است که هیچ چیز جدید است. این متفاوت است از آنچه که ما شنیده ایم از چند تا از هفده شاهدان که از خانه آورده به جلو" جان Barrasso از وایومینگ به خبرنگاران گفت: در صبح روز دوشنبه.

به زودی لفاظی در مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع رشد بیشتر گرم می شود, با وجود این, لوئیزیانا, سناتور جان کندی پیشنهاد به همکاران خود که آنها "پاپ مرداد." کلی Loeffler تازه منصوب سناتور جمهوری خواه از گرجستان را مشاوره خود را. او توییتی یک بیانیه باخت رامنی و هر کسی که جرات نظر تماس شاهدان: "پس از 2 هفته روشن است که دموکرات ها هیچ موردی برای استیضاح. متاسفانه همکار من @SenatorRomney می خواهد برای دلجویی از سمت چپ با تماس شاهدان که تهمت realDonaldTrump در طول 15 دقیقه از شهرت. سیرک است. از آن زمان به حرکت می کند!"Loeffler را صدای جیر جیر گفت: در مقابله تن اساسا همان چیزی است که اکثر سناتور جمهوریخواه روز دوشنبه گفت:.

در هر لحظه در واشنگتن در طول عمر من را پیش بینی کرد با اعتماد به نفس مطلق که بولتون وحی خواهد نیروی سناتور جمهوریخواه به تغییر موقعیت خود و حمایت از شهود. و نه فقط چند اما تقریبا همه آنها. اما این است که در حال حاضر غیر قابل تصور و غیر قابل تصور تبدیل شده اند به طور فزاینده ای معمول است. در اینجا بود که ضرب المثلی تفنگ سیگار کشیدن, درست در وسط دادگاه شواهد بسیار مهم است که تهمت مشاوران او خود را وکیل و توانمندسازها در کاپیتول هیل می دانستند و در تلاش بودند برای سرکوب. فقط در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی گفته سناتور که "نه تنها شاهد با دانش واقعی همیشه شهادت داد که رئیس جمهور پیشنهاد هر گونه ارتباط بین اعلام تحقیقات و امنیت کمک کند."

در واقع رئیس جمهور و دستیاران او می دانست که بولتون انجام داده بود و بیش از آن را نشان می دهد. او تا به حال قرار داده و آن را در نوشتن خود را فرستاد حساب به کاخ سفید در ماه دسامبر 30th و آماده شد به منظور بالا بردن دست راست خود را و قسم به آن سوگند. اما ما تا به حال بسیاری از سیگار-تفنگ لحظات در چند سال گذشته است. این پست–"Access Hollywood" نوار G. O. P. آن انتخاب به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده یک مرد که bragged گرفتن زنان با اندام تناسلی خود را بر روی نوار تنها چند هفته پس از ضبط به نور آمد. در اوکراین رسوایی ما را دیده اند این روند را تکرار کنیم. حقایق ظهور است که نشان می دهد رئیس جمهور به اقدامات نامناسب ظالمانه و واضح صریح اشتباه است. در ابتدا حتی جمهوری خواهان بر روی تپه ای به نظر می رسد برای waver. اما دوباره و دوباره و دوباره آنها پیدا کردن یک راه به خود را به جای ناخوشایند اطلاعات جدید به توجیه و توجیه.

روز دوشنبه پس از تماشای این همه بازی ctq مینه سوتا دموکرات است که مجبور به چشم پوشی ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی در آیوا به منظور حضور در سنا محاکمه گفت که گوش دادن به صدای شیپور دفاع بود و با مراجعه به یک "جایگزین جهان است." اما روز شنبه بار دیگر ثابت کرد که جایگزین این جهان تبدیل شده است و طبیعی جدید در مغلوب ساختن پیشی جستن G. O. P. آن است و نه استثنا بلکه قاعده است. پست-بولتون-بمب حزب جمهوری خواه خواهد بود تا حد زیادی همان است که قبل از بولتون-بمب حزب جمهوری خواه.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب