کتاب جلسه: چه خاطرات سیاسی ،

کتاب آنچه که ما می توانند یاد بگیرند از کتاب توسط سیاستمداران و اعضای خانواده خود را: خود را هفتگی راهنمای

توسط NEWS-SINGLE در 3 مرداد 1399
داگ میلز / نیویورک تایمز / Redux

خاطرات سیاستمداران و اعضای خانواده خود را در یک نوع عجیب و غریب است که باید تعادل قانع کننده داستان سرایی با شخصی اهداف. مریم تهمت را بیش از حد و هرگز به اندازه کافی است و بهتر نوشته شده است از اکثر مگان Garber استدلال می کند. (مریم دارای مدرک کارشناسی ارشد در ادبیات تطبیقی.) اما این کتاب طنین قوی است که آن را می بیند رئیس جمهور خواهر زاده روانشناس بالینی در کار از بسیاری از دیگر آمریکایی که در تلاش برای درک رئیس جمهور و روان.

مریم خاطرات معافیت از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده سنت از خود متون تبلیغاتی مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود aggrandizing هنر معامله. دختر خود زنان که کار "است استوار بر این تصور است که زنان بهتر خواهد بود خاموش" اگر زنان بیشتر شبیه به Ivanka Trump, مگان می نویسد. همسر سابق خود ایوانا codifies این خودشیفتگی به یک خانواده فلسفه بودن بهتر از هر کس دیگری در کتاب بالا بردن مغلوب ساختن پیشی جستن.

چنین نفس است که در مبارزات انتخاباتی کتاب (یک subgenre سیاسی خاطرات) مانند کامالا هریس حقایق را نگه می داریم, نوشته شده قبل از او ناموفق ریاست جمهوری اجرا شود. با وجود آن خود را ارتقاء, کتاب, هانا Giorgis می نویسد موفق به ارائه منسجم پیام و یا آشتی دادن کار خود به عنوان یک دادستان با تلاش های او برای ایجاد یک مترقی تصویر.

خاطرات از کسانی که چپ سیاسی زندگی می تواند ارائه صداقت بیشتر. هیلاری کلینتون چه اتفاقی افتاد تجزیه و تحلیل شکست در پوشش خبری از انتخابات ریاست جمهوری اجرا می شود و همچنین طول می کشد مسئولیت نقش خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن ، بارنی فرانک خاطرات می شود حتی بیشتر شخصی chronicling چالش های او رو به عنوان اولین عضو کنگره به بیرون می آیند ، میشل اوباما با کمال تعجب صمیمی تبدیل شدن به درخشان می درخشد زمانی که آن را نشان می دهد ترس و نا امیدی پشت بانوی اول سابق را به خونسردی.

هر جمعه در کتاب های توجیهی ما موضوع را با هم آتلانتیک داستان در کتاب هایی که به اشتراک گذاری ایده های مشابه.

می دانم که دیگر دوستداران کتاب که ممکن است مانند این راهنما? رو به جلو آنها را به این ایمیل.


آنچه که ما در حال خواندن

illustration
شاتر / اطلس

چگونه آمریکایی ها بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده
"بیش از حد و هرگز به اندازه کافیبا مغلوب ساختن پیشی جستن زاده, مریم مغلوب ساختن پیشی جستن است هر دو یک خاطره و یک مانیفست ... مریم مغلوب ساختن پیشی جستن chastened توسط خود او پیش از آن سکوت در مورد عموی او unfitness برای دفتر صدایی که دیر زنگ. مردم رنج می برد او می نویسد: از آنجا که عموی او است ناتوان از درک افراد دیگر رنج می برند. مردم به دلیل درگذشت عموی او مراقبت بیشتر در مورد توهم شایستگی از تحقق آن است."

📚 بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مردتوسط مریم مغلوب ساختن پیشی جستن


Ivana Trump
ایوانا مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم مد موسسه فن آوری سالانه جشن سود در هتل پلازا در نیویورک در سال 2016 (مایکل ZORN / تالار گفتگو / AP)

بزرگترین برندگان: چه ایوانا نشان می دهد در مورد تهمت ارزش های خانواده
"به موجب آن هسته ای شخصیت یک مرد که می شود رئیس جمهور آمریکا یک دختر که می شود مشاور خود را یک پسر در قانون می شود که مسئول جنایی-عدالت اصلاحات و مواد مخدر-مدیریت بحران و آوردن صلح به خاورمیانه—بالا بردن تهمت کمتر است ساده و در خاطرات از آن است که یک اذیت کردن اکتشاف کارکرد خانواده ریاست جمهوری. در اینجا بارها بحث "مغلوب ساختن پیشی جستن ارزش های خانوادگی" به عنوان توضیح داده شده توسط این زن که کمک به ایجاد آنها است."

📚 بالا بردن صدای شیپورتوسط Ivana مغلوب ساختن پیشی جستن


Kamala Harris
تراشه SOMODEVILLA / گتی / کتی مارتین / اطلس

کامالا هریس سیاسی خاطرات است مضطرب مناسب برای عصر دیجیتال
"بر خلاف هریس بسیاری از ویروسی #مقاومت لحظه و دقیق فوری از relatability که خاطرات خود را meandering کار که فاقد ذوق. بیشتر به طور قابل توجهی با توجه به مراتب بیش از 280 شخصیت به ارائه منسجم پیام هریس نیست معنی آشتی دادن او تنبیهی سابقه به عنوان یک دادستان کالیفرنیا با مطلب اخیر فعال-مجاور موقعیت به عنوان یک ملی دموکراتیک عزیزم."

📚 حقایق نگه داریم: آمریکا سفربا کامالا هریس


Hillary Clinton at a book signing
اندرو کلی / ایسنا

چرا هیلاری کلینتون در کتاب است که در واقع ارزش خواندن
"ترین کتاب توسط سیاستمداران بد ... اما آنچه اتفاق افتاده است نه یک کار استاندارد از این نوع. جالب است آن را به ارزش مطالعه و آن را مجموعه ای از سوالات است که مطبوعات در خصوص انجام داده است و نه به اندازه کافی به چهره است."

📚 چه اتفاقی افتاده است, با هیلاری کلینتون


Barney Frank
جویس DOPKEEN / بوستون گلوب / گتی

صلیب نسل سیاست بارنی فرانک
"از آنجا که در روش معمول بارنی فرانک می شود سمت راست به نقطه جدید خاطرات, من بیش از حد خواهد شد: جذاب ترین—و در واقع گاهی اوقات heartrending (نه یک صفت من همیشه فکر می کردم من می خواهم به نوشتن در مورد فرانک)—بخش هایی از این کتاب کسانی هستند که او در آن مورد بحث را طولانی مبارزات خود را با تمایلات جنسی و روابط."

📚 فرانک: یک زندگی در سیاست از جامعه به ازدواج همجنسگرایانتوسط بارنی فرانک


Michelle Obama
جو RAEDLE / گتی / کتی مارتین / اطلس

این غیر معمول لازم حل و فصل از میشل اوباما
"تبدیل شدن به رضایت بخش است برای لحظه های آرام که در آن خانم اوباما, زنی که حمایت یک مرد سیاه پوست به نام باراک تمام راه را به ریاست جمهوری می شود اجازه دهید به پایین مو و تنفس به عنوان Michelle LaVaughn Robinson, دختر بچه از سمت جنوب."

📚 شدنتوسط میشل اوباما


درباره ما: این هفته خبرنامه نوشته شده توسط کیت Cray. کتاب او را مطالعه بعدی است که بر روی زمین ما به طور خلاصه زرق و برق دار, توسط اقیانوس Vuong.

نظرات و سوالات غلط املایی ؟ پاسخ به این ایمیل برای رسیدن به کتاب های توجیهی تیم.

آیا می توانید این خبرنامه از یک دوست ؟ ثبت نام خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.



tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de