از بیماریهای لیگ ملی فوتبال

N. F. L. تلاش برای زنده ماندن جنبشهای اعتراضی و coronavirus همه گیر در راه آن همیشه: توسط بانکی در کاهش ارزش پ

توسط NEWS-SINGLE در 4 مرداد 1399
 Houston Texans versus the Kansas City Chiefs in January 2020.
N. F. L. تلاش برای زنده ماندن جنبشهای اعتراضی و coronavirus همه گیر در راه آن همیشه: توسط بانکی در کاهش ارزش پول سیاه زندگی است.عکس های دیوید Eulitt / گتی

در سراسر کشور تظاهرات برای آزادی باید تنظیم کردن عمیق ترین معاینه سیستمیک نژادپرستی در نسل افشای سرکوبگر سازه که underly پلیس روزنامهنگاری و دانشگاه. N. F. L. حساب باید قریب الوقوع خواهد بود. با وجود اینکه ثروتمندترین حرفه ای ورزش فوتبال در جهان, N. F. L. جایی که حدود دو سوم از بازیکنان سیاه پایین تر به طور متوسط حقوق و دستمزد و لیگ حداقل از N. B. A. و M. L. B. و زیر متوسط حقوق گرفته شده با N. F. L. کاهش دمای حرفه ای span (از پنج سال به دو سال و نیم بین سال های 2008 و 2014) نشان می دهد که اختلاف بین بازیکن خطر لیگ برتر و پاداش که مهربان راه گفت disposability. "بدون سیاه, بازیکنان, وجود خواهد داشت هیچ لیگ ملی فوتبال" لیگ کمیسر راجر Goodell گفت: در ژوئن 5, ویدئو, از خود Westchester عمارت در تشکر و قدردانی از زندگی ماده تظاهرات. اما این لیگ در تلاش است برای زنده ماندن از بیماری همه گیر کوروناویروس در راه آن همیشه: توسط بانکی در کاهش ارزش پول سیاه زندگی است.

در مه 7, یک روز پس از بیست و هفت صد آمریکایی از coronavirus N. F. L. منتشر شده خود را به طور منظم فصل برنامه. اولین بازی بین هوستون تگزاس و کانزاس سیتی قرار است در ماه سپتامبر 10th, در کانزاس سیتی میزوری—یکی از چهل و سه کشور که به تازگی دیده می شود را افزایش می دهد در عفونت. N. F. L. همچنین اعلام کرد که این امر می تواند بازگشایی تیم امکانات در مه 19, قبل از برخی از ایالت ها با اردوگاه های آموزشی به حال حتی اعلام انصراف از اقامت در خانه سفارشات. "من فکر می کنم وجود دارد قطعا خواهد بود یک فصل فوتبال در این سال" دلفین میامی صاحب استفان راس گفت, on May 26th, فقط به عنوان فلوریدا coronavirus موارد شروع خونتان به بالاترین رکورد. "N. F. L., من فکر می کنم آماده برای رفتن خواهد بود. من می دانم که همه ما به دنبال به جلو به آن است. من می دانم که من هستم." دو روز بعد Goodell به خبرنگاران گفت که "ما در حال آماده شده برای سال 2020 فصل است." در ماه ژوئن خبر شکست که نامشخص تعداد بازیکنان در گاوچرانان دالاس و هوستون تگزاس به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و پس از آن ایالات متحده دیده می شود یک رکورد تعداد موارد جدید; ده از بیست و دو کشور با یک N. F. L. حق رای دادن یا توقف خود را reopenings یا خاموش کردن کسب و کار دوباره.

لیگ افسر ارشد پزشکی آلن آستانه انتظار دارد که تعداد بازیکنان آلوده در حال حاضر در پنجاه و نه به افزایش: "از آنجا که ما فکر می کنیم که این بیماری باقی خواهد ماند بومی در جامعه نباید تعجب کنیم که موارد مثبت بوجود می آیند," او گفت: ممکن است. لیگ اعلام کرده است مبهم دو فاز برنامه ریزی برای بازگشت به اردوگاه های آموزشی در تابستان امسال با بازیکنان انتظار می رود به نظر می رسد فرد در ماه جولای 28th, اما شده است وجود دارد هیچ برنامه ریزی برای مقابله با هر موج جدید از عفونت و هیچ کاهش استراتژی برای آنچه که ممکن است حتی بیشتر ویرانگر زمستان سنبله. در ژوئن 18, پنل, باقی مانده, خوش بینانه گفت که لیگ "را ایجاد تنظیمات لازم برای دیدار عمومی-بهداشت محیط که در حال آماده شدن برای بازی 2020 فصل به عنوان برنامه ریزی شده." بسیاری از بازیکنان به نظر می رسد بیشتر احساس خطر از آستانه با همین دلیل خوب. N. F. L. هفته گذشته débuted جدید کلاه که دارای یک دهان سپر تایید شده توسط خود پزشکان به معنای آهسته گسترش قطرات موجود در هوا; برخی از بازیکنان در حال حاضر به دلیل خودداری از بازی اگر با پوشیدن سپر اجباری می شود. بیشتر لیگ اعلام کرد که به عنوان بخشی از مذاکرات با اتحادیه بازیکنان آن را لغو آن پیش فصل بازی ها, کاهش آموزشی-اردوگاه فهرستی از اندازه به اجتماعی فاصله آسان تر و اجازه می دهد تا بازیکن را به انتخاب کردن از فصل 1 آگوست هر چند تعداد کمی از جزئیات در اطراف opt-outs عمومی تبدیل شده اند. "این فقط کل spider-web اثر آلودگی است که سخت است برای قرار دادن سر خود را در اطراف و نوع شکل" آتلانتا فالکونز مرکز و خزانه دار اتحادیه الکس, ماک, ESPN گفت: در ماه گذشته. "من حدس می زنم ترس از ناشناخته به نظر من نگرانی من است." ماک کلمات اکو کسانی که از مراقبت های بهداشتی پرسنل مواد غذایی-فروشگاه کارمندان و معلمان و کارگران دیگر دریافت کرده اند که کمی راهنمایی یا حمایت از کارفرمایان خود را. این "ضروری" کارگران یک تناسب تعداد آنها سیاه شده اند در میان سخت ترین ضربه COVID-19.

به عنوان اغلب اتفاق می افتد با N. F. L. اخبار رئیس جمهور تهمت که به مدت طولانی پناه آرزوی داشتن N. F. L. حق رای دادن را به ارائه پشتیبانی برای بدون تغییر برنامه. "من فکر می کنم این یک تصمیم" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فاکس نیوز, در مارس 8th. "نگه داشتن فصل رفتن. این شرم آور است که پنجاه سال از زمانی که شما نگاهی به سوابق و شما ببینید یک فصل مرده آن شرم آور است." به سر و صدا برای ورزش به "بازگشت" به عنوان آنها وجود داشته است قبل ازCOVID-19 حتی به عنوان حضور جهانی این ویروس می رسد قله های جدید است که به blithely دست موج در صد و چهل هزار آمریکایی ها این ویروس را کشته است تا کنون غم انگیز یک علامت از سقوط اخلاقی. اما N. F. L. اخراج از درد و رنج وجودی ضروری است.

در سال 2005 بنت Omalu یک نیجریه-دکتر آمریکایی سپس مستقر در پیتسبورگ منتشر pathbreaking کشف مزمن پس از سانحه انسفالوپاتی یا C. T. E., مترقی, دژنراتیو مغز بیماری در سابق استیلرز مرکز مایکل (آهن مایک) وبستر. N. F. L. خستگی ناپذیر کار کرده به پاک کردن co-opt و مانع C. T. E. تحقیقات به دلیل پیامدهای آن برای این ورزش است. در مارس 2016 گزارش دموکراتیک کارکنان از خانه انرژی و تجارت کمیته chided N. F. L. برای حمایت از یک توافق نامه امضا شده با موسسه ملی سلامت به کمک شانزده میلیون دلار در خصوصی-اهدا کننده کمک های مالی به دانشگاه بوستون برای C. T. E. مطالعه در زندگی ورزشکاران به این دلیل که لیگ را نمی خواهد بود قادر به هدایت این مطالعه یافته است. "رفتار NFL رهبری و پزشکی خود را با مشاوران در تضاد با خود تعهد عمومی به حمایت از علم و پزشکی و اجازه می دهد آنها را به کسانی که تصمیم,' " گزارش می خواند. N. F. L. رد این اتهامات در گزارش. "هیچ بحثی که وجود دارد نگرانی های مطرح شده در مورد هر دو ماهیت مطالعه در سوال و ممکن است تضاد منافع" یک سخنگو در بیانیه ای گفت به واشنگتن پست. سال آینده دانشگاه بوستون منتشر شده نتایج یک مطالعه که در آن محققان به بررسی مغز یک صد و یازده مرحوم N. F. L. بازیکنان و حضور این بیماری در نود و نه درصد از آنها.

وجود دارد قابل توجه شباهت بین N. F. L. را از دست داده و Omalu پژوهش و حاشیه تظاهرات علیه خشونت پلیس که کردم khezri blackballed از لیگ. در سال 2007 Goodell سپس تازه منصوب شده به عنوان کمیسر برگزار چه N. F. L. به نام "تصادم نشست." قابل توجه غایب از invitee لیست Omalu; Omalu را همکار جولیان Bailes ارائه Omalu پژوهش به جای. N. F. L. هرگز پذیرفته Omalu کار اما نهاد تصادم پروتکل های مبتنی بر یافته های خود را. این تصادم اجلاس, به عبارت دیگر, پزشکی آنالوگ برای الهام بخشیدن به تغییر یک غیر سیاسی ابتکار عمل معرفی شده پس از Kaepernick و بازیکنان دیگر به زانو در طول سرود ملی به عنوان یک تظاهرات در برابر نژادپرستانه و خشونت پلیس—ابتکار که در N. F. L. کلمات و آدرس و چگونه "بازیکنان صاحبان و لیگ با هم کار کنند برای ایجاد تغییر مثبت در جوامع در سراسر امریکا است." در عین حال صاحبان ادامه داد: برای حفظ Kaepernick از لیگ. Goodell اخیر سخنرانی در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده parroted Kaepernick زبان بدون استفاده از نام خود را. (او پس از ضعیف تشویق N. F. L. تیم خود را باز کردن فهرست اسامی به Kaepernick.)

زمان N. F. L. بازیکنان گفته اند که آنها را تا Kaepernick اعتراض برای زندگی در امتداد حاشیه اگر 2020 فصل درآمد حاصل به عنوان برنامه ریزی شده—"ما همه آماده را به زانو با هم رفتن به این فصل بدون شک" واشنگتن در حال اجرا پشت آدریان پترسون گفت:—اما آن را کمتر روشن که آیا این بازیکن قادر خواهد بود به مقاومت در برابر لیگ قصد دارد برای بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. (پترسون است Redskins, یکی از بسیاری از تیم های ورزشی با مارک ضد بومی تهمت, relented به نیم قرن از بومی رهبری فعالیت و هفته گذشته اعلام کرد که این تیم را تغییر نام آن است.) J. C. Tretter به Cleveland Browns مرکز و رئیس اتحادیه بازیکنان نوشت: در نامه ای سرگشاده که "هر تصمیم گیری در این سال که اولویت عادی بیش از نوآوری های سفارشی بیش از علم و یا حتی فوتبال بیش بهداشت و درمان به طور قابل توجهی کاهش می دهد شانس ما برای تکمیل فصل کامل."

آن باقی مانده است دیده شود که آیا N. F. L. تقاضا خواهد شد که در آن عمدتا سیاه و بازیکنان خرس پر خطر سرایت بازی بالا-تماس با ما ورزش در خالی استادیوم به عنوان لیگ اکثریت سفید اجرایی کلاس به نظر می رسد از سوم خانه و دور skyboxes. با پنهان کردن برنامه های خود را برای مبارزه با یک بیماری به سرعت در حال گسترش در درون صفوف خود را از N. F. L. جعل بی پروا به یک در حال حاضر فاجعه بار بهداشت عمومی فاجعه است. اما باید تعجب هیچ کس دلیل آن را چه در لیگ انجام شده است برای سال ها.


بیشتر در Coronavirus

  • برای محافظت از آمریکا زندگی می کند و احیای اقتصاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جارد کوشنر باید به گوش دادن Anthony Fauci به جای سطل زباله او را.
  • ما باید نگاه به دانش آموزان برای باردار شدن مناسب مدرسه-بازگشایی برنامه. آن است که خیلی دیر به درخواست آنچه که آنها واقعا می خواهید.
  • یک متخصص اطفال در آنچه کودکان باید در طول بحران.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن کمک غولهای که اهدا به reëlection مبارزات انتخاباتی بهره برداری از این بیماری همه گیر به حداکثر رساندن سود است.
  • پاسخگویی به بالا-امور مالی مغول در شارژ از ما بهبود اقتصادی.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به تغییر شکل معماری. چه نوع از فضا ما مایل به زندگی و کار در حال حاضر ؟


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن