چرا رپتورز خواهد بود عاقلانه به اجازه NBA تجارت مهلت می آیند و بدون یک حرکت

این هسته تجسم رپتورز شده است از طریق NBA جنگ شبیه هیچ دیگر.10-هفته فشار به قهرمانی NBA در تابستان گذشته سخت آن

توسط NEWS-SINGLE در 16 بهمن 1398

این هسته تجسم رپتورز شده است از طریق NBA جنگ شبیه هیچ دیگر.

10-هفته فشار به قهرمانی NBA در تابستان گذشته سخت آنها را آورده و آنها را به هم نزدیک ایجاد پیوند نشکن است که ورق را رو کردن با هم آنها را برای بقیه روز خود را.

که خویشاوندی که انسجام است که تجربه مشترک در بخش های بزرگ به همین دلیل آنها شده اند بسیار خوب در این فصل با وجود از دست دادن بازیکنان که ممکن است فلج کمتر انعطاف پذیر تیم.

و آن را در بخش بزرگی چرا رئیس جمهور Masai Ujiri و مدیر کل بابی وبستر خواهد بود عاقلانه به اجازه پنجشنبه 3 p. m. ET NBA تجارت مهلت می آیند و بدون هیچ گونه عمده حرکت می کند.

این است که این تیم نمی تواند بهبود یافته — هر تیم می تواند باشد. آن را که سرهم بند با ظریف تعادل شخصیت را تشکیل می دهند که یک تیم در نظر گرفتن دور بیت است که متناسب به خوبی در مسابقات قهرمانی اجرا مملو از خطر است.

"من واقعا معتقدم در این گروه" مربی نیک پرستار گفت: این هفته است. "من فکر می کنم وجود دارد که قطعا مطرح شده مشخصات خود را که به نوبه خود مطرح پروفایل تیم ما. من فکر می کنم ما یک بیت از یک نیمکت به عنوان خوبی است که ما می توانید تعداد دفعات مشاهده بر حق است ؟ برخی از این بچه ها حتی نمی توانید به بازی در حال حاضر و ما هنوز هم می توانید تعداد آنها را هنگامی که ما نیاز به.

"و چیز دیگری که من می خواهم بگویم این است که من اعتماد ماسایی بابی و جلو ، اگر آنها را ببینید یک حرکت آنها فکر می خواهد به ما کمک کند و آنها را آن ما قطعا آنها را پشت در که و ما (فراموش) بهترین ما می توانیم برای قرار دادن بهترین تیم روی زمین قرار داده و آنها را در بهترین موقعیت برای موفقیت است."

وجود دارد و یکی از پاک در کل این چیز.

اگر وجود دارد یک معامله وجود دارد که باعث می شود این تیم خیلی بهتر Ujiri باید آن را. اما چیزی که فقط برای تغییر آرایش از فهرستی که در کنار هم قرار NBA سوم-بهترین رکورد (36-14) توسط نقطه در صد کمی احساس می کند و با راه بالای هفت یا هشت بازیکن — همه holdovers از قهرمانی اجرا در حال انجام آن سخت است برای دیدن که در آن "بهتر" می آمده است.

"من هنوز هم می گویند سقف به صورت جداگانه به خصوص که وجود دارد هنوز" پرستار گفت:. "ما برخی از راه برای رفتن وجود دارد و پس از آن جمعی شما همیشه به دنبال بیشتر بازی های سازگار.

"حتی اگر ما موفق به کسب 11 در یک ردیف (قبل از بازی روز چهارشنبه در برابر ایندیانا) وجود دارد کاملا چند بازی در آن وجود دارد من مطمئن هستم که ما همه که عالیه ولی ما در بر داشت یک راه برای پیروزی است که خوب مشخصه که ما داریم. ما بازی کمی بهتر در چند گذشته ولی فقط همیشه ادامه فشار برای بیشتر راست?"

در گذشته وجود دارد خواهد بود یک حس بیم و هراس سراسر فهرستی به عنوان آخرین مهلت تجاری با نزدیک شدن. وجود دارد همیشه شایعات و افکار برخی از معامله می تواند تغییر اساسی در تیم به دلیل آن را به حال رسیده به هدف نهایی.

که وجود ندارد در حال حاضر.

رپتورز می دانم که آنها, آنها هیچ نگرانی آنها نمی تواند عبور از هر مانعی که ممکن است در راه خود را به دلیل آنها این کار را در تابستان گذشته و با توجه به آنها یک تاریخ منحصر به فرد به سقوط.

وجود دارد ترفند است که می توان عمق قطعه است که احتمالا می تواند اضافه شود اما نیاز به برخی از عمده ترمیمی حرکت غیر موجود است.

اما بازیکنان می دانم دست اول که Ujiri است که قادر و مایل به انجام هر کاری که او بداند لازم است. جوناس Valanciunas است دلون رایت و CJ Miles بودند مرکزی آمار و ارقام به این تیم یک سال پیش جمعه و آنها را حمل به خارج از شهر در یک فلش. هیچ رپتور بیشتر احترام همسالان خود از DeMar DeRozan و هیچ یک برنده شده بود تا آنجا که او تا به حال قبل از جولای 2018 حق رای دادن-تغییر معامله ای که فرود آمد و آنها را Kawhi Leonard.

بازیکنان سخت به واقعیت از مشاغل آنها را نگه دارید.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

"من به نظر نمی آید در هر چیزی اما روز به روز و نگاهی به پیسرز" کایل لوری گفت: قبل از بازی با ایندیانا است. "که من کار می گویند آنچه ما نیاز داریم یا آنچه که ما لازم نیست. کار من این است که برای بیرون رفتن وجود دارد و بازی بسکتبال و اویختن با هم تیمی های من و آنچه که من انجام دهید."

اما این احساس است که هم تیمی های او چهارشنبه شب باید دقیقا همان تیمی های او صبح جمعه.

Doug Smith

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

چه چیزی شما فکر می کنم رپتورز باید انجام دهید به عنوان NBA تجارت نصرت?

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب