این Boogaloo نقطه اوج

تکنولوژی چه اتفاقی می افتد زمانی که یک الگوی رفتاری می شود یک تروریست ، گتی در مه 29, دو فدرال مام

توسط NEWS-SINGLE در 14 تیر 1399
گتی

در مه 29, دو فدرال ماموران امنیتی امنیت یک دادگاه در اوکلند کالیفرنیا شد, کمین با ماشین-آتش تفنگ را در جای دیگر در شهرستان تظاهرکنندگان راهپیمایی مسالمت آمیز در اعتراض به کشتار جورج فلوید. یکی از نگهبانان دیوید پاتریک Underwood, درگذشت, به عنوان یک نتیجه از حمله و دیگری زخمی شد. برای روز های محافظه کار اخبار رسانههای دوخته تقصیر را به گردن "antifa," the آزادانه وابسته به گروه ضد فاشیستی آنارشیست شناخته شده برای حمله به اموال و راست تظاهر کنندگان در تظاهرات. اما اتهام مقصر دستگیر و یک هفته بعد تبدیل به یک 32 ساله نیروی هوایی گروهبان به نام استیون Carrillo سر از یک اسکادران به نام ققنوس کلاغ که نگهبانان تاسیسات نظامی از حملات تروریستی است.

با توجه به دادستان Carrillo و یک همدست 30 ساله Robert A. Justus جونیور شد بخشی از "boogaloo" جنبش یک درهم آمیخته از راست متمایل ضد دولت معتقدین دوم متمم طرفداران و علاقه مندان به اسلحه و همه در حال آماده شدن برای یکی دیگر از جنگ های داخلی آمریکا.

مقامات می گویند که زمانی که آنها رفت و به دستگیری کاریلو در محل اقامت او حمله کردند و آنها را با بمب های لوله ای, قتل یک پلیس گروهبان به نام دیمون Gutzwiller. محققان یک boogaloo با مضمون پچ در یک وسیله نقلیه استفاده می شود Carrillo. و Carrillo تا به حال ناخوانا boogهمراه با boogaloo شعار در خون خود روی کاپوت ماشین.

این boogaloo جنبش در اصل رشد از سلاح های بحث بخش ("/k/") از هرج و مرج ناشناس هیئت مدیره پیام 4chan بیش از چند سال گذشته. توسط 2019 آن فرهنگ تا به حال منتشر در سراسر رسانه های اجتماعی به یک ترکیب از گروه های آنلاین و چت در سرور های که در آن کاربران به اشتراک گذاشته سیاسی آزادیخواه memes. در شش ماه گذشته این همه شروع به آشکار در زندگی واقعی به عنوان کاربران از گروه های پدید آمده در تظاهرات در چه شد امضای خود را یکنواخت: سلام پیراهن و مبارزه با دنده. به کشور تشدید ناآرامی در شروع فصل تابستان بسیاری از boogaloo پیروان تفسیر این به عنوان یک نشانه برای تحقق بخشیدن به این گروه مرکزی فانتزی—شورش مسلحانه در برابر دولت ایالات متحده.

در کلرادو پیشتر در ماه مه و پس از آن در نوادا در ماه ژوئن پلیس دستگیر و چند تن دیگر به شدت مسلح خود شناسایی boogaloo عضو است که مقامات مدعی شد در راه خود را به تظاهرات به تحریک خشونت. نگران کننده boogaloo جنبش حداقل در مثال سوم از یک توده ای از الگوهای رفتاری فرار از 4chan برای تبدیل شدن به یک زندگی واقعی و رادیکال جنبش سیاسی اولین بودن چپ-آزادیخواه hacktivist جمعی ناشناس که ظهور در سال 2008; دوم بود راست فاشیستی گروه از مردان جوان عصبانی به نام alt-راست شکل گرفته است که در سال 2015. (تئوری توطئه QAnon ممکن است در نظر گرفته شود یک چهارم اما از آن است که بیش از یک جنبش سیاسی.)

در نگاه اول مسلح جناح راست نظامیان در لباس گل پیراهن ممکن است به نظر می رسد مانند یکی دیگر از baffling grotesquerie در رژه فجایع است که در سال 2020 است. اما ورود آنها را می توان با ردیابی آنلاین خود را از ریشه. شبیه به دیگر راست متمایل افراطی حرکات آنها محصول ناراضی نسل از مردان که خود را در مقايسه بسیاری در زندگی با مردان در دهه های قبلی و دیدن چشم انداز خود را کاهش. و با ترکیبی از جهل و سادگی آنها مشاهده نارضایتی خود را از طریق تحریف لنز قابل تصور است: الگوهای رفتاری به اینترنت.


از زمان تاسیس آن در سال 2003 4chan را به خود جلب کرده منحصر به فرد جمعیت عمیقا بدبینانه مردان هنگامی که تمام جوان اما در حال حاضر سالخورده از 40s خود را به خود را که به طور کلی با استفاده از هیئت مدیره خود را برای ابراز احساس وحشت و نگرانی را از طریق تاریک طنز. افرادی که ناراضی هستند و با شرایط زندگی خود تمایل به عقب نشینی وجود دارد. این unhappier آنها دیگر آنها باقی بماند و بیشتر آنها ارسال.

این سایت در ابتدا تصور می شد به عنوان یک تخته سنگ سفید که در آن هر کسی می تواند خط خطی کردن آنچه آنها را خوشحال. ژنرال Xers و Millennials آغاز شده که مایل به بحث در مورد خیالبافانه توهمات مانند انیمیشن و بازی های ویدئویی اما پس از دو دهه از بحران اقتصادی و بن بست سیاسی در این بحث در نهایت تکامل یافته به کارتون-inflected بحث سیاسی بسیج.

زادگاه boogaloo جنبش 4chan را /k/ بخش است که ظاهرا اختصاص داده شده به مالکیت و خرید سلاح. اما در عمل آن است که یک فضای که در آن سلاح های بحث ترکیب با 4chan را سیاسی نر خشم. نام "boogaloo پسران" اشاره به شدت بدخیم 1984 عاقبت Breakin' 2: Electric Boogalooاطراف 2012, کاربران /k/ آغاز کرد و با اشاره به امکان "جنگ داخلی 2: Electric Boogaloo." نیمه جدی پست های در مورد چگونه برخی سلاح ها ممکن است به کار در "boogaloo" در طول زمان تکامل و رشد بیشتر استادانه درست شده. مانند بسیاری از الگوهای رفتاری در 4chan هر نسخه جدید تر بود مرموز از آخرین وسیله ای برای بیان دانش خودی و در گروه وضعیت.

این بدان معنی است که بارها تکرار شده و عبارت Electric Boogaloo شد خراب به شبیه صدایی بزرگ کلبه اسکیموها و بزرگ لواو. به زودی کاربران ایجاد شد تصاویر که در آن انقلابیون به نظر می رسد در کنار خانه های ساخته شده از یخ و در هاوایی با مضمون احزاب است.

شرکت گزینه هاوایی تصاویر و igloos بود ذاتا بدبین و بی معنی است. وجود دارد هیچ ارتباطی به این گروه و ایدئولوژی در خارج از زبانی شباهت کلمه boogaloo به کلبه اسکیموها و لواو. اما این شرکت گزینه مناسب اخلاق از فضاهای آنلاین کاملا با یک گروه تو رفتگی در دیوار خود را جشن ضد دولت آزادیخواه نمایش draping آنها را در رنگارنگ جوک و مزخرف است که می تواند ریمیکس و تعبیر بی وقفه.

پیام هیئت مدیره /k/'s فرهنگ همپوشانی به شدت با 4chan را virulently نژادپرستانه سیاست هیئت مدیره بحث و گفتگو /pol/. اما 2017 با این جنبش که در حال توسعه وجود دارد—alt-حق—تا به حال تا حد زیادی درون منفجر پس از فاجعه متحد حق تجمع در Charlottesville, Virginia.

در حالی که آشکار فاشیسم کاهش یافت و از رواج برای بسیاری از هسته های جمعیتی از مردان سرخورده باقی مانده خود را در شرایط و ناخشنودی تا حد زیادی بدون تغییر باقی ماند. در واقع این مخلوط منحصر به فرد از جناح راست نر نارضایتی به دادگاه تجدید نظر به بسیاری از کسانی که هرگز آباد 4chan. تا سال 2018 به عنوان بحث فاشیسم کاهش یافته است در /pol/ بیشتر آزادیخواه و کمتر آشکارا نژادپرستانه فرهنگ 4chan را /k/ و boogaloo جنبش شروع به خالی را پر کنید تو رفتگی در دیوار.

الگوهای رفتاری در مورد یک جنگ داخلی گسترش /k/ به گروه های مختلف در Facebook و Reddit با نام که برانگیخته از نظر boogaloo, کلبه اسکیموها و یا لواو. علاقه مندان همچنین جمع در چت گروهی با استفاده از خدمات مانند اختلاف. سیاست boogaloo پسران عمیقا متناقض و متفاوت است اما می توان تقریبا خلاصه تا چند توافق ایده های. آنها آزادیخواه در حمایت از حقوق تفنگ و مخالف دولت و نیروهای پلیس. بسیاری از کاربران می گویند که آنها در حال خدمت وظیفه فعال اعضا و یا جانبازان نظامی.

این boogaloo گروه های مخالف وقتی که می آید به نژاد پرستی. برخی از اعضای سفید supremacists. دیگران مقایسه حرکت به سمت چپ را علیه خشونت پلیس. بسیاری از boogaloo الگوهای رفتاری معطوف به نفس بیش از حد پلیس برابر میدانند اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره و FBI در محاصره ی روبی ریج در ایالت آیداهو و Waco, Texas در '90s با بالا اخیر-پروفایل افغانستان از آمریکایی های سیاه و سفید.

به عنوان با alt-حق بسیاری از boogaloo پست در مورد مردان در بحران, humiliated یا خوار. آمیخته با الگوهای رفتاری مورد انقلاب دلتنگ تصاویر و ویدئو کلیپ ها glitched به نگاه مانند نوارهای VHS از آنچه آنها تصور ایده آل بود وجود: در حال ایلخانی از طبقه متوسط آمریکایی خانواده هسته ای زمانی بین سال های 1950 و 1990s.

به عنوان alt-حق تظاهرات مشکلاتی روبرو boogaloo پسران شروع به نظر می رسد در خیابان. مردان مسلح در آلوها پیراهن و boogaloo تکه های ساخته شده خود را برای اولین بار به طور گسترده ای متوجه ظاهر به شدت با حضور pro–اصلاحیه دوم رالی در ریچموند, ویرجینیا در ماه ژانویه است. و آنها را دوباره برای ضد قفل تظاهرات در ماه مارس است. بعد از آن بسیاری با حضور در تظاهرات قتل جورج فلوید برخی در همبستگی با دیگران به مخالفت با چپ.

کاتالیزور بود شبیه به آنچه که بسیج بسیاری از افراد جوان در سمت چپ: این تصور که دولت غنی ممتاز چند در هزینه از مردم است. در این boogaloo پسران مشترک ضد corporatist چپ باور است که دولت خیانت کرده بود اعتماد عمومی با حفظ رشد نیروی پلیس به تداوم ناعادلانه وضع موجود. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ های متناقض به coronavirus همه گیر و وعده های خود را به مارس نظامی به شهرهای آمریکا برای سرکوب ناآرامی تنها تقویت این اعتقادات.اخیر قتل به نام boogaloo به نظر می رسد به مخلوط دو بار مجزا داخلی-حرکت های تروریستی, یکی, جدید, یکی, پیر.

در تابستان گذشته قاتلان که به عنوان فاشیستی "incels" (غیر ارادی celibates) حمله به کنیسه ها و مساجد و در یک مورد خارج شده است. مانند boogaloos خود اظهار داشت: هدف این بود که جرقه بزرگتر و درگیری است. و علاوه بر ارسال نفرت اعلامیه در 4chan تقلیدی سایت 8chan برخی از پوشش خود را به سلاح های اتوماتیک و دنده در تصاویر از الگوهای رفتاری از chans.

اما Carrillo این جنایات در اوکلند نیز از نزدیک مربوط به تیموتی مک وی را بمب گذاری در یک ساختمان فدرال اوکلاهما در سال 1995. McVeigh شد یک نظامی کهنه کار که تجربه در جنگ خلیج فارس او را از چپ رادیکال و رنجش از دولت به عنوان یک منبع بی عدالتی است. نفرت خود را به کشته شدن بیشتر مردم بی گناه از ع و اف بی آی را در روبی ریج یا وکو خود را خونین-پیراهن باعث می شود که پس از تبدیل شدن به boogaloos'.

پس از صرف چند سال گذشته صحبت با رادیکال در 4chan برای یک کتاب نوشتم در تاریخ سیاسی آن من شگفت زده از این مخلوط عجیب و غریب از ایدئولوژی که boogaloo جنبش شامل. یکی از اولین منابعی بود چان-رفتن در 30s خود را یک accelerationist کمونیست بود که دوستان با انواع رادیکال از جمله در بسیاری از alt سمت راست. چه این مردان به اشتراک گذاشته شد و سال به حاشیه رانده و نفرت از وضعيت جامعه است.

به عنوان دهه از افزایش نابرابری تولید نسل های پی در پی که احساس آنها پروری به حاشیه 4chan شد یک خروجی به بیان نورد امواج خیالبافانه الگوهای رفتاری و رادیکال خشم. در میان چپ این چشم انداز مثبت در رادیکال و مربوط به افزایش بودجه برای اجرای قانون باید از تولید حمایت بیشتر برای تظاهرات با هدف defunding پلیس و انحراف از بودجه به برنامه های اجتماعی است. در میان معتقدین آنها تولید می شود پدیده هایی مانند boogaloo پسران.

Boogaloo پسران قطعا نه چهره اقتصادی معایب گروه های به حاشیه رانده شده در ایالات متحده, اما مانند alt-حق آنها ناراضی هستند به اندازه کافی برای فرم خود را رادیکال سیاست هویت جمعی نارضایتی. همچنین مانند alt-حق آنها در حال حاضر یک موج از د platforming. در چند ماه گذشته دو ق و Facebook را پاکسازی عمده boogaloo گروه هر چند همه آنها از سایت های خود را.

اما 4chan را اشغال یک مکان منحصر به فرد در وب سایت اجتماعی مجزا از بیشتر سایت های جریان اصلی. اگر 4chan تاریخ است هیچ نشانه ای از آن را بسیار محتمل است که بخشی از این رسانه اجتماعی کاربران و پوستر در /k/ در حال ماموران فدرال. داشتن مصاحبه بسیاری از مردان جوان که فرار چان-سبک سایت من می دانم که دولت و سازمان های امنیتی دست کشیدن بر روی درب های خود زود و اغلب و درخواست پرونده جامع. در 8chan بسیاری از پست ها به طور خودکار به سیستم وارد شده برای آژانس های فدرال صدور احضاریه در یک data-سیستم جمع آوری و با نام مستعار "آفتاب." (8chan گرفته شده آفلاین در تابستان گذشته و جایگزین توسط یک سایت به نام 8kun.) زمانی که چان رادیکال هستند و تحت پیگرد قانونی دادگاه اسناد اغلب آشکار پلیس "گلدان عسل," به معنای وسوسه افراط گرایان به ناخواسته توطئه جنایات با عوامل مخفی.

در واقع قبل از اینکه بسیاری از افراد از جمله خودم بعد از boogaloo حرکت دانشگاه راتگرز به حال تولید "سرایت و ایدئولوژی گزارش" برای اجرای قانون سازمان در ماه فوریه که دقیق این گروه شبکه ای آنلاین. آن نتيجه گيری: boogaloo پسران تروریست هستند. توصیه های آن: بیشتر اجرای قانون بیشتر نظارت است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب