این کمدین که رفت و ویروسی در طول یک بیماری همه گیر

فرهنگ سارا کوپر استفاده کرده Infinite تنها تعداد انگشت شماری از بار قبل از او دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

توسط NEWS-SINGLE در 19 اردیبهشت 1399
"من نیاز به کمدی بیشتر از همیشه." -سارا کوپرMindy تاکر

هنگامی که سارا کوپر ساخته شده Infinite از خودش لب synching به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده به بیماران به نبرد coronavirus او فکر نمی کنم آن را خاموش. بروکلین-بر اساس نویسنده و کمدین معمولا انجام در باز کردن میکروفون و زنده را نشان می دهد; این ویدئو با عنوان "چگونه برای پزشکی" تنها او دهم ها در شبکه های اجتماعی-رسانه های پلت فرم. هنوز پس از او آن را در توییتر در پایان ماه آوریل کلاه برداری های رفت و, ویروسی, ورود نزدیک به 15 میلیون بازدید و نمره رسانهها از ستارههای مانند جری Seinfeld و بن استیلر.

کوپر هر چند به من گفت که او تا حدودی احساس گناه. او تا به حال حتی گرفتار کنفرانس مطبوعاتی زنده; او می خواهم در مورد آن شنیده از شوهرش پس از آن یافت می شود این اظهارات مضحک و سرگرم کننده ساخته شده از آنها با 49-دوم ریف. "من دغل سندرم لگد زدن به در" او به من گفت این هفته از طریق تلفن. "گفتم:" صبر کنید من نمی در واقع چیزی بنویسید.' من در واقع کار بسیار سخت بر این در همه, بنابراین آنچه که می گویند در مورد من که رفتم ویروسی با چیزی است که من اساسا صرف یک ساعت در؟" او خندید. "من فقط گچ آن را به سال ها و سال ها تلاش چیزهای مختلفی را برای رسیدن به این نقطه است."

تلاش چیزهای مختلف تبدیل شده است و طبیعی جدید برای کمدین مانند کوپر. پس از همه ایستاده و دیگر زندگی می کنند نشان می دهد نامناسب اجتماعی فاصله بسیاری از نوازندگان به تکیه بر روی اینترنت را جبران کند. در اولین at-home edition از شنبه شب زندهها "آخر هفته به روز رسانی" شرکت میزبان مایکل Che استفاده از زوم فقط به طوری که او و کالین Jost خواهد تماشاگر خنده در پس زمینه. کمدین تد Alexandro زنده بوده است-جریان مواد جدید و حتی ویرایش سری خود را از Instagram Live ویدئوها به یک "خاص است." کوپر هم شرکت داشته است در این نوع از تکه تکه سرگرمی های آنلاین; او فقط guested در یک پادکست که پخش از طریق زوم آخر هفته گذشته.

با خواهر او کار به عنوان یک پرستار در سی و 70 ساله و مادر مبارزه با آسم کوپر در می یابد که کار او به او کمک کرد تا از بین بردن برخی از اضطراب او احساس. "من نیاز به کمدی بیشتر از همیشه" او گفت:. "من نیاز به فرار و من نیاز به چیزی برای استراحت من حتی بیشتر از من نیاز قبل از قرنطینه." در گفتگو کوپر منعکس شده در pivoting به یک پلت فرم دیجیتال در طول همه گیر و نقش موضعی کمدی در زمان بحران. این مصاحبه شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.


شرلی Li: شما فعال شده است در توییتر و یوتیوب برای سال, اما شما آپلود شده خود را برای اولین بار Infinite تنها یک ماه پیش. آیا شما می خواهید برای پیوستن به پلت فرم ؟

سارا کوپر: خوب به عادلانه بود من 11 ساله برادرزاده تایلر به من معرفی Infinite در تابستان گذشته و من چند ویدئوها اما پس از آن فقط به طور کامل مورد آن را فراموش کرده. [می خندد.] من نوع انجام [social media] روشن و خاموش. من انجام شده بود بیشتر زندگی می کنند نشان می دهد باز میکروفون و سپس هنگامی که همه چیز رو لغو بخشی از من بود این کمی تسکینچرا که من کار بر روی یک کتاب [من می] کشف عشق من از ایجاد محتوا برای اینترنت. آن را به ضرب گلوله در خانه با آنچه دارید. که انرژی من. من تمام این داستان است که من بگویم در مرحله, چگونه می توانم این را به این رسانه جدید? Infinite واقعا من پلت فرم; توییتر است اما من پیدا کردن Infinite به این ابزار شگفت انگیز برای ایجاد تصویری جدید تفاسیر موجود صوتی. بنابراین من تجربه شده است.

لی: چگونه تجربه شنیدن از مخاطبان از طریق لایک و کامنت در مقایسه با انجام, ایستاده, با, انرژی, در اتاق ؟

کوپر: [نفس عمیقی می کشد و زمزمه.] آن را فقط افتضاح است. تا آنجا که من عاشق دیدن کمدین های من دیده نمی شود در حالی که این قالب فقط احساس می کند شرکت های بزرگ به من خیلی محدود و بی دست و پا. کمدی زنده در یک باشگاه مخاطبان—آن را سخت به از نو خلق کردن که تجربه در دنیای دیجیتال. با زوم چهره شما وجود دارد و شما احساس می کنید مانند شما برای همیشه در. شما احساس می کنید مانند شما همیشه باید توجه پرداخت می شود و می تواند طاقت فرسا است.

من نوع درونگرا, بنابراین من واقعا باید به بیش از برخی از اضطراب به روی صحنه و ارتباط با مخاطب است. هنگامی که من انجام می دهم اما آن است که یک بیت از یک مبارزه است. [Infinite] برای من هیجان انگیز بود; پیدا نمی کنم انجام در زوم یا Instagram که پاداش است. من احساس می کنم مثل من در تلاش به مانند یک مکعب قرار داده و آن را در یک سوراخ گرد شما می دانید منظورم چیست ؟ آن را فقط مناسب نیست.

لی: فیلم های خود را به طور مستقیم درگیر با اضطراب در اطراف همه گیر و سری خود را پوشش جمهور باید به معدن طنز از او نهفته است—بدون پخش كردن, خود مضر پیام. چگونه می توانم شما چطور به پا که خط ؟

کوپر: نکته جالب با Infinite است که مردم در حال حاضر انجام می شود خود را طول می کشد در خود صدا و من متوجه شده ام که افرادی که سعی به رابجای دیگری جا زدن تهمت مو یا لباس یا صورت. اما آن را به عنوان خنده دار برای برخی از دلیل. آنچه که من بود در واقع اگر من سارا کوپر گفت: این کلمات ؟ مثل من واقعا بر این باورند که این یک مدرک معتبر ایده. من صحبت کردن بسیار صادقانه از طریق این طوری که من در تلاش بود به تقلید از او در همه.

کسی [اشاره] که این امپراتور بدون لباس خود را به دلیل هنگامی که شما ببینید تهمت و او را از پشت این تریبون با مهر ریاست جمهوری و او مردم nodding شما ممکن است فکر می کنم که آنچه که او گفت: حس می کند. اما شما همه که دور و شما باید این کلمات در آینده از من ، آن را فقط به ارمغان می آورد به نور و حتی بیشتر چقدر مسخره است.

لی: که مرا به یاد چه Seinfeld گفت: در مورد شما که ویدئو های خود را خنده دار است چرا که شما به نظر نمی رسد به داشتن سرگرم کننده است.

کوپر: [می خندد.] آن را بسیار خنده دار و او گفت که چون زمانی که من این کار را انجام شوهر من بود پخت و پز شام و من با عجله آن را انجام داده قبل از شام آماده بود. بخشی از این ضرورت احتمالا در آمد از طریق. و او حق است; هنگامی که شما سعی می کنید به خنده دار معمولا این خنده دار نیست.

لی: شما در حال انجام یک عینی چیز خنده دار است, اما شما به طور فعال تلاش می شود—و یا توجه کنید که شما هستند.

کوپر: آره اگر شما تا کنون دیده ام این است که ستون فقرات شیریا هر نوع mockumentary که به من هیستریک است. کسانی که حرف نمی فکر می کنم از خود را به عنوان خنده دار می باشد. به همین دلیل تهمت خیلی بامزه است چرا که او فکر می کند او برای تلفن های موبایل درخشان. بنابراین من در بازی یک شخصیت که فکر نمی کنم از خودم در تمام عنوان های خنده دار. فقط جدی می دانید ؟

لی: آیا او متوقف شدن خنده دار است ؟ شما ماهر در نگارش به موقع جوک در توییتر خود TikToks تنها تاکید پوچی از دولت او در پاسخ به بحران بهداشت و درمان, اما وجود داشته اند زمان هنگامی که شما را متوقف و خود را از آینده با یک کمدی را ؟

کوپر: آن است که بسیار دشوار تصمیم گیری است. مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته بود اگر به او گفته بود به هر خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده به کروناویروس و او به یک بی روح پاسخ. او در جستجوی چیزی برای برخی از راه به نظر می رسد همدلانه حتی اگر او نمی تواند [همدردی] و من می خواستم به سرگرم کننده است که اما او این است که صحبت کردن در مورد مرگ او شده است صحبت کردن در مورد از دست دادن مردم است. من احساس می کردم که یک خط بود برای من: حتی اگر آن را به او, من نمی خواهم به چیزی خنده دار در مورد افراد دست دادن عزیزان.

از سوی دیگر هنگامی که [من لب synching به او] صحبت کردن در مورد خود را "بسیار قوی مرگ بالغ" است که سرگرم کننده از راه او فکر می کند در مورد او چگونه است و چقدر از قطع ارتباط وجود دارد بین آنچه که او فکر می کند و آنچه در واقع اتفاق می افتد. اگر شما در حال ساخت یک بیانیه است که با صحبت کردن حقیقت به قدرت در راهی که نیست پله در کسی نیست که قدرت و یا کسی که در درد پس از آن من فکر می کنم که خط شما باید برای پیدا کردن.

پس از انتخابات هیچ چیز خنده دار بود به من—شما نمی تواند من را به خنده در مورد هر چیزی. و که تبدیل به خشم و سپس آن را مانند هیچ من به چیزی می گویند. گاهی اوقات من تعجب می کنم که در یک صد سال اگر همه می رود واقعا بد هستند [مردم] رفتن به نگاه بد به در, کمدین که با حروف بزرگ در این [نوع] محتوا ؟ من کاملا می توانید ببینید که اتفاق می افتد اما در حال حاضر احساس می کنم مثل من راه مقابله این است که سرگرم کننده از او تا آنجا که من می توانم.

لی: زمانی که این بیش از همه چگونه می بینید استندآپ کمدی در حال حرکت رو به جلو ؟ Seinfeld پیش بینی کرد که کمدین گزاف گویی خواهد شد سریع تر از فیلم و تلویزیون محصولات. شما چه فکر می کنید ؟

کوپر: من فکر می کنم برخی از کمدین می و برخی نمی توانند. ما یکپارچه. زمانی که زنده استندآپ کمدی می آید و این کمدین است که کودک در تعامل با مخاطبان و ایجاد این ارتباط در حال رفتن به. اما پس از آن کسی مثل من شاید ساخت چیزهای آنلاین است که رفتن به من چیزی. شاید آن را فقط در زمان قرنطینه برای من به درک که. شاید من از انجام یک کمی از هر دو. من مطمئن نیستم اما فکر می کنم آنچه که او در تلاش بود برای گفتن این است که اگر شما یک فرد که دوست دارد ساخت کمدی, شما پیدا کردن یک راه است. شما همیشه پیدا کردن یک راه است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب