Democratic presidential candidate Sen. Bernie Sanders.
به منظور انکار رئیس جمهور تهمت دومین دوره سناتور برنی ساندرز و همکار خود را دموکراتیک نامزدها باید با چشم باز در مورد چالش های پیش رو.عکس توسط مریم Altaffer / AP

با توجه به Rudge a بروسقو دبیرستان ارشد در آلن بنت بازی “تاریخچه پسران” تاریخ “یک لعنتی چیز پس از دیگری.” در چند روز گذشته دموکرات ها را یادآور شده اند چه Rudge به معنای. روز دوشنبه شکست داده های برنامه فرو آیووا دموکراتیک حزبی به حالت فلج. روز سه شنبه یک نظرسنجی گالوپ نشان داد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب نرخ افزایش به چهل و نه درصد, بالاترین علامت از ریاست جمهوری خود. بعد از آن روز تهمت تحویل دولت از آدرس اتحادیه بسته بندی شده با دروغ و عوامفریبی. روز چهارشنبه او را استیضاح محاکمه به پایان رسید با G. O. P. کنترل سنا رای به تبرئه و تنها یکی جمهوری خواه مخالف. مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش با تویت کردن یک الگوی رفتاری از ریاست جمهوری او در حال رفتن برای همیشه لطفا برای.

با نه ماه تا انتخابات ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن را جشن حرکت شد و زودرس به حداقل می گویند. اما هر کسی که می خواهد به انکار او در دور دوم باید با چشم باز در مورد چالش های پیش رو. ترین رئیس جمهور که برای اجرا reëlection برنده شوید. با توجه به وظیفه و اقتصادی که هنوز در حال رشد به طور پیوسته تهمت دارای دو مزیت کلیدی در کنار او. شکست او در حال رفتن به گرفتن توانا و تلاش از دموکرات ها و حامیان آنها—که ترکیبی از انرژی و هوشمندی و نظم و انضباط به جای این بهم ریختگی و اختلال نمایش داده شده در آیووا.

پس از جنگ جهانی دوم تنها سه نشستن رئیس جمهور را اجرا reëlection و شکست خورده: جرالد فورد در سال 1976; جیمی کارتر در سال 1980; و George H. W. Bush در سال 1992. نه نفر از دوازده امتیازهای که به دنبال reëlection به دست آورد. در دو تا از سه مسابقه که در آن امتیازهای شکست خوردند اقتصاد بود—و یا تصور می شود—دچار مشکل جدی است. با سیاستگذاران در فدرال رزرو انتظار G. D. P. رشد ادامه به میزان حدود دو درصد در این سال, آنچه در مورد این ماه نوامبر ؟ ری نمایشگاه یک اقتصاددان در دانشگاه ییل ساخته شده است یک مدل آماری است که به دنبال پیش بینی انتخابات بر اساس وظیفه و G. D. P. رشد. در طول سال نمایشگاه مدل تا به حال یک مخلوط رکورد منعکس کننده این واقعیت است که این عوامل نه تنها آنهایی که تاثیر انتخابات است. اما مدل ارائه راه دستی به طور خلاصه برخی از عوامل کلیدی است و در حال حاضر پیش بینی است که تهمت را برنده رای مردمی به راحتی. اگر که اتفاق افتاده است, او برنده خواهد بود حتی بزرگتر از پیروزی در کالج انتخاباتی است.

این پیش بینی شود نباید به معنای واقعی کلمه. در دوران شدید قطبش شواهد وجود دارد که اقتصاد نمی, به عنوان بازی بزرگ نقش آن را به عنوان استفاده می شود برای رانندگی در رای گیری الگوهای. در وب سایت نمایشگاه تاکید می کند که مدل خود نیز نیست را به حساب شخصیت نامزدهای فردی است که بدیهی است که یک عامل کلیدی در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. در طول دوران ریاست جمهوری اش کار تصویب امتیاز است و عقب مانده به مراتب پشت سر خود را تایید امتیاز در مسائل اقتصادی. که هنوز هم درست است. در فوق گالوپ نظرسنجی شصت و سه درصد از پاسخ دهندگان گفته است که آنها تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اقتصاد—چهارده امتیاز بالا کار خود را تصویب امتیاز.

همچنین باید اشاره کرد که گالوپ کار تصویب رتبه یک پرت. جدید رویترز نظرسنجی قرار می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن امتیاز در چهل و دو درصد و یک اقتصاددان/نظرسنجی قرار می دهد آن را در چهل و چهار درصد است. در روز پنج شنبه بعد از ظهر Real Clear Politics نظرسنجی متوسط که ترکیب یافته از بسیاری از فردی نظرسنجی یافته بود مغلوب ساختن پیشی جستن در 45.2 درصد با مخالفت امتیاز از 51.8 درصد است. چهار ماه پیش خود را تایید رتبه 43.6 درصد و مخالفت امتیاز بود 53.7 درصد است. این اعداد به ما بگویید که مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز هم محبوب اما که او را تبدیل به یک کمی کمتر شده است. که آیا این تغییر نشان دهنده مثبت اخبار اقتصادی و یا استیضاح محاکمه و یا هر دو مشخص نیست.

نکته کلیدی این است که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به اندازه کافی محبوب و محیط اقتصادی است که به اندازه کافی خوش خیم به reëlection واقعی زندگی می کنند و خطر است. (در شرط بندی آنلاین, بازار, برای چه آنها ارزش او در حال حاضر قوی مورد علاقه را به نفع خود.) در این سال باز هم نتیجه به احتمال زیاد پایین آمده به ده میدان نبرد آمده است: آریزونا, فلوریدا, مین, مینه سوتا, Nevada, New Hampshire, North Carolina, و, البته, سه ایالات غرب میانه که تهمت بدبختانه در سال 2016: میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین. با توجه به داده ها-شرکت تحقیقات صبح مشورت مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفت امتیاز در حال حاضر بیش از خود را تایید رتبه در همه این کشورها به غیر از فلوریدا. اما فاصله تنگ است در تعدادی از اماکن از جمله آریزونا, مینه سوتا و پنسیلوانیا است.

هویت نامزد حزب دموکرات خواهد شد بدیهی است حیاتی مهم است, اما خواهد شد تا شیوه ای که در این کمپین انجام شده است. هر کس در ارتباط با حزب دموکرات—از فعالان مردمی به مقامات منتخب و فعالان حزب—نیاز به متحد پشت برنده اصلی هر کس آن و جلوگیری از به ثمر رساندن هر یک اهداف خود را. در طول یک جنگ سخت اولیه انتخابات آن را دشوار است اگر نه غیر ممکن است به صورت های مختلف نامزدها و حامیان آنها را به پروژه این نوع از وحدت و نظم و انضباط. اما دیگر دموکرات ها در حال نشان میدهد که چگونه این می تواند انجام شود.

در طول استیضاح محاکمه خانه مدیران و به ویژه آدام شیف گذاشته استدلال خود را با چنین حرفه ای و مراقبت است که حتی برخی از سناتور جمهوریخواه اذعان کرد که آنها تا به حال ساخته شده مورد متقاعد کننده. (به جز در مورد میت رامنی البته این به اندازه کافی برای متقاعد کردن آنها برای پیدا کردن تهمت گناه.) و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه گرچن Whitmer فرماندار میشیگان تحویل دموکراتیک پاسخ است که سزاوار توجه بیشتری نسبت به آن کردم.

به جای درگیر شدن با مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم Whitmer برجسته دموکراتیک تلاش برای کاهش خشونت مسلحانه سرمایه گذاری در زیرساخت های پایین تر نسخه-قیمت مواد مخدر و گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی. او همچنین در تقابل این طرح با مغلوب ساختن پیشی جستن در اداره ثبت از دوش گرفتن کاهش مالیات بر ثروتمندان و تلاش برای از بین بردن قانون مراقبت مقرون به صرفه از جمله حمایت از آن فراهم شده مردم با preëxisting شرایط. “این بسیار ساده است,” او گفت:. “دموکرات ها در حال تلاش برای ایجاد مراقبت های بهداشتی خود را بهتر; جمهوریخواهان در واشنگتن در حال تلاش برای آن را دور.”

شما می توانید استدلال می کنند در مورد اینکه آیا این نوع از سیاست هایی که Whitmer زمان کافی برای انرژی بخشیدن به یک جامعه است بنابراین به شدت تحریف شده توسط سیاسی فساد, رکورد سود شرکت و افزایش نابرابری—این بحث نهفته در قلب تقسیم بین برنی ساندرز–الیزابت وارن و جو بایدن–پیت Buttigieg بال از حزب دموکرات است. از نظر استراتژی مبارزه با این حال نگه داشتن تمرکز بر روی مسائل روزمره و در mendaciousness از مغلوب ساختن پیشی جستن و خواهان ارائه می دهد بهترین چشم انداز شکست آنها در ماه نوامبر. با وجود این همه آنها هنوز هم موفقيت. دموکرات ها نیاز به عمل خود را با هم و تمرکز بر دشمن مشترک.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر