تهمت نمی تواند به تعویق انداختن انتخابات—اما او در تلاش برای از بین بردن مشروعیت خود را

ایده های رئیس جمهور امروز پیشنهاد تعویق انداختن انتخابات نوامبر یک حرکت او را فاقد اختیارات قانونی برای ان

توسط NEWS-SINGLE در 9 مرداد 1399
جیم واتسون / خبرگزاری فرانسه / گتی

در آخرین حمله در آمریکا سیستم انتخاباتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امروز پیشنهاد به تعویق انداختن انتخابات ماه نوامبر.

"با جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری (نه رای گیری غایب است خوب) 2020 خواهد بود که نادرست و جعلی انتخابات در تاریخ" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی ارائه هیچ مدرکی برای افشا و خنثی ادعا. "این خواهد بود که یک خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا. تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???"

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ممکن است یا ممکن است نمی دانم, تاریخ انتخابات توسط قانون است و نیاز به عمل کنگره برای لغو شود. مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالا نمی تواند به تعویق انداختن انتخابات بستر دموکراسی آمریکایی اما بیشتر در معرض خطر است که او می تواند از بین بردن مشروعیت خود را.

این ایده از یک تاخیر شده است شناور قبلا هر چند معمولا مبهم و در پاسخ به سوالات. جارد کوشنر حاضر به رد آن را و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن هشدار داده است که تهمت سعی خواهد کرد برای به تعویق انداختن انتخابات هر چند رئیس جمهور قبلا تأیید نوامبر 3 به عنوان روز انتخابات. این بار متفاوت است, زیرا تهمت است بالا بردن ایده از اراده خود را.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است توجه کمی برای حکومت قانون و دستیاران خود را اغلب قانون شکسته با اعتماد به نفس است که آنها نمی تواند مجازات این پیشنهاد است و هنوز هم به احتمال زیاد یک مرده. عمده خرما از انتخابات و دوره ریاست جمهوری از دفتر تعیین شده توسط قانون و قانون اساسی است. با توجه به قانون انتخابات برگزار شد سه شنبه بعد از اولین دوشنبه ماه نوامبر. در حال تغییر است که نیاز به کنگره برای تغییر قانون و بعید است برای قرار دادن همه چیز کمی است که سخنران نانسی پلوسی و دموکراتیک خانه موافق به هر گونه تاخیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها و به دروغ ادعا شده که این انتخابات خواهد بود آلوده با بسیاری از تقلب های گسترده با توجه به افزایش استفاده از پست الکترونیکی-در رای گیری ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. (او نیز بارها و بارها و به دروغ مدعی اصلی تقلب در انتخابات 2016 که او به دست آورد.) در حالی که رای گیری از طریق پست مثل همه روش حساس است به تقلب هیچ شواهد نشان می دهد بسیاری از تقلب های گسترده است که می تواند بر نتیجه انتخابات است. فراتر از آن تهمت و بسیاری از دستیاران خود را برای سال رای دادند از طریق پست هر چند رئیس جمهور در ادامه به ایجاد بی معنی تمایز بین غایب رای گیری و رای گیری از طریق پست.

قانونی و مشروع وجود دارد نگرانی در مورد توانایی بسیاری از آمریکایی ها به درستی و با خیال راحت رای و دلایل بسیاری برای ترس است که انتخابات ماه نوامبر خواهد بود یک قطار خراب است. COVID-19-عوارض مربوط از جمله یک افزایش در تقاضا برای رای دادن از طریق پست و کمبود حوزه های رأی گیری و نظرسنجی کارگران را تهدید به باتلاق و در حال حاضر تلاش انتخابات محلی سیستم. انتخابات کارشناسان نگران هستند که نتایج انتخابات نهایی در دسترس خواهد بود برای هفته بعد از روز انتخابات به عنوان رای به آرامی به شمارش. هر گونه تاخیر در روز انتخابات تنها باعث تشدید این مشکل را با ساخت آن را حتی سخت تر را به دیگر مهلت. همچنین تحت قانون کالج انتخاباتی باید در اولین جمعه پس از جمعه در ماه دسامبر. با توجه به قانون اساسی جدید مدت ریاست جمهوری شروع می شود در ظهر روز 20 ژانویه سال بعد.

فراتر از بسیاری از موانع حقوقی وجود دارد عملی است: وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که شرایط برای یک امن و امن انتخابات را بهبود بخشد زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن است ،

رئیس جمهور می تواند از یک طرف تلاش جدی برای مبارزه با این بیماری همه گیر است که او را به این نقطه موفق به انجام است. برخی از کارشناسان از جمله خود منصوب سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری باید گفت که جدی چهار تا شش هفته فشار خفه می تواند این ویروس در داخل ایالات متحده دستیابی به همان نتیجه است که کشورهای دیگر به دست آمده اند. اما مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تمایلی به انجام این کار است و همچنان ادعا می کنند که این ویروس در حال محو شدن و به تقاضا است که اقتصاد و بازگشایی مدارس. (یکی از دلایلی که رئیس جمهور انتخابات-تاخیر پیشنهاد پوچ است چرا که او خواسته است که این کشور بازگشایی به طور کامل در همان زمان او معتقد است که چیزی به عنوان اساسی به عنوان یک انتخابات نمی تواند برگزار می شود.)

از سوی دیگر تهمت می تواند گام برای کمک به تامین امنیت انتخابات سیستم و اطمینان از امن انتخابات در یک coronavirus زده کشور است. او می تواند کمک به صندوق تلاش های دولت جدید برای باز کردن حوزه های رأی گیری و یا بهتر آماده برای هجوم پست الکترونیکی-در برگه های رای. او می تواند کمک به ایالات متحده خدمات پستی در حال آماده شدن برای یک مشغول انتخابات. به جای او demagogued پست الکترونیکی-در سیستم به دروغ مدعی تقلب و او را منصوب رهبر به خدمات پستی است که به دنبال کم کردن سرعت تحویل و روده خدمات.

در مغلوب ساختن پیشی جستن به میزان زیادی از کنترل بر اینکه آیا انتخابات برگزار می شود با خیال راحت و او را به انجام هیچ چیز به اطمینان حاصل شود که از آن خواهد شد. زمانی که او در اتاق وجود دارد کمی چشم انداز است که هر یک از این بهبود خواهد یافت—ساخت یک تاخیر خود شکست. مردم آمریکا این را بدانید که چرا تهمت را تصویب امتیاز به تضعیف و نظرسنجی پس از نظرسنجی ها نشان می دهد که اگر انتخابات برگزار شد امروز رئیس جمهور را از دست خواهد داد به بایدن بد.

مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت یکی از خصوصیات پیشنهاد خود را برای به تاخیر انداختن انتخابات است. وجود ندارد بسیاری از سوابق تاریخی برای چنین حرکت می کند اما زمانی که آنها وجود داشته باشد آنها انجام شده توسط سیاستمدارانی که بسیار دوست داشت. شهردار نیویورک رودی جولیانی در حال حاضر یک وکیل و مشاور مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال به تعویق انداختن 2001 انتخابات به جای او پس از حملات 11 سپتامبر در زمانی که نیویورک به شدت تایید از عملکرد خود را 79 درصد به 16 درصد است. (با این وجود کثرت گفت: او باید در گام پایین به عنوان برنامه ریزی شده—است که در واقع چه اتفاقی افتاده است.)

از جمله رهبران می تواند استدلال می کنند که ترکیبات آنها نیاز به خواست و تداوم. مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل به طور گسترده ای ناسزا سیاستمدار. بسیاری از کشور احساس می کند که همه چیز در مسیر اشتباه, و او آن را می داند. این است که در واقع به احتمال زیاد انگیزه پشت این پیشنهاد. آن را بیشتر یک وسیله پیشگیرانه اعتراض به نتیجه یک انتخابات او ترس او را از دست خواهد داد از تلاش برای در واقع آن حرکت می کند.

پس از انتخابات سال 1864 آبراهام لینکلن در پاسخ به منتقدان که تا به حال پیشنهاد شده است که از آن می شود به تعویق افتاد. "این شده است یک قبر سوال که آیا هر دولت و نه بیش از حد قوی برای آزادی از مردم آن را می توان به اندازه کافی قوی برای حفظ وجود خود در شرایط اضطراری," او نوشت. "اما" او ادامه داد: "انتخابات یک ضرورت است. ما نمی توانیم رایگان دولت بدون انتخابات; و اگر شورش می تواند ما را وادار به چشم پوشی و یا تعویق انداختن انتخابات آن نسبتا ممکن است ادعا می کنند که در حال حاضر فتح و خراب ما."

اگر تهمت از دست می دهد انتخابات در ماه نوامبر و می خواهد به استدلال می کنند که او فریب خورده و رای گیری شد و مشروع نیست او نمی تواند شروع در تاریخ 4 نوامبر. او نیاز به زمینه جلوتر از زمان—به عنوان مثال بارها و بارها هشدار داد که رای تقلبی خواهد بود و تقلب و با گفتن حامیان او که او تلاش برای به تعویق انداختن آن بود اما محروم توسط "آنها".

برخی از ناظران باید با تمرکز بر این پرسش که آیا یک شکست مغلوب ساختن پیشی جستن را در واقع ترک به عنوان مورد نیاز توسط قانون و یا در مرحله نوعی از کودتا. که هنوز هم به نظر می رسد دشوار است برای پیش بینی, اگر رئیس جمهور بی توجهی کامل برای حکومت قانون باعث می شود آن را سخت به قاعده هر چیزی. اما یک تلاش هماهنگ برای تضعیف انتخابات و برای متقاعد کردن 35 تا 45 درصد از رای دهندگان که این انتخابات هرگز عادلانه را انجام دهد آسیب خود را.

"گفتگو کرده است با تمرکز بیش از حد بر روی 'را مغلوب ساختن پیشی جستن گام پایین ؟ 'سوال" دانشمند سیاسی برندان Nyhan به من گفت که در ماه ژوئن. "من خیلی بیشتر نگران آسیب به نهادی مشروعیت است که او می تواند انجام دهد در راه است."

به عبارت دیگر بزرگترین خطر این است که این انتخابات به تعویق خواهد افتاد اما چه اتفاقی می افتد زمانی که یک بعدی می آید در اطراف.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب