کتاب جلسه: چگونه به عنوان خوانده شده کلاسیک امروز

جلسه توجیهی کتاب To Kill a Mockingbird's میراث است که به دور از تنها یکی از خوانندگان باید روی چیزی حساب ک

توسط NEWS-SINGLE در 20 تیر 1399
دونالد Uhrbrock / زندگی تصاویر مجموعه / گتی

شنبه علائم سالگرد 60 از انتشار هارپر لی برای کشتن یک مرغ مقلد. این رمان به طور گسترده ای محبوب در بخش برای شخصیت Atticus سهره. به عنوان یک وکیل برای دفاع از یک دروغ متهم به سیاه سهره مناسب منظمی به روایت یک نجات دهنده تصویب نژادی عدالت است. لی دوم کتاب Go Set a Watchman, بحث برانگیز منتشر شده در سال 2015 نشان داد اعماق سهره را نژادپرستی و بیشتر بی قراری در حال حاضر مملو قهرمان پرستی و شخصیت نویسنده.

کشتن مرغ مقلد است که به دور از تنها کلاسیک که میراث خوانندگان باید دست و پنجه نرم کردن با. لورا Ingalls وایلدر Little House on the Prairie کتاب مشخص شده اند با مشکل توصیفاتی بومی و شخصیت های سیاه. پسران هاردی سری تجدید نظر شده بود پس از انتشار آن برای حذف محتوای نژادپرستانه. در قلمرو داستان های علمی تخیلی و فانتزی, H. P. Lovecraft را بیگانه اعتقادات دفع بسیاری از نویسندگان: 2016, دنیای فانتزی جوایز را متوقف و با استفاده از Lovecraft تصویر برای آن غنائم.

کتاب که دوباره داستان از مطالعه حذف شدند ادبی کانن می تواند با ارائه یک نوع اصلاحی. سکوت از دخترانکه reimagines ایلیاد از طریق دیدگاه Briseis یک شاهزاده خانم گرفته شده به عنوان یک برده توسط آشیل می گوید فقط یک داستان است که تاریخ نادیده گرفته شده است. زورا نیل Liquid را Barracoonاست که بر اساس مصاحبه با گذشته زندگی بازمانده از اقیانوس اطلس تجارت برده می گوید دیگر.

هر جمعه در کتاب های توجیهی ما موضوع را با هم آتلانتیک داستان در کتاب هایی که به اشتراک گذاری ایده های مشابه.

می دانم که دیگر دوستداران کتاب که ممکن است مانند این راهنما? رو به جلو آنها را به این ایمیل.


آنچه که ما در حال خواندن

A reader holds "Go Set a Watchman" by Harper Lee

(لوکاس جکسون / فردا نیوز)

رفتن به مجموعه میراث: سرنوشت هارپر لی
"Atticus ممکن است حتی بیشتر جالب شخصیت در [Go Set a Watchman] از او در [برای کشتن یک مرغ مقلد]; او است اما مجزا کمتر قابل تحسین یک. و لی برای بخش او هنوز هم ممکن است نویسنده ای که به ما داد این مرد که بوده است به نام یکی از همه زمان جالبترین قهرمانان در فرهنگ پاپ' و 'بهترین. پدر. تا کنون' و 'بزرگترین قهرمان فیلم آمریکایی'; او همچنین کسی است که نشان داد که این قهرمان بزرگ نژادی عدالت نیز یک نژادپرست است."

📚 Go Set a Watchmanتوسط هارپر لی
📚 To Kill a Mockingbird, توسط هارپر لی


Laura Ingalls Wilder

لورا Ingalls وایلدر در طول 1950s (SCISETTI ALFIO / SHUTTERSTOCK / اطلس)

یادگیری از لورا Ingalls وایلدر

"این کتاب در واقع شامل چندین تحقیر امیز معابر در مورد مردم بومی که منعکس کننده 'مورخ نگرش فرهنگی.' در زمان آنها نیز به برطرف کردن اسطوره ها در مورد آمریکا به سوی غرب گسترش; برخی از صحنه های نشان دادن پیچیدگی روابط در مرز و خوانندگان یادآوری است که تعداد بی شماری از خانواده ها مانند Ingallses که به طور غیرقانونی اشغال سرزمین مادری."

📚 خانه کوچک , کتاب لورا Ingalls وایلدر
📚 Mongrelsتوسط استفان گراهام جونز
📚 شب سرگردانبا جلب هیدن تیلور
📚 کمی شماتوسط ریچارد ون کمپ
📚 نوجو ABC: ناهار خوردن الفبای کتابتوسط Luci Tapahonso


plaque honoring H.P. Lovecraft
ویکیمدیا

'سیاسی' صحت خراب نمی H. P. Lovecraft میراث
"Lovecraft افزایش به شهرت اتفاق افتاده تا حد زیادی پس از مرگ او, اما او به عنوان دریافت توجه بیشتر, بنابراین بیش از حد خود را نژادپرستانه و بیگانه اعتقادات."

📚 Call of Cthulhuتوسط H. P. Lovecraft
📚 یک غریبه در Olondriaتوسط صوفیه Samatar
📚 که ترس از مرگتوسط Nnedi Okorafor
📚 Perdido Street Station, توسط چین Miéville


A first-century fresco depicts Briseis (right) being led from the tent of Achilles (left)

اول قرن نقاشی با آبرنگ روی گچ به تصویر می کشد Briseis (حق) بودن رهبری از چادر آشیل (سمت چپ). (ناپل ملی باستان شناسی موزه / WIKIMEDIA COMMONS)

سکوت از ادبیات کلاسیک زنان
"این ترفند عالی از سکوت از دختران است که آن را پر می کند در مرزهای یک شخصیت در ادبیات در حالی که کشف گسترده شکاف است که باقی بماند در بقیه غربی کانن."

📚 سکوت از دخترانتوسط پت بارکر
📚 ایلیادتوسط هومر
📚 Circeتوسط مادلین میلر
📚 ادیسهتوسط هومر


A bust of Oluale "Cudjo" Kossola sits outside Union Missionary Baptist Church, the church he co-founded in Africatown, Alabama.

یک مجسمه نیم تنه از Oluale "Cudjo" Kossola نشسته در خارج از اتحادیه Missionary Baptist Church, کلیسای او تاسیس در Africatown, Alabama. (امی واکر / WIKIMEDIA COMMONS)

قدرت بی حد و حصر برده روایات
"داستان marooned فضاهای مانند Eatonville و Africatown شده اند تا حد زیادی پاک شده از آمریکا, حافظه, و نزدیک به خاموش از طریق نهادی غفلت است. [زورا نیل] Liquid چالش های این کشور را محدود مشاهده از قاره آفریقا در اقیانوس اطلس تجارت برده و diasporic فرهنگ است که به عنوان یک نتیجه از آن است. [Oluale] Kossola حساب کمک های مالی خوانندگان سه بعدی خاطره ای از تاریخ—رایگان lionization یا فانتزی های جدی لنز که از طریق آن به فرایند غنی و متنوع میراث."

📚 Barracoon: داستان از گذشته سیاه, محموله,' توسط زورا نیل Liquid


درباره ما: این هفته خبرنامه نوشته شده توسط کیت Cray. کتاب او را مطالعه بعدی این است که مواد غذایی رایگان برای میلیونرهای توسط حداقل Jin Lee.

نظرات و سوالات غلط املایی ؟ پاسخ به این ایمیل برای رسیدن به کتاب های توجیهی تیم.

آیا می توانید این خبرنامه از یک دوست ؟ ثبت نام خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب