کتاب جلسه: <em>برابری جنسیتی</em> ارزشمند است اما مبهم

جلسه توجیهی کتاب تجلیل از روز بین المللی زنان: هفتگی خود را راهنمای به بهترین کتاب شانون استاپلتون /

توسط NEWS-SINGLE در 17 اسفند 1398
شانون استاپلتون / ایسنا

هر سال روز 8 مارس روز بین المللی زنان را ترویج برابری جنسیتی—یک اصطلاح است که برگ های اتاق را برای بسیاری از تفاسیر برخی از آنها متناقض است. به عنوان مثال مورخ پائولا J. Giddings توضیح می دهد که چگونه امریکا در اوایل فمینیستی سازمان مطالعه حذف زنان از رنگ از جمله روزنامه نگار و فعال ایدا B. چاه که کار را برای حق رای و حقوق مدنی. امروز نگرش ها در مورد آنچه به منزله زن توانمندسازی گاهی اوقات تقسیم همراه نسل خطوط درگیری دراماتیزه در مگ Wolitzer ترین رمان اخیر.

روزنامه نگاران Katty کی و کلر Shipman ویژگی های جنسیتی و نابرابری در پرداخت و قدرت بخشی به گسترده حس شک به خود در میان زنان است. وکیل و نویسنده جیل Filipovic استدلال می کند که ارزیابی برابری جنسیتی باید شامل نه تنها شرایط اقتصادی بلکه افراد تجربه تحقق است. در ضمن دانشمندان پاتریشیا بل-اسکات, Akasha بدنه و باربارا اسمیت تماس برای برابری در مدرسه درسی به طوری که دختران می تواند رشد یادگیری در مورد زنان دستاوردها و آماده برای به انجام رساندن خود به خود.

هر جمعه در کتاب های توجیهی ما موضوع را با هم آتلانتیک داستان در کتاب هایی که به اشتراک گذاری ایده های مشابه.

می دانم که دیگر دوستداران کتاب که ممکن است مانند این راهنما? رو به جلو آنها را به این ایمیل.


آنچه که ما در حال خواندن

فمینیستی مورد برای شادی
"وجود دارد ظریف افراط گرایی به [جیل] Filipovic چشم انداز سیاسی لذت ... او پیشنهاد کامل بازسازی خانه که مردان سفید ساخته شده است."

📚 H-نقطه: فمینیسم تعقیب خوشبختیبا جیل Filipovic


موقع پویا, معاینه زنان و قدرت
"زن اجبار در مورد فارغ التحصیلی از کالج و پیدا کردن یک راه در جهان ... آن را نیز در مورد ... آموزش نحوه فمینیست در حال حاضر در قرن 21 که موانع برای زنان موفقیت شکسته شده است اما هیچ یک درک کاملا آنچه را جایگزین آنها."

📚 زن اجبارتوسط مگ Wolitzer


ایدا B. چاه را غیر قابل انعطاف از نظر حق رای
"چاه کار یک مثال قابل توجه از نه تنها آنچه را که [زنان سیاسی] خشم می تواند انجام, اما همچنین مقاومت به نقطه تاریخی حک—که آن را تحریک می تواند."

📚 ایدا: یک شمشیر در میان شیرهاتوسط پائولا J. Giddings


اعتماد به نفس فاصله
"تجربه ما نشان می دهد که مراکز قدرت در این کشور هستند مناطق از زن خود شک-زمانی که آنها عبارتند از: زنان در همه."

📚 اعتماد به نفس کد: علم و هنر Self-Assurance—آنچه زنان باید بدانند, توسط Katty کی و کلر Shipman


(Chinnapong / Shutterstock)

مبارزه شامل زنان بیشتر در مواد آموزشی
"زنان-تاریخچه پیشگامان ... دیدم کشف و یکپارچه سازی زنان داستان به عنوان یک دروازه برای درک بهتر قوانین و نهاد های سیستم و حرکات که بیشتر آشنا آمریکایی—و برای اصلاح و پیچیده آنها."

📚 همه زنان سفید تمام سیاه پوستان هستند اما برخی از ما شجاع هستند: سیاه و مطالعات زنانتوسط پاتریشیا بل-اسکات, Akasha بدنه و باربارا اسمیت
📚 افتخار کفشتوسط پائولی موری


مرجع میز

(کتابخانه عمومی نیویورک)

نوشتن به کتاب های توجیهی تیم در booksbriefing@theatlantic.com و یا پاسخ به طور مستقیم به این ایمیل با هر یک از شما خواندن مربوط به معضلات. ما ممکن است از ویژگی های یکی از سوالات خود را در آینده نسخه از کتاب های توجیهی و ارائه چند کتاب یا مرتبط با اطلس قطعات است که ممکن است به شما کمک کند.


درباره ما: این هفته خبرنامه نوشته شده توسط رزا Inocencio اسمیت. این کتاب در بالا از خواندن لیست جزئی احساساتتوسط کتی پارک هنگ.

نظرات و سوالات غلط املایی ؟ پاسخ به این ایمیل برای رسیدن به کتاب های توجیهی تیم.

آیا می توانید این خبرنامه از یک دوست ؟ ثبت نام خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب