محافظه کاران تلاش برای خندق جعلی اخبار

سیاست اعزام می خواهد به فروش جدی مبتنی بر حقیقت داستان به سمت راست. اما آیا خوانندگان آنها را می خواهید?

توسط NEWS-SINGLE در 13 بهمن 1398
Stephen Hayes, Caleb پارکر و یونس گلدبرگجاستین Gellerson

به روز شده در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در 9:03 p. m. ET

Jonah گلدبرگ محافظه کار نویسنده و دیرین ثابت در ملی Review استفاده می شود به رفتن به استعاره او می خواهم استقرار هر زمان که او در بر داشت خود را در دفاع از یکی از noisier هموطنان در جناح راست رسانه ها.

"من تا به حال کل این بازی در مورد چگونه محافظه کار جنبش است مانند یک سمفونی" او به من گفت در مصاحبه اخیر است. "شما نیاز به خوب woodwinds مانند یووال لوین یا ایروینگ کریستول اما شما همچنین نیاز است که با ناقوس بزرگ که فقط شکسته کردن یادداشت." مطمئن talk-رادیو ranters شد shouty و زمخت او را به دلیل, اما آنها تا به حال خود را به بازی.

این روزها گلدبرگ را رها کرده است چنین rationalizations. "ما در حال برگزاری بسیاری از سمفونی که در آن اساسا تمام گونگ" او گفت:. "من فکر نمی کنم گونگ خواهد باتلاق woodwinds کاملا راه آن را انجام داد." به دنبال بازگشت او اذعان می کند و حتی او بخشی از مشکل این است: "من می تواند کاملا با صدای بلند."

در حال حاضر گلدبرگ گفت: "او آماده است به "جبران شود." سال گذشته او در سمت چپ او قرار گرفتن در ملی بررسی و پیوست یک تعداد انگشت شماری از برجسته محافظه کار نویسندگان برای راه اندازی اعزامیک رسانه جدید سرمایه گذاری با یک ماموریت است که به عنوان ساده به عنوان آن است که رادیکال: تولید جدی واقع مبتنی روزنامه نگاری برای یک محافظه کار مخاطبان است. در مصاحبه با ویراستاران به من گفت که آنها به هدف پر کردن یک رشد خالی در سمت راست به چشم انداز رسانه های که از آنها به عنوان اشباع با داغ طول می کشد و گرسنگی از گزارش با وسواس lib-مالکیت و بی علاقه در حقایق. در هر روز داده شده کسانی که اخبار خود را از بلندترین صدای در سمت راست—Sean Hannity, Rush Limbaugh Breitbart اخبار—بمباران با پارتیزانی تبلیغات, تئوری های توطئه و بدبینانه خشم-طعمه.

اعزام—که رفت زندگی در اوایل این ماه—طراحی شده برای مقاومت در برابر این روند. به جای تعقیب ارزان کلیک این شرکت است که از معاشرت مشترکان پرداخت می شود با یک نمونه از خبرنامه ایمیل پادکست و به زودی-به-می شود-paywalled سایت. گزارش اصلی خواهد بود تاکید کرد و خرده اینترنت مناقشات سیاسی عنوان با سردبیران متعهد به چشم پوشی از آنچه به آنها تماس بگیرید "روزانه مسابقه به اشتباه اولین بار در توییتر." مخاطبان هدف خود را است MAGA Kool-Aid مصرف کنندگان و یا کمربندی obsessives اما عادی "center-right" افرادی که می خواهند اطلاعات و زمینه از اخبار خود را نه تطهیر است.

یک راه یا دیگری اعزام ممکن است تا پایان در پاسخ به یک سوال با مكيدند: چگونه است که بازار برای واقعیت امروز جمهوری خواه حزب ؟

پادکست استودیو در اعزام. (جاستین Gellerson)

Wمرغ طرح برای اعزام شدند برای اولین بار اعلام کرد در سال گذشته بسیاری از سیاسی-رسانه ها ناظران فرض این امر می تواند یک وسیله نقلیه برای جمهوریخواهان مقاومت به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هر دو گلدبرگ و co-founder, Stephen Hayes—سابق سردبیر از بین رفته هفتگی استاندارد—حال تاسیس خود را به عنوان یکی از منتقدان رئیس جمهور است. و آنها به عنوان کارکنان تا آنها را جذب به طور مشابه تمایل محافظه کاران از جمله دیوید فرانسه شناخته شده ملی بررسی جاست. اما در گفتگو با اعزام سردبیران آنها به نظر می رسید تمایلی به فشرده با آنچه آنها را به زانو حرکت تند و سریع هرگز Trumpers.

وقتی که من پرسید که گلدبرگ در مورد این سنگر—یکی دیگر از اخبار سایت اجرا شده توسط GOP مخالفان—او به من گفت او قدردانی خود کند اما در می یابد محتوا "بیش از حد به شدت در مورد تهمت به سلیقه من." و نه او با شناسایی نژاد خاصی از مفسر محافظه کار که یش به شدت به سمت چپ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات. "من نمی رفتن کامل جن روبین یا مکس بوت" گلدبرگ گفت: با اشاره به دو واشنگتن پست روزنامه. "هیچ کس من را تا و در دستان من در اطراف در یک بیشعور کلاه که من در کنار تمام مواضع سابق." (خواسته به پاسخ بوت گفت: "من آرزو می کنم این اعزام تمام موفقیت در جهان است." روبین گفت که تنها غم انگیز است. من فکر اعزام شد و هدف بالاتر است.")

در حالی که سایت جدید نیست خودداری از انتقاد از رئیس جمهور بنیانگذاران آن به نظر می رسد بیشتر متمرکز بر پرداختن به عوامل فعال است که ظهور خود را—که مهمترین آنها در برابر خوردگی از رسانه های محافظه کار.

فرانسه به من گفت که او تصمیم به ترک ملی نقد و بررسی—که در آن او شده است نوشتن تمام وقت پس از 2015—برای پیوستن به یک جدید تست نشده سرمایه گذاری بود تا حدودی ناشی از فرسودگی شغلی است. "من تا به حال فقط رشد خسته بی امان حزبی فشار شده است که اعمال در سراسر رسانه های محافظه کار واقعا بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن مسجل نامزدی," او گفت:. گلدبرگ تکرار این احساسات است. "هر زمان که من نوشت: یک ساقه پهن مورد تهمت و یا در برابر ناسیونالیسم برخی دهنده و یا بعضی از مشترکین تماس بگیرید و شکایت کنید," او به من گفت. "برای اولین بار در 21 سال من احساس می ... نوشتن آنچه که من می خواستم برای نوشتن و ایجاد مشکلات برای مجله."

هر دو مردان ستایش همکاران سابق خود را, و اذعان کرد که مشکلات ملی نقد و بررسی—که متعلق به یک سازمان غیر انتفاعی است که متکی بر حمایت مالی از حزب محافظه کار مستمر—چهره ها در مرور مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. اما فشار آنها به شرح منعکس حاد مشکلات ساختاری در سراسر محافظه کار-رسانه ها پیچیده است. در روشن فکر انتشارات گلدبرگ گفت: یک بار-نویسندگان محترم باید خود را رها اعتقادات ایدئولوژیک به نفع یک نامنسجم Trumpism. "مردم در اتوبوس در تاریکی برای پیدا کردن چیزی برای نگه داشتن در به که آشتی فکری خود به خود زمینه را برای حمایت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فقط برای تعمیم پستی" او به من گفت. بیشتر رسانه های پوپولیستی در ضمن باید تمام کاهش یافته است اما تظاهر به تمرین واقعی روزنامه نگاری. "در مکان هایی مانند Breitbart و بیشتر به swamplands," گلدبرگ گفت: "شما می توانید به معنای واقعی کلمه فقط مسائل را به عنوان طولانی به عنوان آن را می سازد مردم عصبانی به اندازه کافی به کلیک بر روی آن." (یک سخنگوی Breitbart در پاسخ ایمیل: "سلام.")

فرانسه صفات کمبود جدی گزارش در سمت راست در قسمت "قوی حضور" فاکس نیوز. "شما باید یک موسسه است که بسیار فوق العاده قوی به عنوان یک اعتبار سنج از شخصیت های محافظه کار و به عنوان یک مسیر به رفاه شخصی" او به من گفت. موفقیت فاکس وبگاه مدل—شکایت بیش از ماده فریاد بیش از بیل های اتحاد جماهیر شوروی—اتحاد شکل یک نسل از رسانه های محافظه کار. و حتی کسانی که مخالف با این شبکه رویکرد دریغ به صحبت می کنند تا برای careerist دلایل فرانسه گفت: "مردم در سمت راست بسیار با احتیاط از آنها چگونه ارزیابی روباه." (این که می گویند اعزام است تحریم کانال; گلدبرگ و هیز هر دو فاکس نیوز همکاران.)

در برابر این گریم افت اعزام's ویراستاران در حال طرح ریزی یک حس خوشبینی محتاطانه (با کمک برخی از florid تصاویر). "در حال حاضر ما در حال کوچک و باند شاد" آنها نوشت و در را باز نامه ای به خوانندگان "شبانه روزی دزدان دریایی قایق را با احکام محدود در میان آبهای متلاطم کهنه با مجهز جنگی barreling از طریق سیگار کشیدن wrecks از شناورهای بزرگتر که قبل از ما آمد.

"اما" به آنها اضافه شده در بیان ایمان "ما معتقدیم که ما به تنهایی نیست."

Stephen Hayes صحبت می کند با یک کارمند. (جاستین Gellerson)

One بعد از ظهر در اوایل این ماه من به دنبال چند اعزام کارکنان به عرق موقت استودیو در مرکز شهر سی ، آنها قرار بود ضبط افتتاحیه قسمت از گل سرسبد خود را, پادکست, اما مشکلات فنی در راه گرفتن شدند. به عنوان یک تولید کننده fiddled با کابل و بدبختانه سوئیچ شرکت میزبان bantered و bickered در میان خود.

وجود دارد برخی از طنزهای تلویزیونی-خانواده انرژی به رسیدگی است. هیز ریاست این گروه با یک آرام بخش, پدر مانند نداده. گلدبرگ ارائه کنایه طنز تسکین. سارا Isgur سابق جمهوری خواه استراتژیست—و تنها زن در اتاق—برگزار چشم-نورد همسر وظیفه با قرار دادن مردان در جای خود. در یک نقطه تولید کننده همه دستور به کف زدن, بنابراین به عنوان برای همگام سازی صوتی خود را که باعث گلدبرگ به سوزاک شوخی و Isgur به اجازه از یک نمایشی آه. "به همین دلیل ما باید یک زن در پادکست" او گفت:. "به مطمئن شوید که ما اصلا بحث در مورد جنگ جهانی دوم–دوران بیماری های مقاربتی." ("من فکر می کنم آن را کمی بزرگتر از جنگ جهانی دوم" گلدبرگ گفتم.)

یک بار تجهیزات و در حال اجرا آنها راه اندازی به یک بحث میزگرد در دو اخبار هفته: کشته شدن اخیر ایران ژنرال قاسم سلیمانی و قریب الوقوع سنا استیضاح محاکمه. مکالمه بود با آب و تاب در زمان—مانع ابدی روزنامه نگار وسوسه "بازگشت به چیزی که گفت"—اما آن را نیز رایگان دیوانه وار تن است که تعریف خیلی از سیاسی رسانه ها در این لحظه.

منتقدان بدون شک سوال صداقت اعزام's تعهد جدی به روزنامه نگاری. گلدبرگ خود پذیرش اغلب نوسان به سمت "smashmouth سیاست" در تفسیر خود. (اولین کتاب او با عنوان لیبرال فاشیسم.) و قبل از ورود رسانه ها Isgur شد رئیس وزارت دادگستری سخنگوی تحت سابق دادستان کل جف جلسات کاری برای بدنام مطبوعات خصمانه دولت. زمانی که سی ان ان سعی در استخدام خود را به عنوان یک سیاست ویرایشگر سال گذشته اعلام کشید clamorous واکنش از دموکرات ها و روزنامه نگاران و شبکه معکوس ، (او باقی می ماند در هوا مشارکت کننده.) پرسید که آیا او حزبی رزومه و روابط دولت می تواند سازش او را پوشش Isgur متعهد شفافیت. "من به طور کامل درک شک و تردید" او به من گفت و اضافه کرد "من فکر نمی کنم که همیشه در مبارزات انتخاباتی و یا سیاست دوباره."

تا کنون حداقل اعزام's خروجی باقی ماند تا حد زیادی درست به آن اهداف بیان شده. در هفته های اخیر آن را منتشر newsy مشخصات آزادیخواه نماینده جاستین Jalbi های متنوع از اعزام اخیر مارس برای زندگی رالی و یک جفت قاشق بر اساس شرایط داخلی اداره اسناد و مدارک. به طور منظم واقعیت-چک کردن ستون میدارد جدا گمراه کننده ادعا می کند از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان. در ضمن گلدبرگ در ادامه به هدف در Trumpian حق با ستون مانند "حق را Bullsh*t مشکل" (که مخلوط در چند jabs در سوسیالیسم برای اندازه گیری خوب).

البته آنها تنها کسانی نیستند که در سمت راست انجام این نوع از کار. به واشنگتن آزما و به Washington Free Beacon تولید برخی از به یاد ماندنی, سیاسی, گزارش و فاکس نیوز مجریان Bret Baier و کریس والاس اغلب اخبار را با خود مصاحبه. اما در گلدبرگ نظر اکثریت معتبر روزنامه نگاری است که تولید شده توسط آنچه که به نظر او در سمت چپ متمایل انتشارات. از گزارش است که انجام شده توسط رسانه های محافظه کار گفت: آن "است که به ندرت ناخوشایند به حزب جمهوری خواه."

هایس—که اولویت بندی گزارش در این هفته استاندارد—امید یک روز به ریاست بزرگ و شلوغ newsroom. در حال حاضر او یک زن و شوهر جوان, تمام وقت خبرنگاران و به من گفت که او را هل دادن به دم هر داستان انتشار آنها (از جمله نظر ستون) با "اطلاعات جدید یک بحث جدید و تازه گزارش و یا هر سه در هر کجا که ممکن است." او متقاعد شده است که مخاطبان را به پاسخ دقیق اخبار و گزارش نمی پندر اما سهام محل است که اغلب از دست رفته از جریان اصلی پوشش مانند همدردی محافظه کار اعتقادات مذهبی.

اوایل اعداد—و آنها در اوایل تشویق شده اند. به عنوان این هفته هایس گفت: آنها را به فروش نزدیک به 400 "عمر عضویت" 1500 $پاپ و دیگر 3,500 اشتراک سالانه برای $100. سه اصلی خبرنامه هر کدام حدود 50000 مشترکین و خود را گل سرسبد پادکست به طور خلاصه cracked اپل بالا 100, اخبار, پادکست این ماه است.

و در نشانه امیدوار کننده ای از ارتباط این اعزام در حال حاضر تا حدودی اثبات پلاریزه درون محافظه کار روشنفکران است. در حالی که نیویورک تایمز مقاله نویس راس Douthat به تازگی ستایش فرانسوی در نوشتن محافظه کار آمریکا حمله کرده خروجی برای آن ایدئولوژیک خم اعلام آن "گرم-بیش از neoconservative news."

هنوز هم علامت همینگوی یک محافظه کار روزنامه نگار می نویسد که برای RealClearInvestigations به من گفت خروجی دسترس خواهد بود به احتمال زیاد محدود خود را مغلوب ساختن پیشی جستن-مخالف استقرار. برای تمام توجه هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن صدای دریافت از رسانه های جریان اصلی او گفت: خوانندگان در سمت راست به سادگی علاقه مند نیست: "مطلقا صفر در بازار برای آن است."

(جاستین Gellerson)

Recent تاریخچه آشغال با قصه های احتیاطی در مورد تلاش های شکست خورده برای اصلاح محافظه کار رسانه ها است. در سال 2009 Tucker Carlson بود معروف هو در طی یک سخنرانی در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس هنگامی که او در دفاع از روزنامه نگاری ارزش به نیویورک تایمزو پیشنهاد کرد که به حق باید تقلید کاغذ. محافظه کار روزنامه نگاران "گفت:" "رفتن به خارج وجود دارد و پیدا کردن آنچه که اتفاق می افتد ... نه فقط تفسیر چیزهایی بشنوند در رسانه های جریان اصلی, اما جمع آوری اخبار خود را دارند."

سال آینده کارلسون راه اندازی, The Daily Caller. سایت خواهد او اعلام کرد که یک محافظه کار روزنامه نگاری ماموریت: تولید داستان "است که اضافه کردن به مجموع حقایق شناخته شده در مورد سیاست و دولت است." اما حتی به عنوان او استخدام جوان و امیدوار خبرنگاران کارلسون به نظر می رسید آگاه چگونه بازار فشار می تواند از خط خارج این پروژه است. بزرگترین ترس او گفت: جمهوری جدید در آن زمان بود که "شما باد می تواند با یک صفحه فقط در مورد رابطه اعدام و سارا پیلین در هر روز است."

یک دهه بعد آن را ایمن می گویند که این Daily Caller تبدیل شده است و نه محافظه کارانه پاسخ به این نیویورک تایمز. هر چند هنوز هم منتشر برخی از گزارش اصلی در سیاست این داستان در مخلوط با دریایی از clickbait, trolling, اسکارلت جوهانسون نمایش اسلاید و دوره ای مسابقه-طعمه. (در سال 2018 من همکار سابق روزی خاکستری گزارش شده است که یکی از سایت سردبیران نوشته بود pseudonymously برای سفید-supremacist وب سایت است.)

با توجه به این مسیر یکی بخشوده می تواند برای بدانم که آیا انگیزه در رسانه های محافظه کار در واقع می تواند حمایت از یک پروژه مانند اعزام. باید مخاطبان در سمت راست به سادگی مشروط است به انتظار اعتبار—و هیچ چیز دیگری—از اخبار خود را ؟

وقتی که من پرسید که گلدبرگ در مورد مورد Callerاو اذعان کرد که "به دنبال سود کوتاه مدت می تواند بسیار گمراه کننده است." اما او به سرعت افزود: "من می خواهم به این سخاوتمندانه ترین نظریه در این مورد آن است که زمان مورد نیاز برای رسیدن بیشتر است."

اعزام شرط بندی—تا حدودی improbably—که اصولگرایان در حال حاضر آماده. با اشاره به موفقیت مجلات مانند نیویورکرهیز به من گفت: "شما هرگز مرا متقاعد کند وجود ندارد مشابه مخاطبان در سمت راست."

هایس در اعزام دفاتر. (جاستین Gellerson)

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب