Coronavirus بحران زمان برای پرورش هنر Sitzfleisch

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانبرخی از افراد طبیعی پرستاران. دیگران ممکن است زمان برای تمر

توسط NEWS-SINGLE در 5 فروردین 1399
برخی از افراد طبیعی پرستاران. دیگران ممکن است زمان برای تمرین Sitzfleisch—به معنای واقعی کلمه "نشسته گوشت" در آلمانی.عکس توسط دانشگاه ییل Joel / زندگی مجموعه عکس / گتی

این اول شخص-جمع بار. آنچه من امروز همان چیزی است که من امیدوارم که شما انجام: ما در خانه ماند. ما سیراب گیاهان, حیوان سگ, antagonized گربه اسپری کردن ما مواد غذایی به عنوان بهترین ما می تواند نیمی نژاد راه خود را از طریق یوگا تصویری در زمان چرت و خواندن بیش از حد اخبار پخته شده شام, نگاه رسانه های اجتماعی, تماشای فیلم سعی کردم به تشخیص قفسه سینه-سفت کردن علامتی از اضطراب از قفسه سینه-سفت کردن علامتی از چیزی بدتر است. ما همه در این نکته با هم و شانس ما برای موفقیت به طور مستقیم متناسب به درجه ای که ما مانند آن عمل می کنند. "من او را به عنوان شما هستند و او به شما به عنوان من" جان لنون گفت. "E pluribus unum" به عنوان پنی به ما یادآوری می کند. "ما یکی هستیم (اوله به Ola)" به عنوان featuring Pitbull Jennifer Lopez and Claudia Leitte به درستی قرار داده و آن را در طول جام جهانی 2014.

خیلی ببخشید که من به چیزی کمی راحت تر: اول شخص مفرد من, من, من (که جورج هریسون برای شما). من شده است در صفحه اصلی برای نزدیک به دو هفته به حالت تعلیق در نقب دولت آشنا به نویسندگان در مهلت. اما من مجبور به ترک خانه هر از گاهی به راه رفتن سگ و خرید مواد غذایی. و آنچه من می بینم این آخر هفته گذشته هنگامی که—ورزشی شنیع جفت, بنفش, دستکش, دستکش مانند رنگ کور Fosse رقصنده یا یک ادمکش mime—من با ترس در را باز کرد به به خیابان های بروکلین? مردم را دیدم. مردم از همه نوع, اما به مراتب بیش از حد بسیاری از مردم که درست مثل من: سالم به دنبال millennials که انجام می دهند چه در زمان عادی خواهد بود سالم به دنبال فعالیت هایی مانند دویدن و دوچرخه سواری و تراکم کشاورزان' بازار است. مردم بودند و در مورد. آنها قدم زدن. آنها فرز. برخی از اگر شما می توانید آن را باور بودند picnicking. و این اعتقاد من است که هر چند بسیاری از آنها حفظ لازم شش پا فاصله بیش از حد بسیاری از آنها نیست. فرماندار اندرو کومو که در بازدید از این شهرستان در روز شنبه متوجه همان چیزی که به نام روز شهردار به نازک شدن جمعیت در حالی که lambasting جوان خود را برای بی دقتی در شیوه ای از یک پدر که تا به حال آن را تا به اینجا. "افراد جوان هستند شکست ناپذیر نیست," او گفت:. و این درست است. ما نه.

من آن را دریافت کنید. آن را سخت به داخل هنگام بهار است اوپر اما لازم است—جهنم آن را موضوع مرگ و زندگی است. در یک زمان مثل این کمک می کند تا به آموزش دیده اند در یک بیحرکت انفرادی داخلی حرفه زیرا که آنچه مورد نیاز: آموزش. شما می توانید ده sit-ups و انتظار به نگاه مانند شما صرف ماه در عضله و همان درست است برای هنر نشسته هنوز. من پیشنهاد می کنم که علاوه بر انجام ورزشهای سبک بدون وسیله و یادگیری یک زبان جدید و نوشتن یک رمان و هر چیز دیگری که شما ممکن است انجام شود در این عجیب و غریب اخلال در شرایطی که این زمان به پرورش هنر Sitzfleisch. به معنای واقعی کلمه "نشسته گوشت" این عالی آلمان مدت نشان می دهد هر دو ماده که یکی نشسته با خانه های کون, کفل, هر چه و توانایی باقی می ماند نشسته بر آن را برای مدت زیادی در مدت.

برخی از افراد طبیعی پرستاران. آنها را به مراقبه مانند یک ماهی به آب. من بسیار است. من بیشتر شبیه Grace Paley که پدر به او هشدار داد: "شما هرگز نمی نویسم چون شما هیچ Sitzfleisch." (خوشبختانه او اشتباه بود. اما متاسفانه او هم درست بود چرا که او antsy به خارج در جهان و نوشتن نیست تا آنجا که او باید داشته باشد.) در حالی که کار من می خواهم به گزاف گویی در اطراف انجام کشش یک ور رفتن معمولا آرایش با کمی رقص, کلیپ, ناخن پا من. من مانند حواس پرتی بسیار است که چند سال پیش من ساخته شده یک لیست کوتاه از دستورالعمل به دنبال برای یک لزوما ناقص Sitzfleisch جلسه که پیشنهاد من به شما در اینجا به عنوان تنها پیشنهاد و الهام بخش برای اصلاح coronavirus بار.

شما ممکن است راه رفتن به پنجره.

شما ممکن است نوشیدن چای به عنوان بسیاری از فنجان به عنوان شما می خواهم. (کافئین در غیر این صورت خود را نشسته ضرب گلوله کشته خواهد شد.)

شما ممکن است با خوردن یک تکه شکلات. (باید کل نوار. جهنم را دو.)

شما ممکن است نشستن dreamily در توالت. (یک محل عالی برای کار بر روی خود را Sitzfleisch.)

شما ممکن است قرار داده و جوراب.

شما ممکن است گرد و غبار مربوط به سطوح کار اما نه به طوری که شما پریشان تمیز کردن. (من بخشی از کلاس از نویسندگان که عشق پاک را به بدفع الو قت گذراندن چرا که آن را به ما می دهد این توهم را از انجام کاری لازم و سازنده است. در این آب و هوا من را تشویق به شکستن تحصن خود را برای تمیز کردن هر چیز و همه چیز.)

شما ممکن است حرارت تا سوپ.

شما ممکن است قطعا باید طبخ بلند پروازانه وعده غذایی.

شما ممکن است چک کردن توییتر.

قوی ماندن و نشستن طولانی.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب