این Brainiest Hitter وظیفه

فرهنگ می تواند جوی Votto پیشدستی کردن ؟ لورن TamakiLast مارسدر gorgeously آفتابی و نسبتا خنک بعد از

توسط NEWS-SINGLE در 24 فروردین 1399
illustration of Joey Votto
لورن Tamaki

Last مارسدر gorgeously آفتابی و نسبتا خنک بعد از ظهر در ورزشگاه طفره زن در لس آنجلس, the Cincinnati Reds' جوی Votto ظهور به پایه اول. جلوتر در حساب او می خواهم lunged در توپ و ارسال آن به ناپاک خاک قبل از آن فرود آمد در این میت از اولین baseman. زمین زیر کشت مگس هستند lamest چیزی که یک خمیر می توانید جدا از قابل توجه اما جمعیت رفت—و یا به جای بیس بال مفسران و توییتر توده ها بود. ("این باید نشانه ای از آخرالزمان انسان زنده است." "جهان در حال پایان یافتن است.") زیرا بیش از این دوره از 13 سال لیگ حرفه ای در 6,827 سفر به صفحه Votto تا به حال هرگز ظهور برای اولین بار. فکر می کنم از یک جانباز خواننده اپرا که هرگز آمار توجه داشته باشید اشتباه روی صحنه و یا یک بازیگر که هرگز flubbed یک خط است. به همان اندازه حیرت انگیز Votto بود flied را به خارج از زمین زیر کشت راست چپ و یا مرکز—تنها هفت بار از سال 2010 در حالی که هر اتحادیه عمده با همان تعداد از سفر به این صفحه انجام داده اند به طوری 137 بار.

Votto در نظر گرفته شده است یکی از باهوش ترین hitters در تاریخ بیس بال که در همان نفس به تد ویلیامز و تونی سمت چپ. اما Votto در حال حاضر 36 سال گذشته خود را annus آنوس—خود را طور متوسط پنبه حلاجی شده بود undistinguished و او تا به حال قدرت کمی. در حال حاضر در عصری که بسیاری از ورزشکاران بی میلی قبول کاهش مهارت های او است که به دنبال نه تنها برای بهبود یافتن از بدترین فصل تا کنون اما برای پاسخ به یک بزرگتر سوال: می توانید یکی از متفکران بزرگ از بازی خارج کنم ؟ "این عجیب و غریب نیست بازی خوب" Votto به من گفت وقتی که من تعداد بازدید او در ماه فوریه در این تیم را بازیکن-توسعه مجتمع در گودیر, آریزونا. "این مرا ناراحت می کند."

آن را باید زحمت او بیش از حد است که او در حال حاضر نمی دانم زمانی که او به شما یک فرصت برای بهبود در عملکرد سال گذشته هر چند که ما در اواسط ماه مارس او به من گفت این بود که اصلی ترین چیزی که در ذهن خود. "من فکر کردن در مورد بیس بال در حال حاضر اگر من صادق هستم," او به من گفت چند روز پس از MLB به حالت تعلیق در آن فصل به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. او می خواهم به خانه رفته به زادگاه خود در تورنتو است. "من فقط در تلاش برای آن را لحظه به لحظه و بعد از نزدیکترین افراد به من است."

چه معنی آن را به عنوان باهوش ترین بیس بال hitter وظیفه در طول یک دوره زمانی که sabermetrics—نکردم Moneyball, کتاب و براد پیت—فیلم های غالب ؟ با تیم تجزیه و تحلیل بخش به طور مداوم تغذیه بازیکنان داده امروز hitter وظیفه حتی کسی نیست کمک سرقت علائم و کوبیدن سطل زباله می داند بیشتر در مورد چه انتظار از یک پارچ از همیشه قبل از. "جوی می خواند تحقیقات خود را به همین دلیل است که آن را احساس می کند مانند او پیش بینی سوالات خود را" ارائه می دهد بیس بال-تجزیه و تحلیل نویسنده Eno خواهد که تا به حال تعدادی از پیچیده گفتگو با Votto در مورد بازی آنها هر دو عاشق و عشق به مطالعه است. "او حاضر به صحبت خود."

پس از دبیرستان در تورنتو که در آن او بزرگ شده و پسر sommelier و آشپز پدر Votto شده است یک دانش آموز از تد ویلیامز. او هنوز هم طول می کشد ویلیامز رساله علم برخورددر جاده ها با او و در آمریکا کارشناسی ارشد, مستند در مورد مرد Votto بود تنها بازیکن فعال برجسته نشان داده شده است برگزاری این کتاب با عشق و ستایش آن عظمت است.

زمانی که Votto تلاش می کند به تصرف خود نابغه هر چند او هرگز در رابطه با استفاده از کلمه ای که او صحبت می کند از داشتن یک "برنامه است." "در آینده با یک پاسخ ساده به پیچیده رویداد—که هدف من در هر در-بت" او گفت:. "به ایده های ساده و آنها را تکرار و بیش از بیش. من نوسان ساخته شده من رو این طرح گذاشته و در حال حاضر اجازه می دهد طبیعی است."

که شرح صدا ممکن است به عنوان boilerplate به عنوان مشاوره در مدیر عامل خاطرات و یا مانند گیری از یک بودایی koan (مورد علاقه من Joey-ism در رده دوم: "نوسان باید ساخته شده در اطراف شما نیست شما ساخته شده در اطراف نوسان"). اما در عمل به این معنی که بدانند چه نوع زمین—fastball, موبایل و کامپیوتر, لغزنده است—آینده بر اساس آنچه در زمین آمد و چه کسی پرتاب. این به معنای اجتناب از توپ از اعتصاب منطقه و همچنین اجتناب از توپ در منطقه اعتصاب که او واقعا نمی توانید با اتصال. این به معنی یک میلیون دیگر چیزهای کوچک. تیم های این روز خواهد حرکت سه بازیکن به سمت راست زمین زیر کشت به نقص چپ دست hitters مانند Votto. در سال 2017, شیکاگو توله نه تنها منتقل زمین زیر کشت اما با استفاده از چهار مرد خود را امتحان کنید به او را متوقف کند. Votto محاسبه نیست با رفتن به سمت چپ اما با یک شوت محکم ردیابی راست خط زمینه است که آن را فراموش اضافی نیروی انسانی انباشته در آن طرف در این زمینه است. "جوی Votto در حال حاضر این است که خدا" جو Maddon سپس توله' مدیر شگفت زده بعد از بازی.

با وجود فصل گذشته دلتنگ عملکرد چه Votto را دقیق رویکرد را به همراه داشت که به سادگی تعداد بسیار کمی از ناشران. برای هفت تن از 10 فصل از سال 2010 تا سال 2019 او led لیگ ملی بر پایه درصد است. در سال 2017, او تقریبا برنده دوم لیگ ملی MVP. که او راه می رفت تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از بار به او زده بیرون قابل توجهی در یک دوره زمانی که strikeouts به گل مانند kudzu و آمار 36 صفحه اصلی اجرا می شود.

Votto را زیرک شهرت منجر به مسخره لحظات. در سال 2018 به Cleveland Indians' ترور Bauer—در حال حاضر در لیورپول خودش را تکان داد خود جالب توجه هشت بار قبل از پرتاب یک زمین به Votto. دانستن اینکه چگونه با وسواس دشمن خود را آماده برای هر زمین بائر فکر من رو به انجام چیزی با نام تجاری جدید چیزی است که من انجام داده ام هرگز در یک بازی MLB. پاسخ او یک "شر" کشویی. آن را از دست رفته strike zone اما زمانی که Votto flied از چند زمین بعد بائر نشئه بود: آن روان بود و من ضرب و شتم شما Votto. توسط the ninth inning, اما, Bauer شده بود جایگزین مسکن و Votto شکست سه-اجرای دو برای قرار دادن انتهایی قرمز جلوتر 6-4.

قبل از من صحبت می کرد با Votto که انجام لیورپول برای نزدیک به یک دهه من rewatched لحظه ای به یاد من بهترین ها را از روزهای آغازین خود را با این تیم است. این یک 10-زمین در-خفاش در سال 2010. او تبدیل به یک بازیکن زمان دو سال پیش پس از شش فصل در افراد زیر سن قانونی. با clubhouse سپس از پیری ستاره کن Griffey جونیور رئیس در میان آنها Votto شده است آسان به چشم پوشی خود را در طول لیگ برتر فصل, اما با این وجود به پایان رسید دوم در لیگ ملی Rookie سال انتخابات. او موفق می خواهم این شاهکار با وجود این واقعیت است که پدرش یک فن بیس بال در کشور از انجمن هاکی بود ناگهان در ماه اوت درگذشت, در سن 52. در سال 2009 دست به Votto. او دچار حملات هراس که چندین بار او را مجبور از میدان او رفت در لیست معلول در حالی که برای دریافت درمان برای اضطراب و افسردگی یک واقعیت او نیست پنهان. "چیزهای من در برخورد با این زمینه در نهایت چشمانداز راه خود را به بازی" Votto گفت: در آن زمان. "من فقط به حال برای پایان دادن به آن دلیل که من از لحاظ جسمی نمی تواند فراموش کار من."

پس از آن در سال 2010 و در-بت من به یاد داشته باشید در برابر داجرز پارچ Jonathan Brunswick. این طبیعی است برای نگه داشتن یک پیش رویداد ورزشی در یک ذهن تنها به بازگشت به آن و پیدا کردن آن کاملا متفاوت است. اما این یکی دیگر از منظور در دسترس نباشد. نگاهی به کلیپ من فکر می کردم که این جوی Votto?

انتظار Votto نازک با شلوار باد کرده در حال سقوط کردن و پاک تراشیده. اما او نیز ایستاده راست در جعبه سنتی مطرح سکته طولانی و سیالات دادن کمی نشانه ای از تغییر رادیکال او به زودی می خواهم را. مسلم به او گفت که او "واقعا احساس خودم اعتماد به نفس خود راضی آمد و رفت." در یک نقطه در دنباله Votto به من گفت: به او گفتم و به شکارچی, A. J. الیس "[Brunswick] می اندازد که دوباره و شما آن را به عقب." Votto اقدام به ناخن دو اجرای تک. الیس پاره پاره کردن ماسک خود خیره در Votto در پایه اول و mouthed, Fuck you.

Votto شد نام لیگ ملی را MVP که در سال لیورپول برنده اول خود را بدست آورد عنوان در 15 فصل و مشخص شد که هر چه به آینده این تیم تا به حال ساخته خواهد شد در اطراف او. بسیار فصل آینده, اما, در سن مناقصه از 27 حق رای دادن بازیکن احساس کرد که او شروع به از دست دادن آن است. او متوجه شده است که او بت سرعت نیست کاملا به عنوان سریع و یا به عنوان قدرتمند است. "آن را سخت به توضیح دهد. این واقعا ظریف احساس می کنید. در سال 2011 من گیر کرده بود در تلاش برای انجام کارهایی مانند من در سال 2010. در نهایت پذیرش لگد." او شروع به بازسازی خود نوسان و کل رویکرد به پنبه حلاجی شده—اصل پیش بینی گرگ و میش از زندگی حرفه ای او در اوج خود است. یا در کلمات خود او تلاش برای جلوگیری از خود را "حداقل های مورد علاقه احساس" است که خارج از کنترل.

امروز او لب پایین در موضع خود و مانع در خفاش که او می گوید خام خود را کاهش می دهد اما قدرت بر سرعت و بهره وری. مردم اغلب صحبت از زیبایی های طبیعی از یک نوسان. هیچ کس تا کنون می گویند که از Votto است.

"شما می خواهید به نگاه کردن وجود دارد" Votto اذعان کرد. "شما نگاه کنید به بهترین در این بازی باید این تکبر راه رفتن ضربه بلندتر با زرق و برق دار, اتمام لحظات. من سبک می آید مانند " من او را واقعا کار سخت است. "اما Votto مایل به تجارت اپتیک برای موفقیت است. خود را بازسازی نوسان "مستقیم کوتاه و جمع و جور" اجازه می دهد تا او را به تصمیم می گیرید که چگونه به توپ ضربه حتی آن را به عنوان صیقل با برس گردان به سوی او. "این چیزی است که واقعا به من کمک کرد و این چیزی است که من سعی می کنم به تکرار" او گفت:.

صحبت کردن با Votto مورد هدف قرار دادن یک یادآوری از تنهایی جای خمیر اشغال در تمام رشته های ورزشی است. با وجود حضور تیمی در پایگاه و در dugouts از هزاران نفر از مردم با پوشیدن خود را بر روی لباس و تی شرت و آن را به شما است و شما به تنهایی در سمت چپ به صورت یک مرد پرتاب یک توپ کوچک در سرعت های باور نکردنی. به خوبی در این لحظه است که برای منزوی کردن خود را از بقیه جهان.

کسانی هستند که تلاش برای ترک این اتاق منجر به آنچه که مردم در تماس با یک زندگی عادی. Votto نمی تواند. فعالیت هایی که او لذت می برد در خارج از فصل مانند گذراندن وقت با خانواده و دوستان—او نمی خواهد اجازه می دهد خود را در طول بهار و تابستان است. او هنوز هم مجرد و زندگی با سگ خود را ماریس او را به نام بهترین دوست خود و همه چیز از لحظه ای که او از خواب بیدار. اول او راست می رود در خارج انجام یوگا در چمن برای ارتباط با طبیعت است. او نمی خواهد به نوشیدن کافئین است. او نمی خواهد برای یک پیاده روی در وسط روز و یا به فروشگاه های محلی که در آن او می تواند مورد نیاز برای ارتباط برقرار کردن با مردم است. هر چند او می شود نیویورک تایمزاو نمی تواند رسیدگی به محرک خبری قبل از بازی قرار دادن جبهه بخش جدا برای یک روز خاموش. او طول می کشد آرامش در علوم بخش و در جدول کلمات متقاطع. "این مسخره پناه" Votto اعتراف کرد. "این خیلی مسخره است."

که است که می گویند او فاقد حس شوخ طبعی و یا می ایستد دور از هم تیمی های خود. او trolled طرفداران در فیلادلفیا و شیکاگو و impersonated Borat در تلویزیون. زمانی که لیورپول به امضا ژاپنی outfielder Shogo Akiyama این زمستان Votto استخدام معلم خصوصی ژاپنی برای کمک به او در برقراری ارتباط با او را فقط به عنوان او می خواهم یک بار آموخته اسپانیایی. او گفت: تیمی سابق خود را shortstop زاک Cozart که اگر Cozart تا کنون ساخته شده این همه ستاره تیم, او می خواهم به خرید او یک خر. هر دو از آن چیز درست است.

Votto ابراز تمایل به رانندگی یک اتوبوس مدرسه او پس از بازنشسته. "من واقعا می خواهم به یک کار است که به عقب نگه می دارد من از نور افکن اجازه می دهد تا به من برای انجام کاری به صورت روزانه است که ارتباط من با بچه ها و خانواده" او به من گفت. "که من در تلاش بود برای گفتن. من فقط در تلاش بود تا از آن لذت ببرید با آن است."

اما Votto تمرکز و پایدار تنهایی می توانید خبرنگاران که رویکرد او—از جمله خود من—ناراحت. در طول فصل او به ندرت مذاکرات به مطبوعات بعد از بازی است. وقتی ورزشی's C. ترنت Rosecrans یکی از معدود روزنامه نگاران Votto ارتباط با به طور منظم صحبت با بازیکنان به تیم های دیگر, آنها اغلب امتحان او در مورد Votto. "من نمی توانم به شما بگویم که چرا جوی مذاکرات به من" Rosecrans می گوید. "من نمی دانم. تلاش برای رسیدن به توضیح هر چیزی در مورد Votto است رفتن به بسیار دشوار است چرا که من هیچ لعنتی سرنخ."

در سال گذشته در این فصل اولین روز Votto می دانستند. او می دانست. او کاهش یافته است پاپ پرواز در مارس 1 در برابر میلواکی برورز و احساس چیزهایی لغزش به دور از او. او تا به حال چمن پا اوایل و دچار مسائل پشت به عنوان سال پیشرفت و اسلاید خود ادامه داد. "این فقط سرگرم کننده نیست زمانی که شما استفاده می شود به برخی از بالا و همه ناگهانی شما را به بازی در میان دهقانان است." او متوقف شد. "شوخی می کنم."

البته Votto سعی کردم به چیز درست است. اما او درست نیست ، وحشتناک شروع به خرد روح خود را و خود را, اندازه, او فقط باعث بدتر شدن اوضاع شده. او را کنار بگذارند تقریبا هر تنظیم او می خواهم ساخته شده در طول سال. او تغییر موضع خود را. در یک نقطه در اواخر سال او صحبت در مورد نیاز به ضربه مانند "گنگ و لال" یا "نئاندرتال." بازی most مغزی بازیکن در پایان عقل. "من احساس ذهنی سوخته" Votto گفت. "من احساس نمی کند که با انگیزه به کار در کوچکترین چیز. که بسیاری برای به اشتراک گذاشتن در سمت راست وجود دارد اما من فقط احساس واقعا سوخته."

در پایان فصل Votto نمی حکومت ترک 10 سال $225 میلیون قرارداد قبل از انقضای آن در سال 2023 اگر رکود ادامه داشت. "این امر می تواند ترسناک رفتن به جهان بیرون و دوباره آن را راه اندازی یک حرفه جدید," او به من گفت. "این همه من شناخته شده است. اما من نمی توانم تصور کنید که دوباره: اجرای راه من سال گذشته است."

اما Votto می داند چه هنوز هم گم شده است. بر خلاف دیگر تنها حق رای دادن ستاره های بزرگ مانند Derek Jeter او هنوز برای برگزاری مسابقات قهرمانی جایزه به "به اشتراک گذاشته شده لحظه" با طرفداران. چنین پایان خوشی نیست نشدنى. لیورپول را بسیار عالی شروع تبادل و در طول زمستان صرف $164 میلیون در عوامل عمدتا برای تقویت جرم. یک بار دیگر فرض این فصل ایفا کرده است و در برخی به صورت مختصر فرم Votto خواهد بود احاطه شده توسط دیگر تاسیس hitters و اگر جوی می تواند جوی که می داند ؟ "من در یک موقعیت که در آن من باید به بازی خوب و یا من نمی خواهد به بازی," او گفت:. "شما آن را برای اعطا. من آن گرفته شده برای اعطا تقریبا تمام حرفه ای و همه ناگهان من تا به حال یک سال است. من باید برای نشان دادن دوباره. من را مجبور به انجام."

روز قبل از ملاقات ما در فرد Votto تصمیم گرفت به یک قهوه در استارباکس, آخرین, یک, او که در آن زمان برای ماه می باشد. سپس در حالی که در تمام مواد غذایی در بعد از ظهر او رفت و حتی بیشتر. او را متوقف و در نوار مجموعه ای در میان آسیا تولید و آلی لوازم آرایشی برای یک آبجو. یک آبجو در یک فروشگاه مواد غذایی به شادی کردن در کار در مقابل او باز گشت نجومی. "بیایید جشن" او به یاد می آورد تفکر است. "بیایید آماده برای یک سال. اجازه دهید به تمام مواد غذایی و گرفتن یک آبجو در 3 ساعت!"

تقریبا دو هفته بعد برگشتم به گودیر برای دیدن او در یک بهار-آموزش بازی برابر داجرز نه به عنوان یک روزنامه نگار بلکه به عنوان یک فن است. Votto شد و در حال حاضر گره خورده است برای بسیاری از پیاده روی در کاکتوس لیگ بود اما در عین حال برای دریافت اولین ضربه خود را. به عنوان من نشسته وجود دارد من شنیده ام مردم در اطراف من ابراز شک و تردید در مورد توانایی های خود را به عقب می آیند; کسی بیدارم که او مصرف بیش از حد بسیاری از رزین. لس آنجلس فن خندید Votto خانه-اجرا و در مجموع از سال گذشته است.

اولین دو ظاهر را کمی الهام بخش اعتماد به نفس. او زده بیرون بد اولین بار و به صف کردن دوم. پس از آن آمد او شانس سوم. برای این کار در-خفاش Votto انتخاب کرده Lizzo را "حقیقت لطمه می زند" به عنوان راه رفتن خود را تا موسیقی. بعد از گرفتن اولین گام به بررسی پارچ انتشار نقطه Votto smacked توپ را به مرکز میدان برای یک واحد. برای لحظه ای حداقل جوی Votto در کنترل است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب