کنترل و توازن که تهمت فرا گرفته و دور

ایده های کنگره تا به حال راه های مختلفی برای محدود کردن شاخه های اجرایی قدرت. تهمت فرا گرفته و همه آنها را

توسط NEWS-SINGLE در 15 بهمن 1398
لی میلز / ایسنا

اگر ملت بنیانگذاران نمی خواهید برای محدود رئیس جمهور قدرت آنها نمی قرار داده اند استیضاح در قانون اساسی است. "آنها به ما این ابزار برای انجام این کار" نماینده آدام شیف دیروز اعلام کرد در بحث بسته شدن در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محاکمه. رئیس جمهور اردوگاه در ضمن اصرار دارد که قوه مقننه هنوز چند اهرم قدرت در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. دفاع وکیل پاتریک Philbin استدلال هفته گذشته "کنگره متعدد سیاسی ابزار می توانید استفاده از آن در جنگ با قوه مجریه—تخصیص بودجه, قانون, نامزد, و به طور بالقوه در برخی شرایط حتی استیضاح."

اما آنچه اتفاق می افتد در سنا در این هفته نشان می دهد دقیق مخالف: که بسیاری از کنترل و توازن کنگره ارائه شده علیه رئیس جمهور قدرت را به طور موثر از بین رفته اند. با وجود شواهد کافی از سوء رفتار جدی جمهوریخواه به رهبری سنا به نظر می رسد برخی برای تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح محاکمه. و دیگر ابزار سیاسی است که Philbin ذکر شده به نظر می رسد عجیب و جالب در نور از هر چیز دیگری جمهوریخواهان در کنگره تصمیم گرفته اند را ببخشند.

Philbin استدلال برای استارت که کنگره هنوز هم می تواند با اعمال کنترل بر قوه مجریه از طریق آن تخصیص قدرت و اختیارات خود را که بیش از فدرال رشته کیف پول. بنابراین اگر رییس جمهور با اقداماتی که کنگره نمی خواهم آن را به لحاظ نظری می تواند قرار داده و مالی کنترل در قدرت اجرایی.

مشکل با این راه حل گذاشته است در دفتر پاسخگویی دولت را تجزیه و تحلیل حقوقی از مغلوب ساختن پیشی جستن خودداری از $391 میلیون در سنا تصویب کمک به اوکراین است. این حرکت نقض Impoundment کنترل عمل گائو اصرار داشت. کنگره تا به حال اختصاص کمک و رئیس جمهور تا به حال هیچ قدرت به چشم پوشی از آن تصمیم گیری—حداقل به طور همزمان و بدون هشدار کنگره به طرح خود را به عنوان اساسنامه نیاز به. با قریب الوقوع تبرئه سنا است گفت: به تهمت و تمام رئیس جمهور آینده است که آنها می توانند چشم پوشی کنگره تخصیص گیری بدون نتیجه. تهمت می توانید خودداری و یا صرف پول به عنوان او را دوست دارد—حتی اگر کنگره در حال حاضر گفت: در غیر این صورت.

در واقع او در حال حاضر انجام این کار در راه های دیگر. زمانی که کنگره رد درخواست رئیس جمهور برای کمک به ساخت یک دیوار در مرز جنوبی—با وجود سه ماه تعطیلی دولت که با رئیس جمهور محاکمه و شکست خورده به زور قانونگذاران' دست—مغلوب ساختن پیشی جستن غارت دیگر گلدان از اختصاص بودجه به انجام آنچه او می خواست به هر حال یک عمل غیر قانونی اعلام شده توسط یک قاضی فدرال.

بعد در Philbin لیست قانونگذاری است. کنگره می تواند همیشه با تصویب قانونی که محدوده رئيس جمهور نيست. این باعث می شود بارهای از قوانین کیفری قوانین antidiscrimination قوانین محدودیت در انحصار زیست محیطی محدودیت در کسب و کار و غیره. قانون اساسی به رئیس جمهور وتو, اما اگر لایحه تصویب به هر حال رئیس جمهور موظف است به "مراقبت که قوانین صادقانه اعدام شد." در حالی که یک رئیس جمهور نمی تواند منطقی اجرای هر بالقوه نقض قانون تهمت نمی تواند تحت یک سیستم جدا قدرت مثبت را نقض قوانین خود را. در عین حال برای مغلوب ساختن پیشی جستن گائو مشخص شد که او فقط این است که: درمان Impoundment کنترل عمل به عنوان اختیاری—الزام آور نیست.

یکی نیست به حفاری بیش از حد عمیق به پیدا کردن نمونه های دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن را در تیم نگه داشته whistle-blower شکایت از کنگره نیز با وجود روشن قانونی تعهد به دست بیش از آن. و تهمت بود با حمایت وزارت دادگستری برای این مانور است. دولت فدرال وکلای آشکار عدم قضاوت مستقل و وفاداری به قانون باعث می شود آن را بسیار سخت برای کنگره انتظار می رود رئیس جمهور برای احترام به قوانین آن از هم اکنون در.

همانطور که برای Philbin سومین گزینه که مشتق شده از سنا قانون اساسی قدرت را به خودداری و یا رضایت برای یک رئیس جمهور انتصاب فدرال ماموران و قضات او گفت که کنگره "می حاضر به تایید خود را نامزد." اما این تهدید کار می کند تنها در صورتی که رئیس جمهور تسلیم خود را نامزد وزیران به مجلس سنا برای در نظر گرفتن. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها مسخره هر گونه انتظار است که ریاست جمهوری منصوب وظیفه ساخت سیاست های دولت خواهد بود vetted در شیوه ای مشخص در قانون اساسی است.

رودی جولیانی ترین نمونه بارز است. سابق شهردار نیویورک خدمت به عنوان رئیس جمهور وکیل خصوصی جولیانی انجام سیاست خارجی در اوکراین در مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف پایدار بدون تایید روند و یا حتی رفتن تحت قرارداد با دولت ایالات متحده. و او آن را در راه است که در تقابل با رسمی سیاست های آمریکا به عنوان متعدد دیپلمات های حرفه ای و امنیت ملی و مقامات شهادت در مجلس استیضاح.

تهمت نیز حاضر به پر کردن مهم جای خالی در شاخه های اجرایی—ترک فدرال کمیسیون انتخابات قادر به انجام هر اقدامات اجرایی برای نقض فدرال کمپین قوانین در سرب تا سال 2020 انتخابات ، علاوه بر این به جای ساخت رسمی ملاقات و خواهان سنا مشاوره و رضایت به عنوان قانون اساسی نیاز به ردیف بالا مقامات تهمت نصب شده موقت انتصاب در پست کلیدی در دولت او—از جمله دادن میک Mulvaney دو عنوان از اقدام کاخ سفید رئیس ستاد و سرپرست از مصرف کننده حمایت مالی اداره است. البته تهمت نیست اول رئیس جمهور به انتصاب سرپرست مقامات. اما او به صراحت در دفاع از خود استفاده گسترده از این وسیله موقت ابزار به دلیل انعطاف پذیری آن را به او می دهد.

در Philbin است به شدت اشتباه است اگر او فکر می کند که پس از محاکمه بیش از, کنگره می تواند به مقابله با تهمت بدترین غرایز با نگه داشتن خود را نامزد.

آخرین گزینه Philbin ذکر شده بود استیضاح خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را فریب خود و حامیان آنها که استیضاح—نهایی محافظت در برابر ریاست جمهوری بیش از حد—چیزی بیش از یک بدبینانه ابزار حزبی جنگ. سناتور جونی ارنست, یک جمهوری خواه از آیووا دیروز اعلام کرد که برنده این استیضاح بیش از اوکراین رسوایی درب باز می شود به استیضاح از رئیس جمهور آینده جو بایدن بیش از فعالیت های او و پسرش در همان کشور است.

بدتر هنوز, تهمت دارای سابقه مجموعه که مطابق با تحقیقات قوه مقننه را کاهش دهد و قدرت خود را دارد و بنابراین کاملا اختیاری است. استیضاح نمی توانند کار کنند اگر کنگره فاقد حقایق اساسی تحمل در این زمینه را برای استیضاح. این رئیس جمهور صریحا به مبارزه طلبیده احضاریه برای شهود و شواهد مستند و او دچار هیچ عواقب نامطلوب برای انجام این کار است. نظارت وسیع و قدرتمند مجریه حیاتی عملکرد کنگره در عین حال چرا هر رئیس جمهور آینده از هر دو حزب با رعایت سیاسی مخرب کنگره تحقیقات اگر تهمت رو دور با فرار آنها را با معافیت از مجازات ؟

تمام گفته Philbin لیست کنگره باقی مانده اهرم ریاست جمهوری نظارت است کهنه—به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل همه مردم باید بدانند—و در واقع فراهم می کند یک نقطه به نقطه استدلال به همین دلیل در قانون اساسی سهام در حال حاضر بسیار بالا است.

هفته گذشته یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا, قانون استاد Alan Dershowitz, کاملا گفت: "اگر رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او منتخب در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح." این نظریه از قدرت ریاست جمهوری با هیچ محدودیتی وجود ندارد. حاکم منافع شخصی جایگزین هر چیز دیگری. اما امریکا بنیانگذاران به طور خاص رد یک سیستم است که در آن منافع حاکم و دولت فرض یکی و همان است.

من در میان قانون اساسی بسیاری از دانشمندان بر این باورند که زنده ماندن و قانون اساسی ما سیستم جدا قدرت در خطر بزرگ است. 2020 انتخابات ممکن است همه که سمت چپ ریاست جمهوری نظارت—یک واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا به نظر می رسد از صمیم قلب حمایت خود را ثابت شکایات که استیضاح بد است چرا که تعریف آن حفره نتایج قبلی انتخابات ریاست جمهوری است.

جمهوریخواهان استدلال—اجازه رای دهندگان تصمیم گیری—دارای سطحی منطق به آن است. فرض البته که 2020 خواهد بود مشروع انتخابات عاری از فساد در بالا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب