هرج و مرج در نیویورک هشدار

سیاست اولین آزمون در مقیاس بزرگ از پست الکترونیکی-در رای گیری در این بیماری همه گیر است و در سمت چپ یک در

توسط NEWS-SINGLE در 4 مرداد 1399
اقیانوس اطلس

بیش از یک ماه پس از نیویورک در ژوئن 23 اولیه انتخابات, دولت, انتخابات, مقامات هنوز در حال شمارش آرا. در برخی از قانونی مناطق آنها حتی شروع به شمارش غایب رای. در بهترین سناریو انتخابات امید به اعلام برندگان اولین دوشنبه در ماه اوت—شش هفته پس از روز انتخابات. آن را ممکن است بسیار طولانی تر از آن است. انتخابات در شهر نیویورک در حال حاضر باطل بیش از 100,000 غیابی—در مورد یکی از هر پنج نفر بودند که از طریق پست و از پنج بخش نیویورک. و خشمگین از نامزدها در حال حاضر تشکیل پرونده دعاوی شارژ تبعیض و محرومیت.

هرج و مرج در نیویورک هشدار در مورد ماه نوامبر انتخابات: رای گیری است که تبدیل این بیماری همه گیر. اما هیچ دولتی ساخته شده است انتخابات جدید زیرساخت ها است. هیچ دولت زمان و یا پول برای اطمینان از رای شمارش هموار خواهد شد در ماه نوامبر. و فقط در مورد هر دولت است که در مورد به ضربه می شود با افزایش غیابی.

"این چیزی است که اتفاق می افتد" نیویورک رسمی انتخابات گفت: من بیش از این گوشی در هفته گذشته "هنگامی که شما داوران-دکل یک سیستم است که نبوده است طراحی و یا اجرا شده و یا آزمایش قبل از."

در نیویورک, انتخابات زیرساخت غرق شد افزایش عظیم در رای دهندگان درخواست غیابی به جای به خطر انداختن رای گیری در فرد است. رای گیری-چاپ شرکت نمی تواند نگه دارید تا با تقاضا و در حال حاضر زهوار در رفته ایالات متحده خدمات پستی حرکت نمی کند برگه های رای از رای دهندگان به سرعت به اندازه کافی. مقامات انتخاباتی در ضمن به نظر می رسید بیشتر علاقه مند به انگشتان اشاره از در حل مشکلات.

"این یک کابوس در عصر سیاسی پارانویا" می گوید: Ritchie تورس, یک عضو شورای شهر که در حال حاضر رهبری برای کنگره صندلی در برانکس—the bluest منطقه در کشور—اما چه کسی است که هنوز هم در انتظار نتیجه نهایی.

هر انتخابات در چند ماه گذشته فراهم کرده است شواهد بیشتری از یک سیستم است که قادر به نگه دارید تا با کوروناویروس. Wisconsinites منتظر رای ساعت در باران پوشیدن موقت ماسک. یک افسر پلیس در واشنگتن دی سی گزارش سعی در پراکنده کردن جمعیت در حال انتظار برای رای دادن به این دلیل که مردم در خط بودند شکستن حکومت نظامی تاسیس در پاسخ به جورج فلوید تظاهرات. مردم بیش از همیشه در حال رای گیری از طریق پست و انتخابات هستند و بی اعتباری رای بیشتر از همیشه به دلیل خطاهای فنی. در گرجستان 943,000 اولیه رای دهندگان در رای غیابی, یک 2,500 درصد افزایش از سال 2016 اولیه.

نیویورک ژوئن انتخابات مقدماتی برای مسابقات محلی—مجلس و دولت در سنا و کنگره با هیچ حزبی تغییر در قدرت در خطر و بسیار کوچکتر از رای دهندگان از انتخابات عمومی. نیویورک محکم دولت دموکراتیک با یک فرماندار دموکرات و همه مقامات که موضوع گفت: آنها متعهد به گسترش رای گیری از طریق پست و گزینه های دیگر. و آن را یک فاجعه بود.

تصور کنید چه اتفاقی می افتد زمانی که نتایج ماده بیشتر است. تصور کنید که آن را در 5 دسامبر یک ماه پس از انتخابات ملی در پاییز. رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جلوتر و یا جو بایدن? که جلو در خانه مسابقه ؟ سنا مسابقه ؟ محلی نژادها برای شهردار و یا دولت مقننه ؟ هستند که آرا هنوز در حال آمدن است ؟ آنها در حال رقابت? چه کسی تصمیم گیری ؟ که دادگاه درگیر هستند? بازگو اگر آنها مورد نیاز خواهد بود در ... ژانویه است ؟ ماه فوریه ؟ هنگامی که انتخابات ریاست جمهوری برای رفتن به نام? هنگامی که هر صندلی پر شده بود و برای جلسه بعدی کنگره?

تهمت نیست به احتمال زیاد با صبر و حوصله و با آرامش صبر کنید به بیشتر آرا در حال شمارش است—به خصوص اگر او را پشت سر گذاشت. در مصاحبه ای در رادیو فردا که پخش شده در یکشنبه, او در حال حاضر در حال حاضر به متعهد به پذیرش نتایج.

"در جهانی که در آن انتخابات تدابیر صورت وجود نوسان متحده برای سنا یا قطعا کالج انتخاباتی که یک غایب فرایند است که به عنوان فقیر به عنوان آنچه که در اینجا اتفاق افتاده در شهر نیویورک می تواند catastrophically بد برای آینده دموکراسی آمریکایی می گوید:" براد کاوشگر یک عضو شورای شهر از بروکلین که تلاش برای تماس با توجه به نامتناسب نرخ بالای غیابی مقامات باطل در قصبه.

انتخابات در نیویورک همیشه گرفته شده در برابر یک پس زمینه از فساد و بی کفایتی حمایت و ناچیز به موجب آن دموکراسی اجرا می شود تا در برابر بوروکراسی و معمولا با یک ضربه مغزی. شهر نیویورک مدیره از انتخابات دارای یک دفتر مرکزی بلکه پنج قصبه دفاتر که اجرای نیمه مستقل نظارت 10 کمیسیون منصوب شده توسط حزب جمهوری خواه و حزب دموکرات صندلی از هر قصبه. فراموش نکنید که در مورد اجرای انتخابات—مقامات حتی نمی تواند جای یک نامه توبیخ در یک کارمند فایل بدون حداقل شش رای از هیئت مدیره.

و ظروف سرباز یا مسافر می رود به مراتب فراتر از هیئت مدیره از انتخابات است که آمار و ارقام نشان می دهد که 767,000 مردم درخواست غیابی و 403,000 بازگشت آنها. دولت لغو آن دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری در اواخر ماه آوریل پس از مسابقه به طور موثر به پایان رسید اما پس از آن دادگاه طرح دعوی در دادگاه شنیده آورده شده توسط نامزد سابق ریاست جمهوری اندرو یانگ و در نهایت ابقاء ریاست جمهوری اولیه. دولت نمی شروع به چاپ برگه های رای تا زمانی که این تصمیم را پایین آمد و در اواسط ماه مه. هیچ اطلاعاتی در مورد هنگامی که رای گیری فرستاده شده است اما دو فروشندگان دولت استخدام را چاپ و پست الکترونیکی آراء گفته اند مقامات آنها نمی تواند نگه دارید تا با این درخواست به این دلیل که تقاضا بسیار بالاتر از حد نرمال است. هزاران نفر از برگه های رای نیست, در زمان بازگشت, و هزاران نفر دیگر وارد شدند و بدون هیچ مهر باطله تمبر پست; هیئت مدیره حکم داد که کسانی که رای نمی توانستم محسوب می شود. این هیئت همچنین نقل مکان رای گیری سایت, که بدان معنی است که دهها هزار نفر از مردم مجبور شدند به استفاده از آنچه به نام استشهاد رای گیری با پر کردن یک فرم اعلام کرد که آنها واجد شرایط برای رای دادن, اما, نیست, نشان رسمی سیستم.

در میان افرادی که در واقع خود را دریافت کرد absentee ballot, هزاران نفر ساخته شده اشتباه بود نه ورود در نقطه سمت راست در پشت پاکت و یا به اشتباه قرار دادن این رای گیری دستورالعمل ها را در ایمیل خود رای. افرادی رو که ریختید بهتر از بسیاری از دیگران است. مقدار زیادی از نیویورک دریافت کرده و آراء آنها درخواست و یا دریافت آنها را تنها در روز انتخابات. گرمای تابستان را شکست چسب در برخی از پاکت مهر و موم شده; دفاتر پست نیست مهر باطله تمبر پست آنها را به درستی.

اختلال بیش از حد پوچ به نام کافکا-esque.

"وجود دارد ده ها هزار نفر از نیروهای جدید و متاسفانه ممکن است صدها نفر از هزاران نفر که واقعا بر این باورند که رای خود را شمرده شده است—به دلایلی که کاملا وحشتناک و فاحش می گوید:" مایکل بلیک یک مجلس از برانکس که امیدوار است برای به دست گرفتن رهبری در برابر تورس برای باز کنگره صندلی در برانکس. همانطور که بیشتر آراء شمارش شده است, تورس سرب از 4,516 آرا در انتخابات روز رشد کرده است به 7,803 آرا با توجه به بازخوانی تورس توییتی در روز چهارشنبه.

در مورد 19,000 غیابی ارسال شد که در مسابقه اما بلیک می گوید او نمی تواند دریافت مدیره از انتخابات به او بگویید که چگونه بسیاری از این رای ها از چپ به تعداد و یا چگونه بسیاری از در حال حاضر شده است باطل. او مرا فرستاده تا عکس از پشته از استشهاد برگه های رای که هیئت مدیره از انتخابات نیست شمارش, حتی اگر آنها به تایید رای دهندگان به دموکرات ها و ساکنان منطقه است. هیئت مدیره پرتاب آنها را به خاطر رای دهندگان نمی جعبه چک کنید و اشاره کرد به همین دلیل آنها نیاز به یک استشهاد رای گیری.

زمانی که انتخابات به این اشتباه ظن طول می کشد ریشه. بلیک برای مثال می گوید که وجود داشته اند عمدی تلاش برای ایستادن در راه خود را به عنوان یک مرد سیاه و سفید در تلاش برای نشان دادن برانکس و طرح دعوی در دادگاه ادعا نژاد پرستی. "سرکوب نیست فقط اتفاق می افتد در جنوب آن اتفاق می افتد در جنوب برانکس" او به من گفت. (تورس شناسایی به عنوان آفریقایی-Latino خود را.)

تورس گفت: من مشکلات و تاخیر "دلیلی برای نگرانی هنگامی که آن را می توانید تغییر نتیجه انتخابات. در صورت وجود یک انتخابات که در آن یک نامزد پیش رو تنها با چند رای و سپس باطل برگه های رای باید مورد بررسی قرار گرفت و با بالاترین سطح ممکن نمي شود." اما او با اعتماد به نفس او را نگه دارید خود را منجر شود بنابراین او تلاش می شود بیشتر بیمار است. "من ترجیح هیئت مدیره از انتخابات دریافت آن راست تر از آن انجام می شود با عجله گفت:" هر چند در صبح روز چهارشنبه اعلام کرد پیروزی, به tweeting "شمارش است اما بیش از ... حتی اگر ما نزدیکترین رقیب به نفع خود هر [باقی مانده رای] ما باقی خواهد ماند پیش رو توسط یک حاشیه گسترده ای."

بسیار وجود دارد احساس گناه یا پشیمانی در هیئت مدیره از انتخابات است. کشور است در وسط یک بیماری همه گیر در انتخابات وجود دارد به من یادآوری. وجود دارد مقدار زیادی از برگه های رای به دفعات مشاهده شده است. در نظر گرفتن دو ماه به کشف کردن که برنده انتخابات است و چیزی برای شرمنده. نامزدهای انتخاباتی و مبارزات انتخاباتی که به شکایت آنها استدلال می کنند فقط درد بازندگان به دنبال مقصر این سیستم به جای خود. "ما پایبند به قوانین مندرج توسط هیئت دولت از انتخابات و قوه مقننه" هیئت مدیره سخنگوی والری وازکوئز گفت.

Suraj پاتل که به امید برتری برابر نماینده کارولین Maloney در یک منطقه را پوشش می دهد که بخش هایی از منهتن و ملکه و بریدن از بروکلین احتمالا تعداد به عنوان یکی از نامزدهای اخراج به عنوان یک بازنده درد. او موافق با هیئت مدیره از انتخابات " ارزیابی کلی از خود است. "وجود دارد هیچ کینه توزی در این سه هفته تاخیر. آن را فقط بهم ریختگی و بی کفایتی" او به من گفت. حدود 40 ، 000 نفر رای دادند در فرد در منطقه خود. در مورد 65,000 مردم بازگشت و غیابی. وجود دارد 648 رای اختلاف بین دو نامزد در روز انتخابات. این هیئت در حال حاضر به پایین پرتاب 13,000 غیابی. اما شماره من به دست آمده نشان می دهد عمده تفاوت در درصد از رای غیابی باطل در هر یک از سه بخش نیویورک.

پاتل گفت: مبارزات انتخاباتی خود است که به دنبال در هزاران نفر از رای که به نظر می رسد از دست رفته postmarks به طور کامل—پست-دفتر خطا, اما یکی که هیئت مدیره از انتخابات می تواند استناد به پرتاب کردن برگه های رای—اما که به نظر می رسد که وارد در زمان. مبارزات انتخاباتی خود دستیاران در حال اعتراض به تمام برگه های رای بود که رد شد اما او گفت که به آنها گفته شده است توسط هیئت انتخابات است که آن را با دستورالعمل های روشن از وکلای آن به تعداد کسانی که رای حتی اگر هر دو در مبارزات بودند به توافق برسند به تعداد آنها. او به من ارسال یک عکس از یک جعبه 3,000 غیابی از فقط یک بخشی از این منطقه شده اند که حکومت نامعتبر است زیرا آنها فاقد مهر باطله تمبر پست. جمعه گذشته او شکایت فرماندار و هیئت مدیره از انتخابات بیش از برگه های رای انداخته به این دلیل است. "این انتخابات سرقت" او به من گفت.

قوانین مقررات است و ضد. هیچ کس می خواهد نا امن انتخابات مناسب است ؟ اگر مردم می خواستند رای خود را شمارش آنها باید رای به درستی—درخواست برگه های رای پر کردن آنها را به درستی در بازگشت آنها را در زمان. که اساسا خط Maloney در زمان در یک بیانیه و کمپین خود را به من ایمیل فرستاده شده. "در حالی که هر کس می خواهد نتایج به گواهی ما نمی توانیم دقت را قربانی سرعت وقتی که می آید به چیزی به عنوان مهم به عنوان مردم رای" او گفت:. "انتخابات کارگران که در حال قرار دادن همه چیز آنها را به گرفتن رای فرآوری شده به عنوان سرعت و با دقت به عنوان امکان پذیر است. ثبت نام رای دهندگان رفت و به طول های بزرگ به شرکت در این اوليه و ما آن را مدیون آنها را به اطمینان حاصل شود که این روند به کار گرفته شده است با صبر و صداقت است."

Maloney استدلال ندارد تا شمارنده Zohran Mamdani که صرف هفته منتظر شنیدن اگر او می خواهم برنده اصلی برای مونتاژ صندلی در کوئینز قبل از حریف خود اذعان روز چهارشنبه. Mamdani منطقه بزرگ جنوب آسیا جمعیت با بسیاری از ساکنان که مهاجرت از کشورهای که در آن انتخابات farces—و این است که در حال حاضر آنچه آنها دیده می شود از آمریکا انتخابات است.

"در بسیاری از راه های آن را تایید می کند بزرگترین ترس بسیاری از مردم که نمی توانید درگیر: چگونه می توانم اعتماد به نتایج ؟ چگونه می تواند من می دانم که اگر صدای من معنی هر چیزی؟" Mamdani به من گفت. "من اینجا هستم نه به می گویند که هیئت مدیره از انتخابات دستکاری با این رای اما سه هفته و نیم بدون نتایج آن را کمک نمی کند ایجاد اعتماد در انتخابات است."

روز چهارشنبه در نیویورک دولت در قوه مقننه تصویب لوایح گسترش دوره که در آن رای غیابی پذیرفته شده می تواند. اما با 101 روز تا انتخابات عمومی وجود دارد نه به اندازه کافی زمان را اساسی آزمایش بهبود روند رای گیری در نیویورک یا هر جای دیگری.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب