آینده Coronavirus مراقبت بحرانی اضطراری

همانطور که بیشتر آمریکایی ها تبدیل شده اند به شدت بیمار با coronavirus عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان را مطرح

توسط NEWS-SINGLE در 29 اسفند 1398
A doctor looks into a room with a ventilator.
همانطور که بیشتر آمریکایی ها تبدیل شده اند به شدت بیمار با coronavirus عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان را مطرح و هشدار در مورد فشرده-مراقبت-واحد ظرفیت.عکس مارکوس وگل / Laif / Redux

هنگامی که شیوع کروناویروس اولین بار آغاز شد در ماه دسامبر در ووهان چین Ruoran Li دانشجوی دکتری در اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد پرداخت توجه خاص. لی تحقیقات متمرکز در سل اما او در اصل از شنژن شهر بیش از سیزده میلیون نفر در ساحل جنوبی سرزمین اصلی چین هم مرز هنگ کنگ. او به آنلاین سمینار اپیدمیولوژی شیوع بیماری در ماه فوریه مرتب توسط دانشگاه هاروارد سازمان دانشجویی و شروع به از نزدیک دنبال حساب های اجتماعی رسانه ای از مردم در ووهان. لی متوجه شدم که داستان از درد و رنج او را دیدم اغلب یک الگوی خاص است. وجود دارد گزارش از مردم در تلاش برای دریافت مراقبت های اورژانس و یا یک تخت در بیمارستان و در یک مورد او گفت: "در حال مرگ قبل از پزشکان می تواند در رسیدن به ماشین خود را. گزارش های دیگر نشان داد که بیماران نیاز به دیالیز می شد تبدیل به دور و در حال مرگ بودند در خانه. این موضوع به نظر می رسید به ظرفیت بیمارستان ها در ووهان به سادگی نمی باید به اندازه کافی تخت یا پزشکان (یا به اندازه کافی از انواع حق از تخت یا پزشکان) برای درمان همه بیماران. یک روز Li تماشای زنده WeChat خوراک ثروتمند ناشناس در ووهان بود که به پیروان خود توصیه در مورد نحوه دسترسی به یک بیمارستان در وسط شیوع در صورتی که آنها تا به حال بستگان که نیاز به مراقبت. "در چین معمولا اگر شما باید برخی از اتصالات—شما می دانید کسی که در بیمارستان و یا شما می دانید که یک پزشک وجود دارد و نمی توان مشکل در" لی گفت:. "این یک شوک برای من چرا که حتی کسانی که بسیار بالا و موقعیت اجتماعی نمی تواند در. آن را فقط اشباع شده."

احتمال این که این بیماری همه گیر ممکن است حداکثر کردن بیمارستان ها—که وجود دارد سخت است محدود به تعدادی از بیماران که درمان می تواند در یک بار که تعداد COVID-19 بیماران خواهد شد بیش از آن که دغدغه همه کار در پزشکی در ایالات متحده است. این سناریو کابوس و آن را منجر به خاموش شدن از زندگی عمومی در سراسر کشور به عنوان اخرین تلاش برای "صاف منحنی"—به سرعت نرخ که در آن مردم قرارداد این ویروس به منظور کاهش نرخ که در آن بیماران بستری در بیمارستان است. پس از این ویروس برای اولین بار به نظر می رسد در ایالات متحده عمومی-مقامات بهداشت را صادر کرد هشدار در مورد کمبود ممکن است از پایه تجهیزات پزشکی از جمله ماسک و دستکش برای محافظت از مراقبت های بهداشتی کارگران از ویروس—در بخش بزرگی از آنجا که بسیاری از این تجهیزات تولید شده در چین. (این هفته, BuzzFeed News گزارش داد که Memorial Sloan Kettering Cancer Center در شهر نیویورک یکی از preëminent مراکز درمانی در کشور تنها یک هفته از عرضه ماسک چپ. سه نفر و حداقل پنج تن از اعضای هیات تشخیص داده شده اند با COVID-19, اما نه همه آنها آلوده بودند و در بیمارستان است.) در روز سه شنبه نیویورک تایمز و ProPublica هر دو منتشر شده یک تحلیل از تخت بیمارستان از دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه; در هر زمانداده یافت که در یک "متوسط" سناریو بیمارستان در چهل درصد از بیمارستان های آمریکا به بازار "نمی خواهد بود قادر به ایجاد اتاق به اندازه کافی برای همه بیماران که بیمار شد با Covid-19 حتی اگر آنها می تواند خالی و تخت خود را از دیگر بیماران است." اما تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها تبدیل شده اند به شدت بیمار با این ویروس عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان را مطرح و هشدار دهنده در مورد آنچه که ممکن است به سخت ترین حد در بيمارستان توانایی برای مراقبت از این بیماران: در دسترس بودن فن به کمک دستگاه تنفس است که ابزار اصلی مداخله کننده-مراقبت های ويژه. برخی از بیماران که دچار پنومونی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 نیاز به فن برای نفس کشیدن برای آنها را زمانی که آنها دیگر می توانید انجام دهید تا خود به خود; کمک به سیستم ایمنی بدن خود را در زمان به توسعه آنتی بادی و مبارزه با ویروس. اجرا از هواکش و آن دسته از بیماران از زمان اجرا می شود.

Li یافت که دولت چین در حال ایجاد یک پایگاه داده آنلاین از موارد در هر دو ووهان و اطراف آن هوبئی استان است. او شروع به طرح داده ها که روز به روز به طوری که او می تواند به تعیین که چگونه بسیاری از افراد آلوده بیمار شد به اندازه کافی به نیاز به بستری شدن در بیمارستان و چگونه بسیاری از چنان بیمار است که آنها نیاز به هواکش. در اوج این بیماری همه گیر در ووهان در اواسط تا اواخر ماه فوریه Li محاسبه شده است که دو هزار و هشتاد و هفت COVID-19 مورد نیاز بیماران در بخش مراقبت هر روز معمولا شامل ونتیلاتور پشتیبانی می کند. که بدان معنی است که ووهان پزشکی-مراقبت در مراکز مورد نیاز حدود 2.6 فشرده-تخت های مراقبت برای هر ده هزار بزرگسالان در شهرستان.

Li گرفت و نتایج خود را به یکی از مشاوران مارک Lipsitch که او را در تماس با دیگر اپيدميولوژيستها در میان آنها اریک تونر در دانشگاه جانز هاپکینز است که دارای تخصص در مطالعه بیمارستان ظرفیت. با هم در یک مقاله منتشر شده در مارس 10, Li, تونر و چهار نویسندگان همه از دانشگاه هاروارد و هاپکینز مشغول به کار برای اعمال این نرخ باید بستر در بخش مراقبت های واحد از ووهان به شهرهای بزرگ آمریکا. با توجه به گزارش سال 2010 که به آنها استناد وجود دارد 2.8 مراقبت بحرانی تخت بیمارستان برای هر ده هزار بزرگسالان آمریکایی و یک مطالعه جداگانه از سال 2015 نشان می دهد که آن تخت را به طور کلی شصت و پنج درصد نرخ اشغال. این بدان معناست که یک ووهان-مانند رویداد در ایالات متحده خواهد کشش و شاید پایمال کردن بسیاری از آمریکایی I. C. U. s است. به عنوان آنها را از طریق کار جزئیات آنها دلیل خوبی برای فکر می کنم که آمریکا شیوع می تواند بدتر از ووهان ، چهارده درصد از ووهان جمعیت است که بیش از سن شصت و پنج در مقایسه با پانزده درصد در ایالات متحده و نرخ بسیار مهم بیماریهای مانند فشار خون بالاتر در آمریکا Li و همکاران او محاسبه می شود که در یک شهر آمریکا شیوع بیماری می تواند نیاز به 2.6 I. C. U. تخت برای هر ده هزار بزرگسالان به عنوان آن را در ووهان اما زمانی که من به او صحبت کرد جمعه گذشته او به من گفت که در حال حاضر آنها بر این باورند که رقم نشان دهنده بهتر سناریو. کران بالای آنها محاسبه خواهد بود 4.9 بدحال نفر در هر ده هزار نفر است. در این مقاله لی و نویسندگان نوشت: "اگر یک ووهان-مانند شیوع را در یک شهر حتی با قوی اجتماعی فاصله و تماس با ردیابی پروتکل به عنوان سخت به عنوان ووهان مستند بستری شدن در بیمارستان و ICU نیاز از COVID-19 بيمار به تنهایی ممکن است بیش از ظرفیت فعلی."

دولت چین قرار داده شده ووهان در مستند در ژانویه 23rd و به سرعت ساخته شده در دو بیمارستان در شهرستان; یکی آغاز به کار کرد و در فوریه 3rd, دیگر کمتر از یک هفته بعد. شیوع این بیماری در چین بود و هنوز هم تا حد زیادی متمرکز در ووهان که به مقامات پزشکی گزینه های بیشتر. چی قهوهای مایل به زرد یکی از لی نویسندگان یک همکار فوق دکترا در دانشگاه هاروارد و تا دو سال پیش بود pulmonologist کار در یک بیمارستان در نانجینگ شهرستان از هشت میلیون نه چندان دور از شانگهای. او به من گفت: "وجود دارد سی و یا بیشتر پزشکان در I. C. U. در بیمارستان و هواکش و در اوایل فوریه همه از آن"از جمله پزشکان—"رفت و به ووهان به هوبئی استان است." مقامات چینی گفته اند که ده درصد از کشور را بحرانی-مراقبت از ظرفیت فرستاده شد به ووهان برای مبارزه با شیوع. در ایالات متحده شیوع بیماری در حال حاضر منتشر می سازد که هر گونه مشابه تخصیص مجدد بعید است. (هواکش احتمالا نمی شود از بوستون به نیویورک, چرا که آنها مورد نیاز در بوستون.) جان هیک پزشکی مدیر برای آمادگی اضطراری در Hennepin, بهداشت و درمان در مینه سوتا شده است مطالعه چگونه یک ظرفیت ممکن است افزایش در طول یک بیماری همه گیر از سال 2002 زمانی که او در شرکت یک فاجعه-برنامه ریزی ورزش است که شبیه سازی شده از یک "بیماری بسیار بد" شیوع در مینیاپولیس. "ما متوجه شدیم که بسیار سریع است که وجود دارد فقط واقعا سخت توقف در تعدادی از فن های ما در شهر" احمق گفت. "تنها وجود دارد نه بسیاری از شل در سیستم است."

به عنوان بحران را تشدید کرده اریک تونر سعی کردم به کار کردن که چگونه بسیاری از دستگاه تنفس در دسترس هستند در سراسر کشور. وجود دارد که فدرال ذخایر هواکش برای استفاده در شرایط اضطراری که Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی قرار داده است در دوازده هزار و هفت صد. زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک گروه از فرمانداران در کنفرانس تلفنی روز دوشنبه "ماسک هواکش تمام تجهیزات—سعی کنید آن را به خودتان" او بود و احتمالا برگزاری این ذخایر در رزرو. بیهوشی ماشین آلات به طور معمول مورد استفاده در عمل جراحی می تواند به ارائه برخی از توابع مشابه به هواکش هر چند با استفاده از یک بیمار مبتلا به پنومونی معنی است که آن می تواند استفاده شود برای یک عمل جراحی است. حمل و نقل هواکش اغلب مورد استفاده در آمبولانس می تواند در تئوری بود repurposed مفید برای برخی کمتر شدید I. C. U. بیماران. "بسیار ballpark شماره: شاید شما می تواند تا یک صد و پنجاه هزار, پنکه" تونر به من گفت در روز دوشنبه. "که به معنی لغو تقریبا تمام اعمال جراحی و تمام مراحل و مصرف بسیار چشمگیر و در مراحل شدید که ایجاد یک معامله بزرگ از دشواری. من فکر می کنم که محدود کردن مطلق و من مطمئن هستم که ما می تواند رسیدن به این تعداد است."

تونر لی و نویسندگان به حال تخمین زده است که در شهرستانها با عمده COVID-19 شیوع بیماری بین 2.1 و 4.9 هواکش مورد نیاز خواهد بود به ازای هر ده هزار نفر است. من از تونر چه تعداد کسانی که به معنی برای شهرهای آمریکا است. "کسانی که در شهرستانها و بیمارستانهای که در پایان کم از این طیف آنها را فوق العاده, تاکید, و مانند آنها هرگز تاکید کرد قبل از" تونر گفت. "در انتهای فوقانی خواهد بود که چیزی مانند آنها هرگز تصور قبل از آن بدون توجه به آنچه ما انجام می دهیم ما به اندازه کافی ندارد مکانیکی, هواکش برای هر کسی که به آنها نیاز دارد و ما نیاز به تصمیم گیری تخصیص—سهمیه بندی تصمیم گیری."

تا کنون فشار از این بیماری شده است در بهداشت عمومی سیستم ها و مدیران برای "حفاری زیر نیمکت بالشتک" به عنوان احمق قرار داده و آن را به تلاش برای افزایش ظرفیت خود را به عنوان بهترین آنها می توانند. اما برخی از پزشکان نیز شروع به فکر کردن در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد در صورت وجود ظرفیت به اندازه کافی. در ایتالیا به عنوان فشارهای ناشی از کوروناویروس رز ارشاد منتشر شده در آن کشور, انجمن ملی مراقبت بحرانی پزشکان پیشنهاد کرد که اگر سهمیه بندی شد, مورد نیاز, هواکش باید محفوظ است برای بیماران مبتلا به "بزرگترین امید به زندگی است." مشکلات عملی—یافته های بیشتر دستگاه تنفس—منجر به طور مستقیم به اخلاقی آنهایی که در مورد چه باید بکنید اگر به اندازه کافی وجود ندارد هواکش و مراقبت به جیره بندی با برخی از بیماران مبتلا به انتخاب بیش از دیگران است. کسانی که تصمیم گیری می تواند متعلق به سیستم در برخی از راه, اما به پزشکان به ویژه در pulmonologists در حال اجرا I. C. U. s است.

به جهنم همسر من, هدر پارسونز یک انکولوژیست که با این نسخهها کار در موسسه سرطان دانا فاربر در لبه غربی بوستون. چند بزرگ دیگر بیمارستان ها (بریگهام و زنان, بث اسرائیل Deaconess بوستون کودکان) واقع شده در عرض چند بلوک به عنوان دانشکده پزشکی هاروارد که با همه این موسسات وابسته. ما حدود پانزده بلوک دورتر از دانشگاه پزشکی, در کولیج گوشه محله Brookline, آنچه باید یکی از جهان ترین غلظت از پزشکان و دانشمندان پزشکی استعداد کشیده شده از سراسر این سیاره است. آنها چشمگیر مردم و آنها شاید به خصوص قابل توجه به یک دیگر—هیچ کس می خواهد به ضعیف است. در تجربه من, پزشکان فکر می کنم در مورد بیماران خود را, اما همچنین در مورد همکار خود را-پزشکان و پرستاران و کادر پزشکی—درباره وسیع همکاری های پیچیده سازمان یافته سازمانی حرفه ای است که آنها بخشی. "هر کس تلاش می کند خیلی سخت" هدر به من گفت: هنگامی که او در دانشکده پزشکی و شروع به کار در, بیمارستان ها, و او گفت: آن را صدها بار در سال از. همه همواره در تلاش است تا سخت.

این هفته همه تلاش شده است حتی سخت تر است. هر بار که من کاهش یافته است پسر ما در پزشکی-دانشکده مراقبت از آن غرق در سنگین شایعات جدید. جراحی های خاص کمتر حاد آنهایی که گفته می شد به تعویق افتاد. برخی از پزشکان گفت: به قرنطینه در خانه برای چهارده روز مضطرب و نگران در کنار. تنها ایالت ماساچوست بهداشت عمومی آزمایشگاه تایید شد برای تست COVID-19 که آن را تمام شده اما غیر ممکن است به یک مورد مشکوک به تایید. پزشکان نیاز به تصمیم گیری در مورد چه اقدامات احتیاطی را بدون دانستن برای اطمینان حاصل کنید که ویروس. حتی دنیوی عملکرد بیمارستان از جمله اتاق انتظار و دستگاه آسانسور انجام خطرات جدید و پس از تصمیم گیری است که تا به حال شده است آسان—می گویند در مورد اینکه آیا به یک بیمار در پیگیری شد ، بسیاری از هدر بیماران مبتلا, افراد مبتلا به سرطان پستان هستند و داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی و به ویژه آسیب پذیر است. این تصمیم گیری کمی برای انجام با محدودیت در ونتيلاتور ظرفیت, اما آنها به همان جوش تحقق تجارت آف.

یکی از دوستانم پیشنهاد کرد که دیدار من با یکی از همکاران خود امی روبین یک حضور ویژه-مراقبت های ریه در ماساچوست کل و روسای بیمارستان را مطلوب مراقبت کمیته که از او به عنوان "کمیته اخلاق." ما مرتب به دیدار روز جمعه بعد از ظهر در یک میخانه در سراسر خیابان را از جرم عمومی است و هر چند من نشان داد تا پانزده دقیقه زود او در حال حاضر وجود دارد -- یک زن در بارانی سبز با کوتاه, موهای قهوه ای, تینا فی و شدید و نگران نگاه با دقت من آمده ام به انتظار از پزشکان. روبین درگیر شده است در برنامه ریزی برای پاسخ به شیوع بیماری است. وقتی که من او را ملاقات کرد او نیز در حال آماده شدن برای یک برنامه ریزی دو هفته چرخش در حال اجرا یک جرم عمومی پزشکی I. C. U. s, آغاز روز چهارشنبه و در تلاش بود به وزن آنچه که او انجام می دهد اگر I. C. U. s غرق شد. روبین به من گفت که در برخی شخصی راه او "کاملا آماده نشده است." او گفت: "من باید مانند نامه نوشتن به همه من در مورد مراقبت? من حدس می زنم آن را نمی تواند صدمه دیده است اما از سوی دیگر من در واقع می خواهم به انجام این کار مانند این آخر هفته؟"

در جرم کلی I. C. U. s—بهترین منابع واحد در یکی از بهترین منابع در بیمارستان / بهترین منابع کشور در تاریخ جهان—ژنرال آمریکایی فرض نامحدود امکان می رسد چیزی شبیه به اوج. "فرهنگ ما در اینجا در ایالات متحده است که افرادی که می خواهید مراقبت ويژه به طور کلی آن را دریافت" روبین گفت. "بنابراین این ایده که قادر به ارائه آن و یا وجود دارد گفت: برخی از مردم ما نمی توانیم آن را به, بسیار, جدید, و خروج." به عنوان داستان از سخت محدودیت سنی که توصیه می شود برای یک تخصیص در ایتالیا گسترش روبین فکر شده بود از طریق راه هایی که در آن انواع چارچوب های اخلاقی ممکن است به اعمال سهمیه بندی مراقبت. دقیق سن قطع تا به حال استفاده از در نظر گرفتن تمام ذهنیت از یک پزشک تصمیم, او گفت:, اما آن را نیز به نظر می رسید کمی سخت به دفاع از, چرا که همه مردم به همان اندازه سالم و یا به همان اندازه احتمال دارد به زندگی یک زندگی طولانی است. او همچنین مطرح شده این ایده که برخی از مردم بر اساس حرفه ای ممکن است دریافت درمان ترجیحی مانند "مراقبت های بهداشتی کارگران و یا افراد دیگر که می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی و یا ارائه یک ارزش اجتماعی خوب است که منجر به حل این مشکلات در آینده است."

در چکيده از آن آسان است به اندازه کافی می گویند که سالم و بیمار دیگر به زندگی می کنند باید به ترتیب اولویت بیش از یک بیمار یک. اما هنگامی که یک دکتر است که در مواجهه با دو نمودار از مردم که او هرگز ملاقات کرد, از آن آسان است به سرعت تماس بگیرید. در جامعه پزشکی ethicists روبین گفت: "وجود داشته است برخی از تلاش برای تعریف دسته از بیماران—کسانی که با بدخیم متاستاتیک سرطان به عنوان مثال—که ممکن است دریافت اولویت پایین تر. اما حتی است که به نظر می رسید بیش از حد خام: با مدرن درمان روبین اشاره کرد شما می توانید از بيماران مبتلا به سرطان پستان که زندگی می کنند برای پانزده سال. "همانطور که شما سعی کنید به آمده تا با دسته بندی های شما واقعا تشخیص محدودیت های از این دسته و مشکل از اینکه مردم هم که نمی, همه, همان," او گفت:. "هر چیزی اما سخت قطع است که رفتن به بسیار ذهنی است." اما بسیار ذهنی اقدامات هنوز, او گفت: "احتمالا بهترین ابزار است."

در نهایت روبین تا به حال برای رفتن و من درنگ یادداشت برداری متوجه شدم که میخانه خالی در هنگام مکالمه ما آغاز شده بود در حال حاضر شروع به پر کردن. مدارس بودند که لغو و فرماندار ماساچوست به تازگی صادر شده به منظور محدود کردن تجمعات به دو صد و پنجاه نفر است. آبجو بود که ریخت لیوان گذشت دست به دست به دهان; صفحات پاک شود; مردان در اتاق نوار کثیف شد استفاده می شود و سپس مردم از بازگشت به نوار و دوباره غذا خوردن. من تو را دیدم هیچ کس با یک ماسک و دستکش همانا این بیماری پخش شد.

قبل از روبین چپ ما داشتند حرف زدند کمی در مورد برنامه های خود را برای تعطیلات آخر هفته که یک بار شده بود برای رفتن به کیپ کاد شدند و در حال حاضر به مطمئن شوید که برنامه های اخلاقی برای I. C. U. شد به روز شده به حساب COVID-19. ما صحبت در مورد چگونه روبین I. C. U. چرخش ممکن است متفاوت از آن در گذشته بوده; او به ذکر است که به دلیل خطر سرایت اعضای خانواده اجازه داده نمی شود به دیدار بیماران آلوده (به جز شاید در پایان حالات زندگی) هر چند فن آوری های جدید در حال راه اندازی اجازه می دهد تا به صورت ویدئو کنفرانس. بخشی از کار عاطفی از یک I. C. U. دکتر برای ساخت سریع یک رابطه دوستانه با یک خانواده بیمار به طوری که زندگی و مرگ تصمیم گیری به عنوان درک مشترک و نه آنهایی که به عنوان اعمال تنظیمات از پزشکان. "این بسیار سخت است برای ساخت است که رابطه دوستانه زمانی که شما در اتاق با آنها" روبین گفت. تصور این صحنه به نظر می رسید برای روشن شدن آنچه که او امیدوار است برای جلوگیری از. "این داستان ترسناک است که آنها در حال مرگ هستند به تنهایی."


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly